Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εχω ζησει και εγω γερμανια οποτε να σου πω και εγω

οι Γερμανιδες γαμιουνται  και εαν θες να ξερεις γαμιουνται και ο αντρας τους κοιματε στο διπλα δωματιο και δεν τρεχει τιποτα εχω αρκετους φιλους που τα ακουγα ειμαι και εγω χωρισμενος απο γερμανιδα για αλλο λογο .

Σε αυτο που εχεις δικιο ειναι οτι σε ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΥΤΕΣ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΑΖ ΜΟΥ ΚΤΛ .

ΞΕΡΟΥΝ  σχεδον ολες τι θελουν στην ζωη τους και πιστεψε με δεν ειναι τα λεφτα  η δυτικες χωρες ειναι γυναικοκρατουμενες χωρες οποτε οι γυναικες κανουν οτι θελουν ,αλλα ετσι και εισαι μαζι τους παντρεμενως θα σου παρουν και το σωβρακο του παππου σου ετσι για να σε γαμησουν .Θελει πολη προσοχη .
κατα αλλα καμμιασχεση με ελληνιδες ειανι ακρα αντιθετα  με τις δικες μας


Για δουλεια sto arbeitsamt δεν ειναι και  τοσο καλα εχει και ελληνικα αμα θες για δουλεια το καλυτερο ειναι να βρεις απο κανενα γραφειο που νοικιαζει εργατες και μετα προχορας

τι εργατες δεν σε πιανω  :think: :think: :think:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
τι εργατες δεν σε πιανω  :think: :think: :think:

περιμενεις οταν πας εκει να σε περιμενουν?? Για να ξεκινησεις βρες κατι οτιδηποτε ακομα και ελληνικο εστιατοριο δες πρωτα  πως σου φαινεται εαν αντεχεις εκει δεν ειναι ελλαδα να τον παιζουν εχει και εκει μαλακες αλλα οχι τοσο οσο εδω οποπτε βρες κατι σαν βοηθος κατι τετιο θα σε παρουν 100% και με λιγα λεφτα γυρω στα 6-9 ευρα την ωρα θα εισαι ο ηρωας τους και μετα ψαξου 
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
περιμενεις οταν πας εκει να σε περιμενουν?? Για να ξεκινησεις βρες κατι οτιδηποτε ακομα και ελληνικο εστιατοριο δες πρωτα  πως σου φαινεται εαν αντεχεις εκει δεν ειναι ελλαδα να τον παιζουν εχει και εκει μαλακες αλλα οχι τοσο οσο εδω οποπτε βρες κατι σαν βοηθος κατι τετιο θα σε παρουν 100% και με λιγα λεφτα γυρω στα 6-9 ευρα την ωρα θα εισαι ο ηρωας τους και μετα ψαξου 

εγω απο greek καμακι πηγα εκει και καπως ετσι ξεκινησα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Καλά στη Γερμανία έχει έναν απίστευτο αριθμό από Ρωσίδες και γενικώς Ανατολικές που οι Γερμανοί δεν αγγίζουνε.Σε αυτές προσπαθούν να κάνουν παιχνίδι οι Τούρκοι και οι Αραβες αλλά οι Τούρκοι είναι πολύ γκετοποιημένοι στη Γερμανία.Για αυτό οι ανατολικές γκόμενες είναι ανέγγιχτες στη Γερμανία αρκετά εύκολη λεία.Αυτό λειτουργεί σα φυσική κατάληξη προσπαθώντας δηλαδή κάποιος να γαμήσει Γερμανίδες τελικά γαμάει Ρωσίδες αφού αυτές κάθονται πρώτες.Ακόμα και στη Σουηδία Τσέχες βρήκα τελικά.Οι Σλαύες γενικά αρπάζουν πρώτες τους μουνάκηδες.
Χωρίς γερμανικά δε σε παίρνουν στη Γερμανία.Αλλά οι Γερμανοί δε σε βοηθάνε καθόλου να μάθεις τη γλώσσα τους αν δε σε συμπαθούνε.Πρέπει να είσαι συμπαθής.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
περιμενεις οταν πας εκει να σε περιμενουν?? Για να ξεκινησεις βρες κατι οτιδηποτε ακομα και ελληνικο εστιατοριο δες πρωτα  πως σου φαινεται εαν αντεχεις εκει δεν ειναι ελλαδα να τον παιζουν εχει και εκει μαλακες αλλα οχι τοσο οσο εδω οποπτε βρες κατι σαν βοηθος κατι τετιο θα σε παρουν 100% και με λιγα λεφτα γυρω στα 6-9 ευρα την ωρα θα εισαι ο ηρωας τους και μετα ψαξου 

γιατι σου ειπε κανεις οτι τον παιζω και ειμαι μαλακας?  :grin:

φιλε μου τι εργατες και μαλακιες και σερβιτοροι? Προγραμματιστης ειμαι εγω.

ΔΟυλευομαστε τωρα?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Καλά στη Γερμανία έχει έναν απίστευτο αριθμό από Ρωσίδες και γενικώς Ανατολικές που οι Γερμανοί δεν αγγίζουνε.Σε αυτές προσπαθούν να κάνουν παιχνίδι οι Τούρκοι και οι Αραβες αλλά οι Τούρκοι είναι πολύ γκετοποιημένοι στη Γερμανία.Για αυτό οι ανατολικές γκόμενες είναι ανέγγιχτες στη Γερμανία αρκετά εύκολη λεία.Αυτό λειτουργεί σα φυσική κατάληξη προσπαθώντας δηλαδή κάποιος να γαμήσει Γερμανίδες τελικά γαμάει Ρωσίδες αφού αυτές κάθονται πρώτες.Ακόμα και στη Σουηδία Τσέχες βρήκα τελικά.Οι Σλαύες γενικά αρπάζουν πρώτες τους μουνάκηδες.

δεν θα ελεγα οτι οι γερμανιδες ειναι ανεγγιχτες .Υπαρχουν αυτες που πανε στα swinger club  με τους δικους του για να ξεσκιστουν  μια φιλη μου εκει σε ενα χρονο ειχε παρει καμμια 20 αντρες σε σχεσης απο 1εβδομαδα εως μηνα .εδω εχεις αδικο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δεν σπουδασα και δεν εχω τοσες γνωσεις για να δουλεψω σαν σερβιτορος

αραξε το.

Μονο μια καλη συσταση μου χρειαζεται.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
περιμενεις οταν πας εκει να σε περιμενουν?? Για να ξεκινησεις βρες κατι οτιδηποτε ακομα και ελληνικο εστιατοριο δες πρωτα  πως σου φαινεται εαν αντεχεις εκει δεν ειναι ελλαδα να τον παιζουν εχει και εκει μαλακες αλλα οχι τοσο οσο εδω οποπτε βρες κατι σαν βοηθος κατι τετιο θα σε παρουν 100% και με λιγα λεφτα γυρω στα 6-9 ευρα την ωρα θα εισαι ο ηρωας τους και μετα ψαξου 

δεν είναι μόνο στην Γερμανία, αλλά και στην Αμερική και στην Αυστραλία...

απόδειξη: η πλειοψηφία των Ελλήνων που πήγαν έξω, γύρισαν με το κεφάλι ψηλά και με καταθέσεις...

όπως τα λες...τα λαμόγια έξω παίρνουν πόδι..δεν είναι Ελλάδα ;)
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
δεν σπουδασα και δεν εχω τοσες γνωσεις για να δουλεψω σαν σερβιτορος

αραξε το.

Μονο μια καλη συσταση μου χρειαζεται.

Μπερδέψαμε τις γκόμενες με την δουλειά, εγώ λοιπόν επειδή κατάλαβα οτι κάνεις κάτι σε σχέση με ΙΤ σου έστειλα κάποιες πληροφορίες για qualified προσωπικό.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
γιατι σου ειπε κανεις οτι τον παιζω και ειμαι μαλακας?  :grin:

φιλε μου τι εργατες και μαλακιες και σερβιτοροι? Προγραμματιστης ειμαι εγω.

ΔΟυλευομαστε τωρα?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και εγω java + php  αλλα εαν θες να πας εκει για δουλεια πρεπει να κανεις τα παντα .
1 ΚΑΙ ΞΕΡΕΙς ΓΙΑΤΙ ?

ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΞΕΝΟΣ  ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΑΝΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ.
ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΨ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΚΕΙ ΤΟΥΣ ΛΙΩΝΟΥΝ ΕΣΥ ΠΙΟ ΕΧΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ  ΚΑΙ ΑΥΤΗΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΠΗΣΤΙΜΙΟ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΠΡΟΧΝΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑΠΑΣ ΕΣΥ ΡΕ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ ΜΕ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ERP ΠΟΥ ΣΥΝΤΗΡΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΕΛΑΝΤΑ ΘΕΣ ΠΟΛΛΗ ΤΥΧΗ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μπερδέψαμε τις γκόμενες με την δουλειά, εγώ λοιπόν επειδή κατάλαβα οτι κάνεις κάτι σε σχέση με ΙΤ σου έστειλα κάποιες πληροφορίες για qualified προσωπικό.

το ΙΤ τι ειναι? Και καλα υποστηριξη σε τεχνολογιες κτλπ?

ε νταξ.... δεν με πολυσυγκινει.... με καθαρο προγραμματισμο ασχολουμαι εγω και σε C.

Ο προγραμματισμος και το security αντε να με ενδιαφερει. Δεν με ενδιαφερει να εξηγω στους πελατες

πως να χρησιμοποιησουν πχ τον υπολογιστη τους  :grin: :grin:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Αυτό λειτουργεί σα φυσική κατάληξη προσπαθώντας δηλαδή κάποιος να γαμήσει Γερμανίδες τελικά γαμάει Ρωσίδες αφού αυτές κάθονται πρώτες.Ακόμα και στη Σουηδία Τσέχες βρήκα τελικά.Οι Σλαύες γενικά αρπάζουν πρώτες τους μουνάκηδες.
Γιαυτο τις συμπαθω αυτες τις κοπελλες.
Παντου εχουν την πρωτοκαθεδρια. :kissass:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Καλά στη Γερμανία έχει έναν απίστευτο αριθμό από Ρωσίδες και γενικώς Ανατολικές που οι Γερμανοί δεν αγγίζουνε.Σε αυτές προσπαθούν να κάνουν παιχνίδι οι Τούρκοι και οι Αραβες αλλά οι Τούρκοι είναι πολύ γκετοποιημένοι στη Γερμανία.Για αυτό οι ανατολικές γκόμενες είναι ανέγγιχτες στη Γερμανία αρκετά εύκολη λεία.Αυτό λειτουργεί σα φυσική κατάληξη προσπαθώντας δηλαδή κάποιος να γαμήσει Γερμανίδες τελικά γαμάει Ρωσίδες αφού αυτές κάθονται πρώτες.Ακόμα και στη Σουηδία Τσέχες βρήκα τελικά.Οι Σλαύες γενικά αρπάζουν πρώτες τους μουνάκηδες.
Χωρίς γερμανικά δε σε παίρνουν στη Γερμανία.Αλλά οι Γερμανοί δε σε βοηθάνε καθόλου να μάθεις τη γλώσσα τους αν δε σε συμπαθούνε.Πρέπει να είσαι συμπαθής.

Ακριβώς, οι ανατολικές γαμούν και δέρνουν και στην Γερμανία.

Τώρα ο qertc μιλάει για swinger που είναι extreme sport και κατάσταση, η μέση γερμανίδα είναι μία μπουνταλού που θα γκαστρωθεί με τον σούπερ μαλάκα γερμανό για να πάριε τα 300 € του κοινωνικού επιδόματος.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
δεν θα ελεγα οτι οι γερμανιδες ειναι ανεγγιχτες .Υπαρχουν αυτες που πανε στα swinger club  με τους δικους του για να ξεσκιστουν  μια φιλη μου εκει σε ενα χρονο ειχε παρει καμμια 20 αντρες σε σχεσης απο 1εβδομαδα εως μηνα .εδω εχεις αδικο

Εγραψα οτι οι Ανατολικές είναι σχετικά ανέγγιχτες στη Γερμανία επειδή κωλύονται οι Γερμανοί όχι οι Γερμανίδες,Οι Γερμανίδες έχουν φάει χιλιόμετρα.Παρ'όλα αυτά έχουν έναν προτεσταντικό συντηρητισμό όχι βέβαια σαν το δικό μας μάλλον συντηρητισμό στο ντύσιμο στους τρόπους κτλ.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
και εγω java + php  αλλα εαν θες να πας εκει για δουλεια πρεπει να κανεις τα παντα .
1 ΚΑΙ ΞΕΡΕΙς ΓΙΑΤΙ ?

ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΞΕΝΟΣ  ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΑΝΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ.
ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΨ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΚΕΙ ΤΟΥΣ ΛΙΩΝΟΥΝ ΕΣΥ ΠΙΟ ΕΧΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ  ΚΑΙ ΑΥΤΗΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΠΗΣΤΙΜΙΟ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΠΡΟΧΝΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑΠΑΣ ΕΣΥ ΡΕ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ ΜΕ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ERP ΠΟΥ ΣΥΝΤΗΡΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΕΛΑΝΤΑ ΘΕΣ ΠΟΛΛΗ ΤΥΧΗ

Απο CGI πως τα παμε?  :grin:

τι ξερεις να κανεις σε php? Και τι σε Java... τι  project εχεις δουλεψει μονος σου ας πουμε.

Η php διαθέτει προεπεξεργαστη? Ποια η βασικη διαφορα της απο την C.

 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩς ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΕΚΕΙ  
δΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΗ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΣΑΝ ΙΤ ΣΑΝ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟΤΕ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ  ΕΚΕΙ ΤΟΤΕ ΟΡΜΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΕ ΞΥΠΝΗΣΩ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
το ΙΤ τι ειναι? Και καλα υποστηριξη σε τεχνολογιες κτλπ?

ε νταξ.... δεν με πολυσυγκινει.... με καθαρο προγραμματισμο ασχολουμαι εγω και σε C.

Ο προγραμματισμος και το security αντε να με ενδιαφερει. Δεν με ενδιαφερει να εξηγω στους πελατες

πως να χρησιμοποιησουν πχ τον υπολογιστη τους  :grin: :grin:

IT= Information Technology
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Και δουλεια και γκομενα και ολα τα καλά τα σιάχνεις ποστάροντας στο Bou. 20+ post την ημέρα και είσαι έτοιμος.

Επίσης ρε σεις techno wizards, όταν το πατήσετε το ρημαδοcapslock, μετά από λίγο ξαναπατήστε το.
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
φιλε μου τι εργατες και μαλακιες και σερβιτοροι? Προγραμματιστης ειμαι εγω.
Στο βελγιο που ειχα παει προσφατα για δουλεια, οι προγραμματιστες της εταιριας που επισκεφτηκα ηταν ολοι μαροκινοι, πακιστανοι, ινδοι και παιρναν 3 και 60.


Iσως να βαλεις πιο χαμηλα τον πηχη....


Τι σπουδασες ακριβως?


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom