Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ο Μαύρος είναι ίσως ο μεγαλύτερος γαμιάς της αγαπημένης σου ομάδας και είναι ΜΑΓΚΙΑ του που λέει την γνώμη του χωρίς να γλύφει και να κάνει το παιχνίδι κανενός!
Είναι ΜΑΓΚΙΑ του που δεν κατάντησε Μίχος , Αντωνίου κλπ κλπ
αυτό δε λέω ρε γκασμά;
εγώ τι λέω τόσο καιρό;
τα ίδια δε λέω;
 

Επισκέπτης
Βρε μπαγαμα λες εμάς κομπλεξικούς για 4-5 άτομα εδώ μέσα ενώ όλοι οι δικοί σου λένε την ίδια για εσένα μαλακία για την παράγκα! Κήρυγμα να κάνεις στους καημένους τους δικούς σου, μας έχεις ζαλίσει τα αρχίδια! Ο πλε όταν θέλει κάνει χουλιαμά και μας δουλεύει ωραία, εσύ μόνο κομπλεξ βάζεις και δεν κοιτάς τα δικα σας χάλια!
τι περιμενεις απο το βαζελολιβερπουλακι ρε???αφου ξερεις τι κομπλεξ του εχω δημιουργησει..παντου ΠΟΥΤΣΑ λεμε..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ασε ρε πρακτορα τι λεγαμε εμεις & κοιτα τι λεει ο θεος..που διαφωνεις με τον μαυρο δηλαδη???
δε διαφωνεί.
απλά τον πονάει ακόμα περισσότερο......
όπως πονάνε και αυτά που λέει ο Δομάζος......
ο μεγαλύτερος γαμιάς του γαύρου.... "Αστο" φώναζε, ψαλλιδάκι και άντε γειά..........
τι κι αν οι δομαζομαύροι του γαύρου μιλούσαν Σέρβικα;
Το αποτέλεσμα το ίδιο......
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
παλλικάρι μου ο γαύρος έχει όντως καλύτερους παίκτες...
Και από την Ανόρθωση. Ομως η Ανόρθωση, χωρίς το κόμπλεξ του μαλάκα πήρε και τα δύο παιχνίδια με 3άρες από καλύτερες ομάδες.

Το μόνο καλό που έκανε ο βάζελος τα τελευταία 3 χρόνια είναι οτι απέβαλε το κόμπλεξ του Καραισκάκη. Ας είναι καλά Ο σαλπιγγίδης και ο Ανατολάκης.
Εσείς έχετε δρόμο ακόμα.............
Αυτά είναι δημοσιογραφίστικες παπαριές!Στην 4άρα το διώξαμε το κόμπλεξ και μετά από 5 μήνες το ξανααποκτήσαμε????Ο Σκόκο και ο Πελετιέρι γεννηθήκανε με κόμπλεξ για το πως θα πατήσουν το χορτάρι στο Καραισκάκη!Ρε παρατήστε τα παραμύθια...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Δεν με αγγίζουν τέτοιες εκφράσεις φιλαράκι ούτε θα γίνω περισσότερο ΑΕΚΤΖΗΣ με ένα πρωτάθλημα!Χθες μας λέγατε ότι ο Ολυμπιακός έχει καλύτερους παίχτες!Τότε γιατί να φταίει το ψυχολογικό που χάσαμε?Αποφασίστε τι φταίει....
Και σόρυ αλλά θεωρώ ότι έχω πολύ περισσότερους λόγους να είμαι υπερήφανος για την ομάδα που υποστηρίζω από τους 2 απατ-αιώνιους!
Ρε γάτε...κάπου έχεις μπερδευτεί μου φαίνεται...
1.Δεν σου είπε κανείς να αλλάξεις ομάδα...μαγκιά σου που είσαι ΑΕΚ και αλοίμονο σου αν θα άλλαζες ομάδα επειδή δεν παίρνεις πρωταθλήματα...εγώ τότεπρέπει να αυτοκτονήσω.. :grin:
2.Μα ένας παίκτης για να είναι καλύτερος δεν φτάνουν μόνο τα τεχνικά του χαρακτηριστικά ή η ταχύτηα και η δύναμη του...οι μεγάλοι παίκτες έχουν προσωπικότητα,ψυχολογία νικητή...(είδες τον Γεωργέα μόλις μπήκε μέσα ο Τζόλε???μόνο πάνες δεν του έδωσε ο Δώνης)

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Βρε μπαγαμα λες εμάς κομπλεξικούς για 4-5 άτομα εδώ μέσα ενώ όλοι οι δικοί σου λένε την ίδια για εσένα μαλακία για την παράγκα! Κήρυγμα να κάνεις στους καημένους τους δικούς σου, μας έχεις ζαλίσει τα αρχίδια! Ο πλε όταν θέλει κάνει χουλιαμά και μας δουλεύει ωραία, εσύ μόνο κομπλεξ βάζεις και δεν κοιτάς τα δικα σας χάλια!
αυτή είναι η διαφορά μου ρε παπάρα...
Εγώ δε λέω τα ίδια.......
εγώ λέω αυτό που πιστεύω πάντα....
Γι αυτό μια με λέτε γαύρο, μια με λέτε κλικαδόρο, μια με λέτε γλείφτη.....
Οταν θα αποκτήσετε ποτέ αρχίδια (που ποτέ αυτό δε θα γίνει γιατί μ αυτά γεννιέσαι, δε φυτρώνουν) το ξανασυζητάμε.....
Μέχρι τότε περίμενε τον Κυργιάκο με τσαμπουκιές να πάρει διπλό.
Πάρτε τα πελέ του ταύρου για την ώρα.
Η μπάλλα είναι άθλημα αντρικό και όποιος είναι κοψαρχίδης μια ζωή θα του φταίει η κωλοτρυπίδα του. Οχι τ αρχίδια που του λείπουν.
 

Επισκέπτης
Ο Μαύρος είναι ίσως ο μεγαλύτερος γαμιάς της αγαπημένης σου ομάδας και είναι ΜΑΓΚΙΑ του που λέει την γνώμη του χωρίς να γλύφει και να κάνει το παιχνίδι κανενός!
Είναι ΜΑΓΚΙΑ του που δεν κατάντησε Μίχος , Αντωνίου κλπ κλπ
απο που προκυπτει παρακαλω ο ισχυρισμος σου???εχω μπροστα μου το προγραμμα του προχθεσινου αγωνα με στατιστικα απο το 30-31..με γηπεδουχο τον ΘΡΥΛΟ ο μαυρος εχει βαλει 1 τεμαχιο το 84-85 οταν κερδισατε 0-1..ποσα χρονια επαιξε στην ομαδα σας & ποσα τεμαχια μας εβαλε στην εδρα σας για να τον χαρακτηριζεις γαμια της αγαπημενης ομαδας του σεσημασμενου φλωρου???
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ε αμα δεν διαφωνεις,φταιει & το ψυχολογικο λοιπον..αν θελεις αυτο που λενε η καρδια του πρωταθλητη..πεστο οπως θελεις..
Το ψυχολογικό για εμένα δεν ήταν το καθοριστικό του ματς!Η ομάδα μπήκε δυνατά στον αγώνα!Και φυσικά δεν μπορεί να κρίνει την ιστορία μιας ομάδας...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Αυτά είναι δημοσιογραφίστικες παπαριές!Στην 4άρα το διώξαμε το κόμπλεξ και μετά από 5 μήνες το ξανααποκτήσαμε????Ο Σκόκο και ο Πελετιέρι γεννηθήκανε με κόμπλεξ για το πως θα πατήσουν το χορτάρι στο Καραισκάκη!Ρε παρατήστε τα παραμύθια...
Ο Πελετιέρι ήταν ο κορυφαίος της ΑΕΚ....
Ο Σκόκο εκεί που τον βάζει ο Δώνης χαραμίζεται...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Αυτά είναι δημοσιογραφίστικες παπαριές!Στην 4άρα το διώξαμε το κόμπλεξ και μετά από 5 μήνες το ξανααποκτήσαμε????Ο Σκόκο και ο Πελετιέρι γεννηθήκανε με κόμπλεξ για το πως θα πατήσουν το χορτάρι στο Καραισκάκη!Ρε παρατήστε τα παραμύθια...
διάβασε τι γράφω....
το κόμπλεξ ΤΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ..........ξεκόλλα τον εγκέφαλό σου.
Κάποτε ο γαύρος είχε το κόμπλεξ της ΤΟΥΜΠΑΣ. δεν είναι κακό να καταλαβαίνουμε τι συμβαίνει γύρω μας......
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
απο που προκυπτει παρακαλω ο ισχυρισμος σου???εχω μπροστα μου το προγραμμα του προχθεσινου αγωνα με στατιστικα απο το 30-31..με γηπεδουχο τον ΘΡΥΛΟ ο μαυρος εχει βαλει 1 τεμαχιο το 84-85 οταν κερδισατε 0-1..ποσα χρονια επαιξε στην ομαδα σας & ποσα τεμαχια μας εβαλε στην εδρα σας για να τον χαρακτηριζεις γαμια της αγαπημενης ομαδας του σεσημασμενου φλωρου???
Ψάξε καλύτερα!!!
[move]Σαργκάνη Σαργκάνη ο Μαύρος τι σου κάνει![/move]
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Το ψυχολογικό για εμένα δεν ήταν το καθοριστικό του ματς![size=15pt]Η ομάδα μπήκε δυνατά στον αγώνα[/size]!Και φυσικά δεν μπορεί να κρίνει την ιστορία μιας ομάδας...
Αν εννοείς τα κλωτσίδια..ναι μπήκε δυνατά...
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
απο που προκυπτει παρακαλω ο ισχυρισμος σου???εχω μπροστα μου το προγραμμα του προχθεσινου αγωνα με στατιστικα απο το 30-31..με γηπεδουχο τον ΘΡΥΛΟ ο μαυρος εχει βαλει 1 τεμαχιο το 84-85 οταν κερδισατε 0-1..ποσα χρονια επαιξε στην ομαδα σας & ποσα τεμαχια μας εβαλε στην εδρα σας για να τον χαρακτηριζεις γαμια της αγαπημενης ομαδας του σεσημασμενου φλωρου???
νομιζω πως εκτος του 84-85 (οακα- σεντρα εστεραχαζι απο δεξια) , ειχε βαλει και την προηγουμενη στο καραισκακι (1-1)
και στο κυπελο το 83 ειχε βαλει παλι στο καραισκακι. αυτα θυμαμε , ισως κανω και λαθος
 

Επισκέπτης
διάβασε τι γράφω....
το κόμπλεξ ΤΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ..........ξεκόλλα τον εγκέφαλό σου.
Κάποτε ο γαύρος είχε το κόμπλεξ της ΤΟΥΜΠΑΣ. δεν είναι κακό να καταλαβαίνουμε τι συμβαίνει γύρω μας......
Το κομπλεξ είναι μόνο ελληνικό φαινομενο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom