Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εννοειται, μονο μη φυγεις πολυ..  :grin: :grin: :P :P :P
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
μην ανησυχεις κ να φυγω πολυ θα επιστρεψω... σαν τον δολοφονο :P
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Είμαι στο θέμα...''Πώς βρίσκεις γκόμενα''.... :2funny: :2funny: :2funny:Δώσε τις πολύτιμες πληροφορίες σου....χθές σε ρώτησα αν σου άρεσε εκεί που είχαμε πάει για φαγητό... ;) ;) ;)ακόμα περιμένω απάντηση.... :think: :think: :think:
να το και το γαλικο...!!
μπαιτ βλεπω εχεις μεγαλο φαν κλαμπ...!!
Εγώ δεν ανήκω στο fun club....έτσι Bite?Εμείς βγαίνουμε,πάμε για καφέ,φαγητό..... :dancing: :dancing: :dancing:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
θανουλη εχω καει σημερα στα φρανσεζ γι αυτο...
ειναι φαν κλαμπ με σκοπο εξοντωσης μην το βλεπεις ετσι :P
ετσι ετσι....... αν δεν απαντησετε θα σκασετε..  :P :P :P :P

οχι αλλα εχει πιο πολυ χαβαλε αν απαντησουμε μεσιε :crazy:


@podolagnos
εμ δεν το ειδα οτι με ρωτησες... ναι φυσικα κ το ρωτας? πολυ ωραια περασα... :P
τι πληροφοριες να δωσω? εγω δεν ψαχνω γκομενα :cheesy:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
θανουλη εχω καει σημερα στα φρανσεζ γι αυτο...
ειναι φαν κλαμπ με σκοπο εξοντωσης μην το βλεπεις ετσι :P
οχι αλλα εχει πιο πολυ χαβαλε αν απαντησουμε μεσιε :crazy:


@podolagnos
εμ δεν το ειδα οτι με ρωτησες... ναι φυσικα κ το ρωτας? πολυ ωραια περασα... :P
τι πληροφοριες να δωσω? εγω δεν ψαχνω γκομενα :cheesy:
Θα μας πείς όμως πως περίπου σκέφτονται οι γυναίκες.....

ενισταμαι
θελω και γω καφεδακι για φαγητο και ποτακι αμα λαχει γιατι οχι...!!!

Ελπίζω να εννοείς την Bite και όχι εμένα.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
κ να σας πω εχει νοημα? παλι τα δικα σας θα λετε.. :P ειμαι ενας φτωχος κ μονος cowboy εδω μεσα που λεει κ ο λουκυ λουκ...

θανουλιε τι να κανουμε.. εισαι μακρια :P

εσεις να μου πειτε.. μινι φουστα ή παντελονι? χαχαχαχα
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
ρε παιδια για καφεδακι ποτακι ειπα οχι για οργια...!!κατσε ρε ποδολαγνος δεν ειπα να πηδηχτουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
κ να σας πω εχει νοημα? παλι τα δικα σας θα λετε.. :P ειμαι ενας φτωχος κ μονος cowboy εδω μεσα που λεει κ ο λουκυ λουκ...

θανουλιε τι να κανουμε.. εισαι μακρια :P

εσεις να μου πειτε.. μινι φουστα ή παντελονι? χαχαχαχα
αν το παντελονι ειναι κολητο και χαμηλοκαβαλο παντελονι αλλιως μινι με 1000
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Αν και off topic να γράψουμε την απλή καθημερινή μας ιστοριούλα.Το λοιπόν....

Μatrix. Εμοιαζε με μπριζόλα,είχε γεύση μπριζόλας αλλά δεν ήταν μπριζόλα. Ολα καλά και ρόδινα ,σχέση τρια χρόνια , μετρημένη ,αγάπες ,λουλούδια ,πλάι της σε εντατική 3 μήνες που είχε πάθει μια χοντρή ζημιά ,ψιλοπαραμύθια για παιδάκια κλπ στα 30 λέω ή χωρίζω και συνεχίζω τη γύρα ή αράζω αφού μια από τα ίδια τα οποία τα χορτάσαμε. Εδειχνε κι αυτή ότι ήθελε να αράξει, είχε ζήσει και τη ζωή της ,δεν ήταν καμμιά άβγαλτη ,4 χρόνια φοιτήτρια είχε ζήσει μόνη της,ντάξει. Εβαλα μπρος λοιπόν , της έφτιαξα ένα ερείπιο που είχε από τη μάνα της από την αρχή , γάμος όλα καλά για δυο χρόνια καυγάς ούτε για τον καφέ.Πρόπερσυ το καλοκαίρι άρχισαν τα ντράβαλα.Σκάει με extreme κουρεματάκι,αρχίζει να πετάει κοιλιές έξω,ξαναθυμάται ότι είχε τρύπα στη μύτη :boobies: ,αρχίζει το δήθεν υφάκι με τα πολλά πάμε διακοπές (εκεί που ήθελε αυτή με παρέα που ήθελε αυτή) μουρμούρα. Τα φέρνει η κουβέντα και μου ρίχνει ότι για παιδί δεν είναι έτοιμη (στα 32 ενώ στα 28-29 ήταν).Γκρίνιες ότι θέλει να βγαίνουμε περισσότερο (1-2 φορές τη βδομάδα βγαίναμε έτσι κι αλλιώς) κι ότι δεν μπορεί να με βλέπει να βαριέμαι άμα βγαίνουμε ( ο υποφαινόμενος μαλάκας εν το μεταξύ δούλευε δυο δουλειές , για να έχει τις καβάτζες και εγκυμοσύνη να αντιμετωπίσει και να ντύνεται η κυρία τζάμι και να την κυκλοφορεί με BMW ,αλλά αυτά έρχονταν εξ ουρανού φαίνεται καθώς είχε ξεχάσει ότι στο ψηγείο του γέρου της λοιμοκτονούσε ο ποντικός).Κόντρα λοιπόν σε ότι και να έλεγε ο μαλάκας 6 μήνες ,ο οποίος ενώ έφτασε στην πόρτα να την κάνει είπε άντε να το παλέψουμε μήπως περνάει φάση ,ρεζουμέ τέλη Γενάρη του 2006 με έστειλε στο στιλάκι δεν είμαι πια ερωτευμένη μαζί σου ,εκτιμά ότι της προσέφερα αλλά θέλει να ζήσει τη ζωή της. Το pc μου λοιπόν και τα ρούχα μου , το άλλο πρωί νοίκιασα το πρώτο σπίτι που βρήκα μπροστά μου , έκανα έναν καλό λογαριασμό στα ΙΚΕΑ και πάω πλέον για άλλα. Γκόμενος δεν είχε παίξει πάντως καρατασεκαρισμένα ,απλά η κυρία βάρεσε σκληρό. :idiot:
Το ρεζουμέ? Από τα λίγα που ξέρω πλέον  σε γενικές γραμμές τώρα δουλεύει 12 ώρες για να τα φέρει βόλτα κάποιος που την έμπηγε την έκανε ρόμπα ανεβάζοντας φωτογραφίες της στο postyourgirls  (respect σύντροφε όποιος και να σαι!)και ο Μήτσος πάλι στη γύρα άνευ ελπίδας να ξαναεμπιστευτεί θηλυκό.
Αυτό που με πειράζει όμως περισσότερο δεν είναι ούτε τα λεφτά που πέταξα ,ούτε τα χρόνια που αφιέρωσα ,ούτε ότι την πάτησα όπως την πάτησα.
Είναι ότι γκόμενες σαν την συγκεκριμένη είναι ο κανόνας και όχι η εξαίρεση.
Ετσι βρίσκομαι στην φάση να έχω πλέον πολύ εύκολο κάτι που παλιά ήταν ότι ήθελα αλλά δυσκολευόμουν ( εύκολα γκομενάκια για πήδημα) αλλά σχεδόν αδύνατον να βρω αυτό στο οποίο είχα μπει και παραμένω στο τρυπάκι (γυναίκα που να μπορεί να αναλάβει και τις δικές τις ευθύνες για να προχωρήσουμε μαζί). Βολευόμαστε λοιπόν με ότι υπάρχει εξασκώντας την τέχνη του εφικτού και ελπίζουμε να μην ξαναπέσουμε σε μια από τα ίδια. Γιατί κακά τα ψέματα ,μπέσα τα θηλυκά δεν έχουν. Οσα τεστ και να τα περάσεις ένα ωραίο πρωί μπορεί να τα διαλύσουν όλα ακόμα κι αν αυτό που θα καταστρέψουν περισσότερο είναι ο εαυτός τους.
Για να μην είμαι απόλυτος. Υπάρχουν και σωστές γυναίκες με τρόπους,με μυαλό,με παιδεία. Αλλα θέλει τύχη να πέσεις πάνω. Και δύσκολα θα γνωρίσεις τέτοια στο μπαρ, στο νησί ή στο μετρό.
Για επίλογο κάτι που λέει συνομίληκος παιδαράς που ενώ έχει βαρεθεί το μουνί δεν κάθετε με καμμιά. Καλύτερα σαν τους γέρους του Μάπετ σόου στα 60 ,παρά εν γνώση μας να βάλουμε έναν καρκίνο στο κρανίο μας.

Αυτα ειναι ποστ, σαν του jimmakos1971, που πρεπει να τυγχανουν μεγιστης προσοχης απο τους νεοτερους ναυτιλλομενους, παρα οι κλασσικες φαμφαρες ολο μαγκια και στυλ "βαρυ κι ασηκωτο".
Καλο ταξιδι κι αερας στα πανια σας.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Εχω να παρατηρησω οτι το γκομενακι που βαλατε λινκ στο ποστ γιορ γκερλς εχει τραβηξει ολες τις φωτος μονη της......παιζει να τις εστειλε και προς δημοσιευση επισης μονη της :P
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Την πέφτω σε γκόμενας σε πλοια και τραίνα.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.718
Πόντοι
4.587
Και τα τπεινα πλην τιμια μπουρδελακια παιζουν το ρολο που επαιζαν παντα γιαυτο και η πορνεια ειναι το αρχαιότερο επαγγελμα του κόσμου... παντα οι γυναικες δημιουργουσαν προβληματα γιαυτο και υπηρχαν υπαρχουν και θα υπαρχουν οι πουτανες!

H αρχαία   όπως και η σημερινή κοινωνία έπερεπε και πρέπει να διατηρεί ιερόδουλες, αλλιώς η εγκληματικότητα (βιασμοί κλπ) θα ήταν στο έπακρο. Άρα τίθεται το ερώτημα: Είναι σωστό ή μη σωστό για μια κοινωνία να  διατηρεί τις ιερόδουλες. Η απάντηση είναι: Ναι. Νόμιμες (σε ανεπτυγμένα κράτη) ή μη νόμιμες (σε μουσουλμανικά κράτη, Αραβία, Τουρκία, Αφγανιστάν κλπ)θα πρέπει να υπάρχουν για να ξεχαρμανιάζουν οπωσδήποτε οι στερημένοι από το σεξ άντρες οι προβληματικοί άνδρες που δε μπορούν να τα βρουν με τις γυναίκες κλπ  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom