Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Και με την ¨ΑΕΚ τραγούδαγες πριν το ματς ταλιμπάν...αλλά μετά τα ρούφηξες τα παστέλια σου... :2funny:
Για ρώτα τον  gatto και το Ναύαρχο να σου πούνε πόσες φορές έχω πέσει μέσα στις προβλέψεις μου??? :sunglasses:
Δεν έχω ανάγκη να καλοπιάσω κανένα...άντε μη σου φέρω κανα κυροπήγιο στο κεφάλι... :2funny:
[move][size=14pt]ΟΙ ΒΛΑΧΟΙ ΣΤΗ ΣΤΑΝΗ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 23.00!!!![/size][/move]
ΧΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΥΟΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
[move][size=14pt]ΟΙ ΒΛΑΧΟΙ ΣΤΗ ΣΤΑΝΗ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 23.00!!!![/size][/move]
ΧΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΥΟΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
νάυαρχε...πάρτε τους τ σώβρακα και θα σε κεράσω.....3 μπίλιες.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Πρόσεχε τι λες γιατί θα σου κάνω χειρότερη καζούρα από αυτη που θα σου έκαναν οι γαυροι...
θα πέσει πολύ κλάμα την κυριακή λέμεεεε... :rockon:
Μαζί με τον περσόνα θα σας γλεντάμε... :2funny:
πολυ σιγουρους σας βλεπω,εγω παντως εχω ενα ασχημο προαισθημα και αν δεν δω ενδεκαδα και πρωτο τεταρτο δεν μπορω να κανω προβλεψη
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
[move][size=14pt]ΟΙ ΒΛΑΧΟΙ ΣΤΗ ΣΤΑΝΗ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 23.00!!!![/size][/move]
ΧΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΥΟΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Εχω ΝΟVA και στη στάνη ωρέ ταγάρα... :rockon: :rockon: :rockon:
Όλη τη χρονιά βουντού θα σας κάνω ρε να σας περάσει ακόμα και ο Μπάοκ... :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
κάτι τελευταίο.... Ανεξαρτήτως του τι έχει κάνει ο γαύρος, εμείς οι βάζελοι κατά κύριο λόγο για την αρρώστια μας τα βάλαμε με τον εαυτό μας.
Πες μου ρε μαλάκα ΜΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΦΟΡΑ που οι ΑΕΚτζήδες τα έχουν βάλει με ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΕΡΝΕΙ.

Μια γαμώ ΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΜΟΥ..........
Ο κρόκους, ο ένας, ο άλλος,το ΠΑΣΟΚ, η νου σου, ο βάτραχος, ο θεός, η τύχη, οι τούρκοι.
ΠΟΤΕ Ο ΑΕΚΤΖΗΣ δεν έχει ευθύνη. Ακόμα και αναμεταξύ τους ο ένας ρίχνει την ευθύνη στον άλλο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εσεις πιο σωστα
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Καλησπέρα πορνοφραπεδούμπες.... :rockon: :rockon:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Μια γαμώ ΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΜΟΥ..........
Ο κρόκους, ο ένας, ο άλλος,το ΠΑΣΟΚ, η νου σου, ο βάτραχος, ο θεός, η τύχη, οι τούρκοι.
ΠΟΤΕ Ο ΑΕΚΤΖΗΣ δεν έχει ευθύνη. Ακόμα και αναμεταξύ τους ο ένας ρίχνει την ευθύνη στον άλλο.
Δεν είμαστε του Συστήματος φίλε,τι να γίνει?Μια φορά κοντέψαμε να γίνουμε-επί Μελισσανίδη-και το πληρώνουμε 15 χρόνια τώρα,με εντεταλμένα ΚΟΡΑΚΙΑ-Δημητρόπουλος,Μπάκας,Ποντίκης κλπ-και ΛΑΜΟΓΙΑ που θέλουν να πάρουν κάτι από τη Λάμψη μας-Ψωμιάδης,Τροχανάς κλπ.Λάμψη που βλέπουμε μόνο εμείς και όχι οι άλλοι...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
πολυ σιγουρους σας βλεπω,εγω παντως εχω ενα ασχημο προαισθημα και αν δεν δω ενδεκαδα και πρωτο τεταρτο δεν μπορω να κανω προβλεψη
άει κίχου ρε, για καλό σε έστειλα για καραμελωμα;
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
νάυαρχε...πάρτε τους τ σώβρακα και θα σε κεράσω.....3 μπίλιες.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εσείς οι Ταλιμπάν θα οργανώσετε εκδρομή σε 2 βδομάδες που παίζετε μαζί μας???
σε ρωτάω γιατί έχω ένα καλό φιλαράκι ταξιτζή να σας κάνει καλύτερη τιμή... :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Δεν είμαστε του Συστήματος φίλε,τι να γίνει?Μια φορά κοντέψαμε να γίνουμε-επί Μελισσανίδη-και το πληρώνουμε 15 χρόνια τώρα,με εντεταλμένα ΚΟΡΑΚΙΑ-Δημητρόπουλος,Μπάκας,Ποντίκης κλπ-και ΛΑΜΟΓΙΑ που θέλουν να πάρουν κάτι από τη Λάμψη μας-Ψωμιάδης,Τροχανάς κλπ.Λάμψη που βλέπουμε μόνο εμείς και όχι οι άλλοι...

τάλε βλέπεις;
τι έλεγα;
μετά μη με ξαναρωτήσεις.....
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Εσείς οι Ταλιμπάν θα οργανώσετε εκδρομή σε 2 βδομάδες που παίζετε μαζί μας???
σε ρωτάω γιατί έχω ένα καλό φιλαράκι ταξιτζή να σας κάνει καλύτερη τιμή... :2funny:
θα σας πάμε γαμιώντας μέχρι την ηγουμενίτσα ρε......απο την εγνατία βεβαίως....κυριλέ.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Εσείς οι Ταλιμπάν θα οργανώσετε εκδρομή σε 2 βδομάδες που παίζετε μαζί μας???
σε ρωτάω γιατί έχω ένα καλό φιλαράκι ταξιτζή να σας κάνει καλύτερη τιμή... :2funny:
:tickedoff: :birdman:
θα θελες να εισαι φενταγιν και να σου λειπει ενα χερι?
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
τάλε βλέπεις;
τι έλεγα;
μετά μη με ξαναρωτήσεις.....
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Έχει γενέθλια η κόρη μου και περιμένω κόσμο..Την κουβέντα αυτή αν θες την κάνουμε κάποια άλλη φορά να μου πεις που διαφωνείς σε αυτά που έγραψα..Όπως και στο ότι,είναι πολλά τα λεφτά του CL για να τα αφήσουν στο -κατ'αυτούς-ΑΕΚΑΚΙ....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Έχει γενέθλια η κόρη μου και περιμένω κόσμο..Την κουβέντα αυτή αν θες την κάνουμε κάποια άλλη φορά να μου πεις που διαφωνείς σε αυτά που έγραψα..Όπως και στο ότι,είναι πολλά τα λεφτά του CL για να τα αφήσουν στο -κατ'αυτούς-ΑΕΚΑΚΙ....
ναυαρχούκο......να τις ρίξεις 2 ξεγυρισμένα φιλούδια απο εμένα βρε.......να την χαίρεσαι ..τυχερε...και ετοίμαζε και την προίκα της έτσι?...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
:tickedoff: :birdman:
θα θελες να εισαι φενταγιν και να σου λειπει ενα χερι?
Ποιοι φενταγίν ρε μπαγλαμά που μια φορα έκαναν το λάθος να μας ρίξουν πέτρες στο λεοφορείο και και μετά αρπάξανε κάτι κατακέφαλα ακόμα τα θυμούντε... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ακούς εκεί...ταλιμπάν... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Έχει γενέθλια η κόρη μου και περιμένω κόσμο..Την κουβέντα αυτή αν θες την κάνουμε κάποια άλλη φορά να μου πεις που διαφωνείς σε αυτά που έγραψα..Όπως και στο ότι,είναι πολλά τα λεφτά του CL για να τα αφήσουν στο -κατ'αυτούς-ΑΕΚΑΚΙ....
Αδερφέ μου να τη χαίρεσαι... :rockon:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ποιοι φενταγίν ρε μπαγλαμά που μια φορα έκαναν το λάθος να μας ρίξουν πέτρες στο λεοφορείο και και μετά αρπάξανε κάτι κατακέφαλα ακόμα τα θυμούντε... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ακούς εκεί...ταλιμπάν... :2funny: :2funny: :2funny:
σιγα την μαγκια ρε μπουλ
λογικο ειναι οταν ο αλλος ερχεται με τα χερια και εσεις εχετε γκλιτσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom