Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εντάξει δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. Αργά ή γρήγορα οι περισσότερες γυναίκες συειδητοποιούν τα λάθη τους και στρώνουν. Απλά δε πρέπει να τις πετύχουμε όταν περνάνε φάση

Αυτό ΙΣΩΣ συμβεί, αλλά ποτε πριν αρχίσει να φθίνει η εμφάνισή τους, οπότε και κάποιοι άτυχοι καταλήγουν με στρωμένες που έχουν φάει πολλά χιλιόμετρα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Αυτό ΙΣΩΣ συμβεί, αλλά ποτε πριν αρχίσει να φθίνει η εμφάνισή τους, οπότε και κάποιοι άτυχοι καταλήγουν με στρωμένες που έχουν φάει πολλά χιλιόμετρα.

και μην ξεχνάμε το βασικό...Περιμένουμε χρόνια να ισιώσουν οι σαλεμένες, ακυρώνοντας τη ΖΩΗ μας, ή ζούμε κι εμείς τη δική μας ζωή όπως μπορούμε και ξέρουμε;
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Πώς βρίσκεις γκόμενα στο Βόλο???????Ας μου απαντήσει κάποιος..!!7 μήνες περίπου ψάχνω την απάντηση αλλά δε τη βρίσκω...!! :think:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Πώς βρίσκεις γκόμενα στο Βόλο???????Ας μου απαντήσει κάποιος..!!7 μήνες περίπου ψάχνω την απάντηση αλλά δε τη βρίσκω...!! :think:

Είναι το κλασσικό φαινόμενο, Χούλιο...Οι γυναίκες δεν ψάχνουν αυτούς που είναι μέσα στα πόδια τους, τους περίπου ίδιους (συνάδελφοι, συντοπίτες κλπ) και ψάχνουν σε αγνώστους, έστω και αν είναι χειρότεροι από τις διαθέσιμες επιλογές (το "φαινόμενο παρέα" εξαιρείται)

Από προσωπική εμπειρία, αλλά και από πολλών φίλων μου ΟΛΟΙ μας έχουμε άθλιο "σκορ" με τις συντοπίτισές μας (από  διαφορετικό μέρος της Ελλάδας ο καθένας), ενώ σα φοιτητές, στο φανταρικό ή σε άλλες πόλεις για δουλειά,  είχαμε οργιάσει...

:rockon: :rockon: :rockon:
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Μη μου λέτε τέτοια γιατί είμαι σε φάση που σκέφτομαι σοβαρά να παρατήσω την Αθήνα και να κατέβω μόνιμα επαρχία (Πάτρα) μιας και έκατσε μια καλή επαγγελματική προοπτική.
Ετσι κι αλλιώς Αθήνα ο κύκλος μου είναι περιορισμένος ενώ τα μέρη μου και οι δικοί μου είναι κάτω κι έχω μπει σε σοβαρό προβληματισμό.Θεωρούσα πάντως ότι κάτω είναι πιο καλή η κατάσταση με τις γυναίκες καθώς όποια βάλεις στο μάτι και εύκολα την ξαναβλέπεις και μαθαίνεις σε τι φάση βρίσκεται και τι καπνό φουμάρει.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μη μου λέτε τέτοια γιατί είμαι σε φάση που σκέφτομαι σοβαρά να παρατήσω την Αθήνα και να κατέβω μόνιμα επαρχία (Πάτρα) μιας και έκατσε μια καλή επαγγελματική προοπτική.
Ετσι κι αλλιώς Αθήνα ο κύκλος μου είναι περιορισμένος ενώ τα μέρη μου και οι δικοί μου είναι κάτω κι έχω μπει σε σοβαρό προβληματισμό.Θεωρούσα πάντως ότι κάτω είναι πιο καλή η κατάσταση με τις γυναίκες καθώς όποια βάλεις στο μάτι και εύκολα την ξαναβλέπεις και μαθαίνεις σε τι φάση βρίσκεται και τι καπνό φουμάρει.

Αν δεν είσαι φραγκάτος ή μούρη, τα δύο που θέλουν οι Ελληνίδες δηλαδή, ούτε να το διανοηθείς...θα μπεις σε καραντίνα, όπως ένα σωρό παλληκάρια που,  ενώ είναι μια χαρά, κάνουν το λάθος να είναι ... "καλά παιδιά", νορμάλ και διαθέσιμοι!!!Έτσι, και να σε γουστάρει μια γκόμενα, προτιμάει να σε βάλει στην αναμονή, αφού ξέρει ότι θα σε βρει όποτε γουστάρει, μπας και βρει κάτι καλύτερο, και αν δεν το βρει, τότε μπορεί να δεχτεί να κάνει κάτι μαζί σου.. Αν δε σε χαλάει η ιδέα να παίζεις αναπληρωματικός του κάθε παρακμιακού μπάρμαν, τότε Ok...
Στην επαρχία η γυναίκα, δεν έχει ανάγκη, γιατί και οικονομικά και συναισθηματικά τα φέρνει πιο εύκολα βόλτα, αφού έχει υποστήριξη από τους γονείς...Στην αθήνα, η μοναξιά βιώνεται με άγριο τρόπο, οι γκόμενες δεν ξέρουν αν είσαι διαθέσιμος και για πόσο, οπότε αν σε γουστάρει έστω και λίγο, μπορεί και να εκδηλωθεί, γιατί πού θα σε ξαναδεί;Θέλει βέβαια, πιο πολύ τρέξιμο...
Στην τελευταία πρότασή σου, έχω να παρατηρήσω ότι στην επαρχία ταυτοποιείσαι και σε γνωρίζουν όλοι, τί δουλειά κάνεις, πόσα βγάζεις, τί αμάξι έχεις ( αν όλα αυτά είναι large, όλα καλά), και δεν μπορείς να πουλήσεις παραμύθα, που είναι επίσης σημαντική για τις  Ελληνίδες...
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Λεβέντες είμαι 36 και επαγγελματικά είμαι αρκετά καλά. Ούτε μούρη ούτε αδιάφορος.
Δεν με πολυβασανίζει δηλαδή το παιχνίδι με γκομενίτσες. Cool. Η καλύτερη ποιότητα ζωής και το πολύ πιο χαμηλό κόστος είναι αυτό που με κάνει να το σκέφτομαι σοβαρά.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  παντως αν πας σε μικροτερη πόλη τον ιδιο μικρο κύκλο θα εχεις με εδω, εκτος αν εχεις γνωστους κάτω.
Ασε που εκει θα εχεις και το στίγμα του ανθρωπου που μετακόμισε επειδη τον εστειλε η γυναικα του.

και μεις στην Αθηνα των 5 εκ σε ενα κυκλωμα 1000 το πολυ ανθρωπων κυκλοφορουμε. Καθε αναποδια γινεται αντικειμενο σχολιασμου και χλευασμου απο του υπόλοιπους 999.

Αν καταλαβαινω καλα θες να ξαναπαντρευτεις οχι να αλητέψεις. Δυστυχως τα πραγματα δεν ερχονται οπως τα θέλουμε (οταν ψαχνεις δεσμο βρισκεις χαζογκομενες και οταν ψαχνεις χαζογκόμενα θελει γαμο).

ως η διαδρομη Αθηνα-Πατρα ειναι ευκ0λη το αναποδο θα ειναι δύσκολο. Κατσε εδω και κουλαρε 
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Λοιπον εχω σαν χομπι το scouting ως γνωστον 4-5πουτ/μηνα τωρα φτιαχνομαι να κανω χομπι και το καμακι,οχι σε παρεες και μαλακιες μιλαμε για δρομο μετρο μαγαζια κτλ οποιος εχει τετοιες φασεις ας ποσταρει ιδιαιτερα ο xartinos,πες μας κανα κολπο αδερφε
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
  παντως αν πας σε μικροτερη πόλη τον ιδιο μικρο κύκλο θα εχεις με εδω, εκτος αν εχεις γνωστους κάτω.
Ασε που εκει θα εχεις και το στίγμα του ανθρωπου που μετακόμισε επειδη τον εστειλε η γυναικα του.

και μεις στην Αθηνα των 5 εκ σε ενα κυκλωμα 1000 το πολυ ανθρωπων κυκλοφορουμε. Καθε αναποδια γινεται αντικειμενο σχολιασμου και χλευασμου απο του υπόλοιπους 999.

Αν καταλαβαινω καλα θες να ξαναπαντρευτεις οχι να αλητέψεις. Δυστυχως τα πραγματα δεν ερχονται οπως τα θέλουμε (οταν ψαχνεις δεσμο βρισκεις χαζογκομενες και οταν ψαχνεις χαζογκόμενα θελει γαμο).

ως η διαδρομη Αθηνα-Πατρα ειναι ευκ0λη το αναποδο θα ειναι δύσκολο. Κατσε εδω και κουλαρε 

Μπα για στίγμα δεν παίζει. Ετσι κι αλλιώς ανεβοκατεβαίνω συχνά ,έχω ήδη ένα χρόνο σχέση με κοπέλα κάτω και παίζει καθαρά επαγγελματική ευκαιρία που με κάνει να το σκέφτομαι.
Δεν έχω αυτοσκοπό να ξαναπαντρευτώ ,ούτε όμως είμαι στο τριπάκι του πηδάμε ότι δεν έχει πέος. Πολύ χαλαρά και όπου βγάλει,δεν αγχώνομαι.Ας πούμε ότι είμαι αρκετά χορτασμένος από γκομενοκαταστάσεις. Κι όσο εφαρμόζω χαλαρή αντιμετώπιση στο θέμα θηλυκό δεν περνάω άσχημα ,το αντίθετο. Απλά δεν έχει τύχει κάποια περίπτωση να με εντυπωσιάσει ιδιαίτερα.
Αυτό το κούλαρε πάλι δεν παίζει εδώ σε αντίθεση με κάτω. Το τρέξιμο εδώ είναι δεδομένο. Κάτω έχουν μακράν καλύτερη ποιότητα ζωής και εκεί τελικά εντοπίζω την ουσία. Είναι και 3-4 φίλοι που επέστρεψαν κάτω την τελευταία τριετία και δεν το έχουν μετανιώσει καθόλου.
Είναι μεγάλη υπόθεση 6 μήνες το χρόνο να είσαι δίπλα σε μια παραλία σε σχέση με το να είσαι 11 μήνες το χρόνο δίπλα στην...Κηφισίας...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Α ρε σε τέτοιο σάιτ καημούς που έχεται!!! άκου πως θα βρεις γκόμενα!! ΣΤΑ  ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΘΟΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΚΑΡΑΚΑΤΙΝΑΡΑΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ!! :jerking: :jerking:

Ρε ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΑΣ να τελειώνουμε!!! Ωωωωωωωωωχ! :rockon: :rockon:

Και άιντε βγείτε στουντιο-μπουρδελο-μασαζο-πιατσόταρκες, сg, ct, ταιλάνδες, μαιλάνδες, βουλγαρίες και να πιτσιλάει το πιτσιλιζατέρ!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Jimmako και γω 36 χρονων ειμαι και στην ειπα την γνωμη μου. ξερω και τύπους πυ γυρνανε απο το εξωτερικο Αθηνα για την "ποιοτητα ζωής"  :headbang: :headbang: :headbang:. Αν "ποιοτητα ζωης" σημαινει οι γονεις να τραβανε καποια απο τα εξοδα σου ΟΚ γιατι καλυτερη δουλεια εδω δεν ειδα κανεναν να βρισκει!!!!!!!!

Οσο για την γκόμενα μια καλη ιδεα ειναι να αρχίσουμε το κυνηγι. Ολες ρε πουστη ΚΥΝΗΓΟ τον θέλουν τον αντρα. ουτε ΨΑΡΑ ουτε ΓΕΩΡΓΟ. να παιρνουμε και το Εθνος καθε Τριτη που εχει αφιερωμα στο κυνήγι. Ασε που η Μπερεττα θα φανει χρησιμη κατα τη διαρκεια του γάμου.

Απο την αλλη βέβαια πολλες γουσταρουν τον Νικοπολίδη που ειναι ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ και λιγες τον Σαλπιγγίδη που ειναι ΚΥΝΗΓΟΣ (και μπουκαδόρος που λεει ο Αλέφαντος). Αβυσσος η ψυχή της γυναικας
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Σε μια κουβεντα που ειχα το ΣΚ με γυναικα που εργαζεται σε διοργανωση εκδηλωσεων, μου ανεφερε οτι σχεδον ολες οι νεοελληνιδες που παντρευονται, στις κατ ιδιαν συζητησεις με συγγενεις και φιλες που γινονται μπροστα της  αναφερονται στον γαμπρο ως 'τον μαλακα που τις παντρευεται'. Ο μαλακας εκεινο, ο μαλακας το αλλο. Εχει φρικαρει. Περαστικα τους.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Σε μια κουβεντα που ειχα το ΣΚ με γυναικα που εργαζεται σε διοργανωση εκδηλωσεων, μου ανεφερε οτι σχεδον ολες οι νεοελληνιδες που παντρευονται, στις κατ ιδιαν συζητησεις με συγγενεις και φιλες που γινονται μπροστα της  αναφερονται στον γαμπρο ως 'τον μαλακα που τις παντρευεται'. Ο μαλακας εκεινο, ο μαλακας το αλλο. Εχει φρικαρει. Περαστικα τους.
Οι πιο πολλοι την εχουν δει οτι και καλα εχουν γυναικα ! Και ειναι υπερηφανοι.Κορδωνονται! Καλα να παθουν λοιπον!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.535
Πόντοι
41.447
Σε μια κουβεντα που ειχα το ΣΚ με γυναικα που εργαζεται σε διοργανωση εκδηλωσεων, μου ανεφερε οτι σχεδον ολες οι νεοελληνιδες που παντρευονται, στις κατ ιδιαν συζητησεις με συγγενεις και φιλες που γινονται μπροστα της  αναφερονται στον γαμπρο ως 'τον μαλακα που τις παντρευεται'. Ο μαλακας εκεινο, ο μαλακας το αλλο. Εχει φρικαρει. Περαστικα τους.

Έχω κολλητό φιλαράκι  που έιχε σχέση με γνωστή μου 8 χρόνια και τελικά έκανε την μαλακία και την παντρευτικε πριν κάτι μήνες.
Βγάινουμε λοιπόν για κανά καφέ στην χάση και στην φέξη και όταν ο κακομοίρης πει  ή κάνει κάτι που αυτή δεν εγκρίνει τον λέει μπροστά μου "μαλάκα"!!! Αυτός τουμπεκί!!!
Τι άλλο να πώ δηλαδή.
Και μιλάμε για ζευγάρι που είναι και τα δύο σπουδαγμένα παιδια και απο "καλή" οικογένεια-παραδοσιακή.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Έχω κολλητό φιλαράκι  που έιχε σχέση με γνωστή μου 8 χρόνια και τελικά έκανε την μαλακία και την παντρευτικε πριν κάτι μήνες.
Βγάινουμε λοιπόν για κανά καφέ στην χάση και στην φέξη και όταν ο κακομοίρης πει  ή κάνει κάτι που αυτή δεν εγκρίνει τον λέει μπροστά μου "μαλάκα"!!! Αυτός τουμπεκί!!!
Τι άλλο να πώ δηλαδή.
Και μιλάμε για ζευγάρι που είναι και τα δύο σπουδαγμένα παιδια και απο "καλή" οικογένεια-παραδοσιακή.

ο αντρας μιας φιλης με τον οποιο εχουμε γνωριστει, καποια στιγμη μπαινει μια κυριακη πρωι σ ενα χωρο που βρισκομαι εγω και ο πατερας μου με την μερικων μηνων κορη του στην αγκαλια του. μετα τις καλημερες και τη σχετικη φιγουρα που μας εκανε για το οτι η γυναικα του ειναι το τριτο συνεχομενο σαββατοκυριακο που λειπει απ το σπιτι και ειναι μονος του με την πεθερα του, λογω επαγγελματικων-επιμορφωτικων σεμιναριων  :knockinb: :knockinb:, αρα ''η γυναικα μου ειναι πολυ δραστηρια και μπραβο της''  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:, ερχεται και η απολυτη αντριλα με καμαρι λεγοντας : ''ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟ ΕΧΘΕΣ...... ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ !!!!''  :rockon: :rockon:

- φτου σου ματια μου..!!!!!!!!!!


υ.γ. ΕΤΣΙ βρισκεις (ελληνιδα) γκομενα....  ;) ;) :grin:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
^Τάρανδο να μάθει να φτιάχνει έτσι όπως το πάει...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.535
Πόντοι
41.447
ο αντρας μιας φιλης με τον οποιο εχουμε γνωριστει, καποια στιγμη μπαινει μια κυριακη πρωι σ ενα χωρο που βρισκομαι εγω και ο πατερας μου με την μερικων μηνων κορη του στην αγκαλια του. μετα τις καλημερες και τη σχετικη φιγουρα που μας εκανε για το οτι η γυναικα του ειναι το τριτο συνεχομενο σαββατοκυριακο που λειπει απ το σπιτι και ειναι μονος μου με την πεθερα του, λογω επαγγελματικων-επιμορφωτικων σεμιναριων  :knockinb: :knockinb:, αρα ''η γυναικα μου ειναι πολυ δραστηρια και μπραβο της''  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:, ερχεται και η απολυτη αντριλα με καμαρι λεγοντας : ''ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟ ΕΧΘΕΣ...... ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ !!!!''  :rockon: :rockon:

*P *P :crazy: :crazy: :new_shocked: :new_shocked:
Ο κλάσσικός ο μαλάκας ο Έλληνας!!!
Μετά φταέι η γυνάικα του που μαλάκα τον ανεβάζει-μαλάκα τον κατεβάζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom