Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Ρε παιδιά ,εμένα δεν μου κάθεται καμία να της τον σβουρίξω από πίσω , γιατί τον έχω τεράστιο και τις έρχεται ένας πανικός. Ούτε επαγγελματία πρόθυμη βρήκα , λόγου του υπερβολικού μου μεγέθους. Μάλλον είναι κάτι που δεν θα το χαρώ ποτέ!!! Ανάθεμα το "ταλέντο" μου!!!



μην ακουω μαλακιες.θελει τροπο και οχι κοπο.εκτος αν εχεις καμμια βοηδοπουτσα 30 cm
 

Επισκέπτης
Σχετικά με το θέμα η δική μου εμπειρία για την πρώτη φορά:
Έβαλα τη δικιά μου ανάσκελα (ιεραποστολικό) έχοντας ένα μαξιλαράκι κάτω από τη μέση της.
Με λαδάκι άρχισα σιγά - σιγά να της κάνω μασαζάκι στην τρυπούλα, τσιμπώντας ελαφρά τα κωλομέρια της, χαμηλά.
Μετά από λίγο έβαλα το δάχτυλό μου (το μεσαίο) κι άρχισα να το στριφιγυρίζω, κάθε φορά και λίγο πιο βαθιά.
Όπως την άκουσα να βγάζει κραυγούλες είχα καυλώσει πάρα πολύ!
Αμέσως, αντικατέστησα το δάχτυλό μου με το δονητή (μικρό μέγεθος) και συνέχισα το παιχνίδι μου.
Η δικιά μου είχε κοκκινίσει και συνέχισε να βαριανασαίνει. Της είπα να αρχίσει να παίζει με την κλειτορίδα της και με άκουσε πρόθυμα!
Τότε έκανα την αλλαγή του δονητή με το δικό μου εργαλείο. Ήμουν έτοιμος...
Σε δύο-τρία λεπτά δεν άντεξα κι έχυσα μέσα της. Όμως δεν τραβήχτηκα. Αντίθετα, κόλλησα όσο πιο κοντά της μπορούσα, ενώ την έβλεπα να μαλακίζεται καθώς οι φωνές της γέμιζαν το δωμάτιο. Σε πολύ λίγο ήμουν και πάλι ντούρος και ξεκίνησα από...εκεί που είχα μείνει! Ταυτόχρονα άρχισα να μπαινοβγάζω το δονητή μέσα της, ενώ η δικιά μου άρχισε να χύνει...
Εγώ συνέχισα στο ρυθμό μου και σε δέκα λεπτά έχυσα για δεύτερη φορά, πάλι μέσα της!
Βγήκα από μέσα της μόνο αφού έχυσε και η δικιά μου για δεύτερη φορά, ενώ με παρακαλούσε να συνεχίσω!
Ίσως η πιο όμορφη εμπειρία μου μέχρι σήμερα!

Μπράβο φίλε ωραία το πήγες.... :thumbsup: έτσι θέλει το κωλ@αράκι προεργασία όχι βουρ στο ψητό.. και ο δονητής στη μια τρύπα ενώ είσαι μέσα στην άλλη είναι πολύ κάβλα...να νοιώθεις τις δονήσεις...όποιος δε το χει δοκιμάσει να το δοκιμάσει.. :thumbsup:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Σχετικά με το θέμα η δική μου εμπειρία για την πρώτη φορά:
Έβαλα τη δικιά μου ανάσκελα (ιεραποστολικό) έχοντας ένα μαξιλαράκι κάτω από τη μέση της.
Με λαδάκι άρχισα σιγά - σιγά να της κάνω μασαζάκι στην τρυπούλα, τσιμπώντας ελαφρά τα κωλομέρια της, χαμηλά.
Μετά από λίγο έβαλα το δάχτυλό μου (το μεσαίο) κι άρχισα να το στριφιγυρίζω, κάθε φορά και λίγο πιο βαθιά.
Όπως την άκουσα να βγάζει κραυγούλες είχα καυλώσει πάρα πολύ!
Αμέσως, αντικατέστησα το δάχτυλό μου με το δονητή (μικρό μέγεθος) και συνέχισα το παιχνίδι μου.
Η δικιά μου είχε κοκκινίσει και συνέχισε να βαριανασαίνει. Της είπα να αρχίσει να παίζει με την κλειτορίδα της και με άκουσε πρόθυμα!
Τότε έκανα την αλλαγή του δονητή με το δικό μου εργαλείο. Ήμουν έτοιμος...
Σε δύο-τρία λεπτά δεν άντεξα κι έχυσα μέσα της. Όμως δεν τραβήχτηκα. Αντίθετα, κόλλησα όσο πιο κοντά της μπορούσα, ενώ την έβλεπα να μαλακίζεται καθώς οι φωνές της γέμιζαν το δωμάτιο. Σε πολύ λίγο ήμουν και πάλι ντούρος και ξεκίνησα από...εκεί που είχα μείνει! Ταυτόχρονα άρχισα να μπαινοβγάζω το δονητή μέσα της, ενώ η δικιά μου άρχισε να χύνει...
Εγώ συνέχισα στο ρυθμό μου και σε δέκα λεπτά έχυσα για δεύτερη φορά, πάλι μέσα της!
Βγήκα από μέσα της μόνο αφού έχυσε και η δικιά μου για δεύτερη φορά, ενώ με παρακαλούσε να συνεχίσω!
Ίσως η πιο όμορφη εμπειρία μου μέχρι σήμερα!

Με λιγα λογια,

Σε παραμυθιασε για να σε ευχαριστησει.

Πρεπει να πονεσε πολυ τοση ωρα ,απλα το κρατησε μεσα της. ;)

Το πρωτικο παντα ειναι επωδυνη εμπειρια για ενα κοριτσι,η μια normal γυναικα.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
[size=11pt]Το πρωτικο παντα ειναι επωδυνη εμπειρια για ενα κοριτσι, η μια normal γυναικα.[/size]

Υπονοείς κάτι?

Θα 'θελες να μας ξεκαθαρίσεις για ποιον ΔΕΝ είναι (κατα την άποψη σου) "επώδυνη εμπειρία"?
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Εμενα μου αρεσει να γαμαω κωλαρακια απο εμπειρες κοπελες για να το απολαμβανω καλυτερα. Να σφυροκοπας γρηγορα και βαθια και να μην παραπονιουνται. Δεν εχω πετυχει ομως καμια κοπελα που να το κανει αυτο. Προτεινω λοιπον καλυτερα πουτανες η' κολγκερλ που εχουν δουλεμενο το ροδελακι τους. Μου αρεσουν οι πουτανες που δινουν ροδελα χωρις πολλα πολλα. Συνηθως ειναι αυτες που τον δινουν κωλο για πολυ καιρο και ειναι σχετικα ανοικτος χωρις να ειναι ξεχειλωμενος. Με γλαβλωνει πολυ μολις δω δουλεμενει ροδελα γκομενας.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τι γυναικα μου μονον απο τον κωλο την γαμαω. Απο το μουνι εχουμε να το κανουμε κατι χρονια γιατι φοβομαστε μην πιασουμε κανενα παιδι
εχει συνηθισει τοσο πολυ που μονον ετσι χυνει
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τι γυναικα μου μονον απο τον κωλο την γαμαω. Απο το μουνι εχουμε να το κανουμε κατι χρονια γιατι φοβομαστε μην πιασουμε κανενα παιδι
εχει συνηθισει τοσο πολυ που μονον ετσι χυνει
και ο αλβανος που την γαμησε μονο απο κωλο την γαμησε τυπε μου?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ναι ρε φιλε. νομιζεις οτι εχει προβλημα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
με καποτα μονον απο το μουνι ποτε χωρις
 

mojodojo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
K-Y Jelly mono sta farmakia το χρησιμοποιυουνε και στις τσοντες παντως
ΜΗ ΓΑΜΑΤΕ ΑΚΑΠΟΤΟΙ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ ΜΟΛΥΝΣΗ.

Με λιγο λιπαντικο , απλα με την καποτα θα ναι λιγο δυσκολο υποθετω ..  :kissass2:

Ειχα δει καπου μια γκομενα που οταν εχυσε μεσα στο κωλοτης και τον εβγαλε της εφευγαν σκατο μαζι με κλανια και ο τυπος που τη γαμαγε τρελαθηκε και εβριζε .. επισης ειχα δει μια μυγα να μπαινει μεσα σε μια  κολοτρυπα οταν της τον μπαινοβγαζε καποιος και η μυγα χαθηκε !  :cum:
επισης εχω δει να βαζουν μηλα και πεπονια μεσα εκει αλλα αυτες που το εκαναν εχουν παρει PhD doctoral στο πισωκολλητο :s&m_2:
τελευταια δεν ξερω τι εχω παθει και δεν γαμαω καθολου , εχω βαρεθει πια να βλεπω τσοντες :jerking:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
K-Y Jelly mono sta farmakia το χρησιμοποιυουνε και στις τσοντες παντως
ΜΗ ΓΑΜΑΤΕ ΑΚΑΠΟΤΟΙ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ ΜΟΛΥΝΣΗ.

Με λιγο λιπαντικο , απλα με την καποτα θα ναι λιγο δυσκολο υποθετω ..  :kissass2:

Ειχα δει καπου μια γκομενα που οταν εχυσε μεσα στο κωλοτης και τον εβγαλε της εφευγαν σκατο μαζι με κλανια και ο τυπος που τη γαμαγε τρελαθηκε και εβριζε .. επισης ειχα δει μια μυγα να μπαινει μεσα σε μια  κολοτρυπα οταν της τον μπαινοβγαζε καποιος και η μυγα χαθηκε !  :cum:
επισης εχω δει να βαζουν μηλα και πεπονια μεσα εκει αλλα αυτες που το εκαναν εχουν παρει PhD doctoral στο πισωκολλητο :s&m_2:
τελευταια δεν ξερω τι εχω παθει και δεν γαμαω καθολου , εχω βαρεθει πια να βλεπω τσοντες :jerking:

Το καλυτερο MANIX  ;) Το μονο που χρησιμοποιει ο Piere Woodman  :2funny: :2funny:
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Με λιγα λογια,

Σε παραμυθιασε για να σε ευχαριστησει.

Πρεπει να πονεσε πολυ τοση ωρα ,απλα το κρατησε μεσα της. ;)

Το πρωτικο παντα ειναι επωδυνη εμπειρια για ενα κοριτσι,η μια normal γυναικα.

Είναι και θέμα εμπειρίας...και αν χρησιμοποιείς λιπαντικό και τι λιπαντικό...ο τρόπος που κάνεις διείσδυση...το μέγεθος του πέους σου...αν η κοπέλα το κάνει συχνά...κλπ κλπ κλπ. Ο κώλος θέλει να του αφιερώνεις χρόνο και να έχεις/έχει υπομονή!Αν δεν λάβεις υπόψη σου τα παραπάνω, σαφώς και είναι επώδυνη και ίσως τραυματική εμπειρία για μια κοπέλα...
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
1ον, 17 πόντοι είναι βολικοί για πρωκτικό? Και 2ον, πόσο συχνά είναι τα ατυχήματα με CT??Κάνουν κλύσμα, το πλένουν, τι ακριβώς κάνουν?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.121
Κριτικές
491
Like
37.389
Πόντοι
41.447

Συνημμένα

  • small_%CE%9C%CE%B7%20%CE%B3%CE%B1%CE%BC%CE%B7%CF%83%CF%89...jpg
    small_%CE%9C%CE%B7%20%CE%B3%CE%B1%CE%BC%CE%B7%CF%83%CF%89...jpg
    2,7 KB · Εμφανίσεις: 25

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
1ον, 17 πόντοι είναι βολικοί για πρωκτικό? Και 2ον, πόσο συχνά είναι τα ατυχήματα με CT??Κάνουν κλύσμα, το πλένουν, τι ακριβώς κάνουν?
Και +20 ειναι βολικη,πηρα αρκετες φορες CT με πρωκτικο προγραμμα μια φορα μονο οπου την στριμωξα καλα και τον πατησα ολο μεσα ζοριστηκε πολυ και δακρυσε αμεσως τραβηχτηκα και ευτυχως δεν τον περιτυλιξε με την σαντυγη,μετα απο λιγο αφου συνηλθε αλαγη προφυλακτικο και τρυπα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ο κωλος της γυναικας μου ειναι παντα καθαρός. μια φορα με λέρωσε και την εδειρα και απο τοτε κοιταζει να αδειαζει
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Κανένα φορτηγό σκάτά θα βγάζει η δικιά σου με τα 150 κιλά που είναι
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Με γρασο και υπομονη ο κωλος γινεται μουνι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom