Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ναι ε!??? και γω κάνω 2ο λογαριασμό και σου δηλώνω ότι θες!

τα παμε ρε πουλακι μου, ειμαι γυναίκα, υπαρκτη

και καποιοι με έχουν δει

φυσικα ειναι δικαιωμα σου να μην πιστευεις αλλα ακομη και να μην ειμαι εγω ετσι σιγουρα καποια άλλη θα ναι.
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
με αυτα και με τ αλλα" ανδρες εξαρτημενοι απο τη πορνεια, γυναικες αγαμια, κολλημενες με τους πρωην" οι πιο πολλοι και πολλες καβατζαρουνε τα 35-40 χωρις τη προοπτικη να κανουν οικογενεια! αυτη η χωρα χωρις παιδια θα γερναει! και ολο θα μας φορτωνουν μεταναστες!δεν τρεφω κανενα ρατσισμο η εθνικισμο, απλα θεωρω οτι το παιχνιδι εχει χαθει! γεμισαμε χειραφετιμενες και μπον βιβερ που προτειμουν να γερασουν στη μοναξια τους απ το να κανουν (ναι αυτη τη λεξη που σας πειραζει) μερικους συμβιβασμους! θα μου πεις εδω δε κανουνε παιδια σε γαλλια-γερμανια (και θα τους παρουν φαλλαγγι οι μουσουλμανοι!) ενω εχου ν διπλασιους μισθους! φτηνοτερο σουπερ μαρκετ! πολυ περισσοτερα επιδοματα! εμεις θα κανουμε η γενια των 700 ευρω! ολα του γαμου δυσκολα :knockinb:

Αγαπητέ έτσι ακριβώς όπως τα λές είναι τα πράγματα, έχουμε φτάσει στο 'και πέντε' από την διάλυση,
σε τέτοιες περιπτώσεις ένα Κράτος (στοιχειωδώς σοβαρό) θα ελάμβανε μέτρα ισχυρών κινήτρων, όπως
έλαβαν εάν δεν απατώμαι στην Σουηδία όταν τους είχε πλήξει η υπογεννητικότητα.

Στην Χώρα μας όμως, εδώ που ανθίζει η Φαιδρά Πορτοκαλέα, αντί να λάβουν μέτρα γύρω από την στήριξη
του κυττάρου της κοινωνίας, τί έκαναν ? Άνοιξαν τα σύνορα και μέχρι πρότεινως ο κύριος Πάκης Παυλόπουλος
διακύρρητε οτι 'Ευχαριστούμε τους μετανάστες που επέλεξαν την Ελλάδα'. Μιλάμε θέατρο του παραλόγου εντελώς !
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
τα παμε ρε πουλακι μου, ειμαι γυναίκα, υπαρκτη

και καποιοι με έχουν δει

φυσικα ειναι δικαιωμα σου να μην πιστευεις αλλα ακομη και να μην ειμαι εγω ετσι σιγουρα καποια άλλη θα ναι.

οκ ίσως! Τότε:

1) είσαι μπάζο (τα μπάζα είναι πιο προσγειωμένα/χαλαρά λόγω εμφάνισης)
2) είσαι μια εξαίρεση στον κανόνα...είσαι απλά μια σταγόνα στον ωκεανό, άρα μη αντιπροσωπευτικό δείγμα
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Boomb, θα εμφανιστεις επιτελους στο τσατ εσυ; Περιμενω :P
 

Επισκέπτης
οκ ίσως! Τότε:

1) είσαι μπάζο (τα μπάζα είναι πιο προσγειωμένα/χαλαρά λόγω εμφάνισης)
2) είσαι μια εξαίρεση στον κανόνα...είσαι απλά μια σταγόνα στον ωκεανό, άρα μη αντιπροσωπευτικό δείγμα

γκομεναρα με τιποτα δε με λες

αλλα ειμαι η κλασικη μετρια ελληνιδα, προσγειωμένη λογω της μετριότητας μου, με βλέψεις για κατι μετριο αντιστοιχο της μετριότητας μου.

κι αν δεν ειμαι εγω ετσι σιγουρα ειναι πολλες....

δεν ξερω αν εσυ εισαι κατι εξαιρετικο απο εμφανιση αλλα υποπτεύομαι πως οι περισσοτεροι με τους οποιους συνομιλώ είναι οι μεσοι έλληνες.
οι μεσοι έλληνες έχουν μεσες προσδοκιες ή ονειρεύονται ακυτταριτιδωτες?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
γκομεναρα με τιποτα δε με λες

αλλα ειμαι η κλασικη μετρια ελληνιδα, προσγειωμένη λογω της μετριότητας μου, με βλέψεις για κατι μετριο αντιστοιχο της μετριότητας μου.

κι αν δεν ειμαι εγω ετσι σιγουρα ειναι πολλες....

δεν ξερω αν εσυ εισαι κατι εξαιρετικο απο εμφανιση αλλα υποπτεύομαι πως οι περισσοτεροι με τους οποιους συνομιλώ είναι οι μεσοι έλληνες.
οι μεσοι έλληνες έχουν μεσες προσδοκιες ή ονειρεύονται ακυτταριτιδωτες?

ξανθια εισαι?

εχεις καμπυλες που τονιζουν το σωμα σου η δεν το κολακευουν καθολου? ;)
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
γκομεναρα με τιποτα δε με λες

αλλα ειμαι η κλασικη μετρια ελληνιδα, προσγειωμένη λογω της μετριότητας μου, με βλέψεις για κατι μετριο αντιστοιχο της μετριότητας μου.

κι αν δεν ειμαι εγω ετσι σιγουρα ειναι πολλες....

δεν ξερω αν εσυ εισαι κατι εξαιρετικο απο εμφανιση αλλα υποπτεύομαι πως οι περισσοτεροι με τους οποιους συνομιλώ είναι οι μεσοι έλληνες.
οι μεσοι έλληνες έχουν μεσες προσδοκιες ή ονειρεύονται ακυτταριτιδωτες?

δεν ξέρω! έχω ακούσει διάφορα για μένα!  :2funny: :2funny: :2funny:




αν και τώρα που το σκέφτομαι......είμαι ψώνιο!
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
γκομεναρα με τιποτα δε με λες

αλλα ειμαι η κλασικη μετρια ελληνιδα, προσγειωμένη λογω της μετριότητας μου, με βλέψεις για κατι μετριο αντιστοιχο της μετριότητας μου.

κι αν δεν ειμαι εγω ετσι σιγουρα ειναι πολλες....

δεν ξερω αν εσυ εισαι κατι εξαιρετικο απο εμφανιση αλλα υποπτεύομαι πως οι περισσοτεροι με τους οποιους συνομιλώ είναι οι μεσοι έλληνες.
οι μεσοι έλληνες έχουν μεσες προσδοκιες ή ονειρεύονται ακυτταριτιδωτες?

Η κυτταρίτιδα φτιάχνει εύκολα ρε κορίτσι αρκεί να μην μαζεύεις κι εσύ λίρες σαν τον τρίκαρδο.

Πάς σε ένα Πρίνου ή κάτι αντίστοιχο και 'σε στρώνουνε' κι άμα δεν έχεις και βυζάκι ή δεν είναι το πρέπον
κάνεις οτι κάνουν οι περισσότερες ανατολικές όταν έρχονται Ελλάδα, μια επεμβασούλα και αποκτάς και στήθος.

Τα αντίστοιχα ισχύουν για χείλια, μόνιμο τατού/μακιγιάζ για μάτια φρύδια.

Και τέλος αν απαιτείται και μια λιπογλυπτική και μετά ξαμολιέσαι στους γκόμενους.

Δεν σου λέω να βγάλεις και δύο πλευρά που έβγανε η Άννα Χύσση, λογικά πράγματα.

Άρα εάν ευρίσκεσαι σε περίοδο 'αγραναπαύσεως' κτισίματος πολυκατοικιών ΒΟΥΡ στα Ρεκτιφιέ.
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Παλι αυτο το θεμα???

δε βαρεθηκατε..? :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom