Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
γιατι ρε φιλε του ειχε φερθει ενταξει?οταν η ομαδα βουλιαζε αυτος(αφου τα ειχε παρει)την εκανε για ισπανια και μας εγραψε στα φρυδια του...ποσο δικιο ειχε ο τσιαρτας.....
Μην αρπάζεσαι...δεν είναι λίγα τα 21 γραμμάρια μυαλό!Άλλοι έχουν απόλυτο κενό! ;)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Καλημέρα Αεκάρες! :rockon:
Εννοείται ότι...

[move][size=10pt]ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ[/size][/move]



...μέχρι να πάρουν τον ΜΠΟΥΛΟ!Γιατί αλλιώς γινόμαστε ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ!!!!
φιλε διαφωνω...παρα το χαλι το μαυρο,πρεπει να παμε γηπεδο για να στηριξουμε το σημα και να παρουμε την κατασταση στα χερια μας...αν δεν κερδισουν να δουμε πως θα φυγουν απο το οακα..... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
φιλε διαφωνω...παρα το χαλι το μαυρο,πρεπει να παμε γηπεδο για να στηριξουμε το σημα και να παρουμε την κατασταση στα χερια μας...αν δεν κερδισουν να δουμε πως θα φυγουν απο το οακα..... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :rockon:
Αφού βλέπεις ότι δεν καταλαβαίνουν και ότι σε μετράνε σαν πελατάκι!Άσε να πάνε τα 7-8.000 ντεμάκια μπας και καταλάβουν ότι το βουλιάζουν το καράβι!
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Γάτε,εγώ αν και Ολυμπιακός,θα σου πώ ότι η κάθε ομάδα είναι πάνω απο προέδρους,παίχτες,προπονητή...γιατί η κάθε ομάδα είναι ο κόσμος της και η ιστορία της...γι'αυτό και πρέπει να είμαστε κοντά και στα εύκολα και στα δύσκολα...
ΥΓ--->Αλλά αν αποφασίσετε να πάτε....να πάτε για να την στηρίξετε....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Γάτε,εγώ αν και Ολυμπιακός,θα σου πώ ότι η κάθε ομάδα είναι πάνω απο προέδρους,παίχτες,προπονητή...γιατί η κάθε ομάδα είναι ο κόσμος της και η ιστορία της...γι'αυτό και πρέπει να είμαστε κοντά και στα εύκολα και στα δύσκολα...
ΥΓ--->Αλλά αν αποφασίσετε να πάτε....να πάτε για να την στηρίξετε....
Συμφωνώ απόλυτα! :thumbsup:
 

Επισκέπτης
παντως να πω κατι ασχετο για να καλαμπουρισουμε λιγο. ηταν η πρωτη φορα που εγω θυμαμαι που και οπι τρεις μεγαλοι γκελαραν και ολος ο προσκειμενος τυπος σε αυτες τους εκραζε για την αποδοση και οχι οτι ταχα φταιει η διατησια η τυχη. και μιλαω ταυτοχρονα και για τους τρεις τους. μακαρι να συνεχισουν ετσι [εφημεριδες] να ασκουν τετοια κριτηκη .
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
γιατι ρε φιλε του ειχε φερθει ενταξει?οταν η ομαδα βουλιαζε αυτος(αφου τα ειχε παρει)την εκανε για ισπανια και μας εγραψε στα φρυδια του...ποσο δικιο ειχε ο τσιαρτας.....
διάβασε καλά αυτά που γράφω.
τα ίδια λέμε.
ευτυχώς στη ζωή δύσκολα να την γλιτώνεις διαρκώς με πουστιές μπινιές και λαμογιές.
κάποια στιγμή το πληρώνεις.....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Kαλημέρα αδέλφια μου.ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ.

Για πρώτη φορά επί Νικολαϊδη στην προεδρία της ομάδας μας,την Κυριακή θα είναι η 1η φορά ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΙΑ,από επιλογή και μόνο.Αρνούμαι να πάω να δω αυτό που μοιάζει με ΑΕΚ.Όσοι πρεπει να πάρουν τις ευθύνες τους ας τις παρουν...αλ΄λά δεν βλέπω να την παίρνει κανείς.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.959
Πόντοι
12.056
Καλημεραααααααααα.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα και από μένα αδέρφια Ενωσίτες.
Για να μη λέμε κάθε φορά τα ίδια και γινόμαστε κουραστικοί για τη Κυριακή που πέρασε ένα μόνο πράγμα θα πω,ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ,σε όλους μες την ΑΕΚ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Για το μόνο που στενοχωριέμαι είναι για ένα πράγμα:ότι κόψαμε βαθμούς από τους βάζελους κ τα καρντάσια κ είναι οι μόνοι που φαίνεται ότι μπορεί να πιάσουν το γάυρο :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Το θεϊκό ήταν στο τρίτο γκολ του Θρασύβουλα.2 παίχτες στην κυριολέξία πέρασαν όλη την ενδεκάδα κ έβαλαν το τρίτο γκολ.2 παίχτες :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Πάντως περίμενα ο Δώνης να είχε παραιτηθεί.Ελεγα ότι θα είχε λίγη τσίπα πάνω του...αλλά τελικά τίποτα.Και μην ακούω ότι δεν είχε ευθύνες για το 3-3.Είχε κ παραείχε.Όταν μέσα σε ένα ματς πειραματιζεσαι 4 φορές το που θα παίξει ο Σκόκο,τότε δείχνεις πανικό και σύγχυση.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Το πα και το ξαναλέω για να το πιστέψω κ γω ο ίδιος ότι έφτασα(δυστυχώς) σε αυτή την κατάσταση:την Κυριακή ,ενώ μπορώ να πάω γήπεδο,αρνούμαι να πάω.ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.Πρέπει πια να καταλάβουν ότι η ανοχή και η υπομονή τελείωσε.ΤΕΛΟΣ.Ας γίνει κάτι,δεν ξέρω ας το κλείσουν για φέτος και του χρόνου πάλι.Δεν είναι δυνατόν να μην έχω προβλήματα στην προσωπική μου ζωή κ να μου τα δημιουργεί η ΑΕΚ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ΕΛΕΟΣ ,θα πάρω το Σαρλιζάκι μου την Κυριακή κ θα πάω για ψαράκι :grin:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα
σκοτεινε κουραγιο τελειωνει ο εφιαλτης
ολοι την κυριακη οακα να ξελαρυγγιαστουμε για την αρωστια
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Α Ρ Ν Ο Υ Μ Α Ι.
Γιατί είμαι κ σίγουρος ότι θα δω πράγματα που θα με στενοχωρήσουν.Προτιμώ με την απουσία μου,εγώ κ η παρέα μου που πάμε γήπεδο,να δείξουμε τον προβληματισμό μας και τα παράπονα μας.Δεν θα μου άρεσε και από την άλλη,ενώ έστω αυτή η ομάδα που παίζει μπάλλα ενώ παίζει να ακούγονται από κάτω τα μύρια όσα.Οπότε δεν πάω γήπεδο τουλάχιστον τώρα κ τελείωσε η υπόθεση.Ασε που για νίκη ούτε λόγος να γίνεται την Κυριακή με αυτά τα απίστευτα χάλια,οπότε θα έχουμε ιστορίες πολύ άσχημες,τις οποίες δεν θέλω να τις δω.
Σαρλίζ και ψάρι την Κυριακή.ΤΕΛΟΣ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Είχα παέι για το τετραήμερο Ξάνθη,και πήγα και μάλιστα στα Πηγάδια-το γήπεδο της Ξάνθης κ είδα το Ξάνθη-Σερρες 2-1.Πραγματικά πολύ ωραία εμπειρία.Υπήρχαν οπαδοί κ των Σερρών,οι οποίοι έπιναν καφέ μαζί με αυτών της Ξάνθης όλοι μαζί.Καθόμουνα στην τέταρτη σειρά από κάτω κ νόμιζα ότι αν άπλωνα το χέρι μου θα έπιανα τους παίχτες.Πραγματικά λες κ ήμουν σε γήπεδο της Αγγλίας.Πολύ ωραία ατμόσφαιρα κ μάλιστα πολύ αγνή και δίχως παρεκτροπές.Είδα αληθινούς φιλαθλους μακριά από χουλιγκανισμούς,και σκοπιμότητες.Έπρεπε να περάσω 28 χρόνια μέσα στα γήπεδα για να δω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αληθινή ποδοσφαιρική ατμόσφαιρα.
Α κ ο Χαρης Παππάς,έβαλε το πρώτο γκολ,και δημιουργησε το δέυτερο-αλλά ρε παιδάκι μου επειδή βρέθηκα κάποια στιγμή δίπλα μου,νόμιζα ότι είχα τον αγέννητο γιο μου κοντά μου.Πάντως πολύ τον χάρηκα που έχει βρει κ παίζει και διακρίνεται ο δικός μας Χαρι Πόττερ
 

akalyptos21

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Α Ρ Ν Ο Υ Μ Α Ι.
Γιατί είμαι κ σίγουρος ότι θα δω πράγματα που θα με στενοχωρήσουν.Προτιμώ με την απουσία μου,εγώ κ η παρέα μου που πάμε γήπεδο,να δείξουμε τον προβληματισμό μας και τα παράπονα μας.Δεν θα μου άρεσε και από την άλλη,ενώ έστω αυτή η ομάδα που παίζει μπάλλα ενώ παίζει να ακούγονται από κάτω τα μύρια όσα.Οπότε δεν πάω γήπεδο τουλάχιστον τώρα κ τελείωσε η υπόθεση.Ασε που για νίκη ούτε λόγος να γίνεται την Κυριακή με αυτά τα απίστευτα χάλια,οπότε θα έχουμε ιστορίες πολύ άσχημες,τις οποίες δεν θέλω να τις δω.
Σαρλίζ και ψάρι την Κυριακή.ΤΕΛΟΣ.

στα δύσκολα φαίνεται η αγάπη..... (γενικότερο είναι αυτό)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΣΙΓΟΥΡΑ.Και είμαι συνέχεια δίπλα της.5 χρόνια βοηθάω με τον φτωχό μου οβολό κ με την παρουσία μου κάθε βδομάδα την ΑΡΡΩΣΤΙΑ.Αλλά αν βλέπω κάποιος δημόσιους υπαλλήλους-παίχτες να αδυνατούν να διατηρήσουν έστω τα κεκτημένα κ ένα απλό σκορ,δείχνοντας πρωτοφανή αδιαφορία-ανικανότητα,να πάω να δω τι;;;;να συφιλιάζομαι και άλλο κ να εκνευρίζομαι;;;;δεν έχω στην ζωή μου προβλήματα ,δεν θα μου τα δημιουργήσουν αυτοί που νομίζουν ότι ανήκουν στην ΑΕΚ
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
ΣΙΓΟΥΡΑ.Και είμαι συνέχεια δίπλα της.5 χρόνια βοηθάω με τον φτωχό μου οβολό κ με την παρουσία μου κάθε βδομάδα την ΑΡΡΩΣΤΙΑ.Αλλά αν βλέπω κάποιος δημόσιους υπαλλήλους-παίχτες να αδυνατούν να διατηρήσουν έστω τα κεκτημένα κ ένα απλό σκορ,δείχνοντας πρωτοφανή αδιαφορία-ανικανότητα,να πάω να δω τι;;;;να συφιλιάζομαι και άλλο κ να εκνευρίζομαι;;;;δεν έχω στην ζωή μου προβλήματα ,δεν θα μου τα δημιουργήσουν αυτοί που νομίζουν ότι ανήκουν στην ΑΕΚ
Διάβασε αυτό που έγραψα μετά τον αγώνα να ανατριχίασεις!Να μου ξεφύγει το "αχ" στην ευκαιρία του ...Θρασύβουλου!!!Εκεί μας φτάσανε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom