Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ετσι ειναι ο κολος απροβλεπτος.........
και ΜΥΣΤΗΡΙΟΔΗΣ........

για αυτό χρειάζονται οι μύστες

για να λύνουν τα μυστήρια του λωκου...


[size=10pt]τα λέμε αργότερα
χαιρετώ την παρέα λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων[/size]
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ετσι ειναι ο κολος απροβλεπτος.........
και ΜΥΣΤΗΡΙΟΔΗΣ........

Επισης ο κωλος ειναι σαν ενα μικρο παιδι..αμα του δωσεις μια φορα την πιπιλα δυσκολα στη δινει πισω...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ετσι ειναι ο κολος απροβλεπτος.........
και ΜΥΣΤΗΡΙΟΔΗΣ........
O κωλος αυτα εχει,γαμας και δεν κοιτας στο τελος,απλο πραγμα θελη κατευθειαν τον σκουπιζεις και μετα πλενεσε :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.566
Πόντοι
22.785
Συμφονω lion7 .......
καλο απογευμα παιδια και απο εμενα..........
 

Επισκέπτης
πρωτα τα βασικα μετα τα πολυπλοκα...δε μαθαινεις στο παιδι σου πρωτα να τρεχει και μετα να περπατα φαρκελι... :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
καλό βράδυ και δωστε, όσοι γνωρίζουν φυσικά, χρήσιμες πληροφορίες!!  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
πρωτα τα βασικα μετα τα πολυπλοκα...δε μαθαινεις στο παιδι σου πρωτα να τρεχει και μετα να περπατα φαρκελι... :2funny: :2funny:

...ομολογώ Drummerboy

ότι είναι πολύ εύστοχη η παράθεση σου

αλλά να σου θυμίσω ότι παλιά, ...ίσως και ακόμη να εφαρμόζεται

ορισμένες νεαρές για να κρατήσουν την παρθενιά τους

πρώτα "έτρεχαν" και μετά ..."περπατούσαν"

www.smilies.4-user.de] [/url]
 

Casual_Style_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
με 2 γκομενες παντως μου εχει τυχει να τις γαμησω απο κωλο πριν απο μουνι γιατι η μια ηταν παρθενα και δεν ηθελε και η αλλη κατι τετοιο δηλ πονουσε φοβερα απο μπροστα. δεν ξερω αλλα γνωμη μου και απο τις εμπειριες μου νομιζω οτι δεν θελει και πολυ ιστορια ο κωλος... γλωσσιτσα,ελαφρο δαχτυλακι μεσα να ανοιξει λιγακι και μετα σιγα σιγα τον σπρωχνεις! και αν σας ψαρεψει καμια σκατουλα το πουλι σας..απλα μην ξενερωσετε! :grin:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
egw paidia to eixa kanei 3 fores alla me ton teleytaio epeidh to ekane swsta .. ton exw trelanei olo pare me apo ton kwlo tou lew syenxeia!!!

Οταν κάνεις διάλλειμα από το ξεκώλιασμα, ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ τους Κανόνες Λειτουργίας του Forum... απαγορεύεται αυστηρά η δημοσίευση κειμένων με χρήση greeklish!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
γνωμη μου και απο τις εμπειριες μου νομιζω οτι δεν θελει και πολυ ιστορια ο κωλος... γλωσσιτσα,ελαφρο δαχτυλακι μεσα να ανοιξει λιγακι και μετα σιγα σιγα τον σπρωχνεις!

Μια παλιά παροιμία λέει: ο κώλος θέλει ρέγουλα κ το μουνί αγνάντι...
Φυσικά και ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣΤΟΡΑΣ Ο ΓΑΜΙΑΣ για να πάρει ΣΩΣΤΑ κώλο... κι αν υπάρχει κ βοήθεια από καμιά φίλη ακόμα καυλύτερα... δείτε κ το σχετικό βιντεάκι!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μια παλιά παροιμία λέει: ο κώλος θέλει ρέγουλα κ το μουνί αγνάντι...
Φυσικά και ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣΤΟΡΑΣ Ο ΓΑΜΙΑΣ για να πάρει ΣΩΣΤΑ κώλο... κι αν υπάρχει κ βοήθεια από καμιά φίλη ακόμα καυλύτερα... δείτε κ το σχετικό βιντεάκι!
Σωστος,και αν υπαρχει και δευτερη φιλη συμφωνο απολυτα
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
εγω παλι πιστευω και πως μια τριτη φιλη δεν θα με χαλουσε καθολου :2funny: :2funny:
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
οποιοσ θελει πρωκτικο πρεπει να χει βαζελινη και σαλιο
 

giorgos21ath

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες...
Θελουμε με την κοπελα μου να δοκιμασουμε το απο πισω...
Επειδη δεν το εχουμε ξαναακανει(εγω τουλαχιστον, εκεινη λεει οχι :think:) θα ηθελα να ρωτησω τι "προεργασια" χρειαζεται για να γινει σωστα...Ξερω τα βασικα, καθαριοτητα, μετα απο μπανιο κλασσικα...Χειαζεται κατι αλλο?καποιο αντιβακτηριακο σαπουνι ισως? και πως θα ξερω οτι ειναι "αδειο" απο πισω? μην εχουμε τιποτα εκπληξεις...θα ηταν καλο να παρει κανενα χαπι για να καθαρισει?
ευχαριστω
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπερα συναγωνιστες...
Θελουμε με την κοπελα μου να δοκιμασουμε το απο πισω...
Επειδη δεν το εχουμε ξαναακανει(εγω τουλαχιστον, εκεινη λεει οχι :think:) θα ηθελα να ρωτησω τι "προεργασια" χρειαζεται για να γινει σωστα...Ξερω τα βασικα, καθαριοτητα, μετα απο μπανιο κλασσικα...Χειαζεται κατι αλλο?καποιο αντιβακτηριακο σαπουνι ισως? και πως θα ξερω οτι ειναι "αδειο" απο πισω? μην εχουμε τιποτα εκπληξεις...θα ηταν καλο να παρει κανενα χαπι για να καθαρισει?
ευχαριστω
Kids don't try this at home
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom