Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Η κυτταρίτιδα φτιάχνει εύκολα ρε κορίτσι αρκεί να μην μαζεύεις κι εσύ λίρες σαν τον τρίκαρδο.

Πάς σε ένα Πρίνου ή κάτι αντίστοιχο και 'σε στρώνουνε' κι άμα δεν έχεις και βυζάκι ή δεν είναι το πρέπον
κάνεις οτι κάνουν οι περισσότερες ανατολικές όταν έρχονται Ελλάδα, μια επεμβασούλα και αποκτάς και στήθος.

Τα αντίστοιχα ισχύουν για χείλια, μόνιμο τατού/μακιγιάζ για μάτια φρύδια.

Και τέλος αν απαιτείται και μια λιπογλυπτική και μετά ξαμολιέσαι στους γκόμενους.

Δεν σου λέω να βγάλεις και δύο πλευρά που έβγανε η Άννα Χύσση, λογικά πράγματα.

Άρα εάν ευρίσκεσαι σε περίοδο 'αγραναπαύσεως' κτισίματος πολυκατοικιών ΒΟΥΡ στα Ρεκτιφιέ.


ωραια, αλλα δεν θυμάμαι να λεω ότι θελω να αλλαξω....
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
ωραια, αλλα δεν θυμάμαι να λεω ότι θελω να αλλαξω....

Άσε τους εγωισμούς άγνωστη μεταξύ αγνώστων.

Δεδομένου οτι 'Εν Αρχή Είν Το Μάτι', αντικειμενικά όσο καλύτερη μπορείς να γίνεις
τόσο πιο 'ψηλούς' στόχους θα μπορείς 'να χτυπήσεις' και χωρίς μάλιστα να τους λες
"έχω και πολυκατοικία πάμε μια βόλτα" ? Σκέτη σταχτοπούτα της ηδονής θα μπορείς να
δηλώνεις και να σε κυνηγάνε αντί να παρακαλάς "λίγα ψίχουλα αγάπης σου γυρεύω".

Πώς τα λέω σήμερα ο ξεδιάντροπος !
 

Επισκέπτης
Άσε τους εγωισμούς άγνωστη μεταξύ αγνώστων.

Δεδομένου οτι 'Εν Αρχή Είν Το Μάτι', αντικειμενικά όσο καλύτερη μπορείς να γίνεις
τόσο πιο 'ψηλούς' στόχους θα μπορείς 'να χτυπήσεις' και χωρίς μάλιστα να τους λες
"έχω και πολυκατοικία πάμε μια βόλτα" ? Σκέτη σταχτοπούτα της ηδονής θα μπορείς να
δηλώνεις και να σε κυνηγάνε αντί να παρακαλάς "λίγα ψίχουλα αγάπης σου γυρεύω".

Πώς τα λέω σήμερα ο ξεδιάντροπος !

για την πολυκατοικία ε΄χεις δίκιο, μαλλον αρνητικά χτυπαει όταν ερχεται η κουβεντα εκει,

απο την άλλη η δουλεια μου, δεν είναι μονο λεφτα
είναι γνωριμιες με ανθρωπους, είναι στραπατσα (που σε προσγειώνουν)
είναι προκληση για το πνεύμα...


νομιζεις ότι όσοοι με συπμπαθουν απο δω μεσα είναι για την πολυκατοικια ή απο την εμφανιση?


αλλα η προσγειωμένη άποπψη πως νομίζεις ότι αποκτιεται? στα κομμωτήρια?

με το επαγγελματικό παρε δωσε, μεσα απο την καθημερινή τριβη με κόσμο
όχι στα σπα και στα καφε.

 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Παραθεση  .....αποψεων  ..




"Είναι μια προσωπική σκέψη που ίσως οι άνθρωποι της δικής μου γενιάς την κατανοήσουν.
Εξηγούμαι: Έχω βαρεθεί να ακούω μονίμως την ίδια σαχλαμάρα ότι "δεν υπάρχουν άντρες σήμερα..."

α) Τι τους θέλετε αφού έχετε φροντίσει να τους κάνετε φιλενάδες σας και το αρσενικό από ανταγωνιστής μαχητής-γιατι στη φύση τουλάχιστον αυτό το ρόλο έχει-γίνεται σαν την κολλητή σας και κάθεται και ακούει πως πηδάει ο κάθε μαλάκας!

β) Τι τους θέλετε από την στιγμή που άν έρθουν και σας μιλήσουν χωρίς να έχουν καλό αυτοκίνητο, εξέχουσα θέση στον κοινωνικό περίγυρο και κυρίως "χαμηλής εκτίμησης" επάγγελμα, θα φάνε πόρτα.

Και αναρρωτιέμαι...

α) Τι σας θέλουν όταν τα γυαλιά φτάνουν μέχρι κάτω από τη μύτη και δεν μπορούν να δουν ούτε τη φάτσα σας!

β) Όταν έχετε ακριβώς το ίδιο χτένισμα και κούρεμα-σαν τα πρόβατα-εκεί συνήθως είναι και από μέσα έτσι...

γ)Όταν 999.000% εκτός από τον Χατζηγιάννη τον Τσαλική τον Βέρτη και την Χριστίνα Λαμπίρη δεν υπάρχει περίπτωση να έχετε κάτι παραπάνω να πείτε...
(Επίσης τι κάνατε κατα τη διάρκεια της ημέρας, ποια παπούτσια σας αρέσουν και πως τσακώθηκε η κολητή σας με τον γκόμενο...ο γαμπρός της κουνιάδας του μπατζανάκη και άλλα τέτοια εντυπωσιακά και άκρως ενδιαφέροντα.)

Και καταλήγω...

α) Τα κορίτσια της γενιάς μου-τουλάχιστον στην δική μου παρέα-την πέρναγαν με το τζινάκι και τα starάκια...

β) Ήταν τόσο "φυσιογνωμίες" και προσωπικότητες που είχανε για το "αποτέτοιο" τους το life-style!

γ) Όταν ήθελαν αρσενικό δίπλα τους εννοήται δεν το ήθελαν για φιλενάδα-κολλητάρι ίσως-και το υπονοούμενο πάντα "έπαιζε".


Τέλος!
ΓΥΝΑΙΚΕΣ...Υπάρχουν; (Κανονικές και όχι του κοιτάτε μας γειτόνισσες);

Ευτυχώς ναι, αλλά πιστεύω, όχι και πολλές...

υ.γ. Συνήθως τα γκομενάκια στις τσόντες κάνουν αυτά που βλέπετε για λεφτά-οπότε πηγαίνετε βαση πιθανοτήτων-αδέρφια-για την εξαίρεση.
Στην κανονική ζωή-περιέργως-για τον ίδιο λόγο..."
                                       
                                                       
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ποσα εγραψες ρε;ουτε εγω στο ελλαδα-τουρκια... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

spyridon123

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
γλ,αυτη στο αβαταρ που εχεις,μοιαζει με την κοπελα που δουλευει στο νετ καφε. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom