Νέα

Πόσο εφικτή είναι η σχέση ή η «σχέση» με εργαζόμενες στο χώρο του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
εσυ μαν ξερεις τι κανει η καθε γυναικα και αντρας παντρεμενος ή μη στο κρεβατι του και στο σπιτι του;αυτα που λες μπορει να γινονται και εκτος μπουρδελων....τι παει να πει αυτο;

έλα,εντάξει συνήθως δεν γίνονται.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
πολυ στραπονιαζονται τι συμβαινει ρε γαμωτο  :think: :think: :think: :think:

Και μάλιστα πολλοί από αυτούς που στραπονιάζονται είναι αντικειμενικά αυτό που οι γυναίκες θεωρούν όμορφο άντρα.

Το τραγούδι I can get no satisfaction των Stones σίγουρα το ξέρεις.

Αν το καλοσκεφτείς σε κάτι τέτοιες καταστάσεις παραπέμπει.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Και μάλιστα πολλοί από αυτούς που στραπονιάζονται είναι αντικειμενικά αυτό που οι γυναίκες θεωρούν όμορφο άντρα.

Το τραγούδι I can get no satisfaction των Stones σίγουρα το ξέρεις.

Αν το καλοσκεφτείς σε κάτι τέτοιες καταστάσεις παραπέμπει.

ε ας προτιμησουν μια γλειφοκωλαδα  :kissass2: παρα ενα στραπον  :S
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Και μάλιστα πολλοί από αυτούς που στραπονιάζονται είναι αντικειμενικά αυτό που οι γυναίκες θεωρούν όμορφο άντρα.

εγώ είμαι όμορφος άνδρας αλλά δεν στραπονιάρομαι.  :sunglasses:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
εγώ είμαι όμορφος άνδρας αλλά δεν στραπονιάρομαι.  :sunglasses:
Εγραψα αρκετοί από αυτούς που σταπονιάζονται είναι όμορφοι, δεν έγραψα όλοι.
Και σίγουρα δεν ισχύει το αντίστροφο ότι όλοι οι όμορφοι στραπονιάζονται. :2funny: :2funny:  
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Έχεις ένα δίκιο, μπορεί και να τα κάνει ένα ζευγάρι. Άλλα δύσκολα θα βρεις κάποια που έχει «υποχρεωθεί» να τα κάνει, με άτομα που απλά χαρακτηρίζονται «πελάτες», την βλέπουν ως κρέας με την ανάλογη συμπεριφορά - και ψυχολογικά να βγαίνει αλώβητη από τέτοιες συμπεριφορές.
και η τυπικη ελλεηνιδα θα καθισει να την γαμησεις απο κωλο πχ ή θα σου καταπιει το σπερμα μονο και μονο επειδη της το ζητας επιμονα για να μην πας σε αλλη και σου τα κανει και σε χασει.....αν εισαι κελεπουρι οικονομικα,ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ κλπ....σιγα τα νεα ρε φιλε.....ολες οι γυναικες αυτο κανουν....το σεξ και η βρωμικη πλευρα του ειναι αγγαρεια για αυτες για να ικανοποιησουν τις ανωμαλιες του ηδονιστη αντρα και να τον κραταν κοντα τους ή να τον τυλιξουν αν ειναι επαναλαμβανω κελεπουρι.....μετα το τυλιγμα παιρνεις πουλο και το σεξ εντος γαμου γινεται αναμνηση και πας στις πουτανες

εκτος αν μια στις χιλιες πεσεις σε αρρωστη νυμφομανη κλπ
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
και η τυπικη ελλεηνιδα θα καθισει να την γαμησεις απο κωλο πχ ή θα σου καταπιει το σπερμα μονο και μονο επειδη της το ζητας επιμονα για να μην πας σε αλλη και σου τα κανει και σε χασει.....αν εισαι κελεπουρι οικονομικα,ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ κλπ....σιγα τα νεα ρε φιλε.....ολες οι γυναικες αυτο κανουν....το σεξ και η βρωμικη πλευρα του ειναι αγγαρεια για αυτες για να ικανοποιησουν τις ανωμαλιες του ηδονιστη αντρα και να τον κραταν κοντα τους ή να τον τυλιξουν αν ειναι επαναλαμβανω κελεπουρι.....μετα το τυλιγμα παιρνεις πουλο και το σεξ εντος γαμου γινεται αναμνηση και πας στις πουτανες

εκτος αν μια στις χιλιες πεσεις σε αρρωστη νυμφομανη κλπ

εισαι πολυ εμπειρος μαν και πολυ  καλα τα λες  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
και η τυπικη ελλεηνιδα θα καθισει να την γαμησεις απο κωλο πχ ή θα σου καταπιει το σπερμα μονο και μονο επειδη της το ζητας επιμονα για να μην πας σε αλλη και σου τα κανει και σε χασει.....αν εισαι κελεπουρι οικονομικα,ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ κλπ....σιγα τα νεα ρε φιλε.....ολες οι γυναικες αυτο κανουν....το σεξ και η βρωμικη πλευρα του ειναι αγγαρεια για αυτες για να ικανοποιησουν τις ανωμαλιες του ηδονιστη αντρα και να τον κραταν κοντα τους ή να τον τυλιξουν αν ειναι επαναλαμβανω κελεπουρι.....μετα το τυλιγμα παιρνεις πουλο και το σεξ εντος γαμου γινεται αναμνηση και πας στις πουτανες

εκτος αν μια στις χιλιες πεσεις σε αρρωστη νυμφομανη κλπ

Μιλάμε για υγιείς ανθρώπους με υγιείς σχέσεις, ανθρώπινες, αλληλοσεβασμού κλπ. κλπ. Η σχέση σου, γυναίκα σου κλπ. δεν νομίζω να κάθεται να σε straponάρει  :s&m_1: μετά να την γαμάς μέχρι να ματώσει  :pipa3:, να την χύνεις και να την κατουράς  :pipa2: και να της πετάς στα μούτρα ένα κατοστάρικο για να πάει στο Σκλαβενίτη για τα ψώνια  :s&m_2:. Είναι λίγο πιο προχωρημένο αυτό από τη «μέση» σχέση που κάνουν οι Ελληνίδες …
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μιλάμε για υγιείς ανθρώπους με υγιείς σχέσεις, ανθρώπινες, αλληλοσεβασμού κλπ. κλπ. Η σχέση σου, γυναίκα σου κλπ. δεν νομίζω να κάθεται να σε straponάρει  :s&m_1: μετά να την γαμάς μέχρι να ματώσει  :pipa3:, να την χύνεις και να την κατουράς  :pipa2: και να της πετάς στα μούτρα ένα κατοστάρικο για να πάει στο Σκλαβενίτη για τα ψώνια   :s&m_2:. Είναι λίγο πιο προχωρημένο αυτό από τη «μέση» σχέση που κάνουν οι Ελληνίδες …
επειδη δεν νομιζεις εσυ δεν σημαινει οτι δεν γινεται και στα καλυτερα σπιτια
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
και η τυπικη ελλεηνιδα θα καθισει να την γαμησεις απο κωλο πχ ή θα σου καταπιει το σπερμα μονο και μονο επειδη της το ζητας επιμονα για να μην πας σε αλλη και σου τα κανει και σε χασει.....αν εισαι κελεπουρι οικονομικα,ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ κλπ....

τυπική ρουμάνα (σε σχέση), ολόγυμνη με μόνο το δικτυωτό καλσόν, με πιάνει από τον πούτσο και με πηγαίνει μπροστά σε έναν καθρέφτη.

αρχίζει να με πιπώνει υγρά και ζεστά κοιτώντας με και μου λέει το αμίμητο που θυμάμαι ακόμη:

Υοu don't need a curva.

είμαι κελεπούρι βέβαια.  :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Με λιγη φαντασια θα μπορουσαν να κανουν την ολη φαση πιο ευχαρηστη...
 

Συνημμένα

  • Golden-Juice-Smoothie.jpg
    Golden-Juice-Smoothie.jpg
    60,2 KB · Εμφανίσεις: 55
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Καλημερα , ενδιαφερον το θεμα σου τυπε μου,Θα πω και εγω την αποψη μου που ισως καποιοι συμπερανουν τι ειδους εμπειρια εχω....αλλα δεν θα πω την εμπειρια διοτι θα ειναι τρομερα κουραστηκη για εσας αλλα και για τα δαχτυλα μου  :grin: Λοιπον , Οσο αναφορα αυτο =  όπου κάποια γατάκια άνδρες το βλέπουν μάγκικα απέναντι σε επαγγελματίες του χώρου και το παίζουν  βαριά πεπόνια ( και καλά ''ανταγωνιστικά'' απέναντί τους ). Μου είπε αυτή αυτό και εγώ της είπα το άλλο και μετά τις έκανα το παράλλο κλπ. και αυτο =Είναι απίστευτο το πώς μπορεί να μανιπουλάρει μια έξυπνη γυναίκα του χώρου ένα μαμουλάκο που ενώ είναι τράγος πιστεύει ότι έγινε ξαφνικά τίγρης. Είναι απίστευτο πως τους καταστρέφουν σιγά σιγά χωρίς να πάρουν χαμπάρι, [xvideos]Οταν ενας αρχιζι να τρωγετε.... τι και πως ειπα ειπε κτλ....ειναι καψουρης αλλα και καταλαβαινει οτι τον δουλευει-επεξεργαζετε η πουτανα....Η θα καταστραφη οικονομικα εις γνωσης του...η θα της δωση εκδικηση-παιχνιδι μυαλου.... Το μαμουλακος που εγινε τιγρης δεν στεκη.....ξερει καλα μεσα του οτι για καποιους λογους η πουτανα εχει τσιμπιση.....ναι ειναι τιγρης στο μυαλο..... ;)[/xvideos] Συμφωνο παρα πολυ στο οτι νταβαδες εχουν δεμενες πουτανες ερωτικα ακομα και σημερα οχι μονο τα παλια χρονια....και σημερα παιζει...Αλλα οχι 100 τις 100 απο θεμα καψουρας.....Πιο πολυ απο θεμα δυναμης....Μια πουτανα οταν εχει καποιον διπλατης οπου ειναι τουμπανο οχι μον ο σε σωμα αλλα και σε δυναμη ουσιαστικη.....μαγκια....κτλ...δεν σκαλονη πλακονεται για πλακα...κτλ....εκει τον θελει μαζι της....ειδικα αν της κανει κια χατηρια...με τα χιλια τον θελει.....ΑΝ ΕΙναι μαζι της βιαιος καποια στιγμη θα τον ξεκολιαση....και εχει συμβη αυτο....θα εχετε ακουση πολλες ιστοριες.........Ενα 2 τις εκατο κανει οικογενεια και ασχολητε με τα οικιακα  :grin: και τελος Πιρφορουλες 100 τις 100 δεν υπαρχουν.....ειναι η δικη μου γνωμη.... :)
Φιλαράκο συμφωνώ με την πρώτη σου παρατηρήση  υπό την έννοια ότι υπάρχουν και οι μαμουλάκοι που δεν καταλαβαίνουν τι τους γίνεται ( αυτοί στους οποίους εγώ αναφέρομαι ) αλλά και οι άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι καταστρέφονται μέσω της πιρφορίας τους αλλά συνεχίζουν με μια διάθεση αυτοκαταστροφική.

Σχετικά με τη δεύτερη παρατήρησή σου ότι τους νταβάδες τους οι εργαζόμενες του χώρου δεν τους βλέπουν πάντα ερωτικά αλλά πολλές φορές μόνο χρηστικά από την άποψη ότι χρησιμοποιούν την ισχύ του νταβά στη πιάτσα προς ώφελός τους. Υπάρχουν σίγουρα και αυτές οι περιπτώσεις. Από όλα έχει ο μπαξές,

Και μια κα το συζητάμε ας προσθέσουμε κάτι. Κάποιες ( όχι όλες ) από αυτές τις γυναίκες  έχουν μάθει από μικρές ηλικίες να τρώνε βρωμόξυλο από αυτούς που αγαπούν, δηλαδή από τους πατεράδες τους αρχικά και από τις πρώτες ''σχέσεις'' τους μετέπειτα. Οι έννοιες λοιπόν της αγάπης και της συνδεδεμένης με αυτή βία σε κάποιο βαθμό υποσυνείδητα τις μουρλαίνει. Μαθαίνουν να δέχονται βία από αυτούς που αγαπούν και να αγαπούν αυτούς που εξασκούν πάνω τους βία. Υποσυνείδητα βέβαια. Για αυτό και η συμπεριφορά τους μας φαίνεται αλοπρόσαλη. Δεν παριστάνω το ψυχίατρο και δεν θα επεκταθώ άλλο, αλλά το έχω δεί σε αρκετές περιπτώσεις αυτό το μοτίβο.


 
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Και μια κα το συζητάμε ας προσθέσουμε κάτι.

Κάποιες ( όχι όλες ) από αυτές τις γυναίκες  έχουν μάθει από μικρές ηλικίες να τρώνε βρωμόξυλο από αυτούς που αγαπούν, δηλαδή από τους πατεράδες τους αρχικά και από τις πρώτες ''σχέσεις'' τους μετέπειτα.

Μαθαίνουν να δέχονται βία από αυτούς που αγαπούν και να αγαπούν αυτούς που εξασκούν πάνω τους βία.
 

γι' αυτό και δέχονται και τον βιασμό έναντι χρημάτων από τον πελάτη.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Η γυναικα τα θελει τα κολοσκαμπιλα 1-2 φορες την εβδομαδα για να στρωσει και να μενει και ευχαρηστημενη.... :s&m_1: :s&m_1:  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom