Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Το ρεζουμέ? Από τα λίγα που ξέρω πλέον  σε γενικές γραμμές τώρα δουλεύει 12 ώρες για να τα φέρει βόλτα κάποιος που την έμπηγε την έκανε ρόμπα ανεβάζοντας φωτογραφίες της στο postyourgirls (respect σύντροφε όποιος και να σαι!)

Φίλε, Τζίμμη, χωρίς να θέλω να σε θίξω, ανάμεσα σε σένα και στον τύπο που την έκανε ρόμπα, είμαι σίγουρος ότι νοσταλγεί τον τύπο...ίσως να τον βρίζει στις παρέες της, αλλά θα βάζει δάχτυλα για πάρτη του... :think:
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Έκανα μία επίσκεψη στο εν λόγω site και έμεινα άναυδος.

Κοιτάξτε αυτό το κακό γυναικείο γούστο, που βρίσκω πως αντικατοπτρίζει την αντιφατικότητα των γυναικών:


Ποζάρει με καλσόν (και μάλιστα κακής ποιότητας) μπροστά σε μία σειρά από σπορτέξ!
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Οι ίδιες οι γυναίκες μου έχουν πεί το αμίμητο "ούτε εμείς οι ίδιες ξέρουμε τί θέλουμε". Κάποτε προσπαθούσα να εξηγήσω κάθε συμπεριφορά τους. Με τον καιρό διαπίστωσα ότι ματαιοπονώ. Τώρα γράφω στα @@ ότι κ αν μου λένε. Ξέρω ότι σε ένα δευτερόλεπτο θα το αναιρέσουν.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
κ το μανικιουρ υπεροχο...

αλλα για να ειμαι δικαιη... το βαψιμο κ το μαλλι μια χαρα :P
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Οοοπς...γύρισα τρελαμένος από Σ/Κ με την κοπέλα μου. Και το πρώτο που βλέπω POST είναι αυτό εδώ;;;
Λοιπόν η απάντησή μου στην ερώτηση-σκέψη "Πως βρίσκεις γκόμενα" είναι η παρακάτω:

"ΠΩΣ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΚΟΜΕΝΟ"

Αχ, πάλι πίσω σας βλέπω, δε μαθαίνετε τίποτα και σας κάνουν ότι θέλουν με ένα νύχι, ένα μινάκι, ένα χαμόγελο, ένα κούνημα, τι να πω...."ηθελές τα και παθές τα..."
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
ρεζουμέ τέλη Γενάρη του 2006 με έστειλε στο στιλάκι δεν είμαι πια ερωτευμένη μαζί σου ,εκτιμά ότι της προσέφερα αλλά θέλει να ζήσει τη ζωή της. Το pc μου λοιπόν και τα ρούχα μου , το άλλο πρωί νοίκιασα το πρώτο σπίτι που βρήκα μπροστά μου , έκανα έναν καλό λογαριασμό στα ΙΚΕΑ και πάω πλέον για άλλα.

ΜΕΓΑΛΕ...διαβάζοντας το συγκεκριμένο κομμάτι άρχισα να ψαχνόμουν μήπως ήμουν εγώ πριν καιρό...Μου θύμισες την προηγούμενη σχέση που έκανα ακριβώς ότι λες μετά από ΘΥΣΙΑ μου πολλά χρόνια. Αγαπητέ μου απόλυτο δίκιο έχεις αλλά όσο και να συμφωνώ θα σε παρακαλέσω να μην είμαστε απόλυτοι (είμαι οπαδός του ΜΗ ΑΠΟΛΥΤΟΥ). Δεν είναι σωστό για εμάς τους ίδιους ούτε δίκαιο τελικά, πρέπει να ελπίζουμε και να ζούμε τα καλά, τα άσχημα, όλα.
Τώρα πχ είμαι σε μια σχεδόν τέλεια σχέση. ΖΟύμε όμως λόγω δουλειάς τα 4/7 της εβδομάδας σε άλλες πόλεις. Αυτό μας φέρνει πιο κοντά, δε μας κουράζει, μας προσθέτει τεράστιο πόθο και αγάπη. Ισως αύριο αν είμαστε πάντα μαζί να αλλάξει αυτό, να κουράσει. Στην ηλικιακή φάση που είμαστε η ίδια η κοπέλα μου είπε να έρθει ο Σεπτέμβρης, να είμαστε μόνιμα μαζί λίγο καιρό και αν είμαστε σίγουροι να προχωρήσουμε. Δε θέλει και αυτή και εγώ να κάνουμε το λάθος. Σε πληροφορώ ότι είδα την πιο "αντρίκια" εξήγηση από γυναίκα. Και πλέον τη σέβομαι και είμαστε ακόμα πιο κοντά...Κατάλαβα πολλά κυρίως ότι με σέβεται και αυτή...Αλλά είπα, τίποτα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ...

Να είσαι καλά φίλε, καλή συνέχεια στη ζωή σου μην το βάζεις κάτω...!
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Πάντως το συμπέρασμα μου είναι πώς δεν πρέπει να δίνεις πολλά σε μια γυναίκα. Έτσι αφενός θα καταλάβεις αν σε θέλει πραγματικά και αφετέρου δε θα ψωνιστεί. Αν σε θέλει σαν άτομο θα μείνει μαζί σου και με τα λίγα.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Τι να πω ρε παιδιά, μα τη παναγία
σηκώνω τα χέρια ψηλά.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Εντάξει δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. Αργά ή γρήγορα οι περισσότερες γυναίκες συειδητοποιούν τα λάθη τους και στρώνουν. Απλά δε πρέπει να τις πετύχουμε όταν περνάνε φάση
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
ΜΕΓΑΛΕ...διαβάζοντας το συγκεκριμένο κομμάτι άρχισα να ψαχνόμουν μήπως ήμουν εγώ πριν καιρό...Μου θύμισες την προηγούμενη σχέση που έκανα ακριβώς ότι λες μετά από ΘΥΣΙΑ μου πολλά χρόνια. Αγαπητέ μου απόλυτο δίκιο έχεις αλλά όσο και να συμφωνώ θα σε παρακαλέσω να μην είμαστε απόλυτοι (είμαι οπαδός του ΜΗ ΑΠΟΛΥΤΟΥ). Δεν είναι σωστό για εμάς τους ίδιους ούτε δίκαιο τελικά, πρέπει να ελπίζουμε και να ζούμε τα καλά, τα άσχημα, όλα.
Τώρα πχ είμαι σε μια σχεδόν τέλεια σχέση. ΖΟύμε όμως λόγω δουλειάς τα 4/7 της εβδομάδας σε άλλες πόλεις. Αυτό μας φέρνει πιο κοντά, δε μας κουράζει, μας προσθέτει τεράστιο πόθο και αγάπη. Ισως αύριο αν είμαστε πάντα μαζί να αλλάξει αυτό, να κουράσει. Στην ηλικιακή φάση που είμαστε η ίδια η κοπέλα μου είπε να έρθει ο Σεπτέμβρης, να είμαστε μόνιμα μαζί λίγο καιρό και αν είμαστε σίγουροι να προχωρήσουμε. Δε θέλει και αυτή και εγώ να κάνουμε το λάθος. Σε πληροφορώ ότι είδα την πιο "αντρίκια" εξήγηση από γυναίκα. Και πλέον τη σέβομαι και είμαστε ακόμα πιο κοντά...Κατάλαβα πολλά κυρίως ότι με σέβεται και αυτή...Αλλά είπα, τίποτα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ...

Να είσαι καλά φίλε, καλή συνέχεια στη ζωή σου μην το βάζεις κάτω...!

Είναι απίστευτο αλλά έχουμε βίους παράληλλους!!!
Ακριβώς σε ίδια φάση είμαι κι εγώ! Με μια κοπέλα που ζει σε άλλη πόλη και είμαστε μαζί τα Σ/Κ και βλέπουμε για παραπέρα από Σεπτέμβρη! Ακου να δεις καμμιά φορά πως τα φέρνει η ζωή....
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε, Τζίμμη, χωρίς να θέλω να σε θίξω, ανάμεσα σε σένα και στον τύπο που την έκανε ρόμπα, είμαι σίγουρος ότι νοσταλγεί τον τύπο...ίσως να τον βρίζει στις παρέες της, αλλά θα βάζει δάχτυλα για πάρτη του... :think:

Ειλικρινά δεν δίνω δεκάρα σύντροφε τη στιγμή που μέχρι στιγμής ο χωρισμός μου έχει βγει μάλλον σε καλό.Εξ άλλου όλα κρίνονται όταν ο διαιτητής σφυρίζει τη λήξη. Που για τις γυναίκες πάνω κάτω είναι τα 40 ,όχι και για μας όμως. Σοφή η μητέρα φύση...
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
μαλιστα...

ενω οι αντρες που βλεπεις... ειναι σκετα ξερολουκουμα!

Σε site για πληρωμενο ερωτα και κυριο θεμα το σεξ, θα αναφερθω στις γυναικες. Για τους αντρες ας αναφερθουν αλλοι/ες. Οντως υπαρχει πολυ κακογουστια στους αντρες και πολυ μπακα. ΑΛΛΑ δεν εχω δει πολλους να εμφανιζονται για ωραιοι οταν δεν ειναι. Ουτε εχω δει κανενα να  κοιταζει με ηδυπαθες υφος ενω σαβουρωνει αλυπητα και οι δίπλες στην κοιλαρα χανονται στις απειρες επικαλυψεις. Γυναικες εχω δει.

Αποψη μου ειναι οτι μετα τα 30,35 χρειαζεται συχνη επισκεψη στο γυμναστηριο και για τα 2 φύλα και πουθενα δεν αναφερομαι στην αρμονια του προσωπου που δεν διορθωνεται, ουτε ειναι επιλογη. Τα παραπανω κιλα ειναι επιλογη, οπως επιλογη ειναι και να ντυνεσαι ασυμβατα με τον σωματοτυπο σου. Βρισκω μια χαρα τις γυναικες και τουα αντρες που τους αρεσει να τρωνε αλυπητα και να ειναι αγυμναστες/οι αλλα και ξερουν να ντυνονται ωστε να μην προκαλουν εμετικα επεισοδια στο περασμα τους και εχουν επιγνωση οτι ουτε η Jolie ειναι ουτε ο Pitt.

Προσωπικα ειτε καρμοιρης ειμαι των 600 EUR το μηνα με Hyundai και κοιλαρα, ειτε βγαζω 3000 Net με 2 αυτοκινητα και ποσοστο λιπους 17%, πληρωνω για σεξ, οποτε ολα καλα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εντάξει δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. Αργά ή γρήγορα οι περισσότερες γυναίκες συειδητοποιούν τα λάθη τους και στρώνουν.

παληκαρι, οι ανθρωποι (οχι οι γυναικες) δεν αλλαζουν..
μπορει καμια φορα να αλλαξουν και καμια μασκα, ετσι για αλλαγη..
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
 υπάρχει ενα τραγουδι του Λακη Παπαδοπουλου (???).

"Αυτος ο αλλος αυτος ο αλλος ειναι ευεργετης μου μεγαλος". Jimmako για σένα οτι πρέπει σώθηκες (δεν κανω καμια πλαάκα θα μπορουσες να τραβιεσαι 3-4 χρονια σε μια σκατοκατασταση) !!.

Δεν ξέρω αν θα πρεπει να το ποσταρω εδω ή στο "Ελλαδα τι σου προσφερει.........".
Στα συν της Ελλαδας οι σφιχτοι οικογενειακοι δεσμοι. Για μένα ισως το μεγαλυτερο μειον!
Δεν πρεπει να ξεσχναμε οτι πισω αποτην μουναρα στο μπαρ, το ξεκωλο που βλεπουμε στο ταχυδρομειο την γκομενα μας την γυναικα μας υπαρχουν μια μανα και ενας πατερας που αν μας πρήζουν εμας ςτους αντρες μια φορά τις γυναικες τις πρήζουν 42.

Το βρες ενα καλο γαμπρο ειναι απαιτηση της ΠΕΘΕΡΑΣ και λιγότερο της κόρης το ιδιο και να βρει μια γκόμενα αφραγκο (βρες κορη μου ενα καλο παιδι και ας μην εχει λεφτα- εχουμε εμεις και θα τον κάνουμε οτι θέλουμε)  


ΥΓ Ο Μουστακας δεν επαιζε στην ταινια ο "Πεθεροπληκτος"????
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ειλικρινά δεν δίνω δεκάρα σύντροφε τη στιγμή που μέχρι στιγμής ο χωρισμός μου έχει βγει μάλλον σε καλό.Εξ άλλου όλα κρίνονται όταν ο διαιτητής σφυρίζει τη λήξη. Που για τις γυναίκες πάνω κάτω είναι τα 40 ,όχι και για μας όμως. Σοφή η μητέρα φύση...

Σοφή η μητέρα φύση, αλλά δυστυχώς, πολλά απ' όσα βλέπω γύρω μου πάνε κόντρα στη φύση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom