Νέα

Πως βρίσκεις γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μεγάλε είσαι μέγας μουνοκυνηγός!!!  :rockon:

Ερώτηση:
:think: Το σκυλί το είχες πάρει μαζί σου για να στις μαζεύει?

Αμα είχα σκύλο δεν ξέφευγε καμία.Φαντάζεσαι να έχεις σκύλο να οσμίζεται τη Ρωσίδα ή την Τσέχα από χιλιόμετρα;
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Είναι πάθος.Τώρα στο sunny beach δε σταματούσα να καμακώνω.Δεν μπορώ μου βγαίνει αυτόματα.Θυμάμαι είχα πάει Κοπεγχάγη για 4 μέρες και ταξίδευα κάθε απόγευμα Σουηδία για να καμακώσω.Μια φορά έβρεχε και εκεί που πάω στο υπόστεγο του σταθμού για να προφυλαχθώ βλέπω μια απόλυτη μουνάρα Σουηδέζα να βγαίνει από το σταθμό και να βαδίζει γρήγορα προς το κέντρο.Ηταν τόσο μουνάρα τόσο ξεχώριζε ακόμα και στη Σουηδία που δεν άντεξα όρμησα στη βροχή και την καμάκωσα.Μετά βέβαια ήμουνα μούσκεμα στην επιστροφή στην Κοπεγχάγη αλλά η γκόμενα ανταποκρίθηκε.Χαμογελούσε συνέχεια όταν της μίλαγα φαίνεται θα σκέφτηκε για να φάει αυτός ο μεσογειακός τόση βροχή για την πάρτη μου πάει να πει οτι με γουστάρει πολύ.
kman πες για τις δυτικες που ενδιαφερουν εμενα ...πες καμια εμπειρια απο κεινη την πλευρα :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
Παντου μπορεις να βρεις γκομενα, σε bar, cafe, club, παραλιες, σε γαμους, κηδειες, ακομα και στο γκισε της τραπεζας που πληρωνεις τη δοση του δανειου ή στον ΟΤΕ οταν πας να πληρωσεις το λογαριασμο. Αρκει να πιανεις τα "σηματα" που εκπεμπει η καθεμια και να μπορεις να πεις δυο κουβεντες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
kman πες για τις δυτικες που ενδιαφερουν εμενα ...πες καμια εμπειρια απο κεινη την πλευρα :cheesy: :cheesy:

Κοίτα με τις Δυτικές το πρόβλημα είναι οτι είναι δύσκολο να βρεις κάτι να τις εξιτάρει.Τα έχουν δει και τα έχουν κάνει όλα.Π.χ. για την ανατολική είναι σαν όνειρο το ελληνικό νησί.Η δυτική όμως έχει πάει παντού.Τώρα αν κάποιος μπορεί να προσφέρει κάτι σε στυλ κότερο κτλ τότε είναι άλλο το επίπεδο η γκόμενα σίγουρα θα δείξει ενδιαφέρον.
Επίσης με τις δυτικές παίζει ρόλο η ηλικία.Οι Γερμανίδες πάνε μόνο με συνομιλήκους τους.Για αυτό βλέπεις κάτι μουνάρες με δεκαοχτάχρονους μπόμπιρες που στην Ελλάδα θα έξυναν τη χούφτα τους.Αντίθετα οι Σλαύες προτιμούν 5-15 χρόνια μεγαλύτερους.Δηλαδή αν είσαι κάτω των 25 συμφέρουν οι δυτικές αν είσαι πάνω από 25 καλύτερες είναι οι Σλαύες.
Οι δυτικές επίσης τείνουν στο φεμινισμό και το λεσβιασμό.Θέλουν το καμάκι όχι όμως κατ'ανάγκη το πήδημα.Βασικά θέλουν να γαμιούνται όποτε θέλουν αυτές και το εκλογικεύουν.Ψάχνουν δηλαδή κάποιο λόγο που θα γαμηθούν δεν είναι τόσο συναισθηματικές.Οι Σλαύες είναι ανώτερες από κάθε άποψη εκτός ίσως της εμφανισιακής όταν μιλάμε για Σουηδέζες.Επίσης νοητικά υπερέχουν οι δυτικές είναι πιο ευφυείς.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.571
Πόντοι
41.447
Κοίτα με τις Δυτικές το πρόβλημα είναι οτι είναι δύσκολο να βρεις κάτι να τις εξιτάρει.Τα έχουν δει και τα έχουν κάνει όλα.Π.χ. για την ανατολική είναι σαν όνειρο το ελληνικό νησί.Η δυτική όμως έχει πάει παντού.Τώρα αν κάποιος μπορεί να προσφέρει κάτι σε στυλ κότερο κτλ τότε είναι άλλο το επίπεδο η γκόμενα σίγουρα θα δείξει ενδιαφέρον.
Επίσης με τις δυτικές παίζει ρόλο η ηλικία.Οι Γερμανίδες πάνε μόνο με συνομιλήκους τους.Για αυτό βλέπεις κάτι μουνάρες με δεκαοχτάχρονους μπόμπιρες που στην Ελλάδα θα έξυναν τη χούφτα τους.Αντίθετα οι Σλαύες προτιμούν 5-15 χρόνια μεγαλύτερους.Δηλαδή αν είσαι κάτω των 25 συμφέρουν οι δυτικές αν είσαι πάνω από 25 καλύτερες είναι οι Σλαύες.
Οι δυτικές επίσης τείνουν στο φεμινισμό και το λεσβιασμό.Θέλουν το καμάκι όχι όμως κατ'ανάγκη το πήδημα.Βασικά θέλουν να γαμιούνται όποτε θέλουν αυτές και το εκλογικεύουν.Ψάχνουν δηλαδή κάποιο λόγο που θα γαμηθούν δεν είναι τόσο συναισθηματικές.Οι Σλαύες είναι ανώτερες από κάθε άποψη εκτός ίσως της εμφανισιακής όταν μιλάμε για Σουηδέζες.Επίσης νοητικά υπερέχουν οι δυτικές είναι πιο ευφυείς.

'οτι να'ναι.....
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046


ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΩς ΒΡΗΣΚΕΙΣ?
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.642
Like
30
Πόντοι
16
kman πες για τις δυτικες που ενδιαφερουν εμενα ...πες καμια εμπειρια απο κεινη την πλευρα :cheesy: :cheesy:

Φίλε μου η διαφορά είναι ότι οι Δυτικές γαμιούνται γιατί θέλουν να γαμηθούν και το ευχαριστιούνται.
Οι ανατολικές γαμιούνται για να τα παίρνουν ή γιατί πιστεύουν ότι θα τα πάρουν.
Πήγαινε σε ένα μπαρ στη Γερμανία και αν δε φύγεις με γκόμενα, αν το επιδιώξεις βέβαια, ή δε θα βλέπεσαι ή θα είσαι αδερφή.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Φίλε μου η διαφορά είναι ότι οι Δυτικές γαμιούνται γιατί θέλουν να γαμηθούν και το ευχαριστιούνται.
Οι ανατολικές γαμιούνται για να τα παίρνουν ή γιατί πιστεύουν ότι θα τα πάρουν.
Πήγαινε σε ένα μπαρ στη Γερμανία και αν δε φύγεις με γκόμενα, αν το επιδιώξεις βέβαια, ή δε θα βλέπεσαι ή θα είσαι αδερφή.
γουσταρω τετοιες γυναικες ρε φιλε ...αυτα ειναι ...θα μεταναστευσω προς δυτικα μετα το πανεπισστημιο για δουλεια ...αλλα τωρα εχω ενα λογο παραπανω :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Τα καλύτερα μουνιά τα έχω γνωρίσει από καμάκι στο δρόμο αλλά απαιτεί τρομερή επιμονή απίστευτο περπάτημα αντοχές και να είσαι διατεθειμένος να παίρνεις ρίσκα.Μια φορά γνώρισα μια Ρωσίδα στο δρόμο και μετά από λίγο τη φίλαγα σε καφέ στην Πλάκα.Ο γκόμενός της δε σταματούσε τα τηλέφωνα έπαιρνε κάθε δέκα λεπτά.Αυτή μου είπε οτι είναι πρώην.Πόσο μαλάκας μπορεί να είναι κάποιος να τηλεφωνεί στη γκόμενα πάνω από μία φορά;

Kman  εισαι πολλη σωστος ετσι ειναι θελει πολλλη υπομονη εγω εβγαινα μικρος εξω με τις ωρες καθομουνα και σκεφτομουνα τι  εχει κανει η γκομενα που εβλεπα απενατνι και πως να τις την πεσω  θελει πολλη ρισκο  και πολλη φαντασια  οτι μαλακια σου ερχεται οχι μονο για να πιασεις κουβεντα αλλα να την γραπωσεις να παρεςι δικια σου .

Να σαι καλα μου που δεν ειμαι μονος μου σε οποιον τα λεω νομιζει οτι ειμαι τρελος

Ειχα τσιμπησει με ενα φιλο 2 γερμανακια   πεταγες 20 δραχμες στον κωλο τους και σου γυριζανε σε ψιλα (Σκυλια )
παιρνω την μια εγω για κατασταση βλεπω τον αλλο να την κοιτα του λεω μιλα τις ρε μαλακα στην εχω ετοιμη ΚΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΑ ΞΕΡΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ..................και γελαγε ο μαλακας
Εισαι ο πιο σωστος εδω μεσα   το λεω γιατι και εγω ετσι εχω γνωρισει πιο πολλες γκομενες απο οτι με γνωστους πλεον δεν εχω και τους τρελους φιλους οπως οοταν ημουν 18 και ολα πανε στο ετσι .
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
898
Κριτικές
1
Like
1.712
Πόντοι
206
Βρισκεις οταν σταματας να ψαχνεις  :rockon:
Καταλαβαινω τι εννοεις αλλα δεν το εξεφρασες σωστα.
Ποτε δεν σταματας να ψαχνεις απλως δεν πρεπει σε καμια περιπτωση να το φωναζεις με την συμπεριφορα σου!
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Καταλαβαινω τι εννοεις αλλα δεν το εξεφρασες σωστα.
Ποτε δεν σταματας να ψαχνεις απλως δεν πρεπει σε καμια περιπτωση να το φωναζεις με την συμπεριφορα σου!

καποιος μου ειχε πει καποτε  Η γυναιακες ειναι βοδια  εχουν τον ελεγχο γιατι ολοι θελουν να γαμισουν εσυ για να τις εχεις πρεπει να τις ξεγελασεις να τις δουλεψεις .
Τι εννοουσε πρεπει να το παιζεις  και να μην εισαι λιγουρης του στυλ και να μην ειμαι μαζι σου θα ειμαι με καποια αλλη οι γυναικες κολανε με κατι τετιοια γιατι σκεφτονται σαν βοδια τι εχει αυτος και δεν φοβαται .....που να σου εξηγω τωρα παντος η ολοι ιδεα αυτη ειναι πανω κατω
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
εγω δεν βρισκω ποτε :cool2:






























αυτες με βρισκουν :tooth:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
καποιος μου ειχε πει καποτε  Η γυναιακες ειναι βοδια  εχουν τον ελεγχο γιατι ολοι θελουν να γαμισουν εσυ για να τις εχεις πρεπει να τις ξεγελασεις να τις δουλεψεις .
Τι εννοουσε πρεπει να το παιζεις  και να μην εισαι λιγουρης του στυλ και να μην ειμαι μαζι σου θα ειμαι με καποια αλλη οι γυναικες κολανε με κατι τετιοια γιατι σκεφτονται σαν βοδια τι εχει αυτος και δεν φοβαται .....που να σου εξηγω τωρα παντος η ολοι ιδεα αυτη ειναι πανω κατω
ρε φιλε ακομα και οι σιχαμενες ελλειηνιδες πεφτουν αλλα πρεπει να το εξασκησεις παρα πολυ το καμακι...το εκανα καποτε και εφτασα σε ενα ικανοποιητικο βαθμο αλλα βαρεθηκα να τρωω σχεδον παντα χ και απο τοτε γααω μονο πουτανες ...οχι οτι με απασχολει πια ιδιαιτερα ...απλα ολα ειναι θεμα δουλειας
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
.
 

Συνημμένα

  • Iwasheretowitnessthisepicthread.gif
    Iwasheretowitnessthisepicthread.gif
    4,1 KB · Εμφανίσεις: 21

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φίλε μου η διαφορά είναι ότι οι Δυτικές γαμιούνται γιατί θέλουν να γαμηθούν και το ευχαριστιούνται.
Οι ανατολικές γαμιούνται για να τα παίρνουν ή γιατί πιστεύουν ότι θα τα πάρουν.
Πήγαινε σε ένα μπαρ στη Γερμανία και αν δε φύγεις με γκόμενα, αν το επιδιώξεις βέβαια, ή δε θα βλέπεσαι ή θα είσαι αδερφή.

Ναι,περίπου έτσι είναι.Αλλά στις σλαυικές χώρες μια γκόμενα μπορεί να σε θέλει:
1.Για γαμπρό
2.Για σπόνσορα
3.Για γκόμενο
4.Για γαμιά

Ενώ στις δυτικές χώρες σε θέλει μόνο για γαμιά συνήθως.Οπότε χάνεις τις κατηγορίες 1-3 που πάνε με τους δικούς τους δηλαδή στις δυτικές χώρες ένα τεράστιο ποσοστό του πληθυσμού δεν ενδιαφέρεται για Ελληνες.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Ναι,περίπου έτσι είναι.Αλλά στις σλαυικές χώρες μια γκόμενα μπορεί να σε θέλει:
1.Για γαμπρό
2.Για σπόνσορα
3.Για γκόμενο
4.Για γαμιά

Ενώ στις δυτικές χώρες σε θέλει μόνο για γαμιά συνήθως.Οπότε χάνεις τις κατηγορίες 1-3 που πάνε με τους δικούς τους δηλαδή στις δυτικές χώρες ένα τεράστιο ποσοστό του πληθυσμού δεν ενδιαφέρεται για Ελληνες.
kman εισαι μορφη δωσε τα φωτα σου για τις δυτικες ...ζωντανα παραδειγματα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom