Νέα

Πόσο εφικτή είναι η σχέση ή η «σχέση» με εργαζόμενες στο χώρο του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
8
Like
1.752
Πόντοι
216
Λίγον καιρό νωρίτερα,όντας πολύ φρέσκος πελάτης της,και έχοντας μία βδομάδα να την επισκεπτώ,μού έκανε την παντομίμα με τα κέρατα,λέγοντάς μου ότι είναι πολύ μεγάλα!

Είμαι σίγουρος όταν έφυγες από το μπουρδέλο αυτήν έκανε στην τσατσά την παντομίμα  :idiot: και μετά και οι δύο μαζί κάναν την παντομίμα  :2funny:

Θες να κάνεις και σχέση με πουτάνα πανάθεμα σε χαχα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Tι εννοείς γιατρέ; Γιατί οι πουτάνες δεν είναι όμορφες με λεφτά ερωτικές καλες κοπέλες με αρχες και με όλα τα καλά που θέλει ένας άντρας...Πες μας ότι δεν έχεις δαγκώσει την λαμαρίνα με ιερόδουλη στην μπουρδελοκαριέρα σου να τρελαθούμε!


Αν και νεος στο επαγγελμα του μπουρδελοβιου κατακτητη πες μου σε παρακαλω πως γινεται να δαγκωσεις την λαμαρινα με ιεροδουλη? Ok δεν λεω εχω παει με καποιες εως και 3ις φορες γτ μαρεσανε και ηξερα οτι θα με καυλωσουν τοσο ωστε να το ευχαριστηθω αλλα οχι και να ερωτευτω.

Σε τι κοσμο θα μεγαλωσω το παιδι μου? Οι αγαπουληδες κανανε ντου και στα μπουρδελα... Ερχεται το τελος...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Συμπεραίνω ότι υπάρχει πρόβλημα στην κατανόηση της Ελληνικής Γλώσσας από αρκετούς,καθώς ορίστηκαν από την αρχή οι αρνητικές μου προθέσεις για σύναψη περαιτέρω με τη συγκεκριμένη ιερόδουλη,και το ζητούμενο που αφορά την αξιοπιστία των λεγομένων της ήταν σαφώς διατυπωμένο στο τέλος!Πολλοί έσπευσαν να βγάλουν το συμπέρασμα ότι είμαι έτοιμος να της ''τα ρίξω'',λες και αν υπήρχε τέτοια πρόθεση θα το έθετα σε δημόσιο διάλογο ή ψηφοφορία...
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Συμπεραίνω ότι υπάρχει πρόβλημα στην κατανόηση της Ελληνικής Γλώσσας από αρκετούς,καθώς ορίστηκαν από την αρχή οι αρνητικές μου προθέσεις για σύναψη περαιτέρω με τη συγκεκριμένη ιερόδουλη,και το ζητούμενο που αφορά την αξιοπιστία των λεγομένων της ήταν σαφώς διατυπωμένο στο τέλος!Πολλοί έσπευσαν να βγάλουν το συμπέρασμα ότι είμαι έτοιμος να της ''τα ρίξω'',λες και αν υπήρχε τέτοια πρόθεση θα το έθετα σε δημόσιο διάλογο ή ψηφοφορία...


φιλε ομολογω πως δεν ειχα δωσει βαση στο ποιος ανοιξε το θεμα αλλα μολις καταλαβα. Τελικα το εριξες το κοριτσι  :think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
εγω εχω ακομη το 1400 αρι.λεφτα υπαρχουν κωστακη
αλλα συντομα θα παρω καμμια bobber μηχανη.
αλλωστε εχω διπλωμα για ολα τα κυβικα  :grin:

και γω την εχω αλλα βγαινει μια φορα το 10ημερο

ωραιος με τις μηχανες  :hi: :hi: :kneel: :kneel: :orchestra:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
παρε ενα 1000 αρακι...κ με αυτο κανεις δουλεια...ερχεται κ χειμωνας που να σταθεις με το παπο...κει πανω κανει κ ψωλοκρυο..

oντως περυσι μας ταραξε στο ψοφοκρυο  :S :S :S φετος να δουμε  :orchestra: :orchestra:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390

τυπε μας βλεπω καμια Γερμανια  :S :S :S :S

ολοι φευγουνε  :helpplea: :helpplea: :helpplea:


μονο γνωστοι μ πλουσιοπαιδα μειναν καλαμαρια κ θερμη,κ παλι δεν πανε στα νησια ,χαλκιδικη την βγαζουν  :S :S :S
 

SERPICΟ

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Έχει τύχει 3 φορές στο παρελθόν να βγώ με κοπέλες του χώρου. Ήμουνα τακτικός πελάτης και στις 3, προέψυψε αμοιβαία συμπάθεια και το ραντεβουδάκι ήταν η εύλογη κατάληξη. Καλοπέρασα και με τις 3 δεν μπορώ να πώ και σέξ κάναμε και διασκεδάσαμε αλλα το μυστικό είναι να μην τις παίρνεις στα σοβαρά. Εάν είσαι άτομο συναισθηματικό καλύτερα να μην μπλέκεις σε τέτοιες καταστάσεις. Αυτά τα κορίτσια έχουν αρκετά ψυχολογικά θέματα...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535
τυπε μας βλεπω καμια Γερμανια  :S :S :S :S

ολοι φευγουνε  :helpplea: :helpplea: :helpplea:


μονο γνωστοι μ πλουσιοπαιδα μειναν καλαμαρια κ θερμη,κ παλι δεν πανε στα νησια ,χαλκιδικη την βγαζουν  :S :S :S
εχω τα αδερφια Αγγλια,θα περασω απο Σερρες να σε παρω Κωστακη...θα γαμαμε Αγγλιδες,θα πινουμε παϊντ,μια χαρα θα μαστε :orchestra:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
εχω τα αδερφια Αγγλια,θα περασω απο Σερρες να σε παρω Κωστακη...θα γαμαμε Αγγλιδες,θα πινουμε παϊντ,μια χαρα θα μαστε :orchestra:

:orchestra: και πως δεν πηγες εκει?προτιμας τα πνευματα του δασους?  :orchestra:  :grin: :grin: :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom