Νέα

Πως να γαμησω την κουμπαρα μου-προτάσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 724
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ποσο παει το κιλο ?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τυπε τουμπανακι φαινεται η κουμπαρουλα σου! Σε πειραζει να τον σφεντονιασω λιγο με την παρτη της?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
apou υπαρχει τροπος να δουμε αν οι φωτο ειναι γνησιες
βγαλτε φωτο και οι 2 μαζι την ωρα που σε τσιμπουκωνει ας πουμε και διπλα εχε και μια ημερησια εφημεριδα να δουμε την ημερομηνια
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
apou υπαρχει τροπος να δουμε αν οι φωτο ειναι γνησιες
βγαλτε φωτο και οι 2 μαζι την ωρα που σε τσιμπουκωνει ας πουμε και διπλα εχε και μια ημερησια εφημεριδα να δουμε την ημερομηνια

Νατο   με την εφημεριδα  ...Τοχα πει :grin: :grin: :grin: :grin:
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
αν ηταν αληθινες θα ειχε βαλει ειδη ολα τα γνωστα, εφημεριδες, ελληνικο περιοδικο, μπισκτοτα παπαδοπουλου, εναν φραπε βρε αδερφε κατι  :dancing:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
apou υπαρχει τροπος να δουμε αν οι φωτο ειναι γνησιες
βγαλτε φωτο και οι 2 μαζι την ωρα που σε τσιμπουκωνει ας πουμε και διπλα εχε και μια ημερησια εφημεριδα να δουμε την ημερομηνια

Παει να ψάξει  να τις βρει στο ιντερνετ ... θα περιμενεις λιγο  :grin:
 

matakiasm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
136
Κριτικές
8
Like
551
Πόντοι
301
Μπράβο ρε apou και σε είχαμε αποπάρει! Αρχηγός! Εϋγε νέε μου δίνεις ελπίδες σε όλους μας!!!  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: την κουμπαρούλα! αλλά πρόσεξε ... από πίσω παιδί μου να μην έχουμε κανά ατύχημα!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ρίξε οξύ στον πουτσο του κουμπάρου και νέφτι στον κώλο του. Ε..με την αγαμία που θα έχει η κουμπάρα...ε...σίγουρα θα σου ρίξει μια ματιά.. :knockinb:
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Απού δεν σε ανησυχεί το ενδεχόμενο ο καλός σου κουμπάρος(από παντρειά, βαφτίσια, τι; αντιλαμβάνεσαι πόσο σημαντικό είναι σημειλογικώς) ο κορνούτος και ως ναυτικός να βρει το σάιτ ή να του το σφυρίξουνε; Καθώς οι φωτό που έχεις ανεβάσει είναι χαρακτηριστικές και αναγνωρίσιμες δεδομένου ότι τις ίδιες του τις στέλνεις και ότι ο κόσμος στις μέρες μας είναι ΠΑΡΑ πολύ μικρός. Λέω γω τώρα..
 

spirosgo

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Προς καχύποπτους :

α. ο απου αν ήθελε, έλεγε τυχόν μαϊμουδιά από την αρχή, δεν χρειαζόταν να περιμένει τόσο καιρό ....

β. εσείς, όταν πηδάτε -και δη παράνομα- έχετε το ελεύθερο από την αντισυμβαλλόμενη να τραβάτε και φωτος ; είναι δυνατόν να της πει :' <Μωρό μου κάτσε λίγο, χρειάζομαι πειστήρια για το μπου ;;; Πάτε καλά ;

Πρέπει να βασιστούμε στον λόγο του ... 
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Προς καχύποπτους :

α. ο απου αν ήθελε, έλεγε τυχόν μαϊμουδιά από την αρχή, δεν χρειαζόταν να περιμένει τόσο καιρό ....

β. εσείς, όταν πηδάτε -και δη παράνομα- έχετε το ελεύθερο από την αντισυμβαλλόμενη να τραβάτε και φωτος ; είναι δυνατόν να της πει :' <Μωρό μου κάτσε λίγο, χρειάζομαι πειστήρια για το μπου ;;; Πάτε καλά ;

Πρέπει να βασιστούμε στον λόγο του ... 

esy βασισου αμα θες.
Εγω δεν βαζισομαι... πιπες μας λεει
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
apoy ο σειλορ περναει απο τις μπουκαπορτες στο καραβι η σκυβει?
η κουμπαρα εδωσε και κολο?
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Προς καχύποπτους :

α. ο απου αν ήθελε, έλεγε τυχόν μαϊμουδιά από την αρχή, δεν χρειαζόταν να περιμένει τόσο καιρό ....

β. εσείς, όταν πηδάτε -και δη παράνομα- έχετε το ελεύθερο από την αντισυμβαλλόμενη να τραβάτε και φωτος ; είναι δυνατόν να της πει :' <Μωρό μου κάτσε λίγο, χρειάζομαι πειστήρια για το μπου ;;; Πάτε καλά ;

Πρέπει να βασιστούμε στον λόγο του ... 
Όποιος έχει βγάλει παντρεμένη ξέρει ότι όχι φωτογραφίες αλλά και στο κλαρί που λέει ο λόγος. Άπαξ και γαμήθηκε η παντρεμένη (και μάλιστα εντός του στενού φιλικού κύκλου) α. θα κάνει ό,τι δεν κάνει με τον άντρα της β. Θα πει ναι στα πάντα.
Μια ένσταση εξεφράσθη ήδη, πολύ άνοιγμα ρε παιδί μου, και είπαμε ο κόσμος είναι μικρός, τι να πω τέτοια αφοβία, μπράβο!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Επειδή το εθιμο λέει ότι με την κουμπάρα επιβάλλεται, ο φίλος μας να δοκιμάσει ένα απλό και μετά ένα διπλό μαζί με τη γυναίκα του.
 

young4mtr

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
147
Like
2
Πόντοι
1
Προς καχύποπτους :

α. ο απου αν ήθελε, έλεγε τυχόν μαϊμουδιά από την αρχή, δεν χρειαζόταν να περιμένει τόσο καιρό ....

β. εσείς, όταν πηδάτε -και δη παράνομα- έχετε το ελεύθερο από την αντισυμβαλλόμενη να τραβάτε και φωτος ; είναι δυνατόν να της πει :' <Μωρό μου κάτσε λίγο, χρειάζομαι πειστήρια για το μπου ;;; Πάτε καλά ;

Πρέπει να βασιστούμε στον λόγο του ... 

Αν ο apouranos είναι τρολ ο σκοπός του θα ήταν να το τραβήξει όσο περισσότερο πάει. Άσε που με την ανωνυμία του Ίντερνετ δεν είσαι σίγουρος για τίποτα. Μπορεί ο apouranos να μην είναι καν άντρας ή η κουμπάρα να μην είναι υπαρκτό πρόσωπο. Γιατί να πρέπει να αποδεχθούμε όσα γράφονται ως αληθή; Μπορεί και να είναι αλλά εγώ τείνω στο ότι λέει ψέμματα. Όποιος πηδάει την κουμπάρα του στα κρυφά (γιατί προφανώς και γίνονται αυτά) δεν το δημοσιοποιεί στο Ίντερνετ ούτε βάζει φωτογραφίες της δημοσίως. Αυτό που λέει ο τύπος πιο πριν, γιατί να βάλεις φωτογραφίες και να κινδυνεύσεις να την αναγνωρίσουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom