Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
εγω 1-2 πραγματα σε ρωτησα.
Ή ξερεις να απαντησεις ή οχι.
Δεν θα κατσω να πιστεψω τον καθενα που θα μου πει τα δικα του.
Χεστηκα αν είσαι η οχι αλλα για να παρω στα σοβαρα τις συμβουλες θα πρεπει
να εξακριβωσω πρωτα αν αυτα που εχεις μαθει τα εχεις μαθει

α) σωστα

β) σε βαθος

;)

στην πληροφορικη δεν μπορεις να τα ξερεις ολα αυτα που πιστευεις εσυ οτι τα ξερεις δεν τα ξερουν ολοι
CGI δεν ασχολουμαι γιατι η php ειναι πio ευκολη  η php ειναι server side γλωσσα πιο ευκολη απο php που σχεδον εχει παρει την θεση τιε  παλλια φτιαχναν σε CGI πολλη καλη ασφαλες αλλα δυσκολη .Υπαρχουν ακομα παμπολες χρησεις σε CGI  αλλα PHP προτιματε. για παραδειγμα το φορθμ ειναι φτιαγμενο  σε php bourdela.com/forum/index.php εαν περιμενεις να σου αναλυσω αυτα που ξερεις εσυ γιατι μονο αυτα ξερεις αστα να πανε

Αυτο ειναι που λενε συγκιρια εαν θεσ πιστεψε εαν θεσ οχι εγω ξερω τι λεω γιαμενα να σε βοηθησω ηθελα τωρα εαν τα κανεις ....δεν σου εβαλα το πιστολι το κεφαλι να τα κανεισ και να με πιστεψεις δικο σου θεμα .

εδω μου αρεσει η ανωνιμιααα αλλιως θα σου εστελαν δουλειες μου .
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μεγαλυτερη μαλακια απο αυτη -> "Μαθε οτι θελει η αγορα" δεν εχω ξανακουσει  :jerking: :jerking:

δηλαδη αν η αγορα σημερα παιζει με Joomla και μετα απο 4-5 μηνες το γυρισει σε C  θα φας ενα καυλι απο εδω μεχρι απεναντι μεχρι να προσαρμοσθεις  :2funny: :2funny: :2funny:

ενω αν εξαρχης το χες πιασει σωστα και απο μεσα.... μετα το Joomla ειναι παιχνιδακι μπροστα σε αυτα που χεις δει...

α ρε τυποι... η ιδεα του "ευκολου" πλουτισμου και της αγορας σας εχει παρει τα μυαλα
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
εγω δεν σε ρωτησα να μου πεις ποιον μεταγλωτιστη ή editor χρησιμοποιεις.
εΓω σε ρωτησα αν η php έχει προεπεξεργαστη.

Οταν λες web services  τι ακριβως εννοεις?



Οταν λες web services  τι ακριβως εννοεις?  ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ???? θα σου στειλω σε πμ κανα site να δεις  και σταματαμε εδω τωρα μιλαμε μονο για γκομενες
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
στα αρχιδια μου η αγορα. Εγω κανω οτι με γεμιζει μονο φιλε.

Αυτο που περιγραφεις δεν ειναι επαγγελμα αλλα χομπυ


Οσο για το ΙΤ δεν μου χρειαστηκε ποτε σαν ταμπελα για να το μαθω
εσενα ρωτησα να μου πεις τι ειναι  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Information Technology

Aπλα αν δεις αγγελια να ζηταει ατομα για στελεχωση του ΙΤ dept απο δω και στο εξης να απαντας :grin:

"Μαθε οτι θελει η αγορα"

Φτιαξε και πουλα οτι θελει η αγορα
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
οι παλιοι ξερεις τι λεγανε παρακαλετο μουνι ξινο γαμησι οποτε τι πτωμα και μαλκιες μου λες τη πεφτεις αν θελει να γαμηθει θα γαμηθει τελος χωρις πολες μαλακιες

νατος ετσι ειναι και το σωστο κατι ξερανε οι παλιοι και τα λεγανε και ολοι ειχανε γκομενες αβερτα .
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
εγω δεν σε ρωτησα να μου πεις ποιον μεταγλωτιστη ή editor χρησιμοποιεις.
εΓω σε ρωτησα αν η php έχει προεπεξεργαστη.

Οταν λες web services  τι ακριβως εννοεις?

σου ειπα και πριν zend  cakePHP και το symfony γοθσταρω πολλη

μακγες σορρυ για την μαλακια  τον παιζουμε που και που :jerking:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
στην πληροφορικη δεν μπορεις να τα ξερεις ολα αυτα που πιστευεις εσυ οτι τα ξερεις δεν τα ξερουν ολοι
CGI δεν ασχολουμαι γιατι η php ειναι πio ευκολη  η php ειναι server side γλωσσα πιο ευκολη απο php που σχεδον εχει παρει την θεση τιε  παλλια φτιαχναν σε CGI πολλη καλη ασφαλες αλλα δυσκολη .Υπαρχουν ακομα παμπολες χρησεις σε CGI  αλλα PHP προτιματε. για παραδειγμα το φορθμ ειναι φτιαγμενο  σε php bourdela.com/forum/index.php εαν περιμενεις να σου αναλυσω αυτα που ξερεις εσυ γιατι μονο αυτα ξερεις αστα να πανε

Αυτο ειναι που λενε συγκιρια εαν θεσ πιστεψε εαν θεσ οχι εγω ξερω τι λεω γιαμενα να σε βοηθησω ηθελα τωρα εαν τα κανεις ....δεν σου εβαλα το πιστολι το κεφαλι να τα κανεισ και να με πιστεψεις δικο σου θεμα .

εδω μου αρεσει η ανωνιμιααα αλλιως θα σου εστελαν δουλειες μου .

καλα κρασια φιλε....

εσυ εχεις μπερδεψει την πουτσα με την βουρτσα  :jerking: :jerking: :jerking:

"Ο όρος CGI σημαίνει Common Gateway Interface, αποδίδεται στα ελληνικά με τον όρο Κοινή Διασύνδεση Πύλης, και είναι η μέθοδος με την οποία ένας web server μπορεί να λάβει δεδομένα από ή να στείλει δεδομένα σε βάσεις δεδομένων, έγγραφα και άλλα προγράμματα και να παρουσιάσει αυτά τα δεδομένα μέσω του web. Πιο απλά, το CGI είναι ο προγραμματισμός για το web. Ένα CGI μπορεί να γραφεί σ’ οποιαδήποτε γλώσσα προγραμματισμού, αλλά η Perl είναι η πιο δημοφιλής και είναι αυτή που θα χρησιμοποιήσουμε."

μ αρεσει που εχετε θρασος και ορισμενοι να δινετε και συμβουλες  :jerking: :jerking: :jerking:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166


tumblr_kzlm76j42T1qzu1fjo1_500.png


:boobies:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
καλα κρασια φιλε....

εσυ εχεις μπερδεψει την πουτσα με την βουρτσα  :jerking: :jerking: :jerking:

"Ο όρος CGI σημαίνει Common Gateway Interface, αποδίδεται στα ελληνικά με τον όρο Κοινή Διασύνδεση Πύλης, και είναι η μέθοδος με την οποία ένας web server μπορεί να λάβει δεδομένα από ή να στείλει δεδομένα σε βάσεις δεδομένων, έγγραφα και άλλα προγράμματα και να παρουσιάσει αυτά τα δεδομένα μέσω του web. Πιο απλά, το CGI είναι ο προγραμματισμός για το web. Ένα CGI μπορεί να γραφεί σ’ οποιαδήποτε γλώσσα προγραμματισμού, αλλά η Perl είναι η πιο δημοφιλής και είναι αυτή που θα χρησιμοποιήσουμε."

μ αρεσει που εχετε θρασος και ορισμενοι να δινετε και συμβουλες  :jerking: :jerking: :jerking:

δες τα web services  τι ειναι και θα καταλαβεις τι λεω και εγω
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μπόλτεμορτ το πας για καθηγητής εσύ;;; :(

ε ναι αμα δεν βρω τιποτα της προκοπης... θα παω σε κανα φροντιστηριο εδω
και στα αρχιδια μου.Σιγα μην κανω τον χαμαλη στην καθε επιχειρηση οταν δεν με γεμιζει
κατι δε πα ναγαμηθουνε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom