Νέα

Πράγματα που κάποιος θα πρέπει να έχει κάνει μεχρι τα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 822
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TIHS_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Τύποι μου καλησπέρα. Ημουν χθες στα γενέθλια ενός φίλου που έκλεισε τα 30. Για κάποιο λόγο το όλο σκηνικό με επηρέασε και με έκανε να αναλογιστω πως τα πρώτα άντα πλησιάζουν επικίνδυνα και για μενα.

Όσοι έχετε μπει στην τριτη δεκαετία, τι αλλαγές έχετε παρατηρήσει στον εαυτό σας και στο πως σας βλέπουν οι άλλοι;

Ποια πιστεύετε πως ειναι τα πράγματα που κάποιος θα πρέπει να έχει κάνει μεχρι τα 30 του, τα οποία θα ειναι πιο δύσκολο να πραγματοποιήσει αργότερα; Δώστε μια λίστα!

Ζήσε τη κάθε μέρα σου σαν να είναι η τελευταία...
Τότε μόνο θα μπορείς να πεις πως έχεις ζήσει...
 

Επισκέπτης

Κοίτα, βασικά έχω αιμορροΐδες και έπρεπε να βάζω αλοιφή. Έτσι ξεκίνησε η όλη φάση. Μετά είδα ότι είναι αρκετά καυλωτικό και το συμπεριέλαβα μερικές φορές στη μαλακία. Όταν όμως έκοψα μαχαίρι τη μαλακία, έκοψα και τα κωλοδάχτυλα. Τώρα δέχομαι κανένα κωλοδάχτυλο ή καμιά γλυφοκωλάδα πού και πού (σπάνια) από καμία γκόμενα ή καμιά πουτάνα. Τhat's all.  :sunglasses:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Κοίτα, βασικά έχω αιμορροΐδες και έπρεπε να βάζω αλοιφή. Έτσι ξεκίνησε η όλη φάση. Μετά είδα ότι είναι αρκετά καυλωτικό και το συμπεριέλαβα μερικές φορές στη μαλακία. Όταν όμως έκοψα μαχαίρι τη μαλακία, έκοψα και τα κωλοδάχτυλα. Τώρα δέχομαι κανένα κωλοδάχτυλο ή καμιά γλυφοκωλάδα πού και πού (σπάνια) από καμία γκόμενα ή καμιά πουτάνα. Τhat's all.
Πρόσεχε τότε να μη γίνει κανένα ατύχημα με τις αιμοροίδες και και την πας αίμα την πουτάνα.... :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
γιατι γελατε παιδια;πρεπει να γνωριζονται οι ανθρωποι με κοινα ενδιαφεροντα,να κανουν παρεα,να πινουν κανα τσιπουρο να τραβανε καμια αλληλομαλακια παρεα.........
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
γιατι γελατε παιδια;πρεπει να γνωριζονται οι ανθρωποι με κοινα ενδιαφεροντα,να κανουν παρεα,να πινουν κανα τσιπουρο να τραβανε καμια αλληλομαλακια παρεα.........
Μπορεί να του αρέσουν του ιππότη οι αιμοροίδες...
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Ούτε κατά διάνοια τύπε. Μην κοιτάς τι γράφω εδώ. Μακριά από gay.  :rockon:
Κανένα δάχτυλο σου είπε ρε μαν να σου βάλει..όχι να σε γαμήσει και από τον κώλο πως κάνεις έτσι?
 

Επισκέπτης
τι να κοιταξω ρε μαν;γραφεις και αλλου;

Όχι, απλά σας τρολάρω. Μαλάκα το πιστεύεις ότι τόσα χρόνια που πάω στα μπουρδέλα είμαι ΑΠΟΛΥΤΑ σίγουρος ότι δεν έχω γαμήσει ποτέ τρανσέξουαλ? Έχω τέτοιο γούστο στις γυναίκες που αποκλείεται να την πατήσω ποτέ, γιατί απεχθάνομαι ο,τιδήποτε έκφυλο. Μου αρέσει μόνο το πολύ γλυκό, αθώο και θηλυκό (μικρά στρογγυλά κεφάλια κτλ). Έχω γνωρίσει άτομα που τους αρέσει τέτοιος τύπος γυναικών που θα μπορούσαν ΑΝΕΤΑ να την πατήσουν και να πάνε με τραβέλι. Εγώ αυτό δεν θα το πάθαινα ποτέ, ακριβώς λόγω του τύπου γυναικών που μου αρέσει.  :sunglasses:
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Όχι, απλά σας τρολάρω. Μαλάκα το πιστεύεις ότι τόσα χρόνια που πάω στα μπουρδέλα είμαι ΑΠΟΛΥΤΑ σίγουρος ότι δεν έχω γαμήσει ποτέ τρανσέξουαλ? Έχω τέτοιο γούστο στις γυναίκες που αποκλείεται να την πατήσω ποτέ, γιατί απεχθάνομαι ο,τιδήποτε έκφυλο. Μου αρέσει μόνο το πολύ γλυκό, αθώο και θηλυκό (μικρά στρογγυλά κεφάλια κτλ). Έχω γνωρίσει άτομα που τους αρέσει τέτοιος τύπος γυναικών που θα μπορούσαν ΑΝΕΤΑ να την πατήσουν και να πάνε με τραβέλι. Εγώ αυτό δεν θα το πάθαινα ποτέ, ακριβώς λόγω του τύπου γυναικών που μου αρέσει.  :sunglasses:
αστα αυτα δεν σε σωζουν πικερ οτι ταχα μου σιχαινεσαι τα τραβελια, τωρα σου βγηκε το ονομα αφου δηλωσες οτι θα γινεις βιζιτου να σε γαμαν στα γερματα οι γεροι ΓΚΕΟΥΛΑΣ εισαι και θα σου κρεμασουμε και κουδουνια
 

Επισκέπτης
αστα αυτα δεν σε σωζουν πικερ οτι ταχα μου σιχαινεσαι τα τραβελια, τωρα σου βγηκε το ονομα αφου δηλωσες οτι θα γινεις βιζιτου να σε γαμαν στα γερματα οι γεροι ΓΚΕΟΥΛΑΣ εισαι και θα σου κρεμασουμε και κουδουνια

Καλά, ό,τι πεις.  :jerking:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Πικερ πες την αλήθεια..πόσες φορές είπες από μέσα σου μακάρι το κορινάκι να είχε πούτσα να στην ακούμπαγε λίγο...
 

Επισκέπτης
Πικερ πες την αλήθεια..πόσες φορές είπες από μέσα σου μακάρι το κορινάκι να είχε πούτσα να στην ακούμπαγε λίγο...

Συνέχεια αυτό έλεγα. Αν δεν φανταζόμουν ότι έχει πούτσα δεν θα μου σηκωνόταν καν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom