Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πολυ κλισε...


Μαλλον εισαι πιτσιρικος ε?

κοιτα απο το να εχω τον χαβα της τσεπης μου
το προτιμω... εγω προσωπικα αμα σε ακουγα να ξηγιεσαι ετσι
οτι δουλεια και να κανες δεν θα παιρνες δεκαρα τσακιστη.

Αμα ο αλλος δεν του αρεσει αυτο που κανει και δεν το κανει απο χομπι
τσαμπα θα σου φαει χρονο και λεφτα. Λιγοι ειναι οι πραγματικα καλοι σε αυτο τον κοσμο.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
τελικα για να βρεισ γκομενα ουτε παρεες ουτε γνωστοι ουτε ματζουνια και μαλακιες ειναι οι συγκυριες πας βαρας και οτι βγει αλλιως :jerking:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μα άρέσεις που προσπαθείς να πείσεις τον .....(αφαιρέθηκε το επίθετο )....  :dunno: ήμαρτον!! :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:

εσυ κοροιδο τραβα σκαστα στα Mac που δεν ξερεις καν τι πυρηνα εχουνε
και μετα ελα να μιλησεις  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
οτι σας δωσουν ειστε μια ζωη κοροιδα.
γλειψε και καμια Βελβυ κακομοιρη και αντε γεια...

ειπαμε με γλειφτες δεν μιλαω τι μου τριβεσαι ρε βλακα?
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
αστα αυτα πες κανα καλο σαν το προηγουμενο για γκομενες γιατι ξεφυγαμε εντελως

Εεεε τι να πω, απλα τα πραγματα, βρισκεις μια που σου κανει κλικ, της μιλας, κανονιζεις να ξαναβρεθειτε, προσεχεις να μην γινεις μαλακας και voilà! :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
οσα και ασχημα να εχουν οι δικιες μας (οι ελεηνιδες)
αποκλειεται να πεσουν αν τις μεταχειριζομαστε σαν πουτανες, δλδ σαν ξαναμμενοι χοιροι ,που σωνει και καλα επειδη εχουμε στυση πρεπει να ανοιξουν τα ποδια και να μας ικανοποιησουν, και αν δεν το κανουν τις βριζουμε...

ο καθε χωρος , και ορθως κατ'εμε , εχει τους δικους του κανονες

ειναι αλλο η συναισθηματικη σχεση και αλλο η αμιγως σεξουαλικη
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
εσυ κοροιδο τραβα σκαστα στα Mac που δεν ξερεις καν τι πυρηνα εχουνε
και μετα ελα να μιλησεις  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
οτι σας δωσουν ειστε μια ζωη κοροιδα.
γλειψε και καμια Βελβυ κακομοιρη και αντε γεια...

ειπαμε με γλειφτες δεν μιλαω τι μου τριβεσαι ρε βλακα?

θα μπορούσα να σου πώ χιλιάδες επίθετα 'οπως λές εσύ , δεν γουστάρω και δεν θα το κάνω.
οταν μεγαλώσεις και σοβαρευτείς ,θα καταλάβεις. μεχρι τότε ,ο θεός να σε φυλάει.
;)
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Tόχει το θέμα και η φύση του σάιτ.

Μην γενικεύεις όμως, δεν είμαστε όλοι ίδιοι.



Καλα η ατακα "μην γενικευεις " μου βγαζει περισσοτερα κομπλεξ και απο το "ολες οι γυναικες ειναι πουτανες " μπατ ιτς οκ  :2funny: ... δεν τ λεω μονο για σενα γενικα  :P


 

Επισκέπτης
θα μπορούσα να σου πώ χιλιάδες επίθετα 'οπως λές εσύ , δεν γουστάρω και δεν θα το κάνω.
οταν μεγαλώσεις και σοβαρευτείς ,θα καταλάβεις. μεχρι τότε ,ο θεός να σε φυλάει.
;)


Απεναντίας.....συμπεριφέρετε σαν 2πλάσιος της ηλικίας του και ίσως και παραπάνω....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τελικα για να βρεισ γκομενα ουτε παρεες ουτε γνωστοι ουτε ματζουνια και μαλακιες ειναι οι συγκυριες πας βαρας και οτι βγει αλλιως :jerking:

λοιπον μιας και μου το παιζεις προγραμματισταρας σε php σκεφτηκα μια πολυ απλη ασκησουλα

εστω το σαιτ εδω και εστω οτι εγω βρισκομαι στο προφιλ μου και θελω να μεταφερθω στα μηνυματα μου


1.πως θα μπορεσω να μεταφερθω στην μεση των σελιδων με μονο μια τροποποιηση και μετα πατωντας απλα το ENTER?

και

2. => Σε τι συστημα ειναι αυτη η κωδικοποιηση(δυαδικο,δεκαεξαδικο,οκταδικο,δεκαδικο) πως ονομαζεται και ποιανης τεχνολογιας ειναι ευθυνη να παραλειπεται.

για να δουμε γιατι ολο τα official sites των CGI της ASP και αλλων που ΔΕΝ ασχολουμαι οπως σου εχω πει μου κοπανας.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
κατσε γιατι ειμαι περιεργος να δω ποιοι "προγραμματιστες" δεν βρισκουνε δουλεια
ή παιρνουν 3.60
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Καλα η ατακα "μην γενικευεις " μου βγαζει περισσοτερα κομπλεξ και απο το "ολες οι γυναικες ειναι πουτανες " μπατ ιτς οκ  :2funny: ... δεν τ λεω μονο για σενα γενικα  :P

Ήθελα απλώς να σου δώσω να καταλάβεις οτι εγώ που είμαι ετεροφυλόφιλος άνδρας σε ώριμη ηλικία πολλές φορές αισθάνομαι άβολα με αυτά που βλέπω να γράφουν εδώ μέσα κάποιοι ομόφυλοι μου, και δεν εννοώ να περιγράψουν το τσιμπούκι και πόσο καλό ήταν ή δεν ήταν αλλά όταν μιλάνε πιο "σοβαρά" για κάποια θέματα.

Πόσο μάλλον εσύ τι τραβάς.

Καλό κουράγιο.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
λοιπον μιας και μου το παιζεις προγραμματισταρας σε php σκεφτηκα μια πολυ απλη ασκησουλα

εστω το σαιτ εδω και εστω οτι εγω βρισκομαι στο προφιλ μου και θελω να μεταφερθω στα μηνυματα μου


1.πως θα μπορεσω να μεταφερθω στην μεση των σελιδων με μονο μια τροποποιηση και μετα πατωντας απλα το ENTER?

και

2. => Σε τι συστημα ειναι αυτη η κωδικοποιηση πως ονομαζεται και ποιανης τεχνολογιας ειναι ευθυνη να παραλειπεται.

για να δουμε γιατι ολο τα official sites των CGI της ASP και αλλων που ΔΕΝ ασχολουμαι οπως σου εχω πει μου κοπανας.

εχεις φαει φλας βλεπω ?εδω ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΙΝΑ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΟΚ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΕΛΛΕΟΣςΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :helpplea:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εχεις φαει φλας βλεπω ?εδω ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΙΝΑ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΟΚ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΕΛΛΕΟΣςΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :helpplea:

ρε ασε τις γκομενες τωρα... πριν μου ελεγες πως εισαι προγραμματιστης της php και της java

εδω εγω δεν εχω ασχοληθει καθολου με php (μονο 2-3 μηνες πριν 1 χρονο) και παλι τα ξερω αυτα... για σενα θα ειναι παιχνιδακι..

ναι ρε φιλε εχω φαει φλας γιατι δεν μ αρεσει η παραπληροφορηση και η μπουρδολογια.  Θελω να δω αν οντως εισαι προγραμματιστης και τα λες αυτα και εχουν ισχυ... λοιπον ελα οι ερωτησεις ειναι γελοιες που βαζω... ακομη και ενα παιδι λυκειου με ελαχιστες γνωσεις πληροφορικης τις γνωριζει ποσο μαλλον ενας προγραμματιστης.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
ρε ασε τις γκομενες τωρα... πριν μου ελεγες πως εισαι προγραμματιστης της php και της java

εδω εγω δεν εχω ασχοληθει καθολου με php (μονο 2-3 μηνες πριν 1 χρονο) και παλι τα ξερω αυτα... για σενα θα ειναι παιχνιδακι..

ναι ρε φιλε εχω φαει φλας γιατι δεν μ αρεσει η παραπληροφορηση και η μπουρδολογια.  Θελω να δω αν οντως εισαι προγραμματιστης και τα λες αυτα και εχουν ισχυ... λοιπον ελα οι ερωτησεις ειναι γελοιες που βαζω... ακομη και ενα παιδι λυκειου με ελαχιστες γνωσεις πληροφορικης τις γνωριζει ποσο μαλλον ενας προγραμματιστης.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΚ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ


ΠΕΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ  ΞΕΚΟΛΛΑΑΑ  ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Πολυ :<


Ηταν pure  :smitten:


Σαν να μουνα ακομα στο σχολειο...


<3 <3 <3

Ειμαι κ ρομαντιιικουλα  :boobies:

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Ήθελα απλώς να σου δώσω να καταλάβεις οτι εγώ που είμαι ετεροφυλόφιλος άνδρας σε ώριμη ηλικία πολλές φορές αισθάνομαι άβολα με αυτά που βλέπω να γράφουν εδώ μέσα κάποιοι ομόφυλοι μου, και δεν εννοώ να περιγράψουν το τσιμπούκι και πόσο καλό ήταν ή δεν ήταν αλλά όταν μιλάνε πιο "σοβαρά" για κάποια θέματα.

Πόσο μάλλον εσύ τι τραβάς.

Καλό κουράγιο.


Εγω που ειμαι ετεροφυλοφιλη γυναικα σε ανωριμη ηλικια το διασκεδαζω . Κανε τ ιδιο κ συ   :tits2: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom