Νέα

Πόσο εφικτή είναι η σχέση ή η «σχέση» με εργαζόμενες στο χώρο του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Το ίδιο πράγμα είναι ακριβώς. Εφόσον υπάρχει γαμήσι, υπάρχει ερωτική σχέση.  :rockon:
εχω σχεση σημαινει μου φτιαχνει η γυναικα φαι,μου πλενει τα βρακια,μου σιδερωνει το πουκαμισο,μου ετοιμαζει καφε και την βγαζω ενα σαββατο βραδυ για φαι και σινεμα.....

και αμα λαχει κανουμε και κανα σεξ....οχι και καθε μερα να κακομαθαινει,μια φορα την βδομαδα καλα ειναι
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εχω σχεση σημαινει μου φτιαχνει η γυναικα φαι,μου πλενει τα βρακια,μου σιδερωνει το πουκαμισο,μου ετοιμαζει καφε και την βγαζω ενα σαββατο βραδυ για φαι και σινεμα.....

και αμα λαχει κανουμε και κανα σεξ....οχι και καθε μερα να κακομαθαινει,μια φορα την βδομαδα καλα ειναι

:coffee: αυτά ήσαν κάποτε τύπε  :headbang:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
εχω σχεση σημαινει μου φτιαχνει η γυναικα φαι,μου πλενει τα βρακια,μου σιδερωνει το πουκαμισο,μου ετοιμαζει καφε και την βγαζω ενα σαββατο βραδυ για φαι και σινεμα.....

και αμα λαχει κανουμε και κανα σεξ....οχι και καθε μερα να κακομαθαινει,μια φορα την βδομαδα καλα ειναι
Τι και δε την χτυπας καθολου? Θα παρει αερα και θα σε καβαλυσει ρε τυπε..!  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
:coffee: αυτά ήσαν κάποτε τύπε  :headbang:
σωστα τωρα το σαββατο μπορει να παμε και μεχρι την πλατεια να παρουμε ενα καλαμποκι ψητο ΄
images
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
αναφερομαι στο συγγραφεα και λεω οτι  ΄΄φιλε μου το εχεις μελετησει πολυ το θεμα.σιγουρα ησουν και εσυ ενας απο αυτους που εκαναν σχεση με επαγγελματια.σου μιλαω εκ πειρας''

και ...
ναι η σχεση ειναι εφικτη.
ναι η κοπελα ζηλευει εξισου οσο μια κοινη κοπελα.
επισης..
αναφερθηκες σε στριπτιτζουδες που εκαναν γαμο και ''ξεφυγαν'' οχι σε πουτανες..αυτες ειναι πολυ πολυ δυσκολο να τα παρατησουν...αλλα ποτε δε ξερεις..
Οπως το λες είναι. Αλωστε το γραφω ότι τα παραδείγμστα που αναφέρω είναι βιωμστικσ σπο εμπειρίες δικές μου κσι φιλικών μου προσώπων.

 

Επισκέπτης
εχω σχεση σημαινει μου φτιαχνει η γυναικα φαι,μου πλενει τα βρακια,μου σιδερωνει το πουκαμισο,μου ετοιμαζει καφε και την βγαζω ενα σαββατο βραδυ για φαι και σινεμα.....

και αμα λαχει κανουμε και κανα σεξ....οχι και καθε μερα να κακομαθαινει,μια φορα την βδομαδα καλα ειναι

Αυτά που λες σου τα κάνει και η μάνα σου ρε μεγάλε! "Έχω σχέση" πρωτίστως σημαίνει κάνω σεξ. Το σεξ είναι αυτό που ορίζει την ΕΡΩΤΙΚΗ σχέση και τη διαχωρίζει από τη φιλική, την αδελφική ή τη μητρική σχέση. Εφόσον υπάρχει σεξ, υπάρχει ΕΡΩΤΙΚΗ σχέση.  :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αυτά που λες σου τα κάνει και η μάνα σου ρε μεγάλε! "Έχω σχέση" πρωτίστως σημαίνει κάνω σεξ. Το σεξ είναι αυτό που ορίζει την ΕΡΩΤΙΚΗ σχέση και τη διαχωρίζει από τη φιλική, την αδελφική ή τη μητρική σχέση. Εφόσον υπάρχει σεξ, υπάρχει ΕΡΩΤΙΚΗ σχέση.  :rockon:
τι σεξ ρε φιλε;εδω ειμαστε γεροι ανθρωποι,ρωτας αν εχουμε λεφτα για βιαγκρα;
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Οταν ομως πληρωνεις για σεξ παυει να ειναι ερωτικη σχεση και γινεται εμπορικη σχεση...επαγκελματικη....εκτος αν πιστευεις οτι συναπτεις πλατονικη σχεση και με τον μαναβη σου οταν σου πουλαει πεπονια και σου λεει ''τι κανεις αγορινα?''.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Οταν ομως πληρωνεις για σεξ παυει να ειναι ερωτικη σχεση και γινεται εμπορικη σχεση...επαγκελματικη....εκτος αν πιστευεις οτι συναπτεις πλατονικη σχεση και με τον μαναβη σου οταν σου πουλαει πεπονια και σου λεει ''τι κανεις αγορινα?''.
σκεψου να εχεις μαναβη τον ιπποτη69


και να σου κουναει την μπανανα προκλητικα
funny-dirty-humor-25.jpg
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Σχέση μπορεί να υπάρξει θα πω εγω φίλοι μου,,αρκεί ο καθένας να ξέρει τι να περιμένει.Αυτές οι κοπέλες είναι πολύ ανεξάρτητες και φέρονται παρορμητικά.Δύσκολα μπορείς να ψυχολογήσεις καταστάσεις.Παρ' όλα αυτά μπορώ να πω ότι μία πουτάνα μπορεί να φερθεί πολύ πιο τίμια απο το κορίτσι της διπλανής πόρτς
 

Επισκέπτης
Οταν ομως πληρωνεις για σεξ παυει να ειναι ερωτικη σχεση και γινεται εμπορικη σχεση...επαγκελματικη....εκτος αν πιστευεις οτι συναπτεις πλατονικη σχεση και με τον μαναβη σου οταν σου πουλαει πεπονια και σου λεει ''τι κανεις αγορινα?''.

Κάνεις λάθος αγόρι μου. Η εμπορική σχέση σταματάει όταν δίνεις τα λεφτά στην τσατσά και μπαίνεις στο δωμάτιο. Από τη στιγμή που μπαίνει η κοπέλα μέσα και την έχεις ανάσκελα ή στα τέσσερα παύει να είναι εμπορική η σχέση και γίνεται καθαρά ΕΡΩΤΙΚΗ.  

Αν σε έπαιρνε μια κάμερα την ώρα που ξεσκίζεις την πουτανίτσα και έβγαινε μετά το βίντεο στο ίντερνετ, κανένας δεν θα μπορούσε να καταλάβει αν τη συγκεκριμένη γκόμενα την έχεις πρώτα πληρώσει ή όχι.  :rockon:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Κάνεις λάθος αγόρι μου. Η εμπορική σχέση σταματάει όταν δίνεις τα λεφτά στην τσατσά και μπαίνεις στο δωμάτιο. Από τη στιγμή που μπαίνει η κοπέλα μέσα και την έχεις ανάσκελα ή στα τέσσερα παύει να είναι εμπορική η σχέση και γίνεται καθαρά ΕΡΩΤΙΚΗ.  

Αν σε έπαιρνε μια κάμερα την ώρα που ξεσκίζεις την πουτανίτσα και έβγαινε μετά το βίντεο στο ίντερνετ, κανένας δεν θα μπορούσε να καταλάβει αν τη συγκεκριμένη γκόμενα την έχεις πρώτα πληρώσει ή όχι.  :rockon:
Αν δεν την πληρωνες δεν θα σου καθοτανε ουτε με αιτηση.
 

Επισκέπτης
Αν δεν την πληρωνες δεν θα σου καθοτανε ουτε με αιτηση.

Δεν έχει σημασία αγόρι μου αυτό. Ένας θεός ξέρει τους λόγους για τους οποίους κάθεται η κάθε γκόμενα σε έναν άντρα. Εσύ ξέρεις π.χ. γιατί ο Κυριακού γαμάει την Κωνσταντάτου? Από τη στιγμή που κάποια γαμιέται με κάποιον, ανεξάρτητα από το γιατί το κάνει, υπάρχει ΕΡΩΤΙΚΗ σχέση.  :-*
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Κάνεις λάθος αγόρι μου. Η εμπορική σχέση σταματάει όταν δίνεις τα λεφτά στην τσατσά και μπαίνεις στο δωμάτιο. Από τη στιγμή που μπαίνει η κοπέλα μέσα και την έχεις ανάσκελα ή στα τέσσερα παύει να είναι εμπορική η σχέση και γίνεται καθαρά ΕΡΩΤΙΚΗ.  

Αν σε έπαιρνε μια κάμερα την ώρα που ξεσκίζεις την πουτανίτσα και έβγαινε μετά το βίντεο στο ίντερνετ, κανένας δεν θα μπορούσε να καταλάβει αν τη συγκεκριμένη γκόμενα την έχεις πρώτα πληρώσει ή όχι.  :rockon:
αν ομως την εχω στα τεσσερα και αυτη τρωει πασατεμπο;τοτε τι σχεση ειναι;
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Δεν έχει σημασία αγόρι μου αυτό. Ένας θεός ξέρει τους λόγους για τους οποίους κάθεται η κάθε γκόμενα σε έναν άντρα. Εσύ ξέρεις π.χ. γιατί ο Κυριακού γαμάει την Κωνσταντάτου? Από τη στιγμή που κάποια γαμιέται με κάποιον, ανεξάρτητα από το γιατί το κάνει, υπάρχει ΕΡΩΤΙΚΗ σχέση.  :-*
Δηλαδη πιστευεις πραγματικα οτι υπαρχει καποιος αλλος λογος που σου καθοντε περαν του οτι τις πληρωνεις???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
αν ομως την εχω στα τεσσερα και αυτη τρωει πασατεμπο;τοτε τι σχεση ειναι;
Επικυνδηνη.Μπορει σε κανενα γερο σπροξημο να της κατσει ο πασαντεμπος στο λαιμο και να πνιγει.Εσυ θα νομιζεις οτι βογκαει απο ηδονη ενω στην πραγματικοτητα θα ψοφαει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Επικυνδηνη.Μπορει σε κανενα γερο σπροξημο να της κατσει ο πασαντεμπος στο λαιμο και να πνιγει.Εσυ θα νομιζεις οτι βογκαει απο ηδονη ενω στην πραγματικοτητα θα ψοφαει.
μια ειχε παρει και διαβαζε και το elle....και γω ο μαλακας ιδρωνα απο πισω....χαμπαρι η μικρη
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
μια ειχε παρει και διαβαζε και το elle....και γω ο μαλακας ιδρωνα απο πισω....χαμπαρι η μικρη
Για εκδικηση επρεπε να την βαλεις να απο πανω και εσυ να παιζεις playstation.
 

Επισκέπτης
Δηλαδη πιστευεις πραγματικα οτι υπαρχει καποιος αλλος λογος που σου καθοντε περαν του οτι τις πληρωνεις???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι σημασία έχει αυτό ρε μεγάλε? Στον Κυριακού θα καθόταν η Κωνσταντάτου αν δεν είχε τα λεφτά που έχει? Δεν έχει καμία σημασία αυτό που λες!

Εφόσον τις γαμάς, είναι ΕΡΩΤΙΚΗ σχέση. Έστω και για 10 λεπτά!   :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom