Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.365
Like
34
Πόντοι
166
κοιτα μεσα στην περιοδο του 2009-2010  :grin:

παιζει να την εχω πεσει σε καμια 50αρια γκομενες

ειτε σε τρενα ειτε σε λεωφορεια ειτε στο δρομο ειτε σε κλαμπ

ειτε σε καφετεριες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τωρα ηρεμω απλα!
Εισαι η αιτια που ολες οι γκομενες πηραν yaris
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ακριβως τυπε
και εγω ετσι ενιωθα... αρχικα ελεγα δεν θα μιλησω σε καμια κουφαλα σημερα
και ολο με τρωγε να την κανω....  :2funny: :2funny:

Δεν μπορείς να φανταστείς.Εχω χάσει γκόμενες για ένα δευτερόλεπτο.Μια φορά ήμουν με άλλους και με βλέπουν να τρέχω.Μου λένε τι κάνεις;Μαλάκες λέω βλέπω κάτι φοβερές Τσέχες στα σκαλιά και σε λίγο θα σηκωθούν.Πού τις βλέπεις μου λένε;μαλάκες τρέξτε τους λέω και την κάνω.Ακριβώς μόλις έφτασα οι τύπισσες είχαν σηκωθεί και έμπαιναν στο αμάξι για να φύγουν.Οι άλλοι δεν ήξεραν πού είμαι με είχαν χάσει.
Μετά από λίγο βρίσκω άλλες Τσέχες στο πάρκο.Εκεί που φίλαγα τη μια με παίρνουν τηλέφωνο.Πού είσαι μαλάκα;εμείς έχουμε πάει να φάμε σουβλάκια.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.365
Like
34
Πόντοι
166
Δεν μπορείς να φανταστείς.Εχω χάσει γκόμενες για ένα δευτερόλεπτο.Μια φορά ήμουν με άλλους και με βλέπουν να τρέχω.Μου λένε τι κάνεις;Μαλάκες λέω βλέπω κάτι φοβερές Τσέχες στα σκαλιά και σε λίγο θα σηκωθούν.Πού τις βλέπεις μου λένε;μαλάκες τρέξτε τους λέω και την κάνω.Ακριβώς μόλις έφτασα οι τύπισσες είχαν σηκωθεί και έμπαιναν στο αμάξι για να φύγουν.Οι άλλοι δεν ήξεραν πού είμαι με είχαν χάσει.
Μετά από λίγο βρίσκω άλλες Τσέχες στο πάρκο.Εκεί που φίλαγα τη μια με παίρνουν τηλέφωνο.Πού είσαι μαλάκα;εμείς έχουμε πάει να φάμε σουβλάκια.
kαλα εσυ προσφερεις αφθονο γελιο...
μεσα σ απογνωση τρεχεις σαν τον βεγγο..
οι γνωστοι πειναλεοι που σφιξαν 2-3 μηνες σε κανα τζιμ περνοντας συνθετικα..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν μπορείς να φανταστείς.Εχω χάσει γκόμενες για ένα δευτερόλεπτο.Μια φορά ήμουν με άλλους και με βλέπουν να τρέχω.Μου λένε τι κάνεις;Μαλάκες λέω βλέπω κάτι φοβερές Τσέχες στα σκαλιά και σε λίγο θα σηκωθούν.Πού τις βλέπεις μου λένε;μαλάκες τρέξτε τους λέω και την κάνω.Ακριβώς μόλις έφτασα οι τύπισσες είχαν σηκωθεί και έμπαιναν στο αμάξι για να φύγουν.Οι άλλοι δεν ήξεραν πού είμαι με είχαν χάσει.
Μετά από λίγο βρίσκω άλλες Τσέχες στο πάρκο.Εκεί που φίλαγα τη μια με παίρνουν τηλέφωνο.Πού είσαι μαλάκα;εμείς έχουμε πάει να φάμε σουβλάκια.

ε αστο πες του... εσυ μονο για σουβλακια εισαι.
Πνιξε τον πονο σου εκει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μη μου λες για "περίοδο" γιατί την έχω μια φορά το μήνα ..
Τώρα αν εσένα σε πιάνει στη μέση του δρόμου είτε σε λεωφορεία είτε σε κλαμπ τι να σου πω χρυσέ μου..."Να λάβεις τα μέτρα σου"

ελεινιδες  :birdman:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ε αστο πες του... εσυ μονο για σουβλακια εισαι.
Πνιξε τον πονο σου εκει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ασε ρε.Ο ένας σου λέει τώρα θέλω να κοιμηθώ ο άλλος τώρα θέλω να χέσω ο άλλος τώρα θέλω να φάω.Σόρρυ ρε φίλε αλλά άμα πρέπει να χέσεις να φας να κοιμηθείς πώς περιμένεις να έχεις κάποιο πλεονέκτημα;γιατί δηλαδή να επιλέξει η γκόμενα εσένα και όχι κάποιον άλλο;το καμάκι θέλει θυσίες.Θυσιάζεις ύπνο,λεφτά,χρόνο και ένα σωρό άλλα πράγματα.Αλλιώς θα γαμούσαν  όλοι με γκασμά.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ασε ρε.Ο ένας σου λέει τώρα θέλω να κοιμηθώ ο άλλος τώρα θέλω να χέσω ο άλλος τώρα θέλω να φάω.Σόρρυ ρε φίλε αλλά άμα πρέπει να χέσεις να φας να κοιμηθείς πώς περιμένεις να έχεις κάποιο πλεονέκτημα;γιατί δηλαδή να επιλέξει η γκόμενα εσένα και όχι κάποιον άλλο;το καμάκι θέλει θυσίες.Θυσιάζεις ύπνο,λεφτά,χρόνο και ένα σωρό άλλα πράγματα.Αλλιώς θα γαμούσαν  όλοι με γκασμά.

τα ξερω και απο μενα ρε τυπε  :grin:
και σε μενα κατι τετοια κομπλεξικα εκαναν ωρες ωρες
μερικοι.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
τα ξερω και απο μενα ρε τυπε  :grin:
και σε μενα κατι τετοια κομπλεξικα εκαναν ωρες ωρες
μερικοι.
Άντε ντε? Επι το έργον...τι το καθυστερείτε?
Φέτα είναι να κάνει το δρομολόγιό της?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλά που "πιάσαμε" τη φέτα και μου κλείνεις ματάκι..

Αααα ωωωωω αν ήταν κάτι άλλο έπρεπε να περάσω από τον τόρνο πια
για να κλείσει ααααααχαχχααχαχαχαχ...!!!!

ε μου δωσες πατημα!!!!
Ματακι κλεινω οταν ειμαι τσαχπινης  :grin: :grin:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.365
Like
34
Πόντοι
166
Καλά που "πιάσαμε" τη φέτα και μου κλείνεις ματάκι..

Αααα ωωωωω αν ήταν κάτι άλλο έπρεπε να περάσω από τον τόρνο πια
για να κλείσει ααααααχαχχααχαχαχαχ...!!!!
μποτοξ ε?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δεν μπορείς να φανταστείς.Εχω χάσει γκόμενες για ένα δευτερόλεπτο.Μια φορά ήμουν με άλλους και με βλέπουν να τρέχω.Μου λένε τι κάνεις;Μαλάκες λέω βλέπω κάτι φοβερές Τσέχες στα σκαλιά και σε λίγο θα σηκωθούν.Πού τις βλέπεις μου λένε;μαλάκες τρέξτε τους λέω και την κάνω.Ακριβώς μόλις έφτασα οι τύπισσες είχαν σηκωθεί και έμπαιναν στο αμάξι για να φύγουν.Οι άλλοι δεν ήξεραν πού είμαι με είχαν χάσει.
Μετά από λίγο βρίσκω άλλες Τσέχες στο πάρκο.Εκεί που φίλαγα τη μια με παίρνουν τηλέφωνο.Πού είσαι μαλάκα;εμείς έχουμε πάει να φάμε σουβλάκια.

Μεγάλε είσαι μέγας μουνοκυνηγός!!!  :rockon:

Ερώτηση:
:think: Το σκυλί το είχες πάρει μαζί σου για να στις μαζεύει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom