Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
με αυτα και με τ αλλα" ανδρες εξαρτημενοι απο τη πορνεια, γυναικες αγαμια, κολλημενες με τους πρωην" οι πιο πολλοι και πολλες καβατζαρουνε τα 35-40 χωρις τη προοπτικη να κανουν οικογενεια! αυτη η χωρα χωρις παιδια θα γερναει! και ολο θα μας φορτωνουν μεταναστες!δεν τρεφω κανενα ρατσισμο η εθνικισμο, απλα θεωρω οτι το παιχνιδι εχει χαθει! γεμισαμε χειραφετιμενες και μπον βιβερ που προτειμουν να γερασουν στη μοναξια τους απ το να κανουν (ναι αυτη τη λεξη που σας πειραζει) μερικους συμβιβασμους! θα μου πεις εδω δε κανουνε παιδια σε γαλλια-γερμανια (και θα τους παρουν φαλλαγγι οι μουσουλμανοι!) ενω εχου ν διπλασιους μισθους! φτηνοτερο σουπερ μαρκετ! πολυ περισσοτερα επιδοματα! εμεις θα κανουμε η γενια των 700 ευρω! ολα του γαμου δυσκολα :knockinb:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
με αυτα και με τ αλλα" ανδρες εξαρτημενοι απο τη πορνεια, γυναικες αγαμια, κολλημενες με τους πρωην" οι πιο πολλοι και πολλες καβατζαρουνε τα 35-40 χωρις τη προοπτικη να κανουν οικογενεια! αυτη η χωρα χωρις παιδια θα γερναει! και ολο θα μας φορτωνουν μεταναστες!δεν τρεφω κανενα ρατσισμο η εθνικισμο, απλα θεωρω οτι το παιχνιδι εχει χαθει! γεμισαμε χειραφετιμενες και μπον βιβερ που προτειμουν να γερασουν στη μοναξια τους απ το να κανουν (ναι αυτη τη λεξη που σας πειραζει) μερικους συμβιβασμους! θα μου πεις εδω δε κανουνε παιδια σε γαλλια-γερμανια (και θα τους παρουν φαλλαγγι οι μουσουλμανοι!) ενω εχου ν διπλασιους μισθους! φτηνοτερο σουπερ μαρκετ! πολυ περισσοτερα επιδοματα! εμεις θα κανουμε η γενια των 700 ευρω! ολα του γαμου δυσκολα :knockinb:

συμφωνα με στατιστικα στοιχεια

το εργατικο δυναμικο της ελλαδας ειναι μολις το 43 % του πληθυσμου και το 14% απο το εργατικο δυναμικο μεταναστες.

αντιθετα το 57% ειναι συνταξιουχοι !! η οικονομια της ελλαδας δεν θα μπορεσει να ανταπεξελθει σε μισθους

και συνταξεις σε 1 χρονο!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
με αυτα και με τ αλλα" ανδρες εξαρτημενοι απο τη πορνεια, γυναικες αγαμια, κολλημενες με τους πρωην" οι πιο πολλοι και πολλες καβατζαρουνε τα 35-40 χωρις τη προοπτικη να κανουν οικογενεια! αυτη η χωρα χωρις παιδια θα γερναει! και ολο θα μας φορτωνουν μεταναστες!δεν τρεφω κανενα ρατσισμο η εθνικισμο, απλα θεωρω οτι το παιχνιδι εχει χαθει! γεμισαμε χειραφετιμενες και μπον βιβερ που προτειμουν να γερασουν στη μοναξια τους απ το να κανουν (ναι αυτη τη λεξη που σας πειραζει) μερικους συμβιβασμους! θα μου πεις εδω δε κανουνε παιδια σε γαλλια-γερμανια (και θα τους παρουν φαλλαγγι οι μουσουλμανοι!) ενω εχου ν διπλασιους μισθους! φτηνοτερο σουπερ μαρκετ! πολυ περισσοτερα επιδοματα! εμεις θα κανουμε η γενια των 700 ευρω! ολα του γαμου δυσκολα :knockinb:
με τα 700 ευρω μονο ενα conn-x βαζουν ολοι και κανουν τσατ....χαχαχαχα
οχι παιδια....
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
συμφωνα με στατιστικα στοιχεια

το εργατικο δυναμικο της ελλαδας ειναι μολις το 43 % του πληθυσμου και το 14% απο το εργατικο δυναμικο μεταναστες.

αντιθετα το 57% ειναι συνταξιουχοι !! η οικονομια της ελλαδας δεν θα μπορεσει να ανταπεξελθει σε μισθους

και συνταξεις σε 1 χρονο!
στην προκειμένη περίπτωση, τα στατιστικά στοιχεία αποτυπώνουν ολοφάνερα την πραγματικότητα αλλά και τις προοπτικές της ελλήνικής οικονομίας - αρκεί να σκεφτεί κάποιος ότι σε αυτό το 43% συμπεριλαμβάνονται και οι αργόμισθοι δημόσιοι υπάλληλοι καθώς επίσης και τα λαμόγια που φοροδιαφεύγουν και εισφοροδιαφεύγουν, συνεπώς οι προβλέψεις είναι ακόμα πιο δυσοίωνες κατά την ταπεινή μου άποψη...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
στην προκειμένη περίπτωση, τα στατιστικά στοιχεία αποτυπώνουν ολοφάνερα την πραγματικότητα αλλά και τις προοπτικές της ελλήνικής οικονομίας - αρκεί να σκεφτεί κάποιος ότι σε αυτό το 43% συμπεριλαμβάνονται και οι αργόμισθοι δημόσιοι υπάλληλοι καθώς επίσης και τα λαμόγια που φοροδιαφεύγουν και εισφοροδιαφεύγουν, συνεπώς οι προβλέψεις είναι ακόμα πιο δυσοίωνες κατά την ταπεινή μου άποψη...


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
δικιο εχει η κοπελα ! Γιατι δηλαδή αν ειναι ομορφη να καταδεχτεί να είναι με ενα κοντο χαλια; εξαλλου το πέσιμο απο χαλιες δεν μετραει.. Εσενα αν στην πεφτουν χοντρες η ασχημες θα λες εχω περαση στις γυναικες; χαχαχαχα

180 ύψος ενώ αυτή είναι στο 170 κάτι με τακούνι, το θεωρείς κοντό για αυτήν; Και να πω ότι τα παιδιά ήταν ντυμένα ΕΜΟ ή φρικιά, καμία σχέση...

εισαι λιιγο υπερβολικος.
αν κρινω απο μενα αλλα και απο φιλες γνωσες συγγενεις κλπ
δεν εχουμε μοντελο συγκεκριμενο.γτ αλλιως θα μοιαζαν ολοι πρωην και νυν μεταξυ τους(δλδ ψηλος ξανθος πρασινα ματια)
αλλα αυτο γινεται?δεν γινεται... :rolleyes:

Εσύ δεν έχεις...αυτή έχει!
εμενα μου αρεσει η αποψη αυτη. Αλλα αντρες ωραιοι ειναι λιγοι συνεπως αυτοι μας πηδανε αμα πια μας πριξατε. Καθε ασχημομουρης, μπυροκοιλιας, καφρος που θελει και ωραια γκομενα...δεν το ξεραμε να σας φαμε στην μαπα.βλιαξ

Χαλάρωσε! Δεν είναι έτσι όπως περιγράφεις και δεν είναι λίγοι, μην μου πεις ότι δεν υπάρχουν άλλοι ή ότι εσύ είσαι η μόνη η μία η μοναδική πριγκίπισσα της γης, του γαλαξία, του σύμπαντος, ο γαμάω των 7 διαστάσεων ενώ όλοι οι άλλοι είναι οι τιποτένιοι πουτανιάρηδες αλήτες, αισχροί, βρομιάρηδες...Δηλαδή οι άντρες οι ωραίοι είναι λίγοι...Να υποθέσω λοιπόν ότι εσύ είσαι στην ανάλογη κατηγορία λοιπόν...Τον πολύ εμφανίσιμων γυναικών που μετριούνται στα δάκτυλα!Για κατέβα λίγο από το καλάμι...

ΟΙ περισσότεροι-ες κοιτάτε μόνο την επιφάνεια...πως θα γαμήσετε μουνί καλό, πως θα φάτε πούτσο καλό κλπ κλπ (συνήθως από barmen, πορτιέρηδες, σερβιτόρους, καλησπερασάκηδες κλπ κλπ...όταν όμως μετά φάτε την φόλα, τρέχετε στον φίλο σας, φίλη σας, έρχεστε στο bourdela.tv λέγοντας ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ, ΠΟΣΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ...
- Μα δεν ήξερες κυρά μου ότι ο τύπος ήταν πορτιέρης Γεωργιανός χωμένος στα σκατά;
- Δεν ήξερες ρε φίλε ότι η τύπισσα την πήρε παρτούζα η μισή Αθήνα;
Τι έρχεσαι και κλαίγεσαι τώρα και μας γαμάς στις αμπελοφιλοσοφίες και πάλι κάνεις ακριβώς τα ίδια λάθη;

να μην μιλατε ομως μετα για "εσωτερικους κοσμους".

Πολύ σωστό αυτό που είπες, αλλά ξέρουμε πολύ καλά ότι με την εξωτερική εμφάνιση έλκεσαι αρχικά από κάποιον και όχι από τον πλούσιο εσωτερικό του κόσμο...αυτό έρχεται μετά...εφόσον μιλάμε για ανθρώπους που εκτιμάν κάτι τέτοιο και δεν στέκονται μόνο στην επιφάνεια
...πρόσφατα φίλη μου είπε ότι δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες παρά μόνο άσχημοι άνδρες. Οι Ελληνίδες λοιπόν στατιστικά είναι πολύ ποιο όμορφες από τους Έλληνες άνδρες με αποτέλεσμα πολλές να μένουν ελεύθερες για τον παραπάνω λόγο.... :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:  :new_shocked: :new_shocked:

...βέβαια αυτή που μου το είπε ήταν χαρακτηριστικό παράδειγμα Ελλεηνίδας, το αστείο είναι ότι μίλαγε λες και είναι Ρωσίδα, Τσέχα κλπ.... :uglystupid: :uglystupid: 

Να την πας επειγόντως για συνεδρία!Το να είσαι πραγματικά και αντικειμενικά όμορφη να το δεχτώ...το να είσαι αντικειμενικά ΜΕΤΡΙΑ και να θεωρείς τον εαυτό σου γκομενάρα, χρήζει ψυχολογικής υποστήριξης!

Εγώ αυτό που καταλαβαίνω από τα λεγόμενα εδώ μέσα είναι το μέγεθος της ζημιάς που έχουν κάνει τα max, nitro, cosmo, pink, esquire κτλ κτλ...

Σιγά ρε ΜΕΤΡΙΑ Ελληνίδα που έχεις την απαίτηση από τον άλλον να είναι καλογυμνασμένος, ψηλός, αρρενωπός, σκληρός αλλά και ευαίσθητος (μαζί σου), λογικός αλλά και τρελός (μαζί σου), μετρημένος αλλά και large (μαζί σου), πολυγαμικός και με πολλές εμπειρίες αλλά και μονογαμικός (μαζί σου), του λιμανιού αλλά και του σαλονιού, κακός αλλά και καλός (μαζί σου), σοβαρός αλλά και με χιούμορ, ανεξάρτητος αλλά και εξαρτημένος (μαζί σου), με πολλά λεφτά (για σένα), με καλό αμάξι (δικό σας), με γαμώ τα σπίτια (δικό σας), με καλή δουλειά καριέρας και με πολλά εισοδήματα από ακίνητα (για ασφάλεια)... Επειδή αυτά βλέπεις στα περιοδικά και στις χολιγουντιανές ταινίες νομίζεις ότι θα έρθει το παλικάρι αυτό ένα καλοκαιρινό βράδυ με φεγγάρι σε κάποιο ειδυλιακό beach bar με άσπρες μαξιλάρες και θα σε κεράσει ένα χορταστικό coctail, θα σου κεντρίσει το ενδιαφέρον με το χιούμορ του και αφού σου κάνει ερωτική εξομολόγηση θα καταλήξετε να κάνετε παθιασμένο έρωτα στην πλώρη του σκάφους του πρωτού βουτήξετε στα καταγάλανα νερά του Αιγαίου κάτω από το ημίφως του ήλιου το χάραμα???  Ξύπνα και προσγειώσου!!!!!!

Τα ίδια βέβαια ισχύουν και για τους αντίστοιχους Έλληνες κάγκουρες, κάφρους, που δεν ξέρουνε πώς να φερθούνε και να μιλήσουνε, αλλά νοιώθουν ότι πρέπει να τους ερωτευτεί παράφορα η γκόμενα που θα είναι σαν μοντέλο 24 ώρες το 24ωρο κτλ κτλ κτλ κτλ

Πολύ σωστός! :thumbsup:
με αυτα και με τ αλλα" ανδρες εξαρτημενοι απο τη πορνεια, γυναικες αγαμια, κολλημενες με τους πρωην" οι πιο πολλοι και πολλες καβατζαρουνε τα 35-40 χωρις τη προοπτικη να κανουν οικογενεια! αυτη η χωρα χωρις παιδια θα γερναει! και ολο θα μας φορτωνουν μεταναστες!δεν τρεφω κανενα ρατσισμο η εθνικισμο, απλα θεωρω οτι το παιχνιδι εχει χαθει! γεμισαμε χειραφετιμενες και μπον βιβερ που προτειμουν να γερασουν στη μοναξια τους απ το να κανουν (ναι αυτη τη λεξη που σας πειραζει) μερικους συμβιβασμους! θα μου πεις εδω δε κανουνε παιδια σε γαλλια-γερμανια (και θα τους παρουν φαλλαγγι οι μουσουλμανοι!) ενω εχου ν διπλασιους μισθους! φτηνοτερο σουπερ μαρκετ! πολυ περισσοτερα επιδοματα! εμεις θα κανουμε η γενια των 700 ευρω! ολα του γαμου δυσκολα :knockinb:

Παίζει και αυτό! :thumbsup:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
γεμισαμε χειραφετιμενες και μπον βιβερ που προτειμουν να γερασουν στη μοναξια τους απ το να κανουν (ναι αυτη τη λεξη που σας πειραζει) μερικους συμβιβασμους!
Δεν έχω πρόβλημα να κάνω συμβιβασμούς. Το βασικότερο πρόβλημα είναι ότι δεν έχω εμπιστοσύνη ότι και η γυναίκα θα το τηρήσει
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Η εποχή δύσκολη, ο κόσμος δύσπιστος και συνάμα απαιτητικός.
Ο συνεχής βομβαρδισμός προτύπων και μοντέλων ζωής έχει κάνει τον κόσμο τρελό και παλαβό.

Η μοναξιά, η αποξένωση, η καχυποψία και ο κοινωνικός αποκλεισμός έχει κάνει τον κόσμο από τη μία πλευρά με τεράστια ανάγκη για κάθε είδους σχέση-ανθρώπινη επαφή αλλά από την άλλη με "λογική" όλα για την "πάρτη" μου, να θέλουν όλοι το καλύτερο, το τέλειο, αυτό που προβάλεται από τα media χωρίς κανείς να έχει το θάρρος τα κοιταχτεί κατάμουτρα στον καθρεφτη και να αναρωτηθεί αν του αξίζει αυτό που επιδιώκει αλλά και αν πραγματικά αξίζει τελικά να το επιζητά.
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Να θέλει το καλύτερο και με στάση "εκ του ασφαλούς", χωρίς ρίσκο, χωρίς δοκιμη....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Η εποχή δύσκολη, ο κόσμος δύσπιστος και συνάμα απαιτητικός.
Ο συνεχής βομβαρδισμός προτύπων και μοντέλων ζωής έχει κάνει τον κόσμο τρελό και παλαβό.

Η μοναξιά, η αποξένωση, η καχυποψία και ο κοινωνικός αποκλεισμός έχει κάνει τον κόσμο από τη μία πλευρά με τεράστια ανάγκη για κάθε είδους σχέση-ανθρώπινη επαφή αλλά από την άλλη με "λογική" όλα για την "πάρτη" μου, να θέλουν όλοι το καλύτερο, το τέλειο, αυτό που προβάλεται από τα media χωρίς κανείς να έχει το θάρρος τα κοιταχτεί κατάμουτρα στον καθρεφτη και να αναρωτηθεί αν του αξίζει αυτό που επιδιώκει αλλά και αν πραγματικά αξίζει τελικά να το επιζητά.
:idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Να θέλει το καλύτερο και με στάση "εκ του ασφαλούς", χωρίς ρίσκο, χωρίς δοκιμη....
δεν ξερω και αν εισαι αντρας ή γυναικα αλλα σωστα τα λες..υπαρχουν ομως και ανθρωποι που θελουν να δωσουν πραγματα..αλλα δεν βρισκουν ανταποκριση...ή εχουν φαει απογοητευση και σιχαθηκαν την ανθρω πινη υποκρισια...δεν ειναι ολοι παρτακηδες...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
δεν ξερω και αν εισαι αντρας ή γυναικα αλλα σωστα τα λες..υπαρχουν ομως και ανθρωποι που θελουν να δωσουν πραγματα..αλλα δεν βρισκουν ανταποκριση...ή εχουν φαει απογοητευση και σιχαθηκαν την ανθρω πινη υποκρισια...δεν ειναι ολοι παρτακηδες...


ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ !!!!!!!!!

Και ειναι απολυτα λογικο να εχουν ανασφαλειες σε πολλα πραγματα
 

Επισκέπτης
δεν ξερω και αν εισαι αντρας ή γυναικα αλλα σωστα τα λες..υπαρχουν ομως και ανθρωποι που θελουν να δωσουν πραγματα..αλλα δεν βρισκουν ανταποκριση...ή εχουν φαει απογοητευση και σιχαθηκαν την ανθρω πινη υποκρισια...δεν ειναι ολοι παρτακηδες...

παντα πρεπει να προσπαθουμε,

σκατα, ειπα "πρεπει"....

παντως εγω βλεπω ατομα που θελουν να δωσουν πραγματα εδω, βλεπω και στο κοσμο,
βλεπω κι εξω.

Η φοβια και η περιχαρακωση μας εφαγε


βεβαια αν προτιμαει κανεις την τρεχουσα ζωη του απο το πιθανο ρισκο για αχαριστια, καλως κανει και δικαιωμα του στην τελικη.
αρκει να τον ικανοποιει.
 

Επισκέπτης
παντα πρεπει να προσπαθουμε,

σκατα, ειπα "πρεπει"....

παντως εγω βλεπω ατομα που θελουν να δωσουν πραγματα εδω, βλεπω και στο κοσμο,
βλεπω κι εξω.

Η φοβια και η περιχαρακωση μας εφαγε


βεβαια αν προτιμαει κανεις την τρεχουσα ζωη του απο το πιθανο ρισκο για αχαριστια, καλως κανει και δικαιωμα του στην τελικη.
αρκει να τον ικανοποιει.


σωστα τα λες κι εσυ αλλα για να προσπαθει ο καθενας θα πρεπει να υπαρχει και μια ανταποκριση αλλιως δεν λεει...............
 

Επισκέπτης
Χμμμμμμ σαν να μην εχεις αδικο....

π.χ. να μη στελνεις πανω απο 2 μηνυματα αν δεν σου απαντησει.

αν της πεις να βγειτε και σου πει δεν μπορω, δεν ξαναπερνεις αν δεν σου προδιορισει χρονικά το ποτε θα μπορει...

τι διαολο, απλα πραγματα ειναι.

και μια χυλοπιτα, 2,3,4 μες στο προγραμμα ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom