Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
αν δε φυγει ο κοντος δε βλεπω φως!!!!!!!!!!!ακου εκει δε ξερετε ποσο καλοι ειστε!!!!!μας φτυνουν και νομιζουμε οτι βρεχει!!!!!!!!!!ειναι δυνατον η ομαδα να μην εχει ακραιους????κατα τα αλλα ειμαστε πληρεις.....δωνης στην κομαρα του,μπασινας για κλαματα και αλλη μια χρονια χαμενη......τιγρης μονη λυση! :rockon: :rockon: :rockon:
εχουμε ομαδαρα αλλα δεν το ξερουμε ρε  :headbang: :headbang:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ναι συμφωνώ μαζί σου. Απλά και εγώ θέλω να του δώσω λίγο χρόνο. Περιμένω από τον Τζιμπούρ και τον Μπασινά να βελτιωθούν, αν και ο Τζιμπούρ πάει καλύτερα από τον Μπλάνκο κατά την γνώμη μου. Επίσης θα πρέπει να εκμεταλλευτεί ο Δώνης καλύτερα τον Σκόκο, αλλά και ο Σκόκο πρέπει να έχει μεγαλύτερη διάρκεια στο παιχνίδι του. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι πρέπει να βοηθήσουν και οι παίκτες. Δεν είναι μόνο θέμα του Δώνη. Είδες ας πούμε πόσο έχει βελτιωθεί ο Μαιστόροβιτς? Ετσι πρέπει ακι οι άλλοι!! Οσο για αυτά που γράφει η ΓΑΤΑ για μπα΄γιεβιτς, υπάρχουν ακόμα άτομα που δεν ξέρουν τι εστί ΓΑΤΑ? Ο εκδότης της είναι ο πρώην συνέταιρος του Αναστασιάδη στον Πρωταθλητή. Ελεος βρε παιδιά. Οχι και σημείο αναφοράς την ΓΑΤΑ.  



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά


Το θεωρώ τουλάχιστον αστείο ,για πολλούς λόγους,να έρθει ο Μπάγεβιτς στην ΑΕΚ.Δεν θα μείνει τίποτα όρθιο.Κάθε αγωνιστική θα πλακωνόμαστε
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
αν δε φυγει ο κοντος δε βλεπω φως!!!!!!!!!!!ακου εκει δε ξερετε ποσο καλοι ειστε!!!!!μας φτυνουν και νομιζουμε οτι βρεχει!!!!!!!!!!ειναι δυνατον η ομαδα να μην εχει ακραιους????κατα τα αλλα ειμαστε πληρεις.....δωνης στην κομαρα του,μπασινας για κλαματα και αλλη μια χρονια χαμενη......τιγρης μονη λυση! :rockon: :rockon: :rockon:
ναι εντάξει. Αυτό θα μας φάει στην ΑΕΚ!! Ο Λαγός, ο Εντίνιο, ο Ζορμπάς, ο Μαντούκα μάλλον είναι στόπερ και όχι ακραίοι. Αυτό θα μας φάει στην ΑΕΚ. Πάντα κάποιος πρέπει να φύγει. Εάν έρθει ο Τίγρης και φέρει μαζί του τον Στάθη, που θα τον φέρει, θέλω να σε δω τι θα λες!! Ο εκάστοτε πρόεδρος σου φταίει εάν ο Μπασινάς δεν παίζει καλά, εάν ο Μπλάνκο δεν παίζει καλά......,   Τέλος πάντων. Ο καθένας ότι νομίζει.




αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά  
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
επισης πιστευω οτι δεν φταιει ο μπασινας ο ΓιΔωνης
και μενα στα 40 μου αμα ερχονταν ο μουρινιο και μου ελεγε ελα να παιξεις στην ιντερ θα πηγενα
αυτος που τους εβαλε εκει φταιει
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
ναι εντάξει. Αυτό θα μας φάει στην ΑΕΚ!! Ο Λαγός, ο Εντίνιο, ο Ζορμπάς, ο Μαντούκα μάλλον είναι στόπερ και όχι ακραίοι. Αυτό θα μας φάει στην ΑΕΚ. Πάντα κάποιος πρέπει να φύγει. Εάν έρθει ο Τίγρης και φέρει μαζί του τον Στάθη, που θα τον φέρει, θέλω να σε δω τι θα λες!! Ο εκάστοτε πρόεδρος σου φταίει εάν ο Μπασινάς δεν παίζει καλά, εάν ο Μπλάνκο δεν παίζει καλά......,   Τέλος πάντων. Ο καθένας ότι νομίζει.




αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά  
Λιάκο από αυτούς που αναφέρεις μόνο ο Λαγός είναι πραγματικά ακραίος,τους υπόλοιπους εμείς τους έχουμε κάνει ακραίους κατ'ανάγκη.Αλλά ξέχωρα από αυτό πιστεύεις ότι κάποιος από αυτούς αξίζει να παίζει βασικός στην ΑΕΚ?
Όσον αφορά τον Μελλισανίδη δεν ξέρω αν είναι αυτός η λύση,ξέρω όμως πως αυτοί που είναι τώρα στη ΠΑΕ όσο καλές προθέσεις και να έχουν για την ομάδα είναι ΑΣΧΕΤΟΙ σαν παράγοντες και καλό είναι αν δεν θέλουν να φύγουν,τουλάχιστον να δώσουν τη διαχείριση σε κάποιον που ξέραι το αντικείμενο.Ποιός θα είναι αυτός? Δεν ξέρω,ας ψάξουν να το βρουν αυτοί που έχουν τις τύχες της ομάδας στα χέρια τους.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
επισης πιστευω οτι δεν φταιει ο μπασινας ο ΓιΔωνης
και μενα στα 40 μου αμα ερχονταν ο μουρινιο και μου ελεγε ελα να παιξεις στην ιντερ θα πηγενα
αυτος που τους εβαλε εκει φταιει
πρόσεξε μην σε εκθέσει η χρονιά που θα κάνει η ΑΕΚ. Γιατί εάν βελτιωθεί ο Μπασινάς, γιατί θα βελτιωθεί και εάν η ΑΕΚ ανέβει και παίζει καλά, γιατί θα παίξει κατά την γνώμη μου, τι θα λες τότε για τον Δώνη? κράτα και μια πισινή γιατί ο Δώνης είναι καλός προπονητής.
Δεν ξέρω τι θα γίνει στην πορεία, αλλά πιστεύω ότι η ΑΕΚ σύμφωνα και με το πρόγραμμα που είχε έως τώρα, δικαιούται να κάνουμε λίγη υπομονή. Αλλοι δεν την έχουν και πιστεύουν ότι πρέπει να διώξουμε τον προπονητή, τον πρόεδρο, τον Μπασινά, τον Μπλάνκο, τον Τζιμπούρ....
Ετσι αντιλαμβάνονται το ποδόσφαιρο.  ο Ολυμπιακός που είναι 7 βαθμούς μπροστά, έχει παίξει με όλες τις ομάδες που είναι κάτω από την 10η θέση στην έδρα του και με μόνο ένα ντέρμπυ.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ειμαι απο αυγουστο εκτος ευρωπης
απο οκτωβρη εκτος πρωταθληματος (ευτυχως δεν εχει αρχισει το κυπελο ακομα)
και να προσεξω να μη με εκθεσει η ομαδα και ο δωνης?  :headbang: :headbang:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
οσο για το αν ειναι καλος προπονητης ο δωνης τι να πω?
μετα απο 4 μηνες καταλαβε οτι το συστημα που δοκιμαζε ολο το καλοκαιρι και το φθινοπορο δεν κανει
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Λιάκο από αυτούς που αναφέρεις μόνο ο Λαγός είναι πραγματικά ακραίος,τους υπόλοιπους εμείς τους έχουμε κάνει ακραίους κατ'ανάγκη.Αλλά ξέχωρα από αυτό πιστεύεις ότι κάποιος από αυτούς αξίζει να παίζει βασικός στην ΑΕΚ?
Όσον αφορά τον Μελλισανίδη δεν ξέρω αν είναι αυτός η λύση,ξέρω όμως πως αυτοί που είναι τώρα στη ΠΑΕ όσο καλές προθέσεις και να έχουν για την ομάδα είναι ΑΣΧΕΤΟΙ σαν παράγοντες και καλό είναι αν δεν θέλουν να φύγουν,τουλάχιστον να δώσουν τη διαχείριση σε κάποιον που ξέραι το αντικείμενο.Ποιός θα είναι αυτός? Δεν ξέρω,ας ψάξουν να το βρουν αυτοί που έχουν τις τύχες της ομάδας στα χέρια τους.
Ο μαντούκα, ο Ζορμπάς και ο Εντίνιο, δεν είναι ακρα'ιοι. Φίλε μου, αυτό που με τρελαίνει εμένα είναι ότι από τότε που καταλαβαίνω το ποδόσφαιρο, πάντα με κάτι τρωγόμαστε στην ΑΕΚ. Να φύγει ο ένας, να φύγει ο άλλος, δεν μας αρέσει το τραγούδι, μας αρέσει περισσότερο ο ύμνος, γιατί το γήπεδο εκεί, γιατί η φανέλλα έχει περισσότερο μάυρο ή περισσότερο κίτρινο, γιατί, γιατί, γιατί...... Εχω άδικο? Είναι δυνατόν να βγαίνουν εφη,ερίδες της ΑΕΚ και να γράφουν από την πέκτη αγωνιστική, ΔΩΝΗ ΦΥΓΕ, για ίδια συμφέροντα επειδή πολεμούν την διοίκηση και χτυπούν τον Δώνη? Είναι τόσο τρομερό να κάνουμε λίγη υπομονή και να μην ειρωνευόμαστε εμείς οι ίδιοι τους παίκτες μας και τον προπονητή μας? Δηλαδή είμαστε ΑΕΚ όταν κερδίζουμε και όταν δεν κερδίζουμε τους βρίζουμε όλους? Αυτοί είμαστε? δεν λέω να μην κάνουμε κριτική ούτε να τα βλέπουμε όλα ρόδινα. Αλλο το ένα όμως και άλλο το άλλο. Δηλαδή ε'άν ο Ντέμης έκανε το γήπεδο εκεί που θέλουν κάποιοι, θα ήταν καλός. Αυτό είναι που με τρελαίνει.Εγώ έτσι αντιλαμβάνομαι την ΑΕΚ και το ποδόσφαιρο. Δεν ανέχομαι να υβρίζονται παίκτες και προπονητής της ΑΕΚ από την έκτη αγωνιστική.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά



 
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Ο μαντούκα, ο Ζορμπάς και ο Εντίνιο, δεν είναι ακρα'ιοι?????????  Φίλε μου, αυτό που με τρελαίνει εμένα είναι ότι από τότε που καταλαβαίνω το ποδόσφαιρο, πάντα με κάτι τρωγόμαστε στην ΑΕΚ. Να φύγει ο ένας, να φύγει ο άλλος, δεν μας αρέσει το τραγούδι, μας αρέσει περισσότερο ο ύμνος, γιατί το γήπεδο εκεί, γιατί η φανέλλα έχει περισσότερο μάυρο ή περισσότερο κίτρινο, γιατί, γιατί, γιατί...... Εχω άδικο? Είναι δυνατόν να βγαίνουν εφη,ερίδες της ΑΕΚ και να γράφουν από την πέκτη αγωνιστική, ΔΩΝΗ ΦΥΓΕ, για ίδια συμφέροντα επειδή πολεμούν την διοίκηση και χτυπούν τον Δώνη? Είναι τόσο τρομερό να κάνουμε λίγη υπομονή και να μην ειρωνευόμαστε εμείς οι ίδιοι τους παίκτες μας και τον προπονητή μας? Δηλαδή είμαστε ΑΕΚ όταν κερδίζουμε και όταν δεν κερδίζουμε τους βρίζουμε όλους? Αυτοί είμαστε? δεν λέω να μην κάνουμε κριτική ούτε να τα βλέπουμε όλα ρόδινα. Αλλο το ένα όμως και άλλο το άλλο. Δηλαδή ε'άν ο Ντέμης έκανε το γήπεδο εκεί που θέλουν κάποιοι, θα ήταν καλός. Αυτό είναι που με τρελαίνει.Εγώ έτσι αντιλαμβάνομαι την ΑΕΚ και το ποδόσφαιρο. Δεν ανέχομαι να υβρίζονται παίκτες και προπονητής της ΑΕΚ από την έκτη αγωνιστική.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά



 
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
ουτε εγω μπορω να καταλαβω γιατι ενω μιλαμε για ποδοσφαιρο και για λαθος επιλογες παιχτων προπονητων κτλ κτλ ξαναθυμομαστε τους υμνους , τα χρωματα , τα πιν κτλ κτλ
οσο για το αν υβριζοντε οι παιχτες που δεν το βλεπω κιολας να γινετε συστηματικα και μαζικα τι να πω?
σιγα τα ψυχολογικα τους
να τρωμε την μια τσαπου απανωτα πανω στην αλλη και να χειροκροταμε?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά το ότι μια ζωή στην ΑΕΚ πλακωνόμαστε για μαλακίες,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ και όλοι ξέρουμε από που ξεκινάνε αυτά.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Από την κεφαλή της ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ.Όταν κάτι δεν τους αρέσει,σοβαρό και μη,ξεκινάνε τον πόλεμο.Χρόνια τώρα.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ουτε εγω μπορω να καταλαβω γιατι ενω μιλαμε για ποδοσφαιρο και για λαθος επιλογες παιχτων προπονητων κτλ κτλ ξαναθυμομαστε τους υμνους , τα χρωματα , τα πιν κτλ κτλ
οσο για το αν υβριζοντε οι παιχτες που δεν το βλεπω κιολας να γινετε συστηματικα και μαζικα τι να πω?
σιγα τα ψυχολογικα τους
να τρωμε την μια τσαπου απανωτα πανω στην αλλη και να χειροκροταμε?
αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα. Μιλάς για λάθος επιλογές από την έκτη αγωνσιτική!!! Σκέψου το λίγο.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Από την κεφαλή της ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ.Όταν κάτι δεν τους αρέσει,σοβαρό και μη,ξεκινάνε τον πόλεμο.Χρόνια τώρα.
ναι οπως τα λες
οταν τους χρησιμοποιουμε για να ανοιξουν τον δρομο ειναι καλοι ε?
χρονια τωρα οπως το λες
επρεπε να κανουν μοκο με τον ζητα
δεν επρεπε να πειραξουν τον τροχανα
επρεπε να καλοδεχτουν τον βατραχο οταν ξαναρθε
το κακο οπως ειπες ξεκιναει απο την R συμφονω και εγω....δεν συμφονει στο ξεπουλημα της νφ για να κανει ο κοντος και οι πισινοι τις τρελες μπιζνες που ονειΡΕΥΟΝΤΕ στα σκουπιδια
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα. Μιλάς για λάθος επιλογές από την έκτη αγωνσιτική!!! Σκέψου το λίγο.
τι να σκεφτω?δεν εισαι εκτος ευρωπης και πρωταθληματος?
σκεψου το λιγο
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Ο μαντούκα, ο Ζορμπάς και ο Εντίνιο, δεν είναι ακρα'ιοι. Φίλε μου, αυτό που με τρελαίνει εμένα είναι ότι από τότε που καταλαβαίνω το ποδόσφαιρο, πάντα με κάτι τρωγόμαστε στην ΑΕΚ. Να φύγει ο ένας, να φύγει ο άλλος, δεν μας αρέσει το τραγούδι, μας αρέσει περισσότερο ο ύμνος, γιατί το γήπεδο εκεί, γιατί η φανέλλα έχει περισσότερο μάυρο ή περισσότερο κίτρινο, γιατί, γιατί, γιατί...... Εχω άδικο? Είναι δυνατόν να βγαίνουν εφη,ερίδες της ΑΕΚ και να γράφουν από την πέκτη αγωνιστική, ΔΩΝΗ ΦΥΓΕ, για ίδια συμφέροντα επειδή πολεμούν την διοίκηση και χτυπούν τον Δώνη? Είναι τόσο τρομερό να κάνουμε λίγη υπομονή και να μην ειρωνευόμαστε εμείς οι ίδιοι τους παίκτες μας και τον προπονητή μας? Δηλαδή είμαστε ΑΕΚ όταν κερδίζουμε και όταν δεν κερδίζουμε τους βρίζουμε όλους? Αυτοί είμαστε? δεν λέω να μην κάνουμε κριτική ούτε να τα βλέπουμε όλα ρόδινα. Αλλο το ένα όμως και άλλο το άλλο. Δηλαδή ε'άν ο Ντέμης έκανε το γήπεδο εκεί που θέλουν κάποιοι, θα ήταν καλός. Αυτό είναι που με τρελαίνει.Εγώ έτσι αντιλαμβάνομαι την ΑΕΚ και το ποδόσφαιρο. Δεν ανέχομαι να υβρίζονται παίκτες και προπονητής της ΑΕΚ από την έκτη αγωνιστική.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά



 
Σε όλα αυτά που λες συμφωνώ απόλυτα.Αν μάλιστα έτυχε να διαβάσεις αυτά που έγραψα χτες θα είδες ότι ασχολούμαι από ελάχιστα έως καθόλου με τα αγωνιστικά.
Το πρόβλημα της ομάδας είναι βαθύτερο και είναι διοικητικό.Οι άνθρωποι που έχουν τώρα την ομάδα δεν κάνουν για παράγοντες.Δε μπορούν να μεταδώσουν τη νοοτροπία νικητή στο κόσμο,στο προπονητή,στους παίκτες,δυστυχώς δεν εμπνέουν.
Είναι τόσο άσχετοι,ξενέρωτοι και μίζεροι που όποιον και να φέρουν προπονητή.όποιους παίκτες και να πάρουν θα αποτύχουν.
Και δε λέω οπωσδήποτε να φύγουν.Αυτοί μπορεί να βλέπουν σαν επένδυση την ομάδα(και καλά κάνουν),να προσδοκούν κέρδη(και καλά κάνουν) και να μη θέλουν να πουλήσουν.Ας δώσουν όμως τη διαχείρηση σε κάποιον που ξέρει το αντικείμενο γιατί έτσι όπως το πάνε η επένδυσή τους θα εκφυλιστεί και δε θα έχουν στο τέλος τα κέρδη που προσδοκούν.
Μα πραγματικά ρε μάγκες θα ήθελα να μου πεί κάποιος από αυτούς που έχουν την ομάδα,στις υπόλοιπες επιχειρήσεις τους βάζουν το κάθε άσχετο για μάνατζερ?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εκτός πρωταθλήματος ΑΚΟΜΑ δεν είσαι.Πίσω το ότι έμεινες ναι.Το ότι δεν έχεις λόγο να αισιοδοξείς λόγω του κακού θεάματος που παρουσιάζεις πάλι ναι.Αλλά εκτός πρωταθλήματος δεν είσαι ακόμα,τουλάχιστον θεωρητικά γιατί είμαστε ακόμα στην 6η αγωνιστική.
Αλλά αμα συνεχίσουμε έτσι,γρήγορα θα είμαστε.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ειλικριναι δεν καταλαβαινω γιατι μανουριαζετε και κλαιτε.....
ειστε εκτος στοχων;;;;
ειστε αποτυχημενοι;;;;;
ουτε το ενα ουτε το αλλο.....
βαλτε μπροστα την λογικη και την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ καιν θα δειτε οτι ειστε μεσα στους στοχους σας......
τι στοχο εχει η αεκ;;;;;ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ....
ε θα δωσει μαχη με τον βαζελο,τιποτα δεν εχει κριθει....γιατι μουρμουρατε;;;;;
αν φυσικα πιστευετε οτι εχετε στοχο το πρωταθλημα τοτε τι να πω....ζειτε σε παραλληλο συμπαν.....
ειστε αποτυχυμενοι;;;;;γιατι;;;;θεωρειται αποτυχια για την αεκ  να μην παρει πρωταθλημα;;;;;
τι λετε ρε;;;; :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: απο ποτε;;;; :headbang: :headbang: :headbang:
η ομαδα που εχει 1 στα 15 ''πρεπει'' να παρει πρωταθλημα ;;;;
και ο δυναστης τοτε τι να πει;;;;;
αμα ειναι αποτυχια για τον ντεμη να μην παρει πρωταθλημα(που δεν το εχει δει ουτε σε ζωγραφια) τοτε για τον δικο μου τον πρακτορα τι ειναι;;;;;λογος για αυτοκτονια;;;;;
η λυση στο προβλημα σας ειναι να ερθετε σε επαφη με την πραγματικοτητα
αμα το κανετε θα δειτε ποσο πιο ομορφη και απλη ειναι η ζωη.....
αυτα για αρχη...πιστευω να βοηθησα!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom