Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Εγώ είμαι μελαχρινή και είχα ψαλίδα μέχρι τα 23  :sunglasses:
Είναι μύθος αυτό για τις ξανθές  :boobies: :boobies:
εγω ειμαι μελαχρινη και ψαλιδα δεν ειχα ποτε.
:birdman:

κολλητη που ντεκαπαριζοτανε ητανε το μαλλι σαν αχυρο :cheesy:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ρε...χεστήκαμε τι χρώμα μαλλιά έχετε

Στο δια ταύτα, είναι καμία σας μουνάρα και φραγκάτη ή τζάμπα χάνουμε τον χρόνο μας?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
εγω ειμαι μελαχρινη και ψαλιδα δεν ειχα ποτε.
:birdman:

κολλητη που ντεκαπαριζοτανε ητανε το μαλλι σαν αχυρο :cheesy:

Άρα δεν είναι θέμα ξανθιάς-μελαχρινής, είναι θέμα αν το καις το μαλλί σου ή όχι  :birdman: :boobies: :boobies: :boobies:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εγω ειμαι μελαχρινη και ψαλιδα δεν ειχα ποτε.
:birdman:

κολλητη που ντεκαπαριζοτανε ητανε το μαλλι σαν αχυρο :cheesy:

ε ντεκαπαριζοτανε φιλεναδα
τι περιμενες? καλα που δεν το εκαψε...

εσυ αμα το προσεχες το μαλλακι σου (που ειναι τοσο ωραιο :::))))))) ) γι αυτο δεν ειχες
αλλα σιγα το προβλημα.. κιολας
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
... “Γιατί ρε μεγάλε τα βάζεις με τις Ελληνίδες“, θα μου πεις, “αφού φταίνε και οι Ελληνάρες;” Γιατί εγώ ρε κοπελιά τις αντιδράσεις των γυναικών βλέπω, και δε φταίω σε τίποτα όταν η άλλη θεωρεί πως ο de facto σκοπός μου είναι να τη μαμήσω το ίδιο βράδυ.

Δεν είναι.

Τελικά, για να καταλήξω στην ιστορική ατάκα του Πάρη από Μυτιλήνη, καλή του ώρα, “τι δεν υπάρχουν άντρες μωρή, ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ”.
Σχόλια»



Μy comment ..


Τα σωστα  παιδια  και  οι  σωστοι αντρες πληρωνουν τα σπασμενα  βλεποντας  ...τα  
σουργελα  και  τους καγκουρες!!
Κλώνε, άνοιξε τα στραβουλάκια σου!
 

Επισκέπτης
ε ντεκαπαριζοτανε φιλεναδα
τι περιμενες? καλα που δεν το εκαψε...

εσυ αμα το προσεχες το μαλλακι σου (που ειναι τοσο ωραιο :::))))))) ) γι αυτο δεν ειχες
αλλα σιγα το προβλημα.. κιολας

πάλι με τρίχες ασχολούνται οι Ελλεεινίδες!!! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Άρα δεν είναι θέμα ξανθιάς-μελαχρινής, είναι θέμα αν το καις το μαλλί σου ή όχι  :birdman: :boobies: :boobies: :boobies:
αι μαρη.αλλα λεω αλλα καταλαβαινεις. :s&m_2:
ε ντεκαπαριζοτανε φιλεναδα
τι περιμενες? καλα που δεν το εκαψε...

εσυ αμα το προσεχες το μαλλακι σου (που ειναι τοσο ωραιο :::))))))) ) γι αυτο δεν ειχες
αλλα σιγα το προβλημα.. κιολας
ενταξει ξανθε μου αγγελε.... :-* :-* :-* :-*
Γιατί κάνεις χειρονομίες μωρό μου νυχτιάτικα? ;) :cheesy:
παρεκτραπηκα μωρο μου! :cheesy:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Εγώ αλλά είμαι κοντή, περνάω;  :boobies: :boobies: :boobies:

χμ....πόσο κοντή?

για κάθε ψηφίο μετά τα 7 (καταθέσεις) μπορείς να έχεις 5 πόντους κάτω από 1.75

περνάς?

Α, τα Ε μετα το γαμο.....
μη με περασεις και για ευκολη.......

δεν έχουμε χρόνο για παιχνίδια

οχι βεβαια
εγω ειμαι μπαζο παμφτωχη

και αμόρφωτη...το πτυχίο το πήρες?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
πάλι με τρίχες ασχολούνται οι Ελλεεινίδες!!! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:

το πιο ενδιαφερον πραμα  σ αυτο το θεμα.. χα χα

χα
αι μαρη.αλλα λεω αλλα καταλαβαινεις. :s&m_2:ενταξει ξανθε μου αγγελε.... :-* :-* :-* :-*παρεκτραπηκα μωρο μου! :cheesy:

ασε τα φιλακια λατινα... θα το φας το ξυλικι :P
χμ....πόσο κοντή?

για κάθε ψηφίο μετά τα 7 (καταθέσεις) μπορείς να έχεις 5 πόντους κάτω από 1.75

περνάς?

δεν έχουμε χρόνο για παιχνίδια

και αμόρφωτη...το πτυχίο το πήρες?

ναι αλλα τι σημασια εχει?
αφου ειμαι κχαζη
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Συμβουλες    για  dating !!

Για  πες μας πρωτα την ηλικια σου δεσποινις που ψαχνεις να βρεις αντρα!!!(και δεν βρισκεις!!  :headbang: :headbang: :headbang:)

Εχεις ωριμασει σαν γυναικα καταρχας? :jerking: :jerking: :jerking:
Ξερεις τι ψαχνεις?  :idiot: :idiot:
Τι τυπο αντρα (και οχι ανδρα) θες?
Θες καποιον ευγενικο χορηγο? Θελεις καποιον taxi-driver? Θες καποιον καληνυχτακια? Θελεις καποιον θηλυπρεπη? Θες καποιον να τον κανεις οτι θελεις?
Θελεις καποιον να σου λεει παντα "ναι αγαπη μου"? Ολους αυτους που ανεφερα νομιζω οτι δεν ειναι δυσκολο να τους βρεις , εχει γεμισει ο τοπος απο δαυτους....

Γραφεις κατι που ειναι διφορουμενο. "mporei na mou pei kapoios ti prepei na exei mia kopela gia na thn flertarei enas antras".

Αν εννοεις τι πρεπει να κανει καποια για να παιξει, να γελασει, να κοροιδεψει,να ξεφτυλισει,να γελειοποιησει,να περασει την ωρα της με εναν που θα συναντησει δεν θα σου απαντησω. Μπορειτε απλως να κανετε αυτα που κανετε μεχρι τωρα!

Αν ομως ψαχνεις κατι διαφορετικο θα δυσκολευτεις λιγακι αλλα νομιζω οτι θα τα καταφερεις. Μπορουμε να σου δωσουμε εναν μπουσουλα τι πρεπει να κανεις και πως να φερθεις.

Αντρα μπορει να βρεις παντου.Στο μπαρ, στον καφε, στην δουλεια , στο δρομο....κλπ. Ειναι μυθος οτι δεν κυκλοφορουν σε αυτα τα μερη οπως μυθος ειναι οτι θα ερθει να χτυπησει το παραθυρι σου καποια μερα....(Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ  ΜΕ  ΤΟ ΑΛΟΓΟ!!!!!)

Θα βγεις εξω με μια φιλη σου, θα ντυθεις με κατι που να σου ταιριαζει, δεν θα εχετε ξυνισμενη και κατεβασμενη την μουρη σας και ουτε ψηλα την μυτουλα σας , τουπε και υφος καρδιναλιου αφηστε το στο σπιτι, μην καθεστε απομερα με γυρισμενες τις πλατες και βασικα μην κανετε τα γλυκα ματια σε ολους οπως το γυναιο που αναφερθηκε στο παραδειγμα πριν.
Αφαιρεστε το συρματοπλεγμα που βαζετε γυρω σας και επικεντρωθειτε σε καποιον που να σας αρεσει. Αν σας εντοπισει και αυτος με την σειρα του, ανταλαξτε ματιες και δωστε του να καταλαβει  :tickedoff:
Αν γινει κατι τετοιο μην αρχιζετε τις καλυμενες ερωτησεις  :headbang: :headbang: :headbang:
. Αμα τυχει και ξανασυναντηθειτε μπορεις να τις κανεις τοτε!

Αν π.χ. συναντησεις καποιον και δεις τελικα οτι δεν σου αρεσει μην "παιξεις" μαζι του. Μην του δωσεις ψευτικες ελπιδες και αστον να παει στο καλο.

Αυτο που δεν αρεσει σε σενα μπορει να αρεσει σε καποια αλλη κοπελα οποτε ας μην χασει την εμπιστοσυνη του γενικως απεναντι σας.
Γινε αγενης οταν στην πεφτει χυδαια και επισης φροντισε να εισαι ειλικρινης απεναντι του και προσγειωμενη.
Αν δεις καποιον και σου αρεσει πολυ και ειναι "βραχος" κανε εσυ το πρωτο "βημα". Ζητα του ταχα μου φωτια , ρωτησε τον κατι, σπασε τον παγο. Μην κανεις ιδιαιτερα την "δυσκολη". Το πολυ το Κυριε ελεησον το βαριομαστε



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom