Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ο Πελετιέρι ήταν ο κορυφαίος της ΑΕΚ....
Ο Σκόκο εκεί που τον βάζει ο Δώνης χαραμίζεται...
Εγώ δεν έκρινα την αξία αυτών των παιχτών!Ρώτησα πότε αποκτήσαν κόμπλεξ με το Καραισκάκη αυτοί οι παίχτες!!!ΓΙα να μην τρελαθούμε τελείως...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Εγώ δεν έκρινα την αξία αυτών των παιχτών!Ρώτησα πότε αποκτήσαν κόμπλεξ με το Καραισκάκη αυτοί οι παίχτες!!!ΓΙα να μην τρελαθούμε τελείως...
δεν έχουν οι παίκτες το κόμπλεξ....
η αποστολή ολόκληρη το έχει........
 

Επισκέπτης
όχι.
Οι αδερφές είναι αγγλικό. Γι αυτό και έγινες Μάντεστερ να αποβάλλεις ως γνήσια αδερφή τα ελληνικά σου κόμπλεξ.
Όταν σου φωνάζω εγώ ότι έχεις κόμπλεξ με την united όμως που εκεί σε ξευτελίζω 20 χρόνια κάνεις την παπια, όπου σε βολεύει μόνο είσαι ακομπλεξάριστος!
 

Επισκέπτης
νομιζω πως εκτος του 84-85 (οακα- σεντρα εστεραχαζι απο δεξια) , ειχε βαλει και την προηγουμενη στο καραισκακι (1-1)
και στο κυπελο το 83 ειχε βαλει παλι στο καραισκακι. αυτα θυμαμε , ισως κανω και λαθος
83-84 ειχαμε νικησει 1-0 με γκολ του αναστο..
82-83 1-1 με γκολ του κουσουλακη & αυτογκολ του σαργκανη..αν αυτο εννοει ο γατος με το συνθηματακι του,αντε να το δεχτω..2 τεμαχια δηλαδη ολα & ολα..στα ποσα χρονια που επαιξε στην ομαδα σας???μηπως θελετε να σας γραψω εγω μερικους γαμιαδες σας με σωρεια παστελιων???
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Όταν σου φωνάζω εγώ ότι έχεις κόμπλεξ με την united όμως που εκεί σε ξευτελίζω 20 χρόνια κάνεις την παπια, όπου σε βολεύει μόνο είσαι ακομπλεξάριστος!
ρε παπάρα από τη μαλακία που σε δέρνει κάνεις ανόμοιες συγκρίσεις...
Η Λίβερπουλ είναι ή δεν είναι η ομάδα με τους περισσότερους φιλάθλους στο νησί;
Είναι, ή δεν είναι συνολικά σε κούπες μια η άλλη με το κωλομάγαζό σου;
Αφού λοιπόν δεν μπορείς να πεις το ίδιο ούτε εάν προσθέσεις τις κωλομπαδες σου ε........
ΑΕΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΣμΠΑΕΚ.
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
και εγω να σου θυμησω δηλωση του γκορτσκι ( νομιζω)
του εβαλα τον παπαδοπουλο σκοραρε, του εβαλα τον γουναρη σκοραρε ....τι να κανω βαλω ολη την αμυνα πανω του?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Όχι...αφού έχω χειρότερο υλικό η λογική λέει ότι θα χάσω στην έδρα του αντιπάλου!
πούτσες μπλε.
Στο ποδόσφαιρο δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος.......
Η λογική λέω ότι μπορεί και να μη χάσω. Αλλά εσύ ΚΑΘΕ ΜΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ τα τελυταία χρόνια στο καραισκάκη ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΟΥΤΕ ΓΚΟΛ...
Εάν αυτό δεν είναι κόμπλεξ τότε εγώ είμαι ΑΕΚτζής.
 

Επισκέπτης
Δεν έχουμε κερδίσει πολλές φορές τον ολυμπιακο απο το 59 και μετά μην λέμε μαλακίες η προϊστορία είναι υπερ του ολυμπιακου, αλλά δεν φταίει πάτα το κομπλεξ που λέτε μερικοί! Με αυτή την λογική η ομάδα που έχει τις περισσότερες νίκες επι του ολυμπιακού είναι ο παοκ που έχει το μεγαλύτερο κομπλεξ εναντίον του ολυμπιακού, μην χρησιμοποιείτε το κομπλεξ μόνο όταν σας βολεύει!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
82-83 1-1 με γκολ του κουσουλακη
μέσα ήμουνα καριόλη.....

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Βάλε και στους άμπαλλους
το γκολ του Βαγγέλη από τα 40 μέτρα που το έπαιζε και η αθλητική κυριακή......

:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:.

Αντε γεια ρε Μπασινοκυργιάκοι..........
:birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Εγώ δεν έκρινα την αξία αυτών των παιχτών!Ρώτησα πότε αποκτήσαν κόμπλεξ με το Καραισκάκη αυτοί οι παίχτες!!!ΓΙα να μην τρελαθούμε τελείως...
Ρε παπάρα.. :grin:
Επαιζαν άλλοι 9...και σου ανέφερα αυτούς τους 2 πρώτον γιατί ο Πελετιέρι ήταν ο κορυφαίος και δευτερον ο Σκόκο εκεί που έπαιζε δεν θα μπορούσε να δείξει κάτι...
Δηλαδή επειδή 2 παίκτες δεν θα είχαν κόμπλεξ θα έπαιρναν μόνοι τους το ματς..???
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Δεν έχουμε κερδίσει πολλές φορές τον ολυμπιακο απο το 59 και μετά μην λέμε μαλακίες η προϊστορία είναι υπερ του ολυμπιακου, αλλά δεν φταίει πάτα το κομπλεξ που λέτε μερικοί! Με αυτή την λογική η ομάδα που έχει τις περισσότερες νίκες επι του ολυμπιακού είναι ο παοκ που έχει το μεγαλύτερο κομπλεξ εναντίον του ολυμπιακού, μην χρησιμοποιείτε το κομπλεξ μόνο όταν σας βολεύει!

βρε μαλάκα.
για τα τελευταία χρόνια μιλάμε.....
εσύ το χρησιμοποιείς όταν σε βολεύει όπως κάνεις στο νησί.......
άει γαμήσου κωλοτούμπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom