Νέα

Πόσο εφικτή είναι η σχέση ή η «σχέση» με εργαζόμενες στο χώρο του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
α και επειδη ρωτησες πως κατανταν οι αντρες εγω μια χαρα κατι παιδαραδες σαρνταρηδες καλοδιατηρημενους βλεπω εξω να σερνουν κατι φαλαινες με κοιλιες και κρεμασμενα βυζια χοντροκωλες

Ναι ρε παιδι μου παιζει και αυτο ,πρεπει και οι δυο να γουσταρουν να συντηρουν εκτος απο το παιχνιδι μεταξυ τους και το σωμα τους και φυσικα να παιζουν και μερικα χρηματα για να μπορεις να φτιαξεις βυζια-κοιλιες και οτι αλλο θελεις
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Φιλαράκο συμφωνώ με την πρώτη σου παρατηρήση  υπό την έννοια ότι υπάρχουν και οι μαμουλάκοι που δεν καταλαβαίνουν τι τους γίνεται ( αυτοί στους οποίους εγώ αναφέρομαι ) αλλά και οι άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι καταστρέφονται μέσω της πιρφορίας τους αλλά συνεχίζουν με μια διάθεση αυτοκαταστροφική.

Σχετικά με τη δεύτερη παρατήρησή σου ότι τους νταβάδες τους οι εργαζόμενες του χώρου δεν τους βλέπουν πάντα ερωτικά αλλά πολλές φορές μόνο χρηστικά από την άποψη ότι χρησιμοποιούν την ισχύ του νταβά στη πιάτσα προς ώφελός τους. Υπάρχουν σίγουρα και αυτές οι περιπτώσεις. Από όλα έχει ο μπαξές,

Και μια κα το συζητάμε ας προσθέσουμε κάτι. Κάποιες ( όχι όλες ) από αυτές τις γυναίκες  έχουν μάθει από μικρές ηλικίες να τρώνε βρωμόξυλο από αυτούς που αγαπούν, δηλαδή από τους πατεράδες τους αρχικά και από τις πρώτες ''σχέσεις'' τους μετέπειτα. Οι έννοιες λοιπόν της αγάπης και της συνδεδεμένης με αυτή βία σε κάποιο βαθμό υποσυνείδητα τις μουρλαίνει. Μαθαίνουν να δέχονται βία από αυτούς που αγαπούν και να αγαπούν αυτούς που εξασκούν πάνω τους βία. Υποσυνείδητα βέβαια. Για αυτό και η συμπεριφορά τους μας φαίνεται αλοπρόσαλη. Δεν παριστάνω το ψυχίατρο και δεν θα επεκταθώ άλλο, αλλά το έχω δεί σε αρκετές περιπτώσεις αυτό το μοτίβο.


 
Ετσι ακριβος τυπε μου, η θα αυτοκαταστραφουν η θα τους κανει κλικ το μυαλο  και θα σταματησουν..Ετσι συναιβη σε μενα πιο συγκεκριμενα μου εγινε κλικ και σταματησα και ξενεροσε πολυ τοτε η τυπισα που δεν καταφερε να μου αποσπαση ουτε 2 ευρο....σε σχεση εκτος οικου ανοχης ενοω..διοτι στον οικο χαλασα πολλα ευροπουλα... :grin:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Ας δούμε και το δεύτερο. Κάποιες περιπτώσεις που οι κυρίες του χώρου ερωτεύονται πραγματικά κάποιο πελάτη τους. Με κάποιο μυστηριώδη τρόπο  που πιστεύω είναι εξατομικευμένος για τη κάθε περίπτωση θεωρούν ότι βρήκαν την εξαίρεση και καψουρεύονται. Εχω κάποιες υπόνοιες για το τρόπο που γίνεται αυτό αλλά δεν είναι του παρόντος θέματος.

Κάνοντας μια παρένθεση θα πώ ότι κάποιοι νταβάδες αγαπητικοί παλαιότερων εποχών φαίνεται ότι είχαν βρεί αυτό το μυστηριώδες κάτι τις που έκανε τις πουτάνες να τους καψουρεύονται. Μου φαίνεται απίστευτο πως γυναίκες του χώρου ''αγόραζαν'' έρωτα από νταβάδες τη στιγμή που ήξεραν ότι ο νταβάς εκτός από την ίδια είχε άλλες 5-10 και τις εκμεταλλευόταν όλες με τον ίδιο τρόπο. Είναι ένα φαινόμενο θηλυκής πιρφορίασης ας μου επιτραπεί ό όρος αλλά πιστέψτε με υπάρχει. Κλείνει η παρένθεση.

Η δεύτερη λοιπόν παραπάνω κατηγορία είναι ακόμη πιο δύσκολη να τη διαχειριστείς. Ειδικά όταν από τη πλευρά του άνδρα δεν υπάρχει η οπτική της σοβαρότητας ενώ υπάρχει από τη πλευρά της γυναίκας του χώρου.  Κεντρικό χαρακτηριστικό η ζήλια. Αμα κάνει ό άντρας να κοιτάξει άλλη γυναίκα γίνεται ''της πουτάνας'' μεταφορικώς και κυριολεκτικώς στη συγκεκριμένη περίπτωση. Το γεγονός ότι αυτές πάνε με τόσους άντρες κάθε μέρα είναι μέσα στο θολωμένο από τον έρωτα μυαλό τους ασήμαντη λεπτομέρεια μια και τι να κάνουμε αυτή είναι η δουλειά τους. Γύρω από αυτό το κεντρικό μοτίβο στήνεται ένα τσίρκο που ο παρατηρητής το βλέπει και γελάει αλλά ο συμμετέχων άνδρας δεν γελάει καθόλου.
Βρήκα αυτό το post,και με ανάλογη επεξεργασία πιστεύω πως κολλάει αυτό που θέλω να γράψω,με την σημείωση ότι ΔΕΝ υπάρχει παρούσα και πρόθεση για μελλοντική σχέση με την συγκεκριμένη ιερόδουλη!Ονόματα και διευθύνσεις παραλείπονται…
Στην πολύ βραχύβια πορνοκαριέρα μου,έχω γίνει δέκτης παραπόνων για… απιστία από τρεις  ιερόδουλες που είναι εν ενεργεία,η πρώτη  με πιο έντονη αντίδραση... χωρίζοντάς με! η δεύτερη με μούτρα όταν μου ξέφυγε αφελώς ότι ήμουνα πελάτης τής κοπέλας που ήταν σε άλλη βάρδια στο ίδιο μαγαζί,και η τρίτη με πιο ήπια και εκλεπτυσμένη.Το συμβάν που θα περιγράψω αναφέρεται στην τελευταία.
Λίγον καιρό νωρίτερα,όντας πολύ φρέσκος πελάτης της,και έχοντας μία βδομάδα να την επισκεπτώ,μού έκανε την παντομίμα με τα κέρατα,λέγοντάς μου ότι είναι πολύ μεγάλα!Σήμερα διαδραματίστηκε το εξής σκηνικό:Είχα πάλι κανά δεκαήμερο να την επισκεπτώ,μπήκα στο σαλόνι,ήταν ένας πιτσιρικάς και ένας ενήλικος,και οι δύο σκουρόχρωμοι,βγήκε αυτή από  δωμάτιο που είχε,την είδαν και αποχώρησαν,πλήρωσα,και μπροστά στην τσατσά μού κάνει πάλι την ίδια παντομίμα!Στο δωμάτιο,με την ευγένεια και το αξάντ των Σλαβόφωνων γυναικών,μου έκανε παράπονο ότι την απατάω με την κοπέλα μου,της απάντησα ότι δεν έχω μόνιμη σχέση,κι ότι επισκέπτομαι κι άλλες κοπέλες στην περιοχή,οπότε... μίκρυναν τα κέρατα λυγίζοντας τα δάκτυλά της!Με ρώτησε με ποιές πάω και από ποιά χώρα,της ''έδωσα'' ένα όνομα,και για ''ξεκάρφωμα'' τής είπα ότι πέρασα μια μέρα και δεν βρήκα αυτήν,αλλά την άλλη κοπέλα στο ίδιο μαγαζί,και ανακουφίστηκε που δεν πέρασα μαζί της!Της διευκρίνησα,λέγοντάς της τη μισή αλήθεια για τον καιρό που δεν περνούσα,ότι δεν δουλεύω με σταθερό ωράριο,αλλά με κυλιόμενο,κι έσπευσε να μου ανακοινώσει την εβδομαδιαία της βάρδια.Στα του αγώνα,μου τόνιζε ότι το μουνάκι της ήταν στενό γιατί δεν είχε κάνει σεξ,κι ότι με περίμενε γιατί της άρεσε η πούτσα μου και μόνο με αυτήν έχυνε,και πράγματι τον καβάλησε με δυσκολία βάζοντας και βγάζοντάς τον δύο φορές.(Για να λυθεί τυχόν απορία,η συγκεκριμένη αποφεύγει το σεξ,και προτιμά τις τελειωτικές πίπες!).Είχε άγχος να μου δηλώσει ότι έχυσε,και στο τέλος ,για δική μου επιβράβευση,μου είπε ότι αυτή τελείωσε δύο φορές,ενώ εγώ μόνο μία...
Η ιστορία δεν είναι Κυριακάτικα...φίδια εν μέσω καύσωνα,συνέβη δύο ώρες περίπου νωρίτερα.Παρακαλείται όποιος συναγωνιστής τυχαίνει να είναι πελάτης της,(τι κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια...),να μου στείλει π.μ. για να διασταυρώσω αν πρόκειται για τη γνωστή πουτανίστικη παπάτζα του ''ξεχωριστού και  μοναδικού πελάτη'',ή όντως η γκόμενα με γουστάρει πραγματικά,για να χειριστώ αλλιώς την κατάσταση!
 

Επισκέπτης
ινε εφικτι κι αλιθινι <οσο μπορι να ινε αλιθινι> μονο αν στα πλιρονι κι οχι να σε πλιρονι.
καμια τανα δεν γουσταρι κανεναν πραγματικα αν αφτος τις τα πλιρονι.μονο αν αφτιν του τα πλιρονι ιπαρχι
προσεγκισι στιν πραγματικοτιτα <οσο μπορι να ινε πραγματικοτιτα>.

περιπτοσις αμελιτεες οπος σχολασε,κρεμασε το στριγκακι τις και εφυγε με τον ταδε για μια νεα ζοι ινε αλο κεφαλεο.

αυτα <μονο> απο τιν πλευρα μου.


 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Βρήκα αυτό το post,και με ανάλογη επεξεργασία πιστεύω πως κολλάει αυτό που θέλω να γράψω,με την σημείωση ότι ΔΕΝ υπάρχει παρούσα και πρόθεση για μελλοντική σχέση με την συγκεκριμένη ιερόδουλη!Ονόματα και διευθύνσεις παραλείπονται…
Στην πολύ βραχύβια πορνοκαριέρα μου,έχω γίνει δέκτης παραπόνων για… απιστία από τρεις  ιερόδουλες που είναι εν ενεργεία,η πρώτη  με πιο έντονη αντίδραση... χωρίζοντάς με! η δεύτερη με μούτρα όταν μου ξέφυγε αφελώς ότι ήμουνα πελάτης τής κοπέλας που ήταν σε άλλη βάρδια στο ίδιο μαγαζί,και η τρίτη με πιο ήπια και εκλεπτυσμένη.Το συμβάν που θα περιγράψω αναφέρεται στην τελευταία.
Λίγον καιρό νωρίτερα,όντας πολύ φρέσκος πελάτης της,και έχοντας μία βδομάδα να την επισκεπτώ,μού έκανε την παντομίμα με τα κέρατα,λέγοντάς μου ότι είναι πολύ μεγάλα!Σήμερα διαδραματίστηκε το εξής σκηνικό:Είχα πάλι κανά δεκαήμερο να την επισκεπτώ,μπήκα στο σαλόνι,ήταν ένας πιτσιρικάς και ένας ενήλικος,και οι δύο σκουρόχρωμοι,βγήκε αυτή από  δωμάτιο που είχε,την είδαν και αποχώρησαν,πλήρωσα,και μπροστά στην τσατσά μού κάνει πάλι την ίδια παντομίμα!Στο δωμάτιο,με την ευγένεια και το αξάντ των Σλαβόφωνων γυναικών,μου έκανε παράπονο ότι την απατάω με την κοπέλα μου,της απάντησα ότι δεν έχω μόνιμη σχέση,κι ότι επισκέπτομαι κι άλλες κοπέλες στην περιοχή,οπότε... μίκρυναν τα κέρατα λυγίζοντας τα δάκτυλά της!Με ρώτησε με ποιές πάω και από ποιά χώρα,της ''έδωσα'' ένα όνομα,και για ''ξεκάρφωμα'' τής είπα ότι πέρασα μια μέρα και δεν βρήκα αυτήν,αλλά την άλλη κοπέλα στο ίδιο μαγαζί,και ανακουφίστηκε που δεν πέρασα μαζί της!Της διευκρίνησα,λέγοντάς της τη μισή αλήθεια για τον καιρό που δεν περνούσα,ότι δεν δουλεύω με σταθερό ωράριο,αλλά με κυλιόμενο,κι έσπευσε να μου ανακοινώσει την εβδομαδιαία της βάρδια.Στα του αγώνα,μου τόνιζε ότι το μουνάκι της ήταν στενό γιατί δεν είχε κάνει σεξ,κι ότι με περίμενε γιατί της άρεσε η πούτσα μου και μόνο με αυτήν έχυνε,και πράγματι τον καβάλησε με δυσκολία βάζοντας και βγάζοντάς τον δύο φορές.(Για να λυθεί τυχόν απορία,η συγκεκριμένη αποφεύγει το σεξ,και προτιμά τις τελειωτικές πίπες!).Είχε άγχος να μου δηλώσει ότι έχυσε,και στο τέλος ,για δική μου επιβράβευση,μου είπε ότι αυτή τελείωσε δύο φορές,ενώ εγώ μόνο μία...
Η ιστορία δεν είναι Κυριακάτικα...φίδια εν μέσω καύσωνα,συνέβη δύο ώρες περίπου νωρίτερα.Παρακαλείται όποιος συναγωνιστής τυχαίνει να είναι πελάτης της,(τι κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια...),να μου στείλει π.μ. για να διασταυρώσω αν πρόκειται για τη γνωστή πουτανίστικη παπάτζα του ''ξεχωριστού και  μοναδικού πελάτη'',ή όντως η γκόμενα με γουστάρει πραγματικά,για να χειριστώ αλλιώς την κατάσταση!
Συγνώμη που θα στο πω ωμά αλλά δεν την παλεύεις κάστανο
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.588
Κριτικές
2
Like
6.055
Πόντοι
2.356
Πρέπει να είναι κάποιος εντελώς τραγικός και καμένος για να ψάχνει να κάνει σχέση με κοπέλα που εκδίδεται...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Πρέπει να είναι κάποιος εντελώς τραγικός και καμένος για να ψάχνει να κάνει σχέση με κοπέλα που εκδίδεται...

τυπε τελευταια αναπτυσσεται και το ειδος του πιρφορου μπουρδελιαρη  :S :S :S :S :S
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
υπαρχουν τοσες γυναικες εκει εξω ....

.... το τι θα βγει η καθεμια ποτε δεν ξερεις ... ουτε τι θα τους βγουμε εμεις οι αντρες απο την αλλη ....


στην ζωη μας να ξερουμε οτι ολα ειναι εφικτα ....


το θεμα ομως ειναι το τι αποζητα ο καθενας μας !!!

εγω προσωπικα προτιμω καποια ομορφη γυναικα , με μια φυσιολογικη εργασια , να ειναι αρκετα ερωτικη , να ειναι καλη κοπελα με αρχες και ολα τα καλα που θα ηθελε ενας αντρας !!!

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
υπαρχουν τοσες γυναικες εκει εξω ....

.... το τι θα βγει η καθεμια ποτε δεν ξερεις ... ουτε τι θα τους βγουμε εμεις οι αντρες απο την αλλη ....


στην ζωη μας να ξερουμε οτι ολα ειναι εφικτα ....


το θεμα ομως ειναι το τι αποζητα ο καθενας μας !!!

εγω προσωπικα προτιμω καποια ομορφη γυναικα , με μια φυσιολογικη εργασια , να ειναι αρκετα ερωτικη , να ειναι καλη κοπελα με αρχες και ολα τα καλα που θα ηθελε ενας αντρας !!!
Tι εννοείς γιατρέ; Γιατί οι πουτάνες δεν είναι όμορφες με λεφτά ερωτικές καλες κοπέλες με αρχες και με όλα τα καλά που θέλει ένας άντρας...Πες μας ότι δεν έχεις δαγκώσει την λαμαρίνα με ιερόδουλη στην μπουρδελοκαριέρα σου να τρελαθούμε!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Tι εννοείς γιατρέ; Γιατί οι πουτάνες δεν είναι όμορφες με λεφτά ερωτικές καλες κοπέλες με αρχες και με όλα τα καλά που θέλει ένας άντρας...Πες μας ότι δεν έχεις δαγκώσει την λαμαρίνα με ιερόδουλη στην μπουρδελοκαριέρα σου να τρελαθούμε!
:coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom