Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το "πήγε να παιχτεί φάση" σηκώνει πολλές ερμηνείες.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Εγω παντως εχω εναν γκει κολλητο και εναν στρειτ.....να ανησυχω γιατρε μου? και γενικα εχω πιο πολλους αντρες φιλους παρα γυναικες....τι να κανω?????ασπιρινουλες? κανα ντουσακι? να βαλω καμια θερμοφορα????

ειμαι ενα σκιαχτρο της κακιας ωραςςςςςςςςςςςςςςςςςς :( :(: (:

αρα δεν εχει ζαρτιερες και La perla και τα λοιπα... το Bic σου και πισω στην κουζινα!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μα δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απο το να εχεις αντρα φιλο......ειδικα αμα ξερει ολες τις ανατριχιαστικες λεπτομερειες που θα τον κανουν να μη σε βλεπει καθολου σεξουαλικα (αυτο επιτυγχανεται μετα τα 4 χρονια...στην αρχη παντα υπαρχει "κατι")

ειναι ιδανικος γιατι θα σου λεει παντα την αληθεια (πχ πως εισαι ετσι μωρη σα φοραδα πανε βαλε κανα αμπεχονο που βγαλες τα κρεατα πασαρελα... ή θες να τον κανεις ευτυχσμενο? παρατα τα αρκουδακια Ρεζερβα και κανε του φελασια ολη μερα ή κουκλα μου...συνελθε...στο τμημα ψαρικων του σκλαβενιτη δουλευεις.....τι τις θες τις μερτσεντες και τα μπικουτι?) με συνοπτικες διαδικασιες χωρις υπεραναλυση.....προσγειωση και παραμονη στην πραγματικοτητα σου προσφερει η παρεα με αντρες...τι παραπανω θελει καποιος δηλαδη?


κομητα.....τσκ τσκ τσκ......πολυ ευκολα τα βγαζετε τα συμπερασματα σας και δεν ταιριαζει στην ιδιοσυγκρασια σας :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ορίστε η απόδειξη της μειωμένης γυναικείας ικανότητας για αναλυτική σκέψη. Εδώ παραθέτουμε αποδείξεις που απορρέουν από την στατιστική ανάλυση ικανού δείγματος και αυτές μας απασχολούν με τους γκέουλες κολλητούς τους.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Οχι......με τους γκεουλες αντε να μιλησεις για κανα ρουχο για τους στρειτ μιλαω τοση ωρα.....πραγμα το οποιο εχω κοψει να το κανω με τις γυναικες γιατι ειναι ολες φολες :2funny:

να μιλησω για τη μειωμενη αντρικη αντιληπτικη ικανοτητα οταν συζηταμε ΤΟ ΙΔΙΟ θεμα σε εφτακοσια θρεντ??? αεναη η συζητηση.....

και εν τελει ποιος ανεφερε τους γκει στη συζητηση????????? οχι εγω παντως........ουτε η μπαιτ απ οσο ενθυμουμαι.....συγγνωμη φιλτατε τοντοκ αν αλλαξε ο ρους της συζητησεως......δε θα επαναληφθει....ας μιλησουμε και παλι ολοι μαζι για τις πατσαβουρες που βρισκουν γκομενο απο ανηκουστα μερη οπως σχολη,δουλεια,παρεα προς μεγαλη θλιψη των απανταχου καμακαδορων (αληθεια ποσοι εχουν απομεινει ειπαμε?)

γιου αρ μπιουτιφουλ......αι λαβ γιου......
γιου αρ μπιουτιφουλ......αι λαβ γιου.....
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το φόρουμ έχει ως κύριο θέμα το γαμήσι, οπότε με αυτό ασχολούμαστε. Δεν είμαστε όλοι σαν τους κολλητούς σας που παριστάνουν τους αγκαλίτσες.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αλλαζεις την κουβεντα? ειναι κατι το οποιο συνηθιζεις οταν δε σε παιρνει?μεχρι να ανφερθουν οι γκει η ολη κουβεντα περιστρεφοταν γυρω απο το θεμα οποτε δεν καταλαβα που ακριβως ειναι το προβλημα σου......και ολη αυτη η κουβεντα θα ειχε ληξει αν δεν το συνεχιζες και δεν το διανθιζες με χαριτωμενα (ως ειθισται απο μερους σου) σχολια....αν δεν σχολιαζες περι γκει ή στρειτ κολλητων περι μπαζων ή σκιαχτρων ή της κακιας ωρας θα το ειχαμε απλα προσπερασει και θα ασχολιομασταν με κατι αλλο αυτη τη στιγμη...πιθανοτατα τον αναδρομο ερμη ή καμια συνταγη για τσουρεκι....πιθανολογω οτι μαλλον σε τρωνε τα οπισθια σου φιλτατε :) μετα συγχωρησεως φυσικα.....
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Οχι......με τους γκεουλες αντε να μιλησεις για κανα ρουχο για τους στρειτ μιλαω τοση ωρα.....πραγμα το οποιο εχω κοψει να το κανω με τις γυναικες γιατι ειναι ολες φολες :2funny:

να μιλησω για τη μειωμενη αντρικη αντιληπτικη ικανοτητα οταν συζηταμε ΤΟ ΙΔΙΟ θεμα σε εφτακοσια θρεντ??? αεναη η συζητηση.....

και εν τελει ποιος ανεφερε τους γκει στη συζητηση????????? οχι εγω παντως........ουτε η μπαιτ απ οσο ενθυμουμαι.....συγγνωμη φιλτατε τοντοκ αν αλλαξε ο ρους της συζητησεως......δε θα επαναληφθει....ας μιλησουμε και παλι ολοι μαζι για τις πατσαβουρες που βρισκουν γκομενο απο ανηκουστα μερη οπως σχολη,δουλεια,παρεα προς μεγαλη θλιψη των απανταχου καμακαδορων (αληθεια ποσοι εχουν απομεινει ειπαμε?)

γιου αρ μπιουτιφουλ......αι λαβ γιου......
γιου αρ μπιουτιφουλ......αι λαβ γιου.....

Αλλαζεις την κουβεντα? ειναι κατι το οποιο συνηθιζεις οταν δε σε παιρνει?μεχρι να ανφερθουν οι γκει η ολη κουβεντα περιστρεφοταν γυρω απο το θεμα οποτε δεν καταλαβα που ακριβως ειναι το προβλημα σου......και ολη αυτη η κουβεντα θα ειχε ληξει αν δεν το συνεχιζες και δεν το διανθιζες με χαριτωμενα (ως ειθισται απο μερους σου) σχολια....αν δεν σχολιαζες περι γκει ή στρειτ κολλητων περι μπαζων ή σκιαχτρων ή της κακιας ωρας θα το ειχαμε απλα προσπερασει και θα ασχολιομασταν με κατι αλλο αυτη τη στιγμη...πιθανοτατα τον αναδρομο ερμη ή καμια συνταγη για τσουρεκι....πιθανολογω οτι μαλλον σε τρωνε τα οπισθια σου φιλτατε :) μετα συγχωρησεως φυσικα.....

:blahblah1:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καλα :P ελπιζω μεχρι αυριο να εχεις βρει καποιο επιχειρημα της προκοπης.....κριμα.....με απογοητευεις....ησουν απο τα λιγα ατομα μετα οποια ειχε ενδιαφερον η οποια αντιπαραθεση :(
 

Επισκέπτης
:2funny: Από τα καλύτερα thread. Μπράβο παιδιά.

Υ.Γ. Κε κόμι, τώρα με τους επαναστάτες;
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
:2funny: Από τα καλύτερα thread. Μπράβο παιδιά.

Υ.Γ. Κε κόμι, τώρα με τους επαναστάτες;

Eναι ! και εγω και ο πριγκηψ Κροποτκιν απο φασισαμε να το ριξουμε λιγο εξω πολιτικα! Ετσι για την δραση. Οχι ολο κυνηγι και χορους.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Εμέμα μου έκανε εντύπωση αυτό που έλεγε ότι με
την επιμονή του και την υπομονή του παντρευτήκαμε.
Απίστευτο.
<Το'χε ανάγκη πολύ> τελικά, που λέει και ο Βεδουράς.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ρε παιδια την εχω πεσει σε 5 το τελευταιο καιρο στο δρομο αλλα το μπουλο!Πρεπει να βελτιωσω το καμακι μου,ριχτε καμια ιδεα για καμακι στο δρομο ρε παιδια!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.366
Κριτικές
5
Like
64.416
Πόντοι
12.056
Mια ειναι η λυση για να ριξεις γκομενα στον δρομο..

ΤΡΙΚΛΟΠΟΔΙΑ  :2funny: :2funny:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
 Το "πηγε να παιχτει φαση" σημαινει του πήρα μια πιπα αλλα ως γνωστον ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ

 Εσυ ρε χαρτινε τι ζορι τραβας με το γαμο, σε εχει στριμωξει η γκομενα σου για στεφανι ή παντερυονται οι φίλοι σου!!!!!

 οσο για τους πλουσιους που λες οτι παντρευονται γρηγορα υπαρχει εξηγηση. Επειδη το 95% απο αυτους βολευονται απο την οικογενεια τους λεει "Δεν σου βρηκα εγω δουλεια με 1550-2000-3000? για να ξενυχτας στα μπαρ αλλα για να βρεις μια κοπελα να τακτοποιηθεις, οσο για το σπιτι μην ανυσηχεις εδω ειμαι εγω!!". Το αποτελεσμα ειναι να εχουν στη τσεπη λεφτα και να τα τρωνe στα CG (gia ayto apo 100 εχουν πάει στα 150?)
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.017
Πόντοι
6.495
Μάγκες, τις παρακάτω "συμβουλές" μου τις είχε δώσει παλιότερα ένας φίλος και τις περισσότερες τις θεωρώ σωστές. Πρόκειται για τους δικούς του "κανόνες σωστής αντρικής συμπειφοράς" γενικότερα και δεν περιορίζονται στου τύπου "πώς θα γβάλω γκόμενα".  :sunglasses:
1. Κυκλοφορείς πάντα πλυμμένος και καθαρός  ;) - για τη βόλτα λέμε, άμα γυρνάς από τη δουλειά, οκ, άνθρωπος είσαι.
2. Δεν κοιτάς γκόμενα που συνοδεύεται. Κατ' αρχήν φαινεσαι λιγούρης. Δεύτερον, και να σε κοιτάει η γκόμενα, κατά 99% το κάνει για επιβεβαίωση και για να δείξει στον άλλον ότι έχει πέραση. Τρίτον, αν μια γκόμενα που συνοδεύεται κάνει φάση με κάποιον που κάθεται απέναντι, πρόκειται περί άτακτου πουτανίδιου - τέτοια έχει και στη Φυλής  :dancing:.
3. Δεν κερνάς άμα δεν πιάσεις πρώτα κουβέντα για τουλάχιστον 10 λεπτά. Σα να λες, εγώ ξόδεψα πέντε ολόκληρα ευρώ για σένα, δεν θα μου μιλήσεις;
4. Αποφεύγεις να κοζάρεις συνέχεια την ίδια γκόμενα αν δεν έχεις σκοπό να της την πέσεις.
5. Δεν κολώνεις να πεις σε κάποια ότι είναι όμορφη, δεν περιορίζεις το καμάκι στις νυχτερινές ώρες. Και το αποφεύγεις όταν είσαι μεθυσμένος - εκτός αν είναι κι εκείνη, αλλά πού να το καταλάβεις;
6. Ακόμα κι αν δεν το έχεις στο αίμα σου, φροντίζεις να είσαι ευγενικός με όλους - άντρες και γυναίκες. Δεν κοστίζει και τίποτα  :rolleyes:.
7. Ειδικά όταν πρόκειται για γυναίκες, φροντίζεις να είσαι και χαμογελαστός.
8. Ξεχνάς το γνωμικό "όλες είναι πουτάνες". Εκτός του ότι δεν ισχύει, δείχνει και μιζέρια.
9. Αν δεν γαμάς, κοίταξε μήπως παραείσαι εκλεκτικός. Τόσες σαβούρες έχουμε πηδήξει στα μπουρδέλα, και μια κανονική κοπέλα δεν τρέχει και τίποτα. Εκτός του ότι ανεβαίνει και η ψυχολογία σου.
:cool2:




 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
πολυ σωστος.
Απολυτα τεκμηριωμενες ιδεες.
Τι γινεται ομωσ σε χωρο εργασιας οταν αποδεδειγμενα κανα δυο ειναι καριολες μεγαλες?? και συνεχεια ειναι σε σατ για να ψωνισουν καποιο να γαμηθουν? τις αποφευγεις η μπαινεις στο παιχνιδι? 
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.017
Πόντοι
6.495
Μπαίνεις στο παιχνίδι διακριτικά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom