Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Στο τραίνο και στο πλοίο έχεις πολλές ώρες...
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Οπου και να ειστε καντε καμακι αβερτα... στις 10 η 1 θα κατσει του πουστη... εκτος αν ειστε τελειως μπαζα  :2funny:
 

stelakis(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
175
Like
1
Πόντοι
1
Κριμα που ατονησε αυτο το νημα και δεν το προλαβα νωριτερα. Ειναι ΠΟΛΥ ενδιαφερον.

To συμπέρασμα του ειδικού στατιστικολόγου:
Το 95% δίνει το νιμου της σε αυτόν που ανήκει στην παρέα ή είναι προιστάμενος. Το 4% στο καμάκι που έπαθε ταράκουλο από την αγαμία
Αγαπητε, εχω αλλη εικονα.

Απο το κρεβατι μου εχουν περασει περιπου 70 ερασιτεχνιδες (οχι επι πληρωμη) εκ των οποιων οι 50 περιπου απο καμακι.
Κυνηγαω παντου βεβαια, αλλα η επιτυχια ειναι ΣΑΦΩΣ πιο συχνη σε ησυχα μπαρ, οπου αντροπαρεες ΔΕΝ θα πηγαιναν ΠΟΤΕ, αλλα αντιθετα γυναικοπαρεες συχναζουν "για να τα πουν".

Η μεθοδος απλη: κοιταω παντου γυρω μου μεχρι να εντοπισω τα βλεμματα που δειχνουν ενδιαφερον για μενα. Κατοπιν εστιαζω για λιγο εκει.
Δεν σημαινει οτι καρφωνομαι, αλλα κοιταω καπως συχνα, για 2-3 δευτερολεπτα.
Πιστευω οτι μπορω να αντιληφθω το βλεμμα της κοπελας που δειχνει ενδιαφερον, αλλα ντρεπεται.
Ειναι διαφορετικο απο αυτης που χαζευει γενικως και αοριστως.
Αν θεωρησω οτι εχω ικανοποιητικες πιθανοτητες, την πλησιαζω και της ριχνω μια πολυ μελισταλαχτη ευγενικη ατακα, π.χ.:
"Συγγνωμη που σε ενοχλω, αλλα μου αρεσες πολυ και θα ηθελα να σε ξαναδω. Θα μπορουσα να σου δωσω το τηλεφωνο μου;" ή
"Συγγνωμη αν ενοχλω, αλλα θα ηθελα πολυ να σε ξαναδω - να σε κερασω ενα καφε εδω αυριο το απογευμα;"

Δεν ζηταω ΠΟΤΕ τηλεφωνο, και δεν επιμενω ΠΟΤΕ στην κουβεντα εκεινη την στιγμη, γιατι θα υπαρχει σιγουρα αμηχανια και απο τις δυο πλευρες, που μπορει να τα χαλασει ολα.

Ειτε δεχτει το τηλ. μου ειτε με απορριψει, φευγω αμεσως απο το μαγαζι, και την χαιρεταω φευγοντας απο μακρια. Κατευθειαν στο επομενο, για το επομενο θυμα.
 

Επισκέπτης
"Συγγνωμη που σε ενοχλω, αλλα μου [/b]αρεσες[/b] πολυ και θα ηθελα να σε ξαναδω. Θα μπορουσα να σου δωσω το τηλεφωνο μου;" απογευμα;"



4 φορές :rolleyes:



Άμα ήμουν γκόμενα,θα σου έριχνα χυλόπιτα,που μου μιλούσες στον ενικό 4 φορές..... :tooth: :tooth: :tooth:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Κριμα που ατονησε αυτο το νημα και δεν το προλαβα νωριτερα. Ειναι ΠΟΛΥ ενδιαφερον.
Αγαπητε, εχω αλλη εικονα.

Απο το κρεβατι μου εχουν περασει περιπου 70 ερασιτεχνιδες (οχι επι πληρωμη) εκ των οποιων οι 50 περιπου απο καμακι.
Κυνηγαω παντου βεβαια, αλλα η επιτυχια ειναι ΣΑΦΩΣ πιο συχνη σε ησυχα μπαρ, οπου αντροπαρεες ΔΕΝ θα πηγαιναν ΠΟΤΕ, αλλα αντιθετα γυναικοπαρεες συχναζουν "για να τα πουν".

Η μεθοδος απλη: κοιταω παντου γυρω μου μεχρι να εντοπισω τα βλεμματα που δειχνουν ενδιαφερον για μενα. Κατοπιν εστιαζω για λιγο εκει.
Δεν σημαινει οτι καρφωνομαι, αλλα κοιταω καπως συχνα, για 2-3 δευτερολεπτα.
Πιστευω οτι μπορω να αντιληφθω το βλεμμα της κοπελας που δειχνει ενδιαφερον, αλλα ντρεπεται.
Ειναι διαφορετικο απο αυτης που χαζευει γενικως και αοριστως.
Αν θεωρησω οτι εχω ικανοποιητικες πιθανοτητες, την πλησιαζω και της ριχνω μια πολυ μελισταλαχτη ευγενικη ατακα, π.χ.:
"Συγγνωμη που σε ενοχλω, αλλα μου αρεσες πολυ και θα ηθελα να σε ξαναδω. Θα μπορουσα να σου δωσω το τηλεφωνο μου;" ή
"Συγγνωμη αν ενοχλω, αλλα θα ηθελα πολυ να σε ξαναδω - να σε κερασω ενα καφε εδω αυριο το απογευμα;"

Δεν ζηταω ΠΟΤΕ τηλεφωνο, και δεν επιμενω ΠΟΤΕ στην κουβεντα εκεινη την στιγμη, γιατι θα υπαρχει σιγουρα αμηχανια και απο τις δυο πλευρες, που μπορει να τα χαλασει ολα.

Ειτε δεχτει το τηλ. μου ειτε με απορριψει, φευγω αμεσως απο το μαγαζι, και την χαιρεταω φευγοντας απο μακρια. Κατευθειαν στο επομενο, για το επομενο θυμα.
Ωραια η ''τακτικη'' σου ..... :S

Στις ποσες κοπελες (θυματα) σου πεφτει μια δηλαδη ?  :think:

Οχι πως με ενδιαφερει να το πραξω γιατι ποτε δεν μπορω να φανταστω τον εαυτο μου να παιζει με ματιες, ελπιδες και αισθηματα....

Απο απλη περιεργια ρωταω για να διαπιστωσω ποση ''αφελεια'' (λεγεται και χαζομαρα) υπαρχει ακομη .....
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Απο το κρεβατι μου εχουν περασει περιπου 70 ερασιτεχνιδες (οχι επι πληρωμη) εκ των οποιων οι 50 περιπου απο καμακι.

γκομενες απο καμακι που δεν πληρωσες δεν ειναι ερασιτεχνιδες. ειναι κανονικες γυναικες. υπαρχουν και αυτες.

μην μπερδευομαστε με την ορολογία.  :2funny:
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Για να βρεις γκόμενα και πραγματική γυναίκα όχι κανα μαλακισμένο 18χρονο θα πρέπει να σαι για μένα σοβαρός και να χεις το δικό σου μοναδικό στυλ..Το να αρχίσεις να τρέχεις σαν το σκυλάκι πίσω από κάθε φούστα μόνο περίγελο σε κάνει.Αν δεις όμως κάποια που σε ενδιαφέρει και αντιδράσεις εκείνη τη στιγμή με τον τρόπο σου θα κάνει αίσθηση και όλα πλεον εξαρτώνται από τισ συνθήκες,το περιβάλλον κτλ..

Μόνο μια γκόμενα είχα στη ζωή μου αλλά πραγματικά ωραίο κομμάτι και να φανταστείς τη γνλωρισα στο πιο περίεργο μέρος.Μέσα σε ταξί και αφορμή για τη γνωριμία μας στάθηκε ο ταξιτζής που ήταν μαλάκας..Ελεγε τα κουλά του και όλο κοιταζόμασταν ταχα κοροιδευοντας τον αλλα το κοιταγμα δεν ήταν τόσο αστείο,ώσπου λίγο αργότερα του ζήτησα να σταματήσει και ενετελώς ξεκάρφωτα την έπιασα από το χ΄ρι να βγούμε μαζί.Δεν αντιστάθηκε και βγαίνοντας μόνο χαμογελούσε ωσπου λιγάκι μετά φιληθήκαμε..

Κάτι τέτοια είναι το αλατοπίπερο της ζωής να χει να θυμάται κανείς..Και ακόμα καλύτερο που παρά του ότι 7 μήνες μετά χωρίσαμε διατηρήσαμε καλή φιλική σχέση
 

stelakis(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
175
Like
1
Πόντοι
1
Άμα ήμουν γκόμενα,θα σου έριχνα χυλόπιτα,που μου μιλούσες στον ενικό 4 φορές..... :tooth: :tooth: :tooth:
Συμφωνω μαζι σου εν μερει. Σε ΠΟΛΥ συγκεκριμενες περιπτωσεις τυπου MILF Cougar με ταγιερ, μιλαω στον πληθυντικο.
Αλλιως, αν ειναι μια κοπελα γυρω στα 27 κι εγω 35, θα φανει πολυ γλοιωδες...



γκομενες απο καμακι που δεν πληρωσες δεν ειναι ερασιτεχνιδες. ειναι κανονικες γυναικες. υπαρχουν και αυτες
Σωστος, απλα για να αποφευχθουν παρεξηγησεις.





 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ωραια η ''τακτικη'' σου ..... :S

Στις ποσες κοπελες (θυματα) σου πεφτει μια δηλαδη ?  :think:

Οχι πως με ενδιαφερει να το πραξω γιατι ποτε δεν μπορω να φανταστω τον εαυτο μου να παιζει με ματιες, ελπιδες και αισθηματα....

Απο απλη περιεργια ρωταω για να διαπιστωσω ποση ''αφελεια'' (λεγεται και χαζομαρα) υπαρχει ακομη .....

που βρισκετε βρε συναδελφε η αφελεια και η χαζομαρα στα γραφομενα του συναφελφου? :think:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
που βρισκετε βρε συναδελφε η αφελεια και η χαζομαρα στα γραφομενα του συναφελφου? :think:
ετσι παει με τους αγαμητους φιλε, το ριχνουν στην αμπελοφιλοσοφια για να απαξιωσουν αυτον που καταφερε να δει το πραγμα απλως απλά  ;)
 

Επισκέπτης
καλά εσύ εισαι κολημένος και με την μανα σου  :2funny:


Ξεκόλα...υπάρχουν και χειρότερα..... ;)



Συμφωνω μαζι σου εν μερει. Σε ΠΟΛΥ συγκεκριμενες περιπτωσεις τυπου MILF Cougar με ταγιερ, μιλαω στον πληθυντικο.
Αλλιως, αν ειναι μια κοπελα γυρω στα 27 κι εγω 35, θα φανει πολυ γλοιωδες...






Και 55 να είσαι ο πληθυντικός δείχνει σεβασμό..... :sunglasses:
 

stelakis(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
175
Like
1
Πόντοι
1
Στις ποσες κοπελες (θυματα) σου πεφτει μια δηλαδη ?  
Ας πουμε οτι στις 2-3 φορες που θα βγω σε καποιο μπαρ, θα κανω μια προσεγγιση.
Και απο αυτες, μια στις 4-5 θα ανταποκριθουν και θα ξανασυναντηθουμε.
Απο εκει και περα δεν ειναι θεμα στατιστικης, ειναι περισσοτερο θεμα γουστου - γιατι προφανως μπορει εντελει να την απορριψω εγω αν δεν μου αρεσει η προσωπικοτητα της.



Απο απλη περιεργια ρωταω για να διαπιστωσω ποση ''αφελεια'' (λεγεται και χαζομαρα) υπαρχει ακομη .....
Αν δεν σου αρεσει το φλερτ, κι ακομα περισσοτερο αν δεν σου αρεσει το σεξ, τοτε τι ακριβως κανεις εδω φιλαρακο;
Στο κοσμοπολιταν γρηγορα, να ψυχολογηθειτε με τις φιλες σου και να κλαιτε την μοιρα σας...
 

Επισκέπτης
Ας πουμε οτι στις 2-3 φορες που θα βγω σε καποιο μπαρ, θα κανω μια προσεγγιση.
Και απο αυτες, μια στις 4-5 θα ανταποκριθουν και θα ξανασυναντηθουμε.
Απο εκει και περα δεν ειναι θεμα στατιστικης, ειναι περισσοτερο θεμα γουστου - γιατι προφανως μπορει εντελει να την απορριψω εγω αν δεν μου αρεσει η προσωπικοτητα της.


Εσύ ΠΑΝΤΑ κάνεις την πρώτη κίνηση,ή στην έχουν πέσει κιόλας;
 

stelakis(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
175
Like
1
Πόντοι
1
Και 55 να είσαι ο πληθυντικός δείχνει σεβασμό..... :sunglasses:

Ναι, αλλα ΜΕΓΑΛΗ σημασια εχει η ηλικια της κοπελας. Μεχρι καποια ηλικια, ας πουμε γυρω στα 30, μου φαινεται πολυ ψευτικο να της μιλησω στον πληθυντικο.
Μαλλον θα γελασει μαζι μου.

Αν παλι ανιχνευσω οτι προκειται για τετοιου ειδους γυναικα, που συχναζει στο Μεγαρο, φοραει μονο καλα φορεματα, και κανει διακοπες στην Βενετια και στο Κασις, τοτε θα το κανω! Στην καταλληλη γυναικα θα φανει σιγουρα εντυπωσιακο.

 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Απο εκει και περα δεν ειναι θεμα στατιστικης, ειναι περισσοτερο θεμα γουστου - γιατι προφανως μπορει εντελει να την απορριψω εγω αν δεν μου αρεσει η προσωπικοτητα της.

συμβουλή μεγαλυτερου. Πρωτα γαμαμε και μετα κανουμε τεστ προσωπικοτητος :boobies:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Αν δεν σου αρεσει το φλερτ, κι ακομα περισσοτερο αν δεν σου αρεσει το σεξ, τοτε τι ακριβως κανεις εδω φιλαρακο;
Στο κοσμοπολιταν γρηγορα, να ψυχολογηθειτε με τις φιλες σου και να κλαιτε την μοιρα σας...
:2funny: :2funny: :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom