Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
δεν θεωρω κακο το ενδιαφερον καποιου.. ουτε κρινεται καποιος μονο απο την εμφανιση

ουτε σχολιασα τις αρσενικες πατσαβουρες

βασικα αυτο που ηθελα να πω για να επανελθουμε ειναι... οτι πριν κραξουμε καποια με τοση φορα
δεν θα ηταν κακο να ριξουμε και καμια ματια στον δικο μας καθρεφτη, οχι τιποτα αλλο...

αλλα για να διαπιστωσουμε... μας αντεχει ή οχι??
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
χεχε...

οχι... ενα απλο τεστ αντοχης υλικου!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
δεν θεωρω κακο το ενδιαφερον καποιου.. ουτε κρινεται καποιος μονο απο την εμφανιση

ουτε σχολιασα τις αρσενικες πατσαβουρες

βασικα αυτο που ηθελα να πω για να επανελθουμε ειναι... οτι πριν κραξουμε καποια με τοση φορα
δεν θα ηταν κακο να ριξουμε και καμια ματια στον δικο μας καθρεφτη, οχι τιποτα αλλο...

αλλα για να διαπιστωσουμε... μας αντεχει ή οχι??
βεβεως αλλα αναλογως την αυτογνωσια που εχει ο καθενας..!!εγω μπορει να μαι καραμπαζο π.χ. και να με βλεπω και να λεω ποοοπο παιδαρος εισαι αγορινα μου φτου φτου να μην βασκανθω..!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing:
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
ακριβως Θανε...

ο καθενας βλεπει του αλλου την καμπουρα και οχι τη δικη του!

Αντε ν΄ αποσυρομαι στα ενδοτερα διαμερισματα... μην παρεμποδιζω και τον ιερο αγωνα...

Καλη συνεχεια ομορφοπαιδα
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Οι γυναίκες πιστεύουν ότι με το πολύ στοκάρισμα και φτιασίδωμα κατατάσονται αυτόματα στις όμορφες...
 

lalakas2

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2006
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες θα σας πω και εγω τη γνόμη μου. Εγω λοιπον πιστευω πως οι ελληνίδες επειδη ηταν πολυ καταπιεσμένες παλιότερα με τη βοήθεια του φαμινισμού, της <<δημοκρατίας>> και της <<ισότητας>> πηραν πολυ τα μιαλά τους αέρα και εν ολίγης ξεσάλωσαν. Τωρα πια δυστυχός μας έχουν στο χέρι τους... Ενας άντρας εαν θάλει να βρεί γκόμενα είναι πολύ πιο δύσκολο.. όσο και αν θέλει να λέγετε όμορφος Μια γυναικα εαν θελει να κανει κατι με αντρα θα το κάνει.. οσο μπάζο και αν ειναι.. Ετσι οδηγηθήκαμε σε μια ανισότητα.. βλάπουμε πως οι γυναικες έχουν το πάνω χέρι και επι βάλουν τους  χαζους κανονες τους σε εμας.. Επισης βλέπω αντρες που μιαζουν με γυναικες να χτυπαν γκομενάρες.. αυτο ολοκληρωτηκα με θλύβει.. Ετσι καταλαβενω πως έχουν επιβάλλει τα δικα τους πρότυπα και μας κάνουν ότι γουστάρουν.. Εγώ μια φορα θα αντισταθώ σε αυτο δε πρόκειτε να γίνω ποτε gay  για να ρίξω γκόμενα ούτε θα δόσω σημασία και αξία σε κάθε μπάζο που το παίζει όμορφη.. θέλω να μείνω άντρας και να βρώ γυναικα και όχι μια που βέπει τον κόσμο οπως της τον έδειξε το cosmopolitan, το diva και η τατιάνα.. Πιστεύω πως έχει χαθεί καθε νόημα και επομένος και η μπάλα..
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Μάγκες θα σας πω και εγω τη γνόμη μου. Εγω λοιπον πιστευω πως οι ελληνίδες επειδη ηταν πολυ καταπιεσμένες παλιότερα με τη βοήθεια του φαμινισμού, της <<δημοκρατίας>> και της <<ισότητας>> πηραν πολυ τα μιαλά τους αέρα και εν ολίγης ξεσάλωσαν. Τωρα πια δυστυχός μας έχουν στο χέρι τους... Ενας άντρας εαν θάλει να βρεί γκόμενα είναι πολύ πιο δύσκολο.. όσο και αν θέλει να λέγετε όμορφος Μια γυναικα εαν θελει να κανει κατι με αντρα θα το κάνει.. οσο μπάζο και αν ειναι.. Ετσι οδηγηθήκαμε σε μια ανισότητα.. βλάπουμε πως οι γυναικες έχουν το πάνω χέρι και επι βάλουν τους  χαζους κανονες τους σε εμας.. Επισης βλέπω αντρες που μιαζουν με γυναικες να χτυπαν γκομενάρες.. αυτο ολοκληρωτηκα με θλύβει.. Ετσι καταλαβενω πως έχουν επιβάλλει τα δικα τους πρότυπα και μας κάνουν ότι γουστάρουν.. Εγώ μια φορα θα αντισταθώ σε αυτο δε πρόκειτε να γίνω ποτε gay  για να ρίξω γκόμενα ούτε θα δόσω σημασία και αξία σε κάθε μπάζο που το παίζει όμορφη.. θέλω να μείνω άντρας και να βρώ γυναικα και όχι μια που βέπει τον κόσμο οπως της τον έδειξε το cosmopolitan, το diva και η τατιάνα.. Πιστεύω πως έχει χαθεί καθε νόημα και επομένος και η μπάλα..

+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
χαχαχαχχαχα!!!
οποιον και να μαγευεις δεν ειναι κακο..!!ειτε ωρεος ειναι ειτς ασχημαντρας..!!οταν ειμουνα πιτσιρικας (στο λυκειο δηλ) μια δυο κοπελες με γουσταρανε!!με το που της ειδα αλλαξα δρομο..!!καποτε καποιος μου ειπε: μαθε να το παιρνεις σαν κοπλιμεντο..!!
και του απαντησα απο τις πατσαβουρες ρε φιλε ? και μου λεει γιατι οχι και η πατσαβουρα γυναικα ειναι και ξερει να κρινει...καθε κοπλιμαν που δεχεσαι πρεπει να σου ανεβασει την ψυχολογια και οχι να στην ριχνει ειτε ειναι μουναρα ειτε πατσαβουρα..!!
απο τοτε καθε ειδους κοπλιμαν το δεχομαι..!!

Δεν ξέρουν να κρίνουν, ούτε οι πατσαβούρες, ούτε οι εμφανίσιμες!!! Μόνο τα HOT μωρά και όσες έχουν ανακαλύψει τη σεξουαλικότητά τους, και κυρίως παντρεμένες, ξέρουν να κρίνουν :rockon: :rockon: :rockon:
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Να καταθέσω κι εγώ την ταπεινή μου γνώμη.Γκόμενα βρίσκεις πανεύκολα ,γυναίκες σπανίζουν.
Τι θέλω να πω. Είμαι 36 ,από το 2000 μέχρι πριν 1,5 χρόνο είχα να ολοκληρώσω μια κάθειρξη (ήμουν παντρεμένος). Με το που ξαναβγήκα στον "πόλεμο" λοιπόν τα δεδομένα είχαν αλλάξει δραματικά. Πολύ περισσότερες γυναίκες μόνες τους ,πολύ πιο εύκολο το παιχνίδι ΑΛΛΑ....Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει εντελώς. Τις πλησιάζεις στο χαλαρό και δημιουργείς μια οικιότητα σε  στυλ να αισθάνονται άνετα και να μπερδεύονται εαν την έχεις δει φιλία ή τις γουστάρεις.Ε αν πέσουν σε αυτό το τριπάκι είσαι με το μισό....π..όδι μέσα  ;).Στην 3-4 η έξοδο την έχεις φάει. Ελα που από εκεί και πέρα όμως αρχίζουν και βγάζουν όλα τα κόμπλεξ και τη μαλλακία που τις δέρνει. Η just fuckable βοηθός πιστολάκι από τα Δυτικά προάστεια των 500 ευρώ το μήνα (προς Θεού δεν έχω τίποτα με την περιοχή) μόλις φάει σε ένα αξιοπρεπές εστιατόριο ,μπει σε ένα καλό αμάξι και πάρει ένα όμορφο λουουδάκι αργά η γρήγορα μπαίνει στο τριπάκι "μα μου τα προσφέρεις όλα αυτά γιατί τα αξίζω ,αλλιώς δεν θα τα πρόσφερες" και καβαλάει το καλάμι γιατί σου λέει α εγώ είμαι για πολύ ψηλά (αυτό που έπαθε και η πρώην γυναίκα μου μόλις έβαλε στον κώλο της Armani).Eτσι μπαίνεις στο αδιέξοδο. Να φτήνω μια γκόμενα δεν γουστάρω γιατί εν ολίγης το να προσφέρω πέντε πράγματα δεν το κάνω για την τρύπα της κάθε μιας αλλά γιατί το γουστάρω ,είναι τέτοιο το στιλ μου,για μένα το κάνω.Μη φανταστείτε τρελά ,στο πλαίσιο μιας καλύτερης ποιότητας ζωής.
Από την άλλη μεριά πάμε ηλικιακά. Ανω των 32-33 είναι άπασες καμμένες.Κατά 99% η έχουν γαμήσει κάποιον που τους φερόταν όμορφα γιατί δεν ήσαν...έτοιμες για κάτι παραπέρα ή το αντίστροφο. Κάτω από 25-26 είναι στην κοσμάρα τους ,θέλουν συνέχεια γύρες και βούπου βούπου πράγμα το οποίο προσωπικά δεν το παλεύω για πολύ καιρό. Μένει μια ομάδα από 25-30 οι οποίες όμως επειδή ψάχνουν για γαμπρό δεν δείχνουν τον πραγματικό τους εαυτό.
Το ρεζουμέ είναι ότι όλες ψάχνουν για ένα μαλάκα που θα τους προσφέρει τα πάντα κι αυτές τίποτα πλην του να του ανοιγουν που και που τα πόδια. Εχουν αναγάγει το πήδημα όχι σε απόλαυση και για τους δυο αλλά σε χάρη.Κι από όλη αυτή την καμμενιά και την παρλιακοσύνη ψάχνεις να βρεις την μια που τελικά απλά θες να είναι φυσιολογικός άνθρωπος.
Εν κατακλείδι. Αν έχεις κέφι και υπομονή το πήδημα είναι εύκολη υπόθεση. Αν ψάχνεις για γυναίκα ,πρέπει να είσαι ο Ιντιάνα Τζόουνς με την κωλοφαρδία του Γκαστόνε.
Συγνώμη αν σας κούρασα.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.772
Πόντοι
5.975
Πες τα χρυσόστομε Jimmako,έχουν ξεσαλώσει και έχουν ξεφύγει τελείως!! :idiot:
 

Επισκέπτης
Φίλοι μου εξαρτάται τι ψάχνει ο καθένας...
Αν θέλεις γυναίκα της παντρειάς τότε η ηλικία αυτή σταματά στα 30(για τη γυναίκα με τη βία και τραβηγμένα 35) οι άνω των 35 είναι για το ψυχιατρείο...για διάφορους λόγους..
Αν θέλεις πήδημα τότε η συμβουλή είναι 1: σκίσε και φτύσε και αμα σου λάχει να ξανασκίσεις μη ξεχάσεις να ξαναφτύσεις για να ξανασκίσεις... ειδικά τις πάνω των 35...
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Μπράβο ρε φίλε! Τι άλλο να πούμε..ο Τζιμμάκος περιέγραψε ακριβώς τη νεοελληνική κατάσταση σε 3 παραγράφους.Πάνσωστος!!  :thumbsup:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Tefktros διαφωνώ οτι οι γυναίκες άνω των 30 είμαι για το ψυχιατρείο.Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις γυναικών που έπεσαν κι αυτές σε άσχημες περιπτώσεις και δεν βρήκαν κάτι καλό στη ζωή τους,και μάλιστα ίσα-ίσα που ξέρουν τώρα να εκτιμήσουν ένα καλό σύντροφο.Γι'αυτό και πολλοί τώρα τελευταία προτιμούν τις μεγαλύτερες και τις παντρεύονται.Μην τα ισωπεδώνουμε όλα και τις βάζουμε όλες σε ένα κουβά!!
 

Επισκέπτης
Φίλε όλα είναι θέμα πιθανοτήτων όπως έλεγε και ο Καρυωτάκης...
Εγω αναφέρομαι στην πλειοψηφία... των περιπτώσεων.
Μια γυναίκα 35-40 τι ταργκετ γρουπ έχει? Για μένα 45-50 διαφορετικά η εμπειρία δείχνει ότι άντρας 40 με γυναίκα 40 αποτυχία εξασφαλισμένη... Τώρα βρες μου γυναίκα 35-40 που το πιστεύει αυτό.. νομίζουν ότι έχουν μείνει στα 25 και γιαυτό μένουν με το μουνί στο χέρι...
Σίγουρα υπάρχει κι η άλλη πλευρά του νομίσματος αλλά είναι μεοιψηφία κατεμέ..
Εκτός των άλλων η σύγχρονη ελληνίδα έχει πέσει στην παγίδα της καριέρας και όταν την έχει βγάζει προς στα έξω όλη την πίκρα της μοναξιάς...
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Εκτός των άλλων η σύγχρονη ελληνίδα έχει πέσει στην παγίδα της καριέρας και όταν την έχει βγάζει προς στα έξω όλη την πίκρα της μοναξιάς...
Αυτό ξαναπέστο!! Και όταν καταξιωθούν πλέον(λέμε τώρα) κι έχουν χάσει το τρένο,παραπονιούνται κιόλας για την κατάσταση(που οι ίδιες επέλεξαν)!!
:jerking: :jerking: :jerking:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Να καταθέσω κι εγώ την ταπεινή μου γνώμη.Γκόμενα βρίσκεις πανεύκολα ,γυναίκες σπανίζουν.
Τι θέλω να πω. Είμαι 36 ,από το 2000 μέχρι πριν 1,5 χρόνο είχα να ολοκληρώσω μια κάθειρξη (ήμουν παντρεμένος).
Τζιμακο, για πες μας γιατι η παντρεια σου ηταν καθειρξη; Τι πραγματα εκανε η γυναικα σου και σε τσαντιζαν;
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.540
Κριτικές
2
Like
1.506
Πόντοι
216
Να καταθέσω κι εγώ την ταπεινή μου γνώμη.Γκόμενα βρίσκεις πανεύκολα ,γυναίκες σπανίζουν.
Τι θέλω να πω. Είμαι 36 ,από το 2000 μέχρι πριν 1,5 χρόνο είχα να ολοκληρώσω μια κάθειρξη (ήμουν παντρεμένος). Με το που ξαναβγήκα στον "πόλεμο" λοιπόν τα δεδομένα είχαν αλλάξει δραματικά. Πολύ περισσότερες γυναίκες μόνες τους ,πολύ πιο εύκολο το παιχνίδι ΑΛΛΑ....Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει εντελώς. Τις πλησιάζεις στο χαλαρό και δημιουργείς μια οικιότητα σε  στυλ να αισθάνονται άνετα και να μπερδεύονται εαν την έχεις δει φιλία ή τις γουστάρεις.Ε αν πέσουν σε αυτό το τριπάκι είσαι με το μισό....π..όδι μέσα  ;).Στην 3-4 η έξοδο την έχεις φάει. Ελα που από εκεί και πέρα όμως αρχίζουν και βγάζουν όλα τα κόμπλεξ και τη μαλλακία που τις δέρνει. Η just fuckable βοηθός πιστολάκι από τα Δυτικά προάστεια των 500 ευρώ το μήνα (προς Θεού δεν έχω τίποτα με την περιοχή) μόλις φάει σε ένα αξιοπρεπές εστιατόριο ,μπει σε ένα καλό αμάξι και πάρει ένα όμορφο λουουδάκι αργά η γρήγορα μπαίνει στο τριπάκι "μα μου τα προσφέρεις όλα αυτά γιατί τα αξίζω ,αλλιώς δεν θα τα πρόσφερες" και καβαλάει το καλάμι γιατί σου λέει α εγώ είμαι για πολύ ψηλά (αυτό που έπαθε και η πρώην γυναίκα μου μόλις έβαλε στον κώλο της Armani).Eτσι μπαίνεις στο αδιέξοδο. Να φτήνω μια γκόμενα δεν γουστάρω γιατί εν ολίγης το να προσφέρω πέντε πράγματα δεν το κάνω για την τρύπα της κάθε μιας αλλά γιατί το γουστάρω ,είναι τέτοιο το στιλ μου,για μένα το κάνω.Μη φανταστείτε τρελά ,στο πλαίσιο μιας καλύτερης ποιότητας ζωής.
Από την άλλη μεριά πάμε ηλικιακά. Ανω των 32-33 είναι άπασες καμμένες.Κατά 99% η έχουν γαμήσει κάποιον που τους φερόταν όμορφα γιατί δεν ήσαν...έτοιμες για κάτι παραπέρα ή το αντίστροφο. Κάτω από 25-26 είναι στην κοσμάρα τους ,θέλουν συνέχεια γύρες και βούπου βούπου πράγμα το οποίο προσωπικά δεν το παλεύω για πολύ καιρό. Μένει μια ομάδα από 25-30 οι οποίες όμως επειδή ψάχνουν για γαμπρό δεν δείχνουν τον πραγματικό τους εαυτό.
Το ρεζουμέ είναι ότι όλες ψάχνουν για ένα μαλάκα που θα τους προσφέρει τα πάντα κι αυτές τίποτα πλην του να του ανοιγουν που και που τα πόδια. Εχουν αναγάγει το πήδημα όχι σε απόλαυση και για τους δυο αλλά σε χάρη.Κι από όλη αυτή την καμμενιά και την παρλιακοσύνη ψάχνεις να βρεις την μια που τελικά απλά θες να είναι φυσιολογικός άνθρωπος.
Εν κατακλείδι. Αν έχεις κέφι και υπομονή το πήδημα είναι εύκολη υπόθεση. Αν ψάχνεις για γυναίκα ,πρέπει να είσαι ο Ιντιάνα Τζόουνς με την κωλοφαρδία του Γκαστόνε.
Συγνώμη αν σας κούρασα.


συμφωνω απολυτα...ειπαμε ισοτητα αλλα το χουμε ξεσκισει το θεμα...αυτο το δηθεν που εχουν ορισμενες ειναι τρελα...εγω η μια κι αλλη καμια...αντε στο μπαμπα σου κ παρατα μας....
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Τζιμακο, για πες μας γιατι η παντρεια σου ηταν καθειρξη; Τι πραγματα εκανε η γυναικα σου και σε τσαντιζαν;

Αν και off topic να γράψουμε την απλή καθημερινή μας ιστοριούλα.Το λοιπόν....

Μatrix. Εμοιαζε με μπριζόλα,είχε γεύση μπριζόλας αλλά δεν ήταν μπριζόλα. Ολα καλά και ρόδινα ,σχέση τρια χρόνια , μετρημένη ,αγάπες ,λουλούδια ,πλάι της σε εντατική 3 μήνες που είχε πάθει μια χοντρή ζημιά ,ψιλοπαραμύθια για παιδάκια κλπ στα 30 λέω ή χωρίζω και συνεχίζω τη γύρα ή αράζω αφού μια από τα ίδια τα οποία τα χορτάσαμε. Εδειχνε κι αυτή ότι ήθελε να αράξει, είχε ζήσει και τη ζωή της ,δεν ήταν καμμιά άβγαλτη ,4 χρόνια φοιτήτρια είχε ζήσει μόνη της,ντάξει. Εβαλα μπρος λοιπόν , της έφτιαξα ένα ερείπιο που είχε από τη μάνα της από την αρχή , γάμος όλα καλά για δυο χρόνια καυγάς ούτε για τον καφέ.Πρόπερσυ το καλοκαίρι άρχισαν τα ντράβαλα.Σκάει με extreme κουρεματάκι,αρχίζει να πετάει κοιλιές έξω,ξαναθυμάται ότι είχε τρύπα στη μύτη :boobies: ,αρχίζει το δήθεν υφάκι με τα πολλά πάμε διακοπές (εκεί που ήθελε αυτή με παρέα που ήθελε αυτή) μουρμούρα. Τα φέρνει η κουβέντα και μου ρίχνει ότι για παιδί δεν είναι έτοιμη (στα 32 ενώ στα 28-29 ήταν).Γκρίνιες ότι θέλει να βγαίνουμε περισσότερο (1-2 φορές τη βδομάδα βγαίναμε έτσι κι αλλιώς) κι ότι δεν μπορεί να με βλέπει να βαριέμαι άμα βγαίνουμε ( ο υποφαινόμενος μαλάκας εν το μεταξύ δούλευε δυο δουλειές , για να έχει τις καβάτζες και εγκυμοσύνη να αντιμετωπίσει και να ντύνεται η κυρία τζάμι και να την κυκλοφορεί με BMW ,αλλά αυτά έρχονταν εξ ουρανού φαίνεται καθώς είχε ξεχάσει ότι στο ψηγείο του γέρου της λοιμοκτονούσε ο ποντικός).Κόντρα λοιπόν σε ότι και να έλεγε ο μαλάκας 6 μήνες ,ο οποίος ενώ έφτασε στην πόρτα να την κάνει είπε άντε να το παλέψουμε μήπως περνάει φάση ,ρεζουμέ τέλη Γενάρη του 2006 με έστειλε στο στιλάκι δεν είμαι πια ερωτευμένη μαζί σου ,εκτιμά ότι της προσέφερα αλλά θέλει να ζήσει τη ζωή της. Το pc μου λοιπόν και τα ρούχα μου , το άλλο πρωί νοίκιασα το πρώτο σπίτι που βρήκα μπροστά μου , έκανα έναν καλό λογαριασμό στα ΙΚΕΑ και πάω πλέον για άλλα. Γκόμενος δεν είχε παίξει πάντως καρατασεκαρισμένα ,απλά η κυρία βάρεσε σκληρό. :idiot:
Το ρεζουμέ? Από τα λίγα που ξέρω πλέον  σε γενικές γραμμές τώρα δουλεύει 12 ώρες για να τα φέρει βόλτα κάποιος που την έμπηγε την έκανε ρόμπα ανεβάζοντας φωτογραφίες της στο postyourgirls  (respect σύντροφε όποιος και να σαι!)και ο Μήτσος πάλι στη γύρα άνευ ελπίδας να ξαναεμπιστευτεί θηλυκό.
Αυτό που με πειράζει όμως περισσότερο δεν είναι ούτε τα λεφτά που πέταξα ,ούτε τα χρόνια που αφιέρωσα ,ούτε ότι την πάτησα όπως την πάτησα.
Είναι ότι γκόμενες σαν την συγκεκριμένη είναι ο κανόνας και όχι η εξαίρεση.
Ετσι βρίσκομαι στην φάση να έχω πλέον πολύ εύκολο κάτι που παλιά ήταν ότι ήθελα αλλά δυσκολευόμουν ( εύκολα γκομενάκια για πήδημα) αλλά σχεδόν αδύνατον να βρω αυτό στο οποίο είχα μπει και παραμένω στο τρυπάκι (γυναίκα που να μπορεί να αναλάβει και τις δικές τις ευθύνες για να προχωρήσουμε μαζί). Βολευόμαστε λοιπόν με ότι υπάρχει εξασκώντας την τέχνη του εφικτού και ελπίζουμε να μην ξαναπέσουμε σε μια από τα ίδια. Γιατί κακά τα ψέματα ,μπέσα τα θηλυκά δεν έχουν. Οσα τεστ και να τα περάσεις ένα ωραίο πρωί μπορεί να τα διαλύσουν όλα ακόμα κι αν αυτό που θα καταστρέψουν περισσότερο είναι ο εαυτός τους.
Για να μην είμαι απόλυτος. Υπάρχουν και σωστές γυναίκες με τρόπους,με μυαλό,με παιδεία. Αλλα θέλει τύχη να πέσεις πάνω. Και δύσκολα θα γνωρίσεις τέτοια στο μπαρ, στο νησί ή στο μετρό.
Για επίλογο κάτι που λέει συνομίληκος παιδαράς που ενώ έχει βαρεθεί το μουνί δεν κάθετε με καμμιά. Καλύτερα σαν τους γέρους του Μάπετ σόου στα 60 ,παρά εν γνώση μας να βάλουμε έναν καρκίνο στο κρανίο μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom