Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Χέσε με .Δεν ξέρω.Ας πάνε να φέρουν κ τον Βεσελίνοβιτς.Εγώ εχω απογοητευτεί πάρα πολύ φέτος.Παίχτες δίχως πάθος,δίχως φαντασία,δίχως ορμή ,τίποτα
Σε μια φάση,ο Μπασινάς χάνει την μπάλλα στο κέντρο,και αντί να τρέξει πίσω που έβγαιναν τα τυριά αντεπίθεση,σήκωσε τα χέρια ψηλά κ κοίταζε τον ουρανό.Μάλλον έκανε έκκληση στον πατέρα Δία να τους ρίξει κανά κεραυνό για να τους σταματήσει την αντεπίθεση.
Από την άλλη,έβλεπες τον Μπλάνκο να γυρνάει πίσω κ να κόβει μπαλλιές σαν στόπερ.Από κει κ πέρα...σύγκρινε....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Έχουμε κ ντέρμπι με τον Θρασύβουλο την Κυριακή :grin:
Ερχεται κ από την τριάρα στην Κρήτη,όρε μάνα μου κάτι γλέντια
Αν γίνει καμμιά στραβή κ την Κυριακή,προβλέπω σαρωτικές κινήσεις και αλλαγές στην ομάδα....
...αλλά έλεος μην βάλει πάλι κανα΄Μπασινά.
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Έχουμε κ ντέρμπι με τον Θρασύβουλο την Κυριακή :grin:
Ερχεται κ από την τριάρα στην Κρήτη,όρε μάνα μου κάτι γλέντια
Αν γίνει καμμιά στραβή κ την Κυριακή,προβλέπω σαρωτικές κινήσεις και αλλαγές στην ομάδα....
...αλλά έλεος μην βάλει πάλι κανα΄Μπασινά.
δηλαδη ελπιζουμε στον θρασυβουλο μπας και γινει κατι  :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά,αν φτάσουμε σε αυτό το σημείο να παρακαλάμε να χάσει η ομάδα,είμαστε άξιοι της μοίρας μας :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ρε ξαδέλφια τι ηττοπάθεια είναι αυτή? σας πήρε η κάτω βόλτα ή μου φαίνεται?
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
και όχι τίποτα δίνετε και λαβές σε αυτόν το μακάκα να κάνει πλάκα...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ρε ξαδέλφια τι ηττοπάθεια είναι αυτή? σας πήρε η κάτω βόλτα ή μου φαίνεται?


Βλέπεις εσύ κάτι που πρέπει να μας κάνει αισιόδοξους.Ασε αμα σου λέω εγώ.3 φορές πήγα γήπεδο κ είδα κ κατάλαβα.Αν το ματς δεν το είχε φοβηθεί προχθές η Λάρισα,θα το έπαιρνε κ μάλιστα εύκολα.Ακου που σου λέω,που ήμουν μέσα.'Η αν είχε 5' ακόμα θα μας το  χε παρει εκείνη τη στιγμή.
Την ηττοπάθεια δεν την προκαλώ εγώ.Άλλα την προκαλούνε.Αν δεν πιστέψουν οι ίδιοι στους εαυτούς τουςεγώ γιατί να πιστέψω;;;
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Βλέπεις εσύ κάτι που πρέπει να μας κάνει αισιόδοξους.Ασε αμα σου λέω εγώ.3 φορές πήγα γήπεδο κ είδα κ κατάλαβα.Αν το ματς δεν το είχε φοβηθεί προχθές η Λάρισα,θα το έπαιρνε κ μάλιστα εύκολα.Ακου που σου λέω,που ήμουν μέσα.'Η αν είχε 5' ακόμα θα μας το  χε παρει εκείνη τη στιγμή.
Την ηττοπάθεια δεν την προκαλώ εγώ.Άλλα την προκαλούνε.Αν δεν πιστέψουν οι ίδιοι στους εαυτούς τουςεγώ γιατί να πιστέψω;;;
Υπομονή Σκοτεινέ.Δεν παίζουμε μπάλα το ξέρω. Αλλά έχουμε βγάλει το πιο δύσκολο πρόγραμμα από όλους. Ο Ολυμπιακός έχει παίξει ένα ντέρμπυ. Εγώ πιστεύω ότι θα στρώσει η ομάδα. Ο Δώνης φταίει αλλά όχι μόνο αυτός. Οι παίκτες προχθές γιατί επαιξαν στο δεύτερο και στο πρώτο ημίχρονο ήταν αλλού ? Ούτε οι άλλοι παίζουν κάτι ιδιάιτερο, αλλά βλέπετε τι γίνεται.

Υπομονή παιδιά. Πριν 3 εβδομάδες λέγαμε όλοι ότι ο Δώνης είναι καλός προπονητής. Τώρα κάποιοι τον βγάζουν άχρηστο. Δεν είναι έτσι αδέλφια.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Άχρηστος δεν είναι ο Δώνης αδελφέ.Ακόμα τον θεωρώ τον καλύτερο Ελληνα προπονητή.Αλλά δεν μπορώ να μην του χρεώσω ότι πάμε για την 7η αγωνιστική και ακόμα δεν ξέρει τι σύστημα πρέπει να ακολουθήσουμε,ποιος είναι ο σωστός κορμός,ποιος θα κάνει παιχνίδι στην ομάδα και ότι η ομάδα μοιάζει λες κ κάνει ΑΚΟΜΑ προετοιμασία.Όλα και όλα.
Εδώ δεν μπορούμε να κερδίσουμε ματς-μαρς που από το 45' πρέπει αν είναι τουλάχιστον 2-0.Δεν είναι δυνατόν να παίζεις με τα τυριά στην έδρα σου κ να μην έχεις κατέβει από τα αποδυτήρια για το γκολ.
Εγώ που από ποδόσφαιρο ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ,είδα προχθές ένα σκορποχώρι,ένα κλωτσοσκούφι,όλοι να κοιτάζουν όλους κ τίποτα ουσιαστικό.Α κ δεν έχεις την Ευρώπη των άλλων,οπότε δεν έχεις και την δικαιολογία της κούρασης.
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
"εισαστε καλοι παιχτες αλλα δεν το ξερετε"
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Άχρηστος δεν είναι ο Δώνης αδελφέ.Ακόμα τον θεωρώ τον καλύτερο Ελληνα προπονητή.Αλλά δεν μπορώ να μην του χρεώσω ότι πάμε για την 7η αγωνιστική και ακόμα δεν ξέρει τι σύστημα πρέπει να ακολουθήσουμε,ποιος είναι ο σωστός κορμός,ποιος θα κάνει παιχνίδι στην ομάδα και ότι η ομάδα μοιάζει λες κ κάνει ΑΚΟΜΑ προετοιμασία.Όλα και όλα.
Εδώ δεν μπορούμε να κερδίσουμε ματς-μαρς που από το 45' πρέπει αν είναι τουλάχιστον 2-0.Δεν είναι δυνατόν να παίζεις με τα τυριά στην έδρα σου κ να μην έχεις κατέβει από τα αποδυτήρια για το γκολ.
Εγώ που από ποδόσφαιρο ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ,είδα προχθές ένα σκορποχώρι,ένα κλωτσοσκούφι,όλοι να κοιτάζουν όλους κ τίποτα ουσιαστικό.Α κ δεν έχεις την Ευρώπη των άλλων,οπότε δεν έχεις και την δικαιολογία της κούρασης.
ναι συμφωνώ μαζί σου. Απλά και εγώ θέλω να του δώσω λίγο χρόνο. Περιμένω από τον Τζιμπούρ και τον Μπασινά να βελτιωθούν, αν και ο Τζιμπούρ πάει καλύτερα από τον Μπλάνκο κατά την γνώμη μου. Επίσης θα πρέπει να εκμεταλλευτεί ο Δώνης καλύτερα τον Σκόκο, αλλά και ο Σκόκο πρέπει να έχει μεγαλύτερη διάρκεια στο παιχνίδι του. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι πρέπει να βοηθήσουν και οι παίκτες. Δεν είναι μόνο θέμα του Δώνη. Είδες ας πούμε πόσο έχει βελτιωθεί ο Μαιστόροβιτς? Ετσι πρέπει ακι οι άλλοι!! Οσο για αυτά που γράφει η ΓΑΤΑ για μπα΄γιεβιτς, υπάρχουν ακόμα άτομα που δεν ξέρουν τι εστί ΓΑΤΑ? Ο εκδότης της είναι ο πρώην συνέταιρος του Αναστασιάδη στον Πρωταθλητή. Ελεος βρε παιδιά. Οχι και σημείο αναφοράς την ΓΑΤΑ.  



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
αν δε φυγει ο κοντος δε βλεπω φως!!!!!!!!!!!ακου εκει δε ξερετε ποσο καλοι ειστε!!!!!μας φτυνουν και νομιζουμε οτι βρεχει!!!!!!!!!!ειναι δυνατον η ομαδα να μην εχει ακραιους????κατα τα αλλα ειμαστε πληρεις.....δωνης στην κομαρα του,μπασινας για κλαματα και αλλη μια χρονια χαμενη......τιγρης μονη λυση! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom