Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
απορω πως ακομη δεν βγηκε κανεις να του πει να στυσει κωλο :2funny:
Γιατι απαντας ετσι βρε συ ?

Δεν ειναι το ευκολοτερο πραγμα να βρει κανεις δουλεια σημερα....
Αυτη η αβεβαιοτητα μας φτανει στο σημειο να ρωταμε σε φορουμ ...''πως βρισκουμε δουλεια ?''
Αυτη η ερωτηση προσδιδει ανυσηχια για το μελλον απο την πλευρα του Σταμματη που κανονικα θα επρεπε ολοι να κανουμε την ιδια η σχεδον την ιδια ερωτηση .....
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
ρε φιλε ακομα και οι σιχαμενες ελλειηνιδες πεφτουν αλλα πρεπει να το εξασκησεις παρα πολυ το καμακι...το εκανα καποτε και εφτασα σε ενα ικανοποιητικο βαθμο αλλα βαρεθηκα να τρωω σχεδον παντα χ και απο τοτε γααω μονο πουτανες ...οχι οτι με απασχολει πια ιδιαιτερα ...απλα ολα ειναι θεμα δουλειας

λαθος δεν τρως παντα Χ  πολλες ελλεινιδες εχουν προβλημα στο μυαλο (χωρις πλακα )και αυτο λογο το οτι ειμαστε ελλαδα.Εχουν και τα κοληματα με τα σογια δηλαδη η ξαδερφη μου εχει 10 γκομενους μαζι γιατι να μην εχω και εγω  και απο εκει ξεκινα παλια δεν τους περνανε 10 10 οι γκομενες ηταν πιο νορμαλ τωρα τους δινουν τα δικαιωματα εμεις οι αντρες .
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Γιατι απαντας ετσι βρε συ ?

Δεν ειναι το ευκολοτερο πραγμα να βρει κανεις δουλεια σημερα....
Αυτη η αβεβαιοτητα μας φτανει στο σημειο να ρωταμε σε φορουμ ...''πως βρισκουμε δουλεια ?''
Αυτη η ερωτηση προσδιδει ανυσηχια για το μελλον απο την πλευρα του Σταμματη που κανονικα θα επρεπε ολοι να κανουμε την ιδια η σχεδον την ιδια ερωτηση .....

:2funny: :2funny: ελα ρε Δημ...μην ψαρωνεις..πλακα κανουμε..

ετσι κι αλλιως, αν καποιος θελει δουλεια, βρισκει ;) (υπο προϋποθεσεις παντα :rolleyes:)
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Γιατι απαντας ετσι βρε συ ?

Δεν ειναι το ευκολοτερο πραγμα να βρει κανεις δουλεια σημερα....
Αυτη η αβεβαιοτητα μας φτανει στο σημειο να ρωταμε σε φορουμ ...''πως βρισκουμε δουλεια ?''
Αυτη η ερωτηση προσδιδει ανυσηχια για το μελλον απο την πλευρα του Σταμματη που κανονικα θα επρεπε ολοι να κανουμε την ιδια η σχεδον την ιδια ερωτηση .....

δουλεια στην ελλαδα παιδια τελος 1 χρονο ψαχνω και εχω 10 χρονια προυπηρεσια  εχει γινει πολλη χαλια ολο κατι στα μαυρα και κατι οτι δηθεν δουλευεις αλλα οταν ειναι να σε πληρωσουν αστα
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Τελικα το φλερτ μου θυμιζει παρτιδα ποκερ, ενω εισαι πεινασμενος για γκομενα/σεξ (= δεν εχεις καλο φυλλο) το παιζεις οτι εισαι ανεξαρτητος και χαλαρος, σιγουρος για σενα (παριστανεις οτι εχεις Ρηγαδες/ασσους στο χερι) και οταν η γκομενα το παιξει δυσκολη, στηλωσει τα ποδια (κανει raise και πρεπει να πας πασο αν δεν εχεις κατι καλο αφου πιθανοτατα εχει αυτη) εσυ κανεις reraise κ δειχνεις δυναμη  ( δεν εχω αναγκη εσενα, παω για άλλη κτλ) και θες να παει πασο αυτη πλεον (= να ενδωσει στο φλερτ σου );-)  
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Τελικα το φλερτ μου θυμιζει παρτιδα ποκερ, ενω εισαι πεινασμενος για γκομενα/σεξ (= δεν εχεις καλο φυλλο) το παιζεις οτι εισαι ανεξαρτητος και χαλαρος, σιγουρος για σενα (παριστανεις οτι εχεις Ρηγαδες/ασσους στο χερι) και οταν η γκομενα το παιξει δυσκολη, στηλωσει τα ποδια (κανει raise και πρεπει να πας πασο αν δεν εχεις κατι καλο αφου πιθανοτατα εχει αυτη) εσυ κανεις reraise κ δειχνεις δυναμη  ( δεν εχω αναγκη εσενα, παω για άλλη κτλ) και θες να παει πασο αυτη πλεον (= να ενδωσει στο φλερτ σου );-)  

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Τελικα το φλερτ μου θυμιζει παρτιδα ποκερ, ενω εισαι πεινασμενος για γκομενα/σεξ (= δεν εχεις καλο φυλλο) το παιζεις οτι εισαι ανεξαρτητος και χαλαρος,

Χορτατος

σιγουρος για σενα (παριστανεις οτι εχεις Ρηγαδες/ασσους στο χερι) και οταν η γκομενα το παιξει δυσκολη, στηλωσει τα ποδια (κανει raise και πρεπει να πας πασο αν δεν εχεις κατι καλο αφου πιθανοτατα εχει αυτη)

μπορει να σε ψαρωσει εαν γουσταρει τοτε δεν το παιζει οτι και να εχει

εσυ κανεις reraise κ δειχνεις δυναμη  ( δεν εχω αναγκη εσενα, παω για άλλη κτλ) και θες να παει πασο αυτη πλεον (= να ενδωσει στο φλερτ σου );-)  
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Ναι,περίπου έτσι είναι.Αλλά στις σλαυικές χώρες μια γκόμενα μπορεί να σε θέλει:
1.Για γαμπρό
2.Για σπόνσορα
3.Για γκόμενο
4.Για γαμιά

Ενώ στις δυτικές χώρες σε θέλει μόνο για γαμιά συνήθως.Οπότε χάνεις τις κατηγορίες 1-3 που πάνε με τους δικούς τους δηλαδή στις δυτικές χώρες ένα τεράστιο ποσοστό του πληθυσμού δεν ενδιαφέρεται για Ελληνες.

Παιδιά, πέντε χρόνια έζησα Βερολίνο.

Θα είμαι σύντομος.

Απομυθοποίησα τις δυτικές γκόμενες που και καλά ψάχνουν γαμιά και γουστάρουν το σεξ και τρίχες ενώ οι ανατολικές είναι για τα λεφτά.

1. Πρώτον οι γενικεύσεις είναι λάθος.
2.Και οι γερμανίδες και οι περισσότερες γυναίκες στον κόσμο κατά κανόνα θέλουν δέσμευση γιατί αυτό είναι ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ. Απλά οι Ρωσορουμανοκλπ είναι πιο άγαρμπα στο κυνήγι του χρήματος και καταναλώνουν σαν τρελές στις καλύτερες μπότες και τσάντες ενώ η μέση Γερμανίδα είναι ευχαριστημένη με την τζην φουστίτσα της και ένα ζευγάρι Converse σταράκια από την εποχή του Πρωσογερμανικού πολέμου. Αλλά δεν θα την χαλάσει και να χαλάσεις κάποια λεφτά για πάρτη της. Απλά δεν τρελλαίνονται για κατανάλωση.
3.Γενικά όντως μία Γερμανίδα δεν θα πηδηχθεί αν δεν γουστάρει αλλά ούτε και θα πηδηχθεί σώνει και καλά για να πηδηχθεί. Είναι αρκετά συνειδητοποιημένες ως γυναίκες και πλέον έχουν και πολλές επιλογές για να διαλέξουν (Πορτορικανοί, μαύροι κλπ)

Αυτά τα ολίγα, ήθελα να είμαι σύντομος αλλά μπορώ και να επανέλθω με λεπτομέρειες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε μαλακες που να υπαρχει δουλεια
που εδω και 5 ωρες καθεστε εδω μεσα και αναλυετε
για το φλερτ κτλπ.... καντε και καμια δουλεια.

ΟΛα απο τους αλλους τα περιμενετε.

Π.Σ ΤΟ πανεπιστημιο σου μαθαινει τα πολυυυυυυυυ βασικα
αμα δεν ασχολεισαι και μονος σου θα φας μεγαλο καυλι οταν βγεις αγορα εργασιας

οριστε ενα παραδειγμα που τα περιμενουμε ολα απο τους αλλους. Α οκ εγω τελειωσα πανεπιστημιο τα ξερω ολα... μου τα μαθανε.  :jerking:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Τελικα το φλερτ μου θυμιζει παρτιδα ποκερ, ενω εισαι πεινασμενος για γκομενα/σεξ (= δεν εχεις καλο φυλλο) το παιζεις οτι εισαι ανεξαρτητος και χαλαρος, σιγουρος για σενα (παριστανεις οτι εχεις Ρηγαδες/ασσους στο χερι) και οταν η γκομενα το παιξει δυσκολη, στηλωσει τα ποδια (κανει raise και πρεπει να πας πασο αν δεν εχεις κατι καλο αφου πιθανοτατα εχει αυτη) εσυ κανεις reraise κ δειχνεις δυναμη  ( δεν εχω αναγκη εσενα, παω για άλλη κτλ) και θες να παει πασο αυτη πλεον (= να ενδωσει στο φλερτ σου );-) 

αν πηγαίνεις έτσι, θα βγαίνεις πάντα χαμένος.. ;)

* θα φαίνεται ότι τον παριστάνεις κι ότι δεν είσαι ο εαυτός σου
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Παιδιά, πέντε χρόνια έζησα Βερολίνο.

Θα είμαι σύντομος.

Απομυθοποίησα τις δυτικές γκόμενες που και καλά ψάχνουν γαμιά και γουστάρουν το σεξ και τρίχες ενώ οι ανατολικές είναι για τα λεφτά.

1. Πρώτον οι γενικεύσεις είναι λάθος.
2.Και οι γερμανίδες και οι περισσότερες γυναίκες στον κόσμο κατά κανόνα θέλουν δέσμευση γιατί αυτό είναι ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ. Απλά οι Ρωσορουμανοκλπ είναι πιο άγαρμπα στο κυνήγι του χρήματος και καταναλώνουν σαν τρελές στις καλύτερες μπότες και τσάντες ενώ η μέση Γερμανίδα είναι ευχαριστημένη με την τζην φουστίτσα της και ένα ζευγάρι Converse σταράκια από την εποχή του Πρωσογερμανικού πολέμου. Αλλά δεν θα την χαλάσει και να χαλάσεις κάποια λεφτά για πάρτη της. Απλά δεν τρελλαίνονται για κατανάλωση.
3.Γενικά όντως μία Γερμανίδα δεν θα πηδηχθεί αν δεν γουστάρει αλλά ούτε και θα πηδηχθεί σώνει και καλά για να πηδηχθεί. Είναι αρκετά συνειδητοποιημένες ως γυναίκες και πλέον έχουν και πολλές επιλογές για να διαλέξουν (Πορτορικανοί, μαύροι κλπ)

Αυτά τα ολίγα, ήθελα να είμαι σύντομος αλλά μπορώ και να επανέλθω με λεπτομέρειες.

για καμια δουλεια πες μας φιλαρακο
και ασε τις γκομενες... το μυαλο σας ολο στο πουλι σας το χετε
για αυτο κουτουλατε ο ενας πανω στον αλλον... χαιβανια ε χαιβανια
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36


οποτε οτι εχειις απο τα πανω ορμας δεν κολας με τον τροπο σου συνηθως οι πιο πολλη ορμανε και ειναι σαν μπεμπηδες δεν θελειπολλα σιροπια θελει και λιγο τσαμπουκα οταν δεις οτι γουσταρει και δυσκολη να το παιζει (εφοσον γουσταρει )Ορμας εστω ενα χαμουρεμα κατι ειναι και αυτο εφοσον γινει αυτο  πας καλα
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
να και ο δασκαλος....

αναθεμα και αν εχεις κανει ποτε πρακτικη εσυ ειδικα.

κεχαγιά στο καμάκι μου σε έχω ?

ρε μαλακες που να υπαρχει δουλεια
που εδω και 5 ωρες καθεστε εδω μεσα και αναλυετε
για το φλερτ κτλπ.... καντε και καμια δουλεια.

ΟΛα απο τους αλλους τα περιμενετε.

χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα, εσύ που μετράς τις ώρες των άλλων, είσαι έξω και ψάχνεις για δουλειά? αχαχχααχχαχααχχααχαχααχαχαχαχ

Πουλανε με 70 ευραιους 2 Τerra στο πλαισιο!  ;)

άντε γειά! λατίνε εραστή.... των υπολογιστών :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
κεχαγιά στο καμάκι μου σε έχω ?

ποιο καμακι σου ρε φαφλα?
Ελα να βγουμε εξω μια μερα να δουμε το "καμακι" σου
:jerking: :jerking: :jerking:

ολοι γινατε καμακηδες με 1 καμακι στα 10 χρονια
και αυτο με χαμηλη φωνη που ουτε οι ιδιοι δεν παιζει να ακουσατε
τι ειπατε....

τυπος που δεν χωνεται τουλαχιστο 3 φορες την εβδομαδα δεν θεωρειται καμακιας φιλε.
Λαθος στα μαθανε... ή μαλλον ετσι σε βολευουν για αυτο.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
για καμια δουλεια πες μας φιλαρακο
και ασε τις γκομενες... το μυαλο σας ολο στο πουλι σας το χετε
για αυτο κουτουλατε ο ενας πανω στον αλλον... χαιβανια ε χαιβανια

Φίλε μου αν μιλάς γερμανικά, και .

Επίσης επειδή κατάλαβα οτι έχεις κάποια σχέση με πληροφορική ο αντίστοιχος ΣΕΠΕ λέγεται BITKOM εκεί μπορείς να βρεις τις εταιρείες μέλη του.

Το χαιβάνια υποθέτω το είπες για κάποιον άλλο και το αντιπαρέρχομαι  ;).

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φίλε μου αν μιλάς γερμανικά, και .

Επίσης επειδή κατάλαβα οτι έχεις κάποια σχέση με πληροφορική ο αντίστοιχος ΣΕΠΕ λέγεται BITKOM εκεί μπορείς να βρεις τις εταιρείες μέλη του.

Το χαιβάνια υποθέτω το είπες για κάποιον άλλο και το αντιπαρέρχομαι  ;).

ναι μην ανησυχεις δεν εννοουσα εσενα  :grin:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
για καμια δουλεια πες μας φιλαρακο
και ασε τις γκομενες... το μυαλο σας ολο στο πουλι σας το χετε
για αυτο κουτουλατε ο ενας πανω στον αλλον... χαιβανια ε χαιβανια

εχω ζησει και εγω γερμανια οποτε να σου πω και εγω

οι Γερμανιδες γαμιουνται  και εαν θες να ξερεις γαμιουνται και ο αντρας τους κοιματε στο διπλα δωματιο και δεν τρεχει τιποτα εχω αρκετους φιλους που τα ακουγα ειμαι και εγω χωρισμενος απο γερμανιδα για αλλο λογο .

Σε αυτο που εχεις δικιο ειναι οτι σε ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΥΤΕΣ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΑΖ ΜΟΥ ΚΤΛ .

ΞΕΡΟΥΝ  σχεδον ολες τι θελουν στην ζωη τους και πιστεψε με δεν ειναι τα λεφτα  η δυτικες χωρες ειναι γυναικοκρατουμενες χωρες οποτε οι γυναικες κανουν οτι θελουν ,αλλα ετσι και εισαι μαζι τους παντρεμενως θα σου παρουν και το σωβρακο του παππου σου ετσι για να σε γαμησουν .Θελει πολη προσοχη .
κατα αλλα καμμιασχεση με ελληνιδες ειανι ακρα αντιθετα  με τις δικες μας


Για δουλεια sto arbeitsamt δεν ειναι και  τοσο καλα εχει και ελληνικα αμα θες για δουλεια το καλυτερο ειναι να βρεις απο κανενα γραφειο που νοικιαζει εργατες και μετα προχορας
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
ποιο καμακι σου ρε φαφλα?
Ελα να βγουμε εξω μια μερα να δουμε το "καμακι" σου
:jerking: :jerking: :jerking:

ολοι γινατε καμακηδες με 1 καμακι στα 10 χρονια
και αυτο με χαμηλη φωνη που ουτε οι ιδιοι δεν παιζει να ακουσατε
τι ειπατε....

τυπος που δεν χωνεται τουλαχιστο 3 φορες την εβδομαδα δεν θεωρειται καμακιας φιλε.
Λαθος στα μαθανε... ή μαλλον ετσι σε βολευουν για αυτο.

κωλοτούμπα, όλο το ποστ δες..σκέψου και σε κανά 7ωρο που θα βρεις κάτι να μου πεις, ποουκ μι ;)

τουιτ τουιτ φορ δε ταιμ μπϊινγκ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom