Νέα

Πώς είναι η ερωτική ζωή με λεχώνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gigifiogkos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 110
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

συχνοτητα σεξ με τη συντροφο σας ωστε να μην χρειαζεστε συμπληρωμα.

  • 2-3 φορες το μηνα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 1 φορα τη βδομαδα

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    8
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
606
Κριτικές
28
Like
3.223
Πόντοι
2.596
Επιστημονική, ωραία, τεκμηριωμένη θεώρηση από την τύπισσα Κλεοπάτρα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για πόσα κιλά παραπάνω μιλάμε τύπε;
πηρε αρκετα αλλα δεν εχει ιδιαιτερη σημασια.
ειναι ηδη σε καλο δρομο και το σημαντικοτερο ειναι οτι δεν εχει χαθει η ελξη.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306
Πιστεύω ότι η ερωτική ζωή με λεχώνα είναι λίγο καλύτερη από την ερωτική ζωή με αυτό:
alien-1.jpg
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.814
Like
12.779
Πόντοι
2.606
καπως ετσι το βλεπουμε κι εμεις και χαιρομαι που δεν ειμαστε οι μονοι.
προσεχω τη γυναικα μου και προσπαθω να την εχω χαρουμενη, γιατι ετσι θα ειμαι κι εγω και το παιδι μας.
:hi:
καλα κανεις τυπε απλα εμεις καλαμπουριζουμε
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.121
Κριτικές
14
Like
4.295
Πόντοι
2.777
Πόσους γνωστούς μου τους παράτησαν οι γυναίκες τους επειδή δεν έκαναν παιδιά. Ο άλλος τρέμει να κάνει παιδί με αυτή την ακρίβεια.
δεν είναι μόνο η ακρίβεια η οικονομική,
παθαίνουν κοκομπλόκο οι γυναίκες και βάζουν πλαφόν στο κρεβάτι στα καπάκια, από υπερπληθωρισμό σε σφιχτή σεξονομική πολιτική λιτότητας.
οι προτεραιότητες μετατοπίζονται κι έτσι αργά, σταθερά, συνεπάγεται η φτωχοποίηση του σεξουαλικού θέματος
κάπου πιο μετά επέρχεται και η ζαλάδα της εμμηνόπαυσης, η κατάσταση όπου οποιοδήποτε εγχειρήδιο, βιβλίο, σύγγραμα αποτυγχάνει παταγωδώς να αποδώσει τις ενδεδειγμένες ενέργειες επαναφοράς του συστήματος σε προτύτερη λειτουργική έκδοση.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.533
Κριτικές
43
Like
8.453
Πόντοι
1.936
Ψυχολογικα για τη μητερα παραμονευει επιλοχιος καταθλιψη.Το πιο σοβαρο ειναι αυτο.Σωματικα ειναι ευαλωτη σε μολυνσεις εκει κατω καθ'οτι η μητρα ειναι ανοιχτη σαν τριανταφυλλο.Ο κολπος ειναι μαυρο χαλι απο τη γεννα.Αν ειχε φυσιολογικο τοκετο βεβαια.Οποτε καλο ειναι ο πατερας να εκτονωνεται αλλου.Στα μουλωχτα.Συγκινησεις μπορει να επιφερουν πιο γρηγορα την επιλοχια καταθλιψη.
Μετα βεβαια αρχιζουν τα "για ποια με περασες δεν κανω τετοια " κτλ....
Αν ξερανε οι υποψηφιοι πατερες που πεφτουνε με το που θα καταστησουν εγκυο την εκλεκτη του στενου τους οικογενειακου περιβαλλοντος(...υπαρχει λογος που το λεω αυτο),θα κοβανε την τσουτσουνα τους καο ια την ριχνανε στα ψαρια....
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.178
Πόντοι
1.056
Ψυχολογικα για τη μητερα παραμονευει επιλοχιος καταθλιψη.Το πιο σοβαρο ειναι αυτο.Σωματικα ειναι ευαλωτη σε μολυνσεις εκει κατω καθ'οτι η μητρα ειναι ανοιχτη σαν τριανταφυλλο.Ο κολπος ειναι μαυρο χαλι απο τη γεννα.Αν ειχε φυσιολογικο τοκετο βεβαια.Οποτε καλο ειναι ο πατερας να εκτονωνεται αλλου.Στα μουλωχτα.Συγκινησεις μπορει να επιφερουν πιο γρηγορα την επιλοχια καταθλιψη.
Μετα βεβαια αρχιζουν τα "για ποια με περασες δεν κανω τετοια " κτλ....
Αν ξερανε οι υποψηφιοι πατερες που πεφτουνε με το που θα καταστησουν εγκυο την εκλεκτη του στενου τους οικογενειακου περιβαλλοντος(...υπαρχει λογος που το λεω αυτο),θα κοβανε την τσουτσουνα τους καο ια την ριχνανε στα ψαρια....
"Όχι σκουπίδια σε θάλασσες κ ακτές!"
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
1
Like
2.476
Πόντοι
456
Το έμβρυο βρίσκεται τόσο ψηλά στην πύελο μας και απέχει κάποια εκατοστά από τη μήτρα διότι υπάρχουν κι άλλα γειτονικά όργανα που πιέζονται σε εκείνο το σημείο όπως είναι η ουρήθρα το λεπτό και το παχύ έντερο το μόνο πρόβλημα θα ναι να τις φεύγουνε τα τσιρ τσιρρρρ!!:cheesy::cheesy::cheesy: οπότε αυτό δεν ισχύει το παραμύθι συγνώμη που σας στεναχώρησα:globeos-haha:

Επίσης δεν ισχύει ότι ξεχειλώνουμε μετά τη γέννα ουτε μετα απο τα πολλά χρόνια σεξ (για εσκορτ) πάντα παίρνει το ίδιο σχήμα από εκεί που ξεκίνησε είναι τρομερά ελαστικό !!! της καλημέρες στους αγαπητούς μου άντρες
Ντάξει εμένα προσωπικά θα με ενοχλούσαι.
Όπως δε θα έκανα σεξ δίπλα σε ένα μωρό που κοιμάται, δε θα κανα και δίπλα σε ένα έμβρυο.
Θα μου πεις δεν καταλαβαίνει, αλλά νοιώθουν και τα έμβρυα.
Όπως π.χ. αν τους παίζεις μουσική καταλαβαίνουν και εφόσον είναι συνδεδεμένα με τη μάνα νοιώθουν ότι και αυτη...

Και για το μουνί που λες δεν ξεχειλώνει, παίζει από κοπέλα σε κοπέλα.
Όπως άλλες γεννάνε και λίγο μετά είναι σα να μη γέννησαν, άλλες ξεχειλώνουν τα πατσά και οι ραγάδες, και δε μαζεύονται ποτέ.
Το ίδιο και το μουνί.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.445
Πόντοι
2.487
Μακρυα μαν
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.007
Κριτικές
10
Like
1.384
Πόντοι
506
Δεν γινεται εκεινο το διαστημα.Υπαρχουν γυναικες που θελουν οπως και να εχει αλλα ειναι ανεφικτο ειτε με κανονικες γεννες ειτε με καισαρικες και ειναι τρυφερο εκεινο το διαστημα.Υστερα με το καλο δεν θα σταματαμε.Τετοιες υπερτατες στιγμες δεν τραυματιζουμε την λεχωνα μας για κανεναν λογο.
 

Kleopatea

Call-Girl
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
138
Like
873
Ντάξει εμένα προσωπικά θα με ενοχλούσαι.
Όπως δε θα έκανα σεξ δίπλα σε ένα μωρό που κοιμάται, δε θα κανα και δίπλα σε ένα έμβρυο.
Θα μου πεις δεν καταλαβαίνει, αλλά νοιώθουν και τα έμβρυα.
Όπως π.χ. αν τους παίζεις μουσική καταλαβαίνουν και εφόσον είναι συνδεδεμένα με τη μάνα νοιώθουν ότι και αυτη...

Και για το μουνί που λες δεν ξεχειλώνει, παίζει από κοπέλα σε κοπέλα.
Όπως άλλες γεννάνε και λίγο μετά είναι σα να μη γέννησαν, άλλες ξεχειλώνουν τα πατσά και οι ραγάδες, και δε μαζεύονται ποτέ.
Το ίδιο και το μουνί.
Ο γυναικολόγος ενημερώνει όσο μεγαλύτερη σε ηλικία τόσο χαλαρώνει (σωμα,αιδοίο, πρόσωπο)η φυσική προπαίδεια της ζωής.
Και λέω να χαλαρώσεις λίγο το σκέφτεσαι πολύ :angel: δεν κάνεις κακό στο έμβρυο , δείχνεις στη μαμά του πόσο την αγαπάς και πόσο θέλεις να αγγίζεις το κορμί της και να αφήνεσαι ελεύθερος γιατί δεν υπάρχει κάτι ποιο όμορφο από το να κάνουν έρωτα τα ζευγάρια που είναι χρονξα μαζί. Ο γυναικολόγος το επιτρέπει το σεξ έως τον 6 μήνα :kiss-mark:
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
606
Κριτικές
28
Like
3.223
Πόντοι
2.596
Ντάξει εμένα προσωπικά θα με ενοχλούσαι.
Όπως δε θα έκανα σεξ δίπλα σε ένα μωρό που κοιμάται, δε θα κανα και δίπλα σε ένα έμβρυο.
Θα μου πεις δεν καταλαβαίνει, αλλά νοιώθουν και τα έμβρυα.
Όπως π.χ. αν τους παίζεις μουσική καταλαβαίνουν και εφόσον είναι συνδεδεμένα με τη μάνα νοιώθουν ότι και αυτη...

Και για το μουνί που λες δεν ξεχειλώνει, παίζει από κοπέλα σε κοπέλα.
Όπως άλλες γεννάνε και λίγο μετά είναι σα να μη γέννησαν, άλλες ξεχειλώνουν τα πατσά και οι ραγάδες, και δε μαζεύονται ποτέ.
Το ίδιο και το μουνί.
και που ειναι το κακο στο να κανει σεξ ενα ζευγαρι?:think:
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
606
Κριτικές
28
Like
3.223
Πόντοι
2.596
...ιστορικος ο γλαρος.....η εκσπερματωση στη θαλασσα κατα την συνουσια θεωρειται μολυνση του θαλασσιου υδατος????
αντιθετως, το σπερμα εχει σημαντικη διατροφικη αξια
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.178
Πόντοι
1.056
...ιστορικος ο γλαρος.....η εκσπερματωση στη θαλασσα κατα την συνουσια θεωρειται μολυνση του θαλασσιου υδατος????
Παιδιά είναι δε θα παίξουν κ στη θάλασσα;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αντιθετως, το σπερμα εχει σημαντικη διατροφικη αξια
Εξού κ το "χύσε Μήτσο να φτιάξουμε παστίτσιο!"
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.103
Κριτικές
5
Like
12.420
Πόντοι
3.786
Από προσωπική εμπειρία: το τελευταίο πράγμα που έχει στο μυαλό της είναι το σεξ.
Κάποιες παθαίνουν κι επιλοχεια κατάθλιψη.
Εάν δε είναι και μεγάλη σε ηλικία, όπως συνηθίζεται εδώ και πολλά χρόνια, θα σου προκύψει και καμιά κολπική ξηρότητα και το πουλί σου δεν θα μπαίνει με τίποτα. Θα είναι σαν να προσπαθείς να ανοίγεις τρύπα στο στρώμα.
Η λύση; Ψωλοκοπανος ή σεξ εργάτριες.
Υπάρχει και ένα προϊόν που λέγεται λιπαντικό τζελ.Ξηρότητα αντιμετωπίζουν και οι γυναίκες μετά εμμηνόπαυση,αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι σταματάνε το σεξ
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
606
Κριτικές
28
Like
3.223
Πόντοι
2.596
εστω οτι η σχεση-γαμος ειναι ακομα σε καλη φαση...ή τι θα θελατε για να μην φτανατε εδω?
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
606
Κριτικές
28
Like
3.223
Πόντοι
2.596
καταλαβαινω οτι παιζει σημαντικο ρολο η ηλικια και η φαση της σχεσης. εχω περασει και απ το καθε μερα με επαναληψεις αλλα και στο 1 φορα τη βδομαδα η λιγοτερο (λιγο πριν το τελοσ).
στη παρουσα φαση θα ηθελα μερα παρα μερα (οταν βρουμε τις ισορροπιες μας με το καλο).
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.029
Κριτικές
49
Like
5.163
Πόντοι
2.846
Υπάρχει και ένα προϊόν που λέγεται λιπαντικό τζελ.Ξηρότητα αντιμετωπίζουν και οι γυναίκες μετά εμμηνόπαυση,αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι σταματάνε το σεξ
Συμφωνώ. Αν όμως παράλληλα χάσουν και τη διάθεσή τους, όπως συμβαίνει σέ αρκετές, η έλξη πάει περίπατο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom