Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Όχι μωρε, ο υποτίθεται ακομπλεξάριστος περσονας βγάζει με εμάς το κομπλεξ του επειδή είμαστε κομπλεξικοί όπως λέει! :jerking:
Λίγο ΑΕΚ, λίγο ΠΑΟΚ σε έχω πολύ στα παπάρια μου.
Αλλά σε αγαπάω ακόμα.........
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
μαγκες βλεπω να τον πίνουμε την κυριακη....κανα 2-0 θα ερθει
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
η ΑΕΚ κάποτε μου ήταν απ τις πιο συμπαθείς ομάδες. Κοινή καταγωγή, κοινά χρώματα, κοινά βιώματα....

Κάποια στιγμή μετά το τελευταίο πρωτάθλημα όλοι άρχισαν να πέφτουν στην πρέζα και την αρρώστια.
Τώρα τελευταία, και ενω έπρεπε να κάνουν μόκολα και να ανεβαίνουν κατηγορίες, το παίζουν κριτές των πάντων, μανουριάζουν, μιλάνε για ηθική και πολλά άλλα...
Πλακώνονται αναμεταξύ τους, γκεμίζουν γήπεδα πριν φτιάξουν αλλα, βάζουν σωτήρες προέδρους που είναι πρόεδροι αλλά έχουν παραιτηθεί....
Απίστευτα πράματα....
Ποιοί;
Το πιο ευνοημένο μπουρδέλο του Ελληνικού ποδοσφαίρου (μαζί με τους Μπαοκτζήδες) γκρινιάζει για το σύστημα και τις τσατσάδες. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ...........
Στην πρέσσα μια ζωή.
ρε φιλάρα....η άποψη του καθενός για την ομάδα του είναι σεβαστή...εφ όσον δεν προκαλέι και δεν βρίζει άλλους ας πιστεύει ότι θέλει.....αυτό δεν πρέπει να μας κάνει να μανουριάζουμε......δηλαδή εγώ που καλλίτερα να πέθαινα παρά να ήμουν γαύρος πρέπει να μην μιλάω σε κανένα γαύρο και νΑ ΤΟΥς ΒΡΊΖΩ?.....΄όχι βέβαια...διαφωνώ, πλακώνομαι αλλά και με κάποιους μιλάω και είμαι και φίλος......τεσπα...δεν προσπαθώ να σου αλλάξω γνώμη,απλά να καταλάβω πως στράβωσες...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ρε φιλάρα....η άποψη του καθενός για την ομάδα του είναι σεβαστή...εφ όσον δεν προκαλέι και δεν βρίζει άλλους ας πιστεύει ότι θέλει.....αυτό δεν πρέπει να μας κάνει να μανουριάζουμε......δηλαδή εγώ που καλλίτερα να πέθαινα παρά να ήμουν γαύρος πρέπει να μην μιλάω σε κανένα γαύρο και νΑ ΤΟΥς ΒΡΊΖΩ?.....΄όχι βέβαια...διαφωνώ, πλακώνομαι αλλά και με κάποιους μιλάω και είμαι και φίλος......τεσπα...δεν προσπαθώ να σου αλλάξω γνώμη,απλά να καταλάβω πως στράβωσες...
τάλε και λίγο σοβαρά:
πέραν την πλάκας που κάνουμε με μερικούς ωραίους ανεξαρτήτως ομάδας, βλ Ταράτσα, δωρητή, βόθρο, ταύρο, θεςπάντερ, γατούλη, ναύαρχο και άλλους που φαίνονται γαμώ τα παιδιά, είναι πραγματικά θλιβερό να διαπιστώνω ότι το μεγαλύτερο κόμπλεξ που έχω δει εδώ μέσα και τη μεγαλύτερη χολή την έχουν βγάλει ΑΕΚμπαοκτζήδες.......
βλέπε Αρίωνας Παλέρμο.
Είναι πραγματικά απίστευτο να βλέπω μαλακιστήρια που όταν χάνει ο γαύρος από την Ανόρθωση που χου και ενω ειναι ανύπαρκτοι μπαίνουν στο θρεντ του γαύρου και βγάζουν τέτοια χολη που ούτε αναμεταξύ μας εμείς οι γαυροβάζελοι δεν εχουμε βγάλει.
Είναι αλλο πράμα να είσαι άρρωστος με την ομάδα σου και άλλο να είσαι άρρωστος στον εγκέφαλο γενικά.
Τελεία και πάμε παρακάτω.......
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τάλε και λίγο σοβαρά:
πέραν την πλάκας που κάνουμε με μερικούς ωραίους ανεξαρτήτως ομάδας, βλ Ταράτσα, δωρητή, βόθρο, ταύρο, θεςπάντερ, γατούλη, ναύαρχο και άλλους που φαίνονται γαμώ τα παιδιά, είναι πραγματικά θλιβερό να διαπιστώνω ότι το μεγαλύτερο κόμπλεξ που έχω δει εδώ μέσα και τη μεγαλύτερη χολή την έχουν βγάλει ΑΕΚμπαοκτζήδες.......
βλέπε Αρίωνας Παλέρμο.
Είναι πραγματικά απίστευτο να βλέπω μαλακιστήρια που όταν χάνει ο γαύρος από την Ανόρθωση που χου και ενω ειναι ανύπαρκτοι μπαίνουν στο θρεντ του γαύρου και βγάζουν τέτοια χολη που ούτε αναμεταξύ μας εμείς οι γαυροβάζελοι δεν εχουμε βγάλει.
Είναι αλλο πράμα να είσαι άρρωστος με την ομάδα σου και άλλο να είσαι άρρωστος στον εγκέφαλο γενικά.
Τελεία και πάμε παρακάτω.......
ο.κ.......σεβαστόν πάμε παρακάτω................


 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
χου 80%....διπλό 20%......
Και με την ¨ΑΕΚ τραγούδαγες πριν το ματς ταλιμπάν...αλλά μετά τα ρούφηξες τα παστέλια σου... :2funny:
Για ρώτα τον  gatto και το Ναύαρχο να σου πούνε πόσες φορές έχω πέσει μέσα στις προβλέψεις μου??? :sunglasses:

ναι ρε...γλύφε τον γαύρο ...γαμώ τα ασημικά που φτιάχνετε... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Δεν έχω ανάγκη να καλοπιάσω κανένα...άντε μη σου φέρω κανα κυροπήγιο στο κεφάλι... :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
χου ρε.....το καλλίτερο αποτέλεσμα για εμάς......αν κερδίσουμε την λειβαδιά....που ...δεν το βλέπω... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Εσύ και ο περσόνας θα φάτε το μεγαλύτερο κράξιμο... :grin:
Πρόσεχε τι λες γιατί θα σου κάνω χειρότερη καζούρα από αυτη που θα σου έκαναν οι γαυροι...
θα πέσει πολύ κλάμα την κυριακή λέμεεεε... :rockon:
Μαζί με τον περσόνα θα σας γλεντάμε... :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Και με την ¨ΑΕΚ τραγούδαγες πριν το ματς ταλιμπάν...αλλά μετά τα ρούφηξες τα παστέλια σου... :2funny:
Για ρώτα τον  gatto και το Ναύαρχο να σου πούνε πόσες φορές έχω πέσει μέσα στις προβλέψεις μου??? :sunglasses:
Δεν έχω ανάγκη να καλοπιάσω κανένα...άντε μη σου φέρω κανα κυροπήγιο στο κεφάλι... :2funny:
μήπως γίνεται να μου φέρεις στο κεφάλι τον δίσκο με....τον όβολο των πιστών?....να βγάλουμε και κάτι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ο.κ.......σεβαστόν πάμε παρακάτω................

κάτι τελευταίο.... Ανεξαρτήτως του τι έχει κάνει ο γαύρος, εμείς οι βάζελοι κατά κύριο λόγο για την αρρώστια μας τα βάλαμε με τον εαυτό μας.
Πες μου ρε μαλάκα ΜΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΦΟΡΑ που οι ΑΕΚτζήδες τα έχουν βάλει με ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΕΡΝΕΙ.

Μια γαμώ ΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΜΟΥ..........
Ο κρόκους, ο ένας, ο άλλος,το ΠΑΣΟΚ, η νου σου, ο βάτραχος, ο θεός, η τύχη, οι τούρκοι.
ΠΟΤΕ Ο ΑΕΚΤΖΗΣ δεν έχει ευθύνη. Ακόμα και αναμεταξύ τους ο ένας ρίχνει την ευθύνη στον άλλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom