Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Η διαφωνίας μας εγκειται μονο στη ΓΕΝΙΚΕΥΣΗ

Κατα τα άλλα δεν διαφωνω στο να προσγειωθουν όσες χρειάζεται και λογικευτουν όσοι πρεπει να λογικευτυν

Εγω ξεκινάω και λεω: Υπαρχουν ελλεινιδες έτσι οπως τις περιγραφετε(όχι όλες όμως)

εσυ τι λες? Μαλακες άντρες υπαρχουν?
Φυσικά και υπάρχουν (τι, μόνο οι γυναίκες θα έχουν το προνόμιο;)... Απλά, προσγειώνονται πιο γρήγορα από τις γυναίκες (λίγοι στα 35-40 είναι όντως μαλάκες) και συνήθως από μόνοι τους (σε αντίθεση με τις γυναίκες που βγάζει η γλώσσα μας μαλλί αλλά εκείνες τίποτε... το γουδί - το γουδοχέρι..)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
τωρα εσεις οι 2 (κλωνα κ μπουμπις) θα συμφωνησετε?
ε μη μας το χαλατε... ενα τσακωμο διαβαζαμε τοση ωρα... παει κ αυτος...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Φυσικά και υπάρχουν (τι, μόνο οι γυναίκες θα έχουν το προνόμιο;)... Απλά, προσγειώνονται πιο γρήγορα από τις γυναίκες (λίγοι στα 35-40 είναι όντως μαλάκες) και συνήθως από μόνοι τους (σε αντίθεση με τις γυναίκες που βγάζει η γλώσσα μας μαλλί αλλά εκείνες τίποτε... το γουδί - το γουδοχέρι..)

ξέχασες το ράφι
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
τωρα εσεις οι 2 (κλωνα κ μπουμπις) θα συμφωνησετε?
ε μη μας το χαλατε... ενα τσακωμο διαβαζαμε τοση ωρα... παει κ αυτος...
Πάντως πρέπει όντως να έχει IQ -120... 15 σελίδες χρειαστηκαν για να μας πει ότι διαφωνεί με τη γενίκευση...
 

Επισκέπτης
Φυσικά και υπάρχουν (τι, μόνο οι γυναίκες θα έχουν το προνόμιο;)... Απλά, προσγειώνονται πιο γρήγορα από τις γυναίκες (λίγοι στα 35-40 είναι όντως μαλάκες) και συνήθως από μόνοι τους (σε αντίθεση με τις γυναίκες που βγάζει η γλώσσα μας μαλλί αλλά εκείνες τίποτε... το γουδί - το γουδοχέρι..)

Βασικα βρισκει ο μαλάκας την ψωνισμένη και υποφερουν και οι 2 και δεν προσγειώνεται κανεις

εμενα δεν με απασχολησαν ποτε τα "γιατι οι άντρες έτσι", "γιατι αλλιως", "τι θελουν οι άντρες"

δεν ειναι ότι είμαι η θεα που εχω όποιον θελω αλλα ξέρω πως στη ζωη εχουμε επιλογες

Αν δεν σου αρεσουν οι ελλεινίδες μπορεις κάλλιστα να μην τις επιλέξεις χωρίς να βγαζεις αυτο το μίσος
Ιδιως τωρα που υπαρχουν ρουμανάκια, ρωσιδακια και ένα κάρο άλλα μουρά, ποιος ασχολείται με τις ελλεινίδες?
 

Επισκέπτης
Γι αυτο εχουμε δυσκολια στη συνεννόηση.....
αντιλαμβανεσαι την πραγματικότητα μόνο ως
σωστο-λαθος
ασπρο-μαυρο
καυτο-παγωμενο
πολύ γλυκο-πολύ ξινο


υπαρχουν άπειρες ενδιαμεσες καταστασεις...


και επειδη μάλλον δεν το χεις καταλάβει ακόμα, εγω ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ
και μαλιστα ΕΚΡΑΖΑ ΟΠΟΙΕΣ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ


αλλα αυτο δεν σημαίνει αυτοματα ότι ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΕΣ.



ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ?


Απ τη σελιδα 11......................
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Μου θέλετε και χάι ανοιχτόμυαλες γκόμενες και κατά τα άλλα θεωρείτε ότι ο δονητής είναι για όταν δεν σε πηδάνε  :sunglasses: :2funny: :2funny: :2funny:

τι να κάνουμε??? Είσαι χάι και αλανιάρα γκόμενα εσύ...δεν σε "έχουμε", είσαι μια κατηγορία μόνη σου... :2funny: :jerking: :2funny:  :jerking::2funny:
 

indigo

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Ιδιως τωρα που υπαρχουν ρουμανάκια, ρωσιδακια και ένα κάρο άλλα μουρά, ποιος ασχολείται με τις ελλεινίδες?
Πρέπει να κάνουμε ιστορικό απολογισμό και να μην εφησυχάζουμε για να μην ξανάρθουν ποτέ.
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Βασικα βρισκει ο μαλάκας την ψωνισμένη και υποφερουν και οι 2 και δεν προσγειώνεται κανεις

εμενα δεν με απασχολησαν ποτε τα "γιατι οι άντρες έτσι", "γιατι αλλιως", "τι θελουν οι άντρες"

δεν ειναι ότι είμαι η θεα που εχω όποιον θελω αλλα ξέρω πως στη ζωη εχουμε επιλογες

Αν δεν σου αρεσουν οι ελλεινίδες μπορεις κάλλιστα να μην τις επιλέξεις χωρίς να βγαζεις αυτο το μίσος
Ιδιως τωρα που υπαρχουν ρουμανάκια, ρωσιδακια και ένα κάρο άλλα μουρά, ποιος ασχολείται με τις ελλεινίδες?
Μίλησα εγώ για ελλεηνίδες; Η μαλακία δεν έχει εθνικότητα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom