Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Παρεπιμπτόντως, δίπλα από το Princess έχει παιδικό σταθμό... Από μικρά τα μαθαίνουν τα μεν κοριτσάκια τον εύκολο τρόπο να βγάλουν χρήμα, τα δε αγοράκια τον εύκολο τρόπο να φάνε το χρήμα...
 

Επισκέπτης
Παρεπιμπτόντως, δίπλα από το Princess έχει παιδικό σταθμό... Από μικρά τα μαθαίνουν τα μεν κοριτσάκια τον εύκολο τρόπο να βγάλουν χρήμα, τα δε αγοράκια τον εύκολο τρόπο να φάνε το χρήμα...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. - Σχεδον παντα τα γραφομενα σου με κερδιζουν πελοπα..

 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=8pt]Ρε Σταυρο, ειπες σοφη κουβεντα για παιδικους σταθμους!! Καθε πρωι που πηγαινω τα δικα μου , γινεται το ελα να δεις , οι περισσοτερες δε εξ αυτων δεν πρεπει να δουλευουν και εμφανιζονται με κατι ξεκολα ντυσιματα που με διαολιζουν . Εχω βαλει στο ματι μια τυπισα και ειμαι στο τσακ να της την πεσω για κανενα καφε αλλα ρε γαμωτο μου κατι με κανει την τελευταια στιγμη και κολωνω ( ισως σκεφτομενος οτι καμακι σε παιδικο σταθμο ειναι λιγο επικινδυνο) .
Δεν ξερω , πες μου εσυ εαν ειχες αναλογη εμπειρια με καμια μαμα απο παιδικο σταθμο ..... [/size]

Φίλε, δεν έχω "σκοράρει" σε παιδικό σταθμό, αλλά έχω μια πείρα... Γενικώς.
Μη κολώνεις. Επικίνδυνο δεν είναι, γιατί να είναι? Δε θα της πεις "πάμε να σε γαμήσω", θα δείξεις λίγο ενδιαφέρον, θα πιάσεις κουβέντα, να δείς πως πάει το πράμα. Κάποια ευκαιρία θα σου δοθεί (π.χ. να περιμένετε τα παιδάκια για κάμποση ώρα), οπότε ρίχνεις μια μπηχτή "για κανέναν καφέ", και βλέπεις...
Το ξέκολο ντύσιμο δε σημαίνει τίποτα φίλε, απλώς τις ανεβάζει, επειδή τραβάνε τα βλέμματα. Αγνόησέ το, και αγνόησε το επιδεικτικά. Σαν να ήταν με μαθητική ποδιά.

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Φίλε, δεν έχω "σκοράρει" σε παιδικό σταθμό, αλλά έχω μια πείρα... Γενικώς.
Μη κολώνεις. Επικίνδυνο δεν είναι, γιατί να είναι? Δε θα της πεις "πάμε να σε γαμήσω", θα δείξεις λίγο ενδιαφέρον, θα πιάσεις κουβέντα, να δείς πως πάει το πράμα. Κάποια ευκαιρία θα σου δοθεί (π.χ. να περιμένετε τα παιδάκια για κάμποση ώρα), οπότε ρίχνεις μια μπηχτή "για κανέναν καφέ", και βλέπεις...
Το ξέκολο ντύσιμο δε σημαίνει τίποτα φίλε, απλώς τις ανεβάζει, επειδή τραβάνε τα βλέμματα. Αγνόησέ το, και αγνόησε το επιδεικτικά. Σαν να ήταν με μαθητική ποδιά.

ελα ομως που δεν θα ειναι..  :think: :think:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  Αν πηγαινετε τα ανηψια σας στον παιδικο ΟΚ. Αν πηγαινετε τα παιδια σας ΠΡΟΣΟΧΗ.

Γιατι σε λιγα χρονια θα σας πει ο γιος
-Μπαμπα θελω αυτοκινητο
-Θελε
-Τοτε στον παιδικο με την μητερα του Θαναση μιλαγες??
-Καλα σαββατο πρωι παμε να δουμε για μεταχειρισμενο!
-Η μαμα το ξερει οτι ειχατε παει για καφε?
- Καλα καλα καινουργιο
-Ωραιο θελω το peufeot το υδρογονου (τοτε θα λειτουργουν με υδρογονο) το cbrio!  Α ρε πατερα να μην πηδηξεις το smart με διοξειδιο του αζωτου θα ζήταγα!!

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ ΚΑΜΑΚΙΑΡΗ!!!!!!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
  Αν πηγαινετε τα ανηψια σας στον παιδικο ΟΚ. Αν πηγαινετε τα παιδια σας ΠΡΟΣΟΧΗ.

Γιατι σε λιγα χρονια θα σας πει ο γιος
-Μπαμπα θελω αυτοκινητο
-Θελε
-Τοτε στον παιδικο με την μητερα του Θαναση μιλαγες??
-Καλα σαββατο πρωι παμε να δουμε για μεταχειρισμενο!
-Η μαμα το ξερει οτι ειχατε παει για καφε?
- Καλα καλα καινουργιο
-Ωραιο θελω το peufeot το υδρογονου (τοτε θα λειτουργουν με υδρογονο) το cbrio!  Α ρε πατερα να μην πηδηξεις το smart με διοξειδιο του αζωτου θα ζήταγα!!

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ ΚΑΜΑΚΙΑΡΗ!!!!!!!!
χαχαχαχαχαχαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: ;) ;)
+1000
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
απο μικρο και απο τρελο μαθαινεις την αληθεια...!!
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Αν και απεχω απο το sport ευρεσης γκομενας με την κλασσικη εννοια για λογους αναλυμενους σε πολλα παλια post και αν και δεν εχω την διαθεση ν αρχισω κορακιστικες περιαυτολογιες πισω απο μια οθονη,

Δεν κυκλοφορω πολυ με metro, αλλα το εκανα τις τελυταιες ημερες. ΟΚ υπαρχουν και καλα μουνακια. Αλλα ρε παιδια κυκλοφορει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΗ και πολυ απεριποιητη γυναικα. ΟΛΕΣ με υφος. Που πας μωρη φακλανα, μου βαψες και το νυχι. Αντε γαμησου στρωσου στην διαιτα και την γυμναστικη  να σεβαστεις πρωτα εσυ τον εαυτο σου και μετα εμεις. Που μου βαλες το γυαλι μασκα κι εβγαλες και το απεριποητο ποδι και τον πατσά να με αηδιασεις. Θες και αντρα. ΟΥΣΤ. Το τραγικοτερο δε ολων, ΤΡΑΓΙΚΟ ομως, ειναι οτι πολλα απο αυτα τα απεριγραπτα οντα κυκλοφορουν με εμφανισημους αντρες.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Αν και απεχω απο το sport ευρεσης γκομενας με την κλασσικη εννοια για λογους αναλυμενους σε πολλα παλια post και αν και δεν εχω την διαθεση ν αρχισω κορακιστικες περιαυτολογιες πισω απο μια οθονη,

Δεν κυκλοφορω πολυ με metro, αλλα το εκανα τις τελυταιες ημερες. ΟΚ υπαρχουν και καλα μουνακια. Αλλα ρε παιδια κυκλοφορει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΗ και πολυ απεριποιητη γυναικα. ΟΛΕΣ με υφος. Που πας μωρη φακλανα, μου βαψες και το νυχι. Αντε γαμησου στρωσου στην διαιτα και την γυμναστικη   να σεβαστεις πρωτα εσυ τον εαυτο σου και μετα εμεις. Που μου βαλες το γυαλι μασκα κι εβγαλες και το απεριποητο ποδι και τον πατσά να με αηδιασεις. Θες και αντρα. ΟΥΣΤ. Το τραγικοτερο δε ολων, ΤΡΑΓΙΚΟ ομως, ειναι οτι πολλα απο αυτα τα απεριγραπτα οντα κυκλοφορουν με εμφανισημους αντρες.
+10000000...χθές πού είχα πάει Θησείο για καφέ περνά μία και φόραγε...μπουστάκι...η κοιλιά της ήταν σαν του...Θανάση Λάλα....χύνονταν τα λύπη από την μία και η πατσοκοιλιές από την άλλη...αισχρό θέαμα....η άλλη έπαιρνε σάντουιτς και ζήταγε και μαύρο ψωμί με γαλοπούλα....και ήταν μιά φάλαινα....
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
μαλιστα...

ενω οι αντρες που βλεπεις... ειναι σκετα ξερολουκουμα!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
μαλιστα...

ενω οι αντρες που βλεπεις... ειναι σκετα ξερολουκουμα!
οχι δεν ειναι ξερολουκουμα αλλα τουλαχιστον τα τελευτεα χρονια οι ανδρες αρχισανε και περιποιουνται παρα πολλυ τον ευατο τους...!!!σε σημειο να αγοραζουν κρεμες νυχτος κλπ κλπ..!!πολλοι το κατηγορουνε και τους χαρακτηριζουνε πουστηδες..!!βλεπω οτι κανουνε πολυ μανικιουρ πεντικιουρ...!!
εγω δεν ειμαι συμφωνος αλλα δεν τους κραζω..!!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
σε συνέχεια των παρτηρήσεων του andreoug περί κοιλιάς

κολωνάκι σήμερα στις 12 και μισή

Απο κάποια στιγμή και μετά απλά δεν κοιτούσα τις πατσαβούρες με μακιγιαρισμένο πρόσωπο, γυαλί ηλίου, χαμηλοκάβαλο παντελόνι και ΠΟΛΥ πατσιά.

Οσο πιο χαμηλοκώλα, τόσο πιο ψηλά η μύτη.

Δεν ήταν έτσι πιο παλιά

Αλλα όπως και αν ήταν παλια, σημασία έχει πως είναι τώρα.

Και επομένως

Ρε ουρντ!
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
αυτοι που περιποιουνται τον εαυτο τους με τον τροπο που αναφερεις ειναι ελαχιστοι.

Το θεμα ομως ειναι οτι σε οποιονδηποτε χωρο κι αν βρεθεις το ποσοστο των εμφανισιμων γυναικων ειναι σαφως υψηλοτερο απο αυτο των αντρων.

 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
αυτοι που περιποιουνται τον εαυτο τους με τον τροπο που αναφερεις ειναι ελαχιστοι.

Το θεμα ομως ειναι οτι σε οποιονδηποτε χωρο κι αν βρεθεις το ποσοστο των εμφανισιμων γυναικων ειναι σαφως υψηλοτερο απο αυτο των αντρων.
μην ξεχνας οτι ειστε γυναικες..!!
ενας αντρς τι περιποιηση μπορει να κανει??εκτος απο ενα ωρεο ντυσιμο χτενισμα αντε και κανα ωρεο γυαλι ηλιου...????
μια γυναικα εκτος οτι εχει πολλες επιλογες στο ντυσιμο απο μπλουζακια φουστες παντελονια κομωτηρια αποτριχωσεις μανικιουρ πεντικιουρ κρεμες μακιγιαζ και αλλα τοσα...!!πιστευω οτι δεν υπαρχει μετρο συγκρισης..!!
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
οχι δεν υπαρχει

αλλα μαλλον πιο πολλοι ασχημαντρες κυκλοφορουν παρα φαλαινες

οποτε οσοι κραζουν, καλα θα ηταν να ριξουν και μια ματια πριν στον καθρεφτη τους..
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Τουλάχιστον οι ασχημάντρες δεν πιστεύω να'χουν την αντίληψη των περισσοτέρων γυναικών και να νομίζουν ότι είναι υπερ-μονδέλοι...!

 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
ασε που τους περισσοτερους που γνωριζω ειναι ζωα...!!οχι σαν εμφανιση σαν ατομα και στο κεφαλι ακατοικοιτο
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
παντως απο κατι περιπτωσεις που μου εχουν τυχει, σαφως ειχαν την απαιτηση με το που τους ειδα να εχω πεσει τουλαχιστον ξερη!

και πιθανον να επρεπε να εχω πεσει, αλλα για αλλο λογο απο αυτον που φανταζονταν.

Δεν μπορω φυσικα αυτο να το γενικευσω για ολους τους ασχημαντρες. Ευτυχως δεν ειχα την τυχη και την τιμη να εχω "μαγεψει" πολλους
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
παντως απο κατι περιπτωσεις που μου εχουν τυχει, σαφως ειχαν την απαιτηση με το που τους ειδα να εχω πεσει τουλαχιστον ξερη!

και πιθανον να επρεπε να εχω πεσει, αλλα για αλλο λογο απο αυτον που φανταζονταν.

Δεν μπορω φυσικα αυτο να το γενικευσω για ολους τους ασχημαντρες. Ευτυχως δεν ειχα την τυχη και την τιμη να εχω "μαγεψει" πολλους
χαχαχαχχαχα!!!
οποιον και να μαγευεις δεν ειναι κακο..!!ειτε ωρεος ειναι ειτς ασχημαντρας..!!οταν ειμουνα πιτσιρικας (στο λυκειο δηλ) μια δυο κοπελες με γουσταρανε!!με το που της ειδα αλλαξα δρομο..!!καποτε καποιος μου ειπε: μαθε να το παιρνεις σαν κοπλιμεντο..!!
και του απαντησα απο τις πατσαβουρες ρε φιλε ? και μου λεει γιατι οχι και η πατσαβουρα γυναικα ειναι και ξερει να κρινει...καθε κοπλιμαν που δεχεσαι πρεπει να σου ανεβασει την ψυχολογια και οχι να στην ριχνει ειτε ειναι μουναρα ειτε πατσαβουρα..!!
απο τοτε καθε ειδους κοπλιμαν το δεχομαι..!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom