Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Σε τετοιο εκπαιδευτικο ΣΚ μαζι με παντρεμενη συναδελφο, αποφασισα οτι οσο μπορω ν αποφυγω τον γαμο θα το κανω. Αποτελει την απολυτη δικαιολογια, αφενος γινεται σε τουριστικο σημειο, αφετερου και καλα δεν μπορει να μιλησει κατα τη διαρκεια των 'σεμιναρίων'. Μονο στο διαλειμμα. 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και να φανταστειτε οτι η γκομενα δεν βλεπεται.. ηταν η μονη απ την παρεα της, που οντας ελευθερη και σε περιοδο ξεφρενης διασκεδασης και κρεπαλης, δεν πηδηξα..
μιλαμε για ΤΟ μπαζο..
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Σήμερα είδα μία απίστευτη σκηνή. Μία ελαφρώς μπαζόσκα είχε πιάσει έναν τρέντυ που της έριχνε 2 κεφάλια, και το σκύψιμο σε συνδυασμό με το χαμηλοκάβαλο που φορούσε είχε ως αποτέλεσμα να βγει έξω όλο το πολύχρωμο ριγωτό βρακί του. Αυτή συνέχεια πασπατευε με πάθος (όσο έφτανε) την πλάτη του και την κοιλιά του και μετά έφερνε τα δάχτυλα στη μύτη της για να απολαύσει τη βαρβατίλα (θυμηθείτε τον μετρ στη γνωστή ταινία). Ήθελε λίγο ακόμα για να βαλει το χέρι να του πιάσει τον πούτσο.

Και γενικά έχω δει αντίστοιχα περιστατικά πολλές φορές, όπου πάντα η γκόμενα είναι κοντή και από λίγο έως πολύ χοντρή, πολλές φορές με ύφος που μαρτυρά πως σε λίγα χρόνια θα έχει γίνει ελληνίδα κυράτσα.

Αυτά τα παντρεμένα μπάζα λοιπόν που λέτε σίγουρα έχουν περάσει από τέτοια σκηνικά και έχουν μάθει να ορμάνε στους πούτσους.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σε λιγο θα τις αμφισβητησεις κιολας.. :P :P

υ.γ. καλα ξυπνητουρια μπρε..  :P
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
εγω??? νον νον...

υγ: τι ξυπνητουρια καλε... εχω ξυπνησει εδω κ ωρες κ διαβαζω  :'(
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
περχαπς...
εχω κυκλοφορησει με ατομο που μου εριχνε 1.5 κεφαλι... αλλα ηταν ~2 μετρα :P :P :P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ασχετο, αλλα εδω κολαει.. γι αυτο προτιμανε οι ελληνες τις αλλοδαπες.. διοτι δεν θελουν σωνει και καλα παντα να εχουν την τελευταια κουβεντα..
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
ασχετο, αλλα εδω κολαει.. γι αυτο προτιμανε οι ελληνες τις αλλοδαπες.. διοτι δεν θελουν σωνει και καλα παντα να εχουν την τελευταια κουβεντα..

Εμ, αν δεν στην πούνε (δεν πα' να 'σαι και ο πατέράς τους) θα σκάσουνε.
Αλλά και οι αλβανίδες που μεγάλωσαν εδώ, έτσι είναι. Ξερόλες.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Έχω κολλητό φιλαράκι  που έιχε σχέση με γνωστή μου 8 χρόνια και τελικά έκανε την μαλακία και την παντρευτικε πριν κάτι μήνες.
Βγάινουμε λοιπόν για κανά καφέ στην χάση και στην φέξη και όταν ο κακομοίρης πει  ή κάνει κάτι που αυτή δεν εγκρίνει τον λέει μπροστά μου "μαλάκα"!!! Αυτός τουμπεκί!!!
Τι άλλο να πώ δηλαδή.
Και μιλάμε για ζευγάρι που είναι και τα δύο σπουδαγμένα παιδια και απο "καλή" οικογένεια-παραδοσιακή.

Αυτές οι "σπουδαγμένες" και από καλή οικογένεια, είναι τα μεγαλύτερα καργιόλια της πιάτσας...Γαμήσι και στρατιωτικός περίπατος λέμε :rockon: :rockon: :rockon:

εγω??? νον νον...

υγ: τι ξυπνητουρια καλε... εχω ξυπνησει εδω κ ωρες κ διαβαζω  :'(

Ξαναγύρνα, λοιπόν, στα βιβλία :boobies:
 

atopon

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες γεια σας, θέλοντας να συμβάλλω στην ενημερωσή σας καταθέτω την ύπαρξη βιβλίου με τίτλο "TO ΠΑΙΧΝΙΔΙ- Κρυφή βίβλος της γυναικείας αποπλάνησης" ΝΕΙL STRAUSS. Αν μη τι αλλο απο όσο έχω διαβάσει έχει ενδιαφέρουσες απόψεις για τον τρόπο που πρέπει κανείς να πλησιάζει μια γυναίκα τι λάθη να μην κάνει και διαβάζεται ευχάριστα.Συμφωνώ δεν υπάρχει κάποιο σχέδιο ίσως ένας βασικός σκελετός όμως βοηθά διαβάστε το και τα λέμε. Μην ξεχνάτε οτι "Information is power" και οταν βγήκε σε αγγλική έκδοση οι απανταχού γυναίκες το έριξαν στο πύρ το εξώτερον ίσως γιατι λέει πράγματα και αλήθειες που όλοι ξέρουμε και ανακαλύπτουμε με δόσεις στην ζωή μας και φυσικά δεν θέλουν να ξέρουν οι άντρες που τις κυνηγούν.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Παίδες γεια σας, θέλοντας να συμβάλλω στην ενημερωσή σας καταθέτω την ύπαρξη βιβλίου με τίτλο "TO ΠΑΙΧΝΙΔΙ- Κρυφή βίβλος της γυναικείας αποπλάνησης" ΝΕΙL STRAUSS. Αν μη τι αλλο απο όσο έχω διαβάσει έχει ενδιαφέρουσες απόψεις για τον τρόπο που πρέπει κανείς να πλησιάζει μια γυναίκα τι λάθη να μην κάνει και διαβάζεται ευχάριστα.Συμφωνώ δεν υπάρχει κάποιο σχέδιο ίσως ένας βασικός σκελετός όμως βοηθά διαβάστε το και τα λέμε. Μην ξεχνάτε οτι "Information is power" και οταν βγήκε σε αγγλική έκδοση οι απανταχού γυναίκες το έριξαν στο πύρ το εξώτερον ίσως γιατι λέει πράγματα και αλήθειες που όλοι ξέρουμε και ανακαλύπτουμε με δόσεις στην ζωή μας και φυσικά δεν θέλουν να ξέρουν οι άντρες που τις κυνηγούν.

φίλε, κοίτα λίγο το PM σου!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Σήμερα είδα μία απίστευτη σκηνή. Μία ελαφρώς μπαζόσκα είχε πιάσει έναν τρέντυ που της έριχνε 2 κεφάλια, και το σκύψιμο σε συνδυασμό με το χαμηλοκάβαλο που φορούσε είχε ως αποτέλεσμα να βγει έξω όλο το πολύχρωμο ριγωτό βρακί του. Αυτή συνέχεια πασπατευε με πάθος (όσο έφτανε) την πλάτη του και την κοιλιά του και μετά έφερνε τα δάχτυλα στη μύτη της για να απολαύσει τη βαρβατίλα (θυμηθείτε τον μετρ στη γνωστή ταινία). Ήθελε λίγο ακόμα για να βαλει το χέρι να του πιάσει τον πούτσο.

Και γενικά έχω δει αντίστοιχα περιστατικά πολλές φορές, όπου πάντα η γκόμενα είναι κοντή και από λίγο έως πολύ χοντρή, πολλές φορές με ύφος που μαρτυρά πως σε λίγα χρόνια θα έχει γίνει ελληνίδα κυράτσα.

Αυτά τα παντρεμένα μπάζα λοιπόν που λέτε σίγουρα έχουν περάσει από τέτοια σκηνικά και έχουν μάθει να ορμάνε στους πούτσους.
τι πρωτοτυπο...!!
αυτο πλεον ειναι πολλυ κλασικο φαινομενο να βλεπεις μπαζολες με ωρεα παλικαρια..!! και τις μουναρες να εχουν σχεση με μεγαλυτερους σε ηλικια φτιαγμενους με καλη δουλεια χρημα και αυτοκινητα...!!!ασχετως αν οι περισσοτεροι ειναι κοιλαραδες φαλακροι κλπ κλπ...!!!που κολαει ενα κοριτσακι μια μουνιτσα 26 χρονων με εναν 38αρη 40αρη...!!!
 

kmule

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες γεια σας, θέλοντας να συμβάλλω στην ενημερωσή σας καταθέτω την ύπαρξη βιβλίου με τίτλο "TO ΠΑΙΧΝΙΔΙ- Κρυφή βίβλος της γυναικείας αποπλάνησης" ΝΕΙL STRAUSS. Αν μη τι αλλο απο όσο έχω διαβάσει έχει ενδιαφέρουσες απόψεις για τον τρόπο που πρέπει κανείς να πλησιάζει μια γυναίκα τι λάθη να μην κάνει και διαβάζεται ευχάριστα.Συμφωνώ δεν υπάρχει κάποιο σχέδιο ίσως ένας βασικός σκελετός όμως βοηθά διαβάστε το και τα λέμε. Μην ξεχνάτε οτι "Information is power" και οταν βγήκε σε αγγλική έκδοση οι απανταχού γυναίκες το έριξαν στο πύρ το εξώτερον ίσως γιατι λέει πράγματα και αλήθειες που όλοι ξέρουμε και ανακαλύπτουμε με δόσεις στην ζωή μας και φυσικά δεν θέλουν να ξέρουν οι άντρες που τις κυνηγούν.

Κωμικοτραγική η μετάφραση του τίτλου. Έχω διαβάσει την γνήσια αγγλική έκδοση. Πράγματι κορυφαίο στο είδος του βιβλίο και πολύ καλογραμμένο.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ασχετο, αλλα εδω κολαει.. γι αυτο προτιμανε οι ελληνες τις αλλοδαπες.. διοτι δεν θελουν σωνει και καλα παντα να εχουν την τελευταια κουβεντα..

με γεια τους με χαρα τους :P

Εμ, αν δεν στην πούνε (δεν πα' να 'σαι και ο πατέράς τους) θα σκάσουνε.
Αλλά και οι αλβανίδες που μεγάλωσαν εδώ, έτσι είναι. Ξερόλες.

ουφ.. παλι καλα που δεν μεγαλωσα εδω χααααααααχα :P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
με γεια τους με χαρα τους :P

ουφ.. παλι καλα που δεν μεγαλωσα εδω χααααααααχα :P

εμενα μου αρεσει πιο πολυ, που ενω εισαι ολη μερα μεσα στο σαιτ, καποιες φορες περιμενεις μερικες ωρες ή και μερικες μερες για να απαντησεις..  ;) ;) :P :P :P :P

ειναι αυτο που λενε ''ποτε μην αντιδρας εν θερμω, παντα εν ψυχρω..'', μπραβο σου..  :P :P :P :P
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
μα δεν ειμαι προφανως οταν δεν απανταω αμεσως οπως τωρα
απλα εχω ανοιχτη τη σελιδα μαζι με αλλες
ειμαι ακριβως το αντιθετο απ αυτο που λες.. μολις δω κατι που με αφορα ή κ οχι κ μου ερθει ν απαντησω (παντα μου ερχεται η αληθεια ειναι χαχαχα) το κανω (πχ τωρα) δεν καταπιεζομαι.. αυθορμητισμος κ ετσι

:P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ενταξει, καταλαβα..  :P :P :P :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom