Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (3 μέλη και 39 επισκέπτες)

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ειλικριναι δεν καταλαβαινω γιατι μανουριαζετε και κλαιτε.....
ειστε εκτος στοχων;;;;
ειστε αποτυχημενοι;;;;;
ουτε το ενα ουτε το αλλο.....
βαλτε μπροστα την λογικη και την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ καιν θα δειτε οτι ειστε μεσα στους στοχους σας......
τι στοχο εχει η αεκ;;;;;ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ....
ε θα δωσει μαχη με τον βαζελο,τιποτα δεν εχει κριθει....γιατι μουρμουρατε;;;;;
αν φυσικα πιστευετε οτι εχετε στοχο το πρωταθλημα τοτε τι να πω....ζειτε σε παραλληλο συμπαν.....
ειστε αποτυχυμενοι;;;;;γιατι;;;;θεωρειται αποτυχια για την αεκ  να μην παρει πρωταθλημα;;;;;
τι λετε ρε;;;; :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: απο ποτε;;;; :headbang: :headbang: :headbang:
η ομαδα που εχει 1 στα 15 ''πρεπει'' να παρει πρωταθλημα ;;;;
και ο δυναστης τοτε τι να πει;;;;;
αμα ειναι αποτυχια για τον ντεμη να μην παρει πρωταθλημα(που δεν το εχει δει ουτε σε ζωγραφια) τοτε για τον δικο μου τον πρακτορα τι ειναι;;;;;λογος για αυτοκτονια;;;;;
η λυση στο προβλημα σας ειναι να ερθετε σε επαφη με την πραγματικοτητα
αμα το κανετε θα δειτε ποσο πιο ομορφη και απλη ειναι η ζωη.....
αυτα για αρχη...πιστευω να βοηθησα!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
αν εισουν ντεμακι τα ιδια ακριβως θα ελεγες
και ο ηρακλης εχει το δικαιωμα να μας κερδιζει ειπε καποτε μετα απο 4αρα ο κεσαρας και εσπευσαν να τον ζητωκραυγασουν αρκετοι αντι να τον παρουν με τις λεμονοκουπες
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Υπομονή Σκοτεινέ.Δεν παίζουμε μπάλα το ξέρω. Αλλά έχουμε βγάλει το πιο δύσκολο πρόγραμμα από όλους. Ο Ολυμπιακός έχει παίξει ένα ντέρμπυ. Εγώ πιστεύω ότι θα στρώσει η ομάδα. Ο Δώνης φταίει αλλά όχι μόνο αυτός. Οι παίκτες προχθές γιατί επαιξαν στο δεύτερο και στο πρώτο ημίχρονο ήταν αλλού ? Ούτε οι άλλοι παίζουν κάτι ιδιάιτερο, αλλά βλέπετε τι γίνεται.

Υπομονή παιδιά. Πριν 3 εβδομάδες λέγαμε όλοι ότι ο Δώνης είναι καλός προπονητής. Τώρα κάποιοι τον βγάζουν άχρηστο. Δεν είναι έτσι αδέλφια.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν πιστευω να εννοεις το ματς με την αεκ ντερμπυ?
συνελθετε :jerking:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
εγω ειχα προθεση να βοηθησω....
αλλα εσεις δεν το εκτιματε αυτο  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
[size=14pt]πρόσεξε μην σε εκθέσει η χρονιά που θα κάνει η ΑΕΚ[/size]. Γιατί εάν βελτιωθεί ο Μπασινάς, γιατί θα βελτιωθεί και εάν η ΑΕΚ ανέβει και παίζει καλά, γιατί θα παίξει κατά την γνώμη μου, τι θα λες τότε για τον Δώνη? κράτα και μια πισινή γιατί ο Δώνης είναι καλός προπονητής.
Δεν ξέρω τι θα γίνει στην πορεία, αλλά πιστεύω ότι η ΑΕΚ σύμφωνα και με το πρόγραμμα που είχε έως τώρα, δικαιούται να κάνουμε λίγη υπομονή. Αλλοι δεν την έχουν και πιστεύουν ότι πρέπει να διώξουμε τον προπονητή, τον πρόεδρο, τον Μπασινά, τον Μπλάνκο, τον Τζιμπούρ....
Ετσι αντιλαμβάνονται το ποδόσφαιρο.  ο Ολυμπιακός που είναι 7 βαθμούς μπροστά, έχει παίξει με όλες τις ομάδες που είναι κάτω από την 10η θέση στην έδρα του και με μόνο ένα ντέρμπυ.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Kαλα η ομαδα δε βλεπεται...αλλα ας κανουμε λιγο υπομονη ακομα...Το να φυγει ο Δωνης δε λεει τιποτα,πιστευω χειροτερα θα ειναι...καλα αυτος ο Μπασινας τι πραγμα ειναι!!Ας τον αφησει εκτος...Τι να πω υπομονη...αλλα ΠΟΣΟ?
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Kαλα η ομαδα δε βλεπεται...αλλα ας κανουμε λιγο υπομονη ακομα...Το να φυγει ο Δωνης δε λεει τιποτα,πιστευω χειροτερα θα ειναι...καλα αυτος ο Μπασινας τι πραγμα ειναι!!Ας τον αφησει εκτος...Τι να πω υπομονη...αλλα ΠΟΣΟ?
το καλοκαιρι καποιοι εδω μεσα πανηγυριζαν για την αρπαγη του αγγελου μεσα απο τα χερια του κοκκαλη
ακομα δεν καταλαβατε οτι ο θειος σας τον φορτωσε? :jerking:
συνελθετε
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
το καλοκαιρι καποιοι εδω μεσα πανηγυριζαν για την αρπαγη του αγγελου μεσα απο τα χερια του κοκκαλη
ακομα δεν καταλαβατε οτι ο θειος σας τον φορτωσε? :jerking:
συνελθετε


Σώπα ρε.Είχε τοσο μεγάλο μυαλό ο Κόκκαλης που το έστησε όλο αυτό για να τον πάρει η ΑΕΚ,ε;;;;αφού εχει τόσο μυαλό,να τον βάλουμε να ανορθώσει οικονομικά την χώρα που πάει κατά διαόλου.Α ρε Ελλάδα που τρως τα παιδιά σου.
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
ενταξει...μας τον φορτωσε...και προτιμαει να εχει παπαδοπουλο και πατσα!!!που μας κερδισαν κι'ολας...ειμαστε πισω ακομα αλλα οχι οτι χασαμε το πρωταθλημα...και αυτο το ΟΑΚΑ τι εδρα ρε γαμοτο..αν ειμασταν αλλου(ριζουπολη-φιλαδελφεια)στο 1-0 θα τους τρωγαμε(την λαρισα)αλλα εκει με το που εγινε το 1-0 ο κοσμος εφευγε για να μην τον πιασει η κινιση
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Σώπα ρε.Είχε τοσο μεγάλο μυαλό ο Κόκκαλης που το έστησε όλο αυτό για να τον πάρει η ΑΕΚ,ε;;;;αφού εχει τόσο μυαλό,να τον βάλουμε να ανορθώσει οικονομικά την χώρα που πάει κατά διαόλου.Α ρε Ελλάδα που τρως τα παιδιά σου.
ακομα δεν εχεις καταλαβει το μυαλο του θειου?
τα ιδια επαθαν και οι πολυμετοχικοι με οικοδομο,μιχαλακη
τα ιδια ξαναπαθατε και εσεις με λαγο και καπετανο
ειστε το πρωινο του θειου
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ενταξει...μας τον φορτωσε...και προτιμαει να εχει παπαδοπουλο και πατσα!!!που μας κερδισαν κι'ολας...ειμαστε πισω ακομα αλλα οχι οτι χασαμε το πρωταθλημα...και αυτο το ΟΑΚΑ τι εδρα ρε γαμοτο..αν ειμασταν αλλου(ριζουπολη-φιλαδελφεια)στο 1-0 θα τους τρωγαμε(την λαρισα)αλλα εκει με το που εγινε το 1-0 ο κοσμος εφευγε για να μην τον πιασει η κινιση

ΟΝΤΩΣ.Ηταν 2-3 μπροστά μου που με το που πήγε το 85' άρχισαν να φέυγουν.όταν τους ρώτησα που πάτε ,μου παν λόγω κίνησης.Επρεπε να με δείτε πώς ωρυόμουνα.Από κει κ πέρα τι να πω
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
και δε θελω να ακουσω οτι φταει ο ντεμης ΚΑΙ για το γηπεδο...ΗΜΑΡΤΟΝ!!!Ο Γρανιτσας...καλα κανανε και αρπαξε τις φαπες του στην ριζουπολη απο τον ακη
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ΟΝΤΩΣ.Ηταν 2-3 μπροστά μου που με το που πήγε το 85' άρχισαν να φέυγουν.όταν τους ρώτησα που πάτε ,μου παν λόγω κίνησης.Επρεπε να με δείτε πώς ωρυόμουνα.Από κει κ πέρα τι να πω
καλα που εισαι και εσυ ο αεκαρχης και μαζευεστε στο γηπεδο
αγαλμα πρεπει να σου κανει ο κοντινιο
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
καλα που εισαι και εσυ ο αεκαρχης και μαζευεστε στο γηπεδο
αγαλμα πρεπει να σου κανει ο κοντινιο


Και δεν σε ρώτησα,και ούτε με αφορά η γνώμη σου για το τι είμαι.Κοίτα την πάρτη σου κ μόνο αυτή.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66

Επισκέπτης
και δε θελω να ακουσω οτι φταει ο ντεμης ΚΑΙ για το γηπεδο...ΗΜΑΡΤΟΝ!!!Ο Γρανιτσας...καλα κανανε και αρπαξε τις φαπες του στην ριζουπολη απο τον ακη
θελετε να πλακωσουμε καποιον αλλο???φιλαρακια ειμαστε..πεστο & εγινε..
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
ενταξει....Πειραιωτης ειμαι και ξερω...Θα το εχω υποψην μου παντως!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom