Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616

νομιζα οτι με φωναξατε.......... :grin:
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Ωραίο πράγμα το πρωκτικό. Ζήλεψα ρε γαμώτο. :-
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπερα συναγωνιστες...
Θελουμε με την κοπελα μου να δοκιμασουμε το απο πισω...
Επειδη δεν το εχουμε ξαναακανει(εγω τουλαχιστον, εκεινη λεει οχι :think:) θα ηθελα να ρωτησω τι "προεργασια" χρειαζεται για να γινει σωστα...Ξερω τα βασικα, καθαριοτητα, μετα απο μπανιο κλασσικα...Χειαζεται κατι αλλο?καποιο αντιβακτηριακο σαπουνι ισως? και πως θα ξερω οτι ειναι "αδειο" απο πισω? μην εχουμε τιποτα εκπληξεις...θα ηταν καλο να παρει κανενα χαπι για να καθαρισει?
ευχαριστω
Φίλε θα σου δίναμε μερικές συμβουλές αλλά μπορεί να παρεξηγηθείς, αν επιμένεις στις λέμε πάντως
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Αυτο ήταν το πρώτο του ποστ εδώ το καλοκαίρι

"Καλησπέρα παιδια.
Ξερει κανεις πως γίνεται να συμμετασχεις σε ερωτική ταινια? Hmmm....
ευχαριστω"

κι εντάξει ρε φίλε τότε ήταν Αύγουστος και η ζέστη βαρούσε κατακούτελα και το έγραψες αυτό οκ, αλλά τώρα τέλος Γενάρη πάλι τα ίδια?

Επαναλαμβάνω
Kids dont try this at home :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
Αμάν ρε συ. Πειραχτήρι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6

Δες προσεκτικά εδώ( Ζορζ Πιλαλί και Σούφρα Μπαντ - του Μηλιώνη το καβλί )
 

giorgos21ath

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Εχεις ψυχολογικα?
Αν εχεις να πεις κατι επι του θεματος, εισαι ελευθερος...
Αλλιως μην διακοπτεσαι, συνεχισε να παιζεις με τα κουβαδακια σου.
 

fafaf1001

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου θα σε βοηθησω εγω γιατι βλεπω οι συναδελφοι δεν εχουν ορεξει.θα κανεις αυτο που ειπες τα κλασικα δηλαδη,μπανιο,και τετοια.και μετα θα δοσεις στην γκομενα να πιει ενα σφηνακη με χλωρινη να καθαρισει το εντερο τις.εσυ θα εχεις τη  ψωλη σου σε παγο απο την προηγουμενη μερα και θα την ξεπαγωσεις προτου τις το χωσεις.και ολα θα πανε καλα,αρκει να εισαι βρεις και τρυπα που ειναι.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
εμενα αυτα τα θεματα μου φαινονται σαν οδηγιες για ποδηλατο...
 

kaligoul

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
17.108
Like
9
Πόντοι
166
Μην ακους κανενα θα σας καταστρεψουν σωματικα και ψυχικα.
 

arizon

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
35
Like
9
Πόντοι
0
Σχετικά με το θέμα η δική μου εμπειρία για την πρώτη φορά:
Έβαλα τη δικιά μου ανάσκελα (ιεραποστολικό) έχοντας ένα μαξιλαράκι κάτω από τη μέση της.
Με λαδάκι άρχισα σιγά - σιγά να της κάνω μασαζάκι στην τρυπούλα, τσιμπώντας ελαφρά τα κωλομέρια της, χαμηλά.
Μετά από λίγο έβαλα το δάχτυλό μου (το μεσαίο) κι άρχισα να το στριφιγυρίζω, κάθε φορά και λίγο πιο βαθιά.
Όπως την άκουσα να βγάζει κραυγούλες είχα καυλώσει πάρα πολύ!
Αμέσως, αντικατέστησα το δάχτυλό μου με το δονητή (μικρό μέγεθος) και συνέχισα το παιχνίδι μου.
Η δικιά μου είχε κοκκινίσει και συνέχισε να βαριανασαίνει. Της είπα να αρχίσει να παίζει με την κλειτορίδα της και με άκουσε πρόθυμα!
Τότε έκανα την αλλαγή του δονητή με το δικό μου εργαλείο. Ήμουν έτοιμος...
Σε δύο-τρία λεπτά δεν άντεξα κι έχυσα μέσα της. Όμως δεν τραβήχτηκα. Αντίθετα, κόλλησα όσο πιο κοντά της μπορούσα, ενώ την έβλεπα να μαλακίζεται καθώς οι φωνές της γέμιζαν το δωμάτιο. Σε πολύ λίγο ήμουν και πάλι ντούρος και ξεκίνησα από...εκεί που είχα μείνει! Ταυτόχρονα άρχισα να μπαινοβγάζω το δονητή μέσα της, ενώ η δικιά μου άρχισε να χύνει...
Εγώ συνέχισα στο ρυθμό μου και σε δέκα λεπτά έχυσα για δεύτερη φορά, πάλι μέσα της!
Βγήκα από μέσα της μόνο αφού έχυσε και η δικιά μου για δεύτερη φορά, ενώ με παρακαλούσε να συνεχίσω!
Ίσως η πιο όμορφη εμπειρία μου μέχρι σήμερα!
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Σχετικά με το θέμα η δική μου εμπειρία για την πρώτη φορά:
Έβαλα τη δικιά μου ανάσκελα (ιεραποστολικό) έχοντας ένα μαξιλαράκι κάτω από τη μέση της.
Με λαδάκι άρχισα σιγά - σιγά να της κάνω μασαζάκι στην τρυπούλα, τσιμπώντας ελαφρά τα κωλομέρια της, χαμηλά.
Μετά από λίγο έβαλα το δάχτυλό μου (το μεσαίο) κι άρχισα να το στριφιγυρίζω, κάθε φορά και λίγο πιο βαθιά.
Όπως την άκουσα να βγάζει κραυγούλες είχα καυλώσει πάρα πολύ!
Αμέσως, αντικατέστησα το δάχτυλό μου με το δονητή (μικρό μέγεθος) και συνέχισα το παιχνίδι μου.
Η δικιά μου είχε κοκκινίσει και συνέχισε να βαριανασαίνει. Της είπα να αρχίσει να παίζει με την κλειτορίδα της και με άκουσε πρόθυμα!
Τότε έκανα την αλλαγή του δονητή με το δικό μου εργαλείο. Ήμουν έτοιμος...
Σε δύο-τρία λεπτά δεν άντεξα κι έχυσα μέσα της. Όμως δεν τραβήχτηκα. Αντίθετα, κόλλησα όσο πιο κοντά της μπορούσα, ενώ την έβλεπα να μαλακίζεται καθώς οι φωνές της γέμιζαν το δωμάτιο. Σε πολύ λίγο ήμουν και πάλι ντούρος και ξεκίνησα από...εκεί που είχα μείνει! Ταυτόχρονα άρχισα να μπαινοβγάζω το δονητή μέσα της, ενώ η δικιά μου άρχισε να χύνει...
Εγώ συνέχισα στο ρυθμό μου και σε δέκα λεπτά έχυσα για δεύτερη φορά, πάλι μέσα της!
Βγήκα από μέσα της μόνο αφού έχυσε και η δικιά μου για δεύτερη φορά, ενώ με παρακαλούσε να συνεχίσω!
Ίσως η πιο όμορφη εμπειρία μου μέχρι σήμερα!
expert anal lover :thumbsup:
 

Straw

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
σιναγονιστες παρακαλω για την βοηθεια σας σαυτο το θεμα π με απασχολει σχετικα με το πρωκτικο
καταρχην το εκανα καπιεσ φορεσ με την δικια μ και της αρε αλλα απο κει και περα την εχει πιασει φοβια και ολο παραπονιετε
πιτε μ τι να κανς να το ξεπερασει και πιτε μ πωσ χρισιμοποιητε το K-Y KAI TO MR EASY επισισ θα ηθελα να μαθω και τιμη αν γινετε
ευχαριστω σιναγονιστεσ
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
σιναγονιστες παρακαλω για την βοηθεια σας σαυτο το θεμα π με απασχολει σχετικα με το πρωκτικο
καταρχην το εκανα καπιεσ φορεσ με την δικια μ και της αρε αλλα απο κει και περα την εχει πιασει φοβια και ολο παραπονιετε
πιτε μ τι να κανς να το ξεπερασει και πιτε μ πωσ χρισιμοποιητε το K-Y KAI TO MR EASY επισισ θα ηθελα να μαθω και τιμη αν γινετε
ευχαριστω σιναγονιστεσ

φοβια γιατι?αφου λες οτι της αρεσε
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά ,εμένα δεν μου κάθεται καμία να της τον σβουρίξω από πίσω , γιατί τον έχω τεράστιο και τις έρχεται ένας πανικός. Ούτε επαγγελματία πρόθυμη βρήκα , λόγου του υπερβολικού μου μεγέθους. Μάλλον είναι κάτι που δεν θα το χαρώ ποτέ!!! Ανάθεμα το "ταλέντο" μου!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom