Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
θα μπορούσα να σου πώ χιλιάδες επίθετα 'οπως λές εσύ , δεν γουστάρω και δεν θα το κάνω.
οταν μεγαλώσεις και σοβαρευτείς ,θα καταλάβεις. μεχρι τότε ,ο θεός να σε φυλάει.
;)

θα μπορουσες να πεις αλλα δεν θα μπορουσες να τα αποδειξεις.
ΕΓω μιας και μου χωνεσαι μπορω να στα αποδειξω..
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
θα μπορουσες να πεις αλλα δεν θα μπορουσες να τα αποδειξεις.
ΕΓω μιας και μου χωνεσαι μπορω να στα αποδειξω..

ΞΕΚΟΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΞΕΚΟΛΑ  

ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΑ ΣΙΤΕ
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
<3 <3 <3

Ειμαι κ ρομαντιιικουλα  :boobies:

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten:



Εγω που ειμαι ετεροφυλοφιλη γυναικα σε ανωριμη ηλικια το διασκεδαζω . Κανε τ ιδιο κ συ   :tits2: :boobies:

δηαλδη ρε σι βΙΛΜΑ  ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ γκομενα  για πεσ και εσυ σαν πιο εμεπειρη ??
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΚ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ


ΠΕΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ  ΞΕΚΟΛΛΑΑΑ   ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ

φιλε μου βλεπεις οτι εισαι ασχετος και μας κοροιδευεις ολους εδω μεσα?
Εμενα δεν με νοιαζει αμα ξερεις εσυ και δεν ξερω εγω... εμενα με πειραζει
να βγαινετε να λετε ενα καρο μπουρδες ενω δεν γνωριζετε. Λες οτι δεν υπαρχει δουλεια
και θα σε ακουσει ενας που οντως ειναι σχετικος ο ανθρωπος και θα απογοητευτει ενω δουλεια δεν υπαρχει για σενα (και δικαια) εφοσον δεν εχεις ασχοληθει και εισαι παντελως Α Σ Χ Ε Τ Ο Σ.

Με πειραζει η παραπληροφορηση ναι. Οταν δεν ξερεις δεν πρεπει να μιλας
γιατι παιρνεις κοσμο στο λαιμο σου. Νομιζουν οτι ειναι οπως τα λες ενω δεν ειναι ετσι.
Εγω αμα σου εβαζα αυτες τις ερωτησεις τις 2 και δεν ηξερες να τις απαντησεις και μου ερχοσουν για δουλεια οχι μονο δεν θα επαιρνα εγω αλλα θα επαιρνα τηλεφωνο και οσους αλλους ηξερα να τους προιδεασω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



π.σ ασε τις παπαριες με τα σαιτ... σε πηρε ο πονος πες εκει οτι εισαι ασχετος να τελειωνουμε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καθρεφτες δεν εχετε σπιτι?

ασε ρεζιλι εγινε ο φιλος σου
παλι καλα που δεν μιλησες και εσυ
γιατι θα παθαινες τα ιδια...

ολο μαλακιες λετε  :jerking: :jerking: :jerking:
αν εισαι αχρηστος λογικο να μην σε παιρνουν πουθενα.
Γιατι να παρουν εναν ασχετο.. τι ειναι? το ιδρυμα " Η καλη καρδια?"
αυτα να τα σκεφτοταν ο ασχετος οταν εξυνε τα αρχιδια του και δεν ασχολιοταν.

 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
φιλε μου βλεπεις οτι εισαι ασχετος και μας κοροιδευεις ολους εδω μεσα?
Εμενα δεν με νοιαζει αμα ξερεις εσυ και δεν ξερω εγω... εμενα με πειραζει
να βγαινετε να λετε ενα καρο μπουρδες ενω δεν γνωριζετε. Λες οτι δεν υπαρχει δουλεια
και θα σε ακουσει ενας που οντως ειναι σχετικος ο ανθρωπος και θα απογοητευτει ενω δουλεια δεν υπαρχει για σενα (και δικαια) εφοσον δεν εχεις ασχοληθει.

Με πειραζει η παραπληροφορηση ναι. Οταν δεν ξερεις δεν πρεπει να μιλας
γιατι παιρνεις κοσμο στο λαιμο σου. Νομιζουν οτι ειναι οπως τα λες ενω δεν ειναι ετσι.
Εγω αμα σου εβαζα αυτες τις ερωτησεις τις 2 και δεν ηξερες να τις απαντησεις και μου ερχοσουν για δουλεια οχι μονο δεν θα επαιρνα εγω αλλα θα επαιρνα τηλεφωνο και οσους αλλους ηξερα να τους προιδεασω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



π.σ ασε τις παπαριες με τα σαιτ... σε πηρε ο πονος πες εκει οτι εισαι ασχετος να τελειωνουμε

οκ ειμαι ασχετος οτι σου ειπα μην το ακους ειναι μαλακια ολα ειναι λαθος  μπουρδεσ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
λοιπον την κανω τωρα να προσεχετε το μελος-("προγραμματιστη"(του κωλου && της πλακας) == qertq)

ο τυπος ειναι ασχετος και παραμυθατζης... σου στελνει τα official site  της php

για να δειξει οτι ξερει.

Μην ακουσει κανεις καμια συμβουλη απο αυτον... σαν και δαυτον κυκλοφορουν αρκετοι

και μετα παραπονιουνται.  :jerking: :jerking: :jerking:

 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
ασε ρεζιλι εγινε ο φιλος σου
παλι καλα που δεν μιλησες και εσυ
γιατι θα παθαινες τα ιδια...

ολο μαλακιες λετε  :jerking: :jerking: :jerking:
αν εισαι αχρηστος λογικο να μην σε παιρνουν πουθενα.
Γιατι να παρουν εναν ασχετο.. τι ειναι? το ιδρυμα " Η καλη καρδια?"
αυτα να τα σκεφτοταν ο ασχετος οταν εξυνε τα αρχιδια του και δεν ασχολιοταν.
κοιτα δεν σε εβρισα οκ

λοιπον με τα 10 χρονια προυπηρεσια που εχω δεν προκειται να παω για 700 ευρα σε μια δουλεια οκ

το εαν ειμαι αχρηστος αυτο δεν το ΞΕΡΕΙΣ  και ουτε ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟς ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ

ΤΟ ΕΑΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΝΑ ΑΣΧΕΤΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ  ΜΕ 10ΧΡΟΝΙΑ  ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑΤΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΑΖΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ .

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΤΟ ΚΟΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΦΟΣΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ  ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ?ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΕΦΤΑ ?ΕΣΥ ΕΔΩ ΣΕ ΤΙ PROJECT ΕΧΕΙΣ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ?

ΕΠΕΙΔH ΓΑΜΙΣΣΕΣ ΤΟ THREAD  ΚΑΙ ΜΑΛΩΣΕΣ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΔΩ  ΕΓΩ ΣΑΝ ADMIN ΘΑ ΣΕ ΕΣΤΕΛΝΑ .

ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΑΠΟ ΕΙΔΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΟΛΗΣΣΕΙ ΚΑΙ ΒΡΙΖΕΙΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ......ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΜΜΕΝΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΟ  :jerking:ΤΟ ΘΕΜΑ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
κοιτα δεν σε εβρισα οκ

λοιπον με τα 10 χρονια προυπηρεσια που εχω δεν προκειται να παω για 700 ευρα σε μια δουλεια οκ

το εαν ειμαι αχρηστος αυτο δεν το ΞΕΡΕΙΣ  και ουτε ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟς ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ

ΤΟ ΕΑΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΝΑ ΑΣΧΕΤΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ  ΜΕ 10ΧΡΟΝΙΑ  ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑΤΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΑΖΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ .

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΤΟ ΚΟΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΦΟΣΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ  ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ?ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΕΦΤΑ ?ΕΣΥ ΕΔΩ ΣΕ ΤΙ PROJECT ΕΧΕΙΣ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ?

ΕΠΕΙΔH ΓΑΜΙΣΣΕΣ ΤΟ THREAD  ΚΑΙ ΜΑΛΩΣΕΣ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΔΩ  ΕΓΩ ΣΑΝ ADMIN ΘΑ ΣΕ ΕΣΤΕΛΝΑ .

ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΑΠΟ ΕΙΔΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΟΛΗΣΣΕΙ ΚΑΙ ΒΡΙΖΕΙΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ......ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΜΜΕΝΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΟ  :jerking:ΤΟ ΘΕΜΑ

ειναι δυνατον να χεις δουλεψει 10 χρονια και να μην ξερεις οτι αυτο εδω το ρημαδι =>

<= αυτο το ρημαδι εδω ειναι το URL encoding? μια λεξη ηταν να απαντησεις σε πειραξε που χαλασαμε το θρεντ με μια λεξη ε?  :jerking: :jerking: :jerking:

δηλαδη εισαι του Web εσυ και δεν ξερεις αυτο το απλο πραγματακι? Ειναι σαν να με ρωτανε αν ξερω C και να τους λεω οτι χρησιμοποιειται για να φτιαχνουμε ιστοσελιδες  :jerking: :jerking: :jerking:

τελοςπαντων.. αλλου νταλου... αντε μπαι!
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
με ολα ααυτα  εχουν δικιο οι γκομενες και μας βριζουν αμα τρως τετοια κοληματα και τα ακουνε και αυτες .....Πως βρίσκεις γκόμενα  μετα   εεεεεε μου λες ??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
θα μας πάρει λίγο χρόνο απ ότι βλεπω για να συννενοηθούμε? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




εντ.    βιλμα ανέπτυξε την στρατηγική σου πώς πλευρίζεις ........τον γκόμενο  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom