Νέα

Πώς είναι η ερωτική ζωή με λεχώνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gigifiogkos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 110
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

συχνοτητα σεξ με τη συντροφο σας ωστε να μην χρειαζεστε συμπληρωμα.

  • 2-3 φορες το μηνα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 1 φορα τη βδομαδα

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    8

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.098
Κριτικές
33
Like
7.298
Πόντοι
4.746
Εμένα μου φαίνεται ανωμαλία τελείως.
Έχει στην κοιλιά της ένα βρέφος και εσύ πας και τον χώνεις εκεί.
Mολις η γκομενα γινεται γυναικα, και η γυναικα γινεται μανα' χαλαει η δουλεια οσο αφορα το σεξ του ζευγαριου και η κατασταση παιρνει την φθινουσα γιατι εμφανιζονται καινουργιες αναγκες και προτεραιοτητες. Δεν ειναι τυχαιο αυτο που λεγεται οτι, η μονογαμια σταδιακα φερνει την αγαμια. :confused:
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.584
Like
10.583
Πόντοι
3.556
Μόνο εγώ διάβασα "ερωτική ζωή με χελώνα" και σκέφτηκα "εντάξει, το βαρέλι δεν έχει πάτο";:think:
Μία ερωτική ζωή με χελώνα ,μία χύσιμο αποθήκης με πατάρι, έχουμε γαμηθει πια
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
97
Κριτικές
2
Like
254
Πόντοι
20
Πέμπτη 05:51,μόλις ξύπνησα,έχω πιει λίγο καφέ,και αντί για λεχώνα διάβασα στον τίτλο "Πώς είναι η ερωτική ζωή με χελώνα" και σκέφτηκα "τι ανωμαλία είναι αυτή πάλι;":headbang:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Τελικά δεν ήμουν ο μόνος που διάβασε "χελώνα" :2funny::2funny::2funny:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.075
Like
15.513
Πόντοι
2.256
Αν όπως διάβασα η ίδια έχει όρεξη, καλό θα είναι να την ακολουθήσεις!! Ίσως είναι δύσκολο με τα ωράρια και τις ανάγκες του μωρού (τάισμα, νυχτερινό ξύπνημα κλπ) αλλά θέλει προσπάθεια!
Εχε πάντα στο μυαλό σου ότι οι ορμόνες της χρειάζονται πολύ καιρό για να επανέλθουν. Κάποιες γυναίκες παθαίνουν άρνηση για το σεξ και κάποιες άλλες παθαίνουν επιλόχειο κατάθλιψη. Όσο για τα κιλά που διάβασα, πρέπει να το διαχειριστείς πολύ προσεκτικά ώστε να μη νιώσει *μη επιθυμητή από τον άνθρωπό της αλλά ούτε και να πάρει λάθος μήνυμα!!! Σε κάθε περίπτωση είναι πολύ καλό που η ίδια σε θέλει και σε λίγο καιρό θα είστε όπως πριν (και σωματικά) και μη σου πω και καλύτερα, φτάνει να μην αφήσετε τη δύσκολη καθημερινότητα να σας εγκλωβίσει!!
Κάποτε, σε συζήτηση με ειδικευμένη ψυχολόγο, μου είχε πει ότι το λάθος είναι πως παίρνουμε το ρόλο του γονιού και ξεχνάμε όλους τους άλλους!! Σύζυγος, εραστής κλπ. Μόλις νιώσετε ασφάλεια, αν υπάρχει η δυνατότητα, αφήστε το μωρό σε γιαγιά - παππού - babysitter και βγείτε σαν ζευγάρι!!! Ακόμα και σε χοτέλ ημιδιαμονής!!!
Όλα καλά θα πάνε!!!!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306
Συγκινητικό που κάποιοι κανουν παιδιά σε τέτοιες extreme εποχές. :cry:
Συγκινητικό που χύνουν μέσα τύπε; Γιατί;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πέμπτη 05:51,μόλις ξύπνησα,έχω πιει λίγο καφέ,και αντί για λεχώνα διάβασα στον τίτλο "Πώς είναι η ερωτική ζωή με χελώνα" και σκέφτηκα "τι ανωμαλία είναι αυτή πάλι;":headbang:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Τελικά δεν ήμουν ο μόνος που διάβασε "χελώνα" :2funny::2funny::2funny:
Κ Λ Α Ι Ω Ω Ω Ω
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Wolf21

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306
Αν όπως διάβασα η ίδια έχει όρεξη, καλό θα είναι να την ακολουθήσεις!! Ίσως είναι δύσκολο με τα ωράρια και τις ανάγκες του μωρού (τάισμα, νυχτερινό ξύπνημα κλπ) αλλά θέλει προσπάθεια!
Εχε πάντα στο μυαλό σου ότι οι ορμόνες της χρειάζονται πολύ καιρό για να επανέλθουν. Κάποιες γυναίκες παθαίνουν άρνηση για το σεξ και κάποιες άλλες παθαίνουν επιλόχειο κατάθλιψη. Όσο για τα κιλά που διάβασα, πρέπει να το διαχειριστείς πολύ προσεκτικά ώστε να μη νιώσει *μη επιθυμητή από τον άνθρωπό της αλλά ούτε και να πάρει λάθος μήνυμα!!! Σε κάθε περίπτωση είναι πολύ καλό που η ίδια σε θέλει και σε λίγο καιρό θα είστε όπως πριν (και σωματικά) και μη σου πω και καλύτερα, φτάνει να μην αφήσετε τη δύσκολη καθημερινότητα να σας εγκλωβίσει!!
Κάποτε, σε συζήτηση με ειδικευμένη ψυχολόγο, μου είχε πει ότι το λάθος είναι πως παίρνουμε το ρόλο του γονιού και ξεχνάμε όλους τους άλλους!! Σύζυγος, εραστής κλπ. Μόλις νιώσετε ασφάλεια, αν υπάρχει η δυνατότητα, αφήστε το μωρό σε γιαγιά - παππού - babysitter και βγείτε σαν ζευγάρι!!! Ακόμα και σε χοτέλ ημιδιαμονής!!!
Όλα καλά θα πάνε!!!!
Μαλακίες και παπαριές της ψυχολόγου τύπε. ΔΕΝ είναι δυνατόν ο άνθρωπος, είτε άνδρας είτε γυναίκα, να επωμιστεί τους πολλαπλούς ρόλους που ο γάμος επιβάλλει. Εραστής, σύντροφος, γονέας, φίλος, κοινωνικός και οικονομικός εταίρος, γαμπρός/ νύφη, γιος/κόρη, είναι τόσοι πολλοί οι ρόλοι. Όσοι μπορούν και τους επιτελούν όλους, είναι ήρωες και κυρίως, είναι ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ.
Για αυτό ο γάμος είναι μια ανωμαλία .
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.075
Like
15.513
Πόντοι
2.256
Μαλακίες και παπαριές της ψυχολόγου τύπε. ΔΕΝ είναι δυνατόν ο άνθρωπος, είτε άνδρας είτε γυναίκα, να επωμιστεί τους πολλαπλούς ρόλους που ο γάμος επιβάλλει. Εραστής, σύντροφος, γονέας, φίλος, κοινωνικός και οικονομικός εταίρος, γαμπρός/ νύφη, γιος/κόρη, είναι τόσοι πολλοί οι ρόλοι. Όσοι μπορούν και τους επιτελούν όλους, είναι ήρωες και κυρίως, είναι ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ.
Για αυτό ο γάμος είναι μια ανωμαλία .
Εκατομμύρια άντρες τα καταφέρνουν καθημερινά εδώ και αιώνες!!!
Υπάρχουν και οι λιγόψυχοι :wink:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306
Εκατομμύρια άντρες τα καταφέρνουν καθημερινά εδώ και αιώνες!!!
Υπάρχουν και οι λιγόψυχοι :wink:
Υπάρχουν κι εκείνοι που επιλέγουν τον μοναχικό δρόμο ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ
Ή αποφασίζουν απ' όλους τους ρόλους που ανέφερα να επιτελέσουν μερικούς, ΕΚΤΟΣ ΓΑΜΟΥ.
 

Kleopatea

Call-Girl
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
138
Like
873
Εμένα μου φαίνεται ανωμαλία τελείως.
Έχει στην κοιλιά της ένα βρέφος και εσύ πας και τον χώνεις εκεί.
Το έμβρυο βρίσκεται τόσο ψηλά στην πύελο μας και απέχει κάποια εκατοστά από τη μήτρα διότι υπάρχουν κι άλλα γειτονικά όργανα που πιέζονται σε εκείνο το σημείο όπως είναι η ουρήθρα το λεπτό και το παχύ έντερο το μόνο πρόβλημα θα ναι να τις φεύγουνε τα τσιρ τσιρρρρ!!:cheesy::cheesy::cheesy: οπότε αυτό δεν ισχύει το παραμύθι συγνώμη που σας στεναχώρησα:globeos-haha:

Επίσης δεν ισχύει ότι ξεχειλώνουμε μετά τη γέννα ουτε μετα απο τα πολλά χρόνια σεξ (για εσκορτ) πάντα παίρνει το ίδιο σχήμα από εκεί που ξεκίνησε είναι τρομερά ελαστικό !!! της καλημέρες στους αγαπητούς μου άντρες
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
606
Κριτικές
28
Like
3.223
Πόντοι
2.596
Τυπε, στο πρώτο παιδί, στο τέταρτο γαμησι μετά από κανένα χρόνο περίπου, έμεινε πάλι έγκυος. Τώρα είναι 8 μηνών το δεύτερο παιδί, και της έχω πει ότι θα τη γαμησω πάλι το 2026
εχω ακουσει οτι πιανουν πολυ ευκολα για καποιους μηνες μετα τη γεννα.
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
606
Κριτικές
28
Like
3.223
Πόντοι
2.596
Πόσους γνωστούς μου τους παράτησαν οι γυναίκες τους επειδή δεν έκαναν παιδιά. Ο άλλος τρέμει να κάνει παιδί με αυτή την ακρίβεια.
δεν ειναι ευκολο μυστη αλλα αν σκεφτονταν ετσι και οι γονεις μου δεν θα ημουν εδω τωρα.
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
606
Κριτικές
28
Like
3.223
Πόντοι
2.596
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
606
Κριτικές
28
Like
3.223
Πόντοι
2.596
Άρα μάλλον έχει φύγει απο το στάδιο της λεχώνας (40 μέρες). Αφού σε καυλώνει όρμα της, τι πάει να πει με χαλάνε τα κιλά που πήρε...;
Γυναίκα σου είναι, το παιδί σας έφερε στον κόσμο. Ικανοποίησέ τη, να είσαι και τρυφερός μαζί της και να την ικανοποιήσεις σεξουαλικά όπως μπορείς.
Και για ρώτα τη έτσι από περιέργεια. Εκείνη τι τη χαλάει πάνω σου; Μπορεί και να εκπλαγείς..., εκτός και αν είσαι και συ ο γαμίκουλας των 5 ηπείρων και των 7 θαλασσών...
δεν ειπα οτι δεν θα το κανω. πιθανον να το εκανα ακομα και να μη με καυλωνε, για τους λογους που ειπες και για αλλους.
ποσο μαλλον τωρα. δεν ειπα καπου οτι ειμαι τελειος. τα κιλα ηταν απλα μια επισημανση αλλα δεν αναιρει τα υπολοιπα.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306
Το έμβρυο βρίσκεται τόσο ψηλά στην πύελο μας και απέχει κάποια εκατοστά από τη μήτρα διότι υπάρχουν κι άλλα γειτονικά όργανα που πιέζονται σε εκείνο το σημείο όπως είναι η ουρήθρα το λεπτό και το παχύ έντερο το μόνο πρόβλημα θα ναι να τις φεύγουνε τα τσιρ τσιρρρρ!!:cheesy::cheesy::cheesy: οπότε αυτό δεν ισχύει το παραμύθι συγνώμη που σας στεναχώρησα:globeos-haha:

Επίσης δεν ισχύει ότι ξεχειλώνουμε μετά τη γέννα ουτε μετα απο τα πολλά χρόνια σεξ (για εσκορτ) πάντα παίρνει το ίδιο σχήμα από εκεί που ξεκίνησε είναι τρομερά ελαστικό !!! της καλημέρες στους αγαπητούς μου άντρες
Επιστημονική, ωραία, τεκμηριωμένη θεώρηση από την τύπισσα Κλεοπάτρα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν ειπα οτι δεν θα το κανω. πιθανον να το εκανα ακομα και να μη με καυλωνε, για τους λογους που ειπες και για αλλους.
ποσο μαλλον τωρα. δεν ειπα καπου οτι ειμαι τελειος. τα κιλα ηταν απλα μια επισημανση αλλα δεν αναιρει τα υπολοιπα.
Για πόσα κιλά παραπάνω μιλάμε τύπε;
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
606
Κριτικές
28
Like
3.223
Πόντοι
2.596
Αν όπως διάβασα η ίδια έχει όρεξη, καλό θα είναι να την ακολουθήσεις!! Ίσως είναι δύσκολο με τα ωράρια και τις ανάγκες του μωρού (τάισμα, νυχτερινό ξύπνημα κλπ) αλλά θέλει προσπάθεια!
Εχε πάντα στο μυαλό σου ότι οι ορμόνες της χρειάζονται πολύ καιρό για να επανέλθουν. Κάποιες γυναίκες παθαίνουν άρνηση για το σεξ και κάποιες άλλες παθαίνουν επιλόχειο κατάθλιψη. Όσο για τα κιλά που διάβασα, πρέπει να το διαχειριστείς πολύ προσεκτικά ώστε να μη νιώσει *μη επιθυμητή από τον άνθρωπό της αλλά ούτε και να πάρει λάθος μήνυμα!!! Σε κάθε περίπτωση είναι πολύ καλό που η ίδια σε θέλει και σε λίγο καιρό θα είστε όπως πριν (και σωματικά) και μη σου πω και καλύτερα, φτάνει να μην αφήσετε τη δύσκολη καθημερινότητα να σας εγκλωβίσει!!
Κάποτε, σε συζήτηση με ειδικευμένη ψυχολόγο, μου είχε πει ότι το λάθος είναι πως παίρνουμε το ρόλο του γονιού και ξεχνάμε όλους τους άλλους!! Σύζυγος, εραστής κλπ. Μόλις νιώσετε ασφάλεια, αν υπάρχει η δυνατότητα, αφήστε το μωρό σε γιαγιά - παππού - babysitter και βγείτε σαν ζευγάρι!!! Ακόμα και σε χοτέλ ημιδιαμονής!!!
Όλα καλά θα πάνε!!!!
καπως ετσι το βλεπουμε κι εμεις και χαιρομαι που δεν ειμαστε οι μονοι.
προσεχω τη γυναικα μου και προσπαθω να την εχω χαρουμενη, γιατι ετσι θα ειμαι κι εγω και το παιδι μας.
:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom