Νέα

Πολεμικό Ναυτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 348K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
παει το Π/Ν ολα στην φορα σημερα !!!!!!

παντως τα καλυτερα μουνια απο τα 3 σωματα τα εχει το πν και με τις θερινες ασπρες στολες στο κτ του πν στο πενταγωνο τον ειχα παιξει πολλες φορες!!!!!!!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
:grin:
Οταν αρχίζουνε τα γυναικουλίστικα τα παίρνω εις την κράνα.
Οτι εχεις να πείς πέστο κατ'ιδίαν ή σε πμ να τελειώνουμε βρε αδερφέ.
Εχω να κανω και searching.

βαλε ταξη παιχτη. αλλα οχι και να την πληρωσει το searching  >:(
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Διο ξέρεις ότι σε συμπαθώ δεν χρειάζεται να ανακατευτείς σε αυτό ;)
Η συμπάθεια είναι αμοιβαία αλλά πέστε τα καθαρά να βγάλουμε τα συμπεράσματα μας.
Είναι γνωστό ότι ο Ναυαρχος είναι φίλος μου.
Αφήνεται να πλανάται στον αέρα κάποιο φάουλ του.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Ναυαρχούκο η πολύ παρέα με τον Πιτσιλιστή σε βοήθησε αρκετά ;)
Επειδή αλλωυ τυρβαζεις και η πολλή -και όχι πολύ-παρέα με τον Πίτσι σε χαλάει,μαθε τι έγινε και ξαναέλα..Το μόνο που μπορώ να πω δημόσια είναι ότι βοήθησα εναν admin στο Ναυτικό -με την εννοια ότι αξιοποίησα τα προσόντα που είχε-και αυτός με τη σειρα του μας έβγαλε ασπροπρόσωπους κι εφτιαξε μηχανογραφικά και πληροφοριακά μια ολόκληρη Διοίκηση.Ελαβε κι Ευφημο μνεία γι' αυτό.Φυσικά και δεν του ζήτησα αστεράκια,έχω άλλωστε στους ώμους πραγματικά, αυτός όμως θεώρησε σκόπιμο να με ευχαριστήσει έτσι.Και για άλλη μια φορα από εδω μέσα τον ευχαριστώ κι εγω για την αναγνώριση...Γύρνα τωρα στους "πιρφόρους" και τις "μπαζόλες" και μην κάνεις τον Κούγια του Κωστακι....
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Η συμπάθεια είναι αμοιβαία αλλά πέστε τα καθαρά να βγάλουμε τα συμπεράσματα μας.
Είναι γνωστό ότι ο Ναυαρχος είναι φίλος μου.
Αφήνεται να πλανάται στον αέρα κάποιο φάουλ του.

αφού το θέτεις έτσι θα σου πω μιας και δεν μου αρέσει να κρύβομαι ;)

ο φίλος σου έχει θέμα με τον Κωστάκη27(που είμαστε και κολλητοί ;))δεν έχω πάρει θέση στο θέμα μιας και δεν με αφορά τι κάνει ο καθένας στην δουλειά του :grin: αλλά μας έχει ζαλίσει τα ούμπαλα με τα οικονομικά και τα πόσα καθαρίζει ο Κωστάκης :jerking: :jerking:

Δεν ξέρει καν τι βαθμό έχει ούτε σε τι πόστο είναι στο καράβι.....αλλά απειλεί με αναφορά στον Διοικητή της Φρεγάτας και άλλα τέτοια γιατί δεν του αρέσει η συμπεριφορά του Κωστάκη :headbang: :headbang:

Μέγιστο φάουλ για εμένα ότι θέλεις τα λες στον ίδιο κατειδίαν και τέλος δεν χρειάζεται να απειλείς με αναφορές και τέτοια έτσι κάνουν οι άντρες ;)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Επειδή αλλωυ τυρβαζεις και η πολλή -και όχι πολύ-παρέα με τον Πίτσι σε χαλάει,μαθε τι έγινε και ξαναέλα..Το μόνο που μπορώ να πω δημόσια είναι ότι βοήθησα εναν admin στο Ναυτικό -με την εννοια ότι αξιοποίησα τα προσόντα που είχε-και αυτός με τη σειρα του μας έβγαλε ασπροπρόσωπους κι εφτιαξε μηχανογραφικά και πληροφοριακά μια ολόκληρη Διοίκηση.Ελαβε κι Ευφημο μνεία γι' αυτό.Φυσικά και δεν του ζήτησα αστεράκια,έχω άλλωστε στους ώμους πραγματικά, αυτός όμως θεώρησε σκόπιμο να με ευχαριστήσει έτσι.Και για άλλη μια φορα από εδω μέσα τον ευχαριστώ κι εγω για την αναγνώριση...Γύρνα τωρα στους "πιρφόρους" και τις "μπαζόλες" και μην κάνεις τον Κούγια του Κωστακι....

ότι πεις έτσι και αλλιώς σάλιας είσαι όλο για τα οικονομικά μας λες και από ουσία τίποτα :jerking: :jerking:

ωραίος τιμημένος είσαι με μηδαμινή συνεισφορά στο μπουρδελοσαιτ αλλά ξέχασα ποστάρεις κώλους από το ΓΕΕΘΑ :uglystupid: :uglystupid:

δεν ήθελα να πάρω θέση αλλά με αυτά που γράφεις τόσο καιρό δεν μπορούσα να κάνω αλλιώς :sunglasses:
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
αντισθενη καντουσ ολουσ τιμημενουσ να μην εχει κανενασ παραπονα.και αφηστε τα γλυψιματα για κανα μουνακι
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
ότι πεις έτσι και αλλιώς σάλιας είσαι όλο για τα οικονομικά μας λες και από ουσία τίποτα :jerking: :jerking:

ωραίος τιμημένος είσαι με μηδαμινή συνεισφορά στο μπουρδελοσαιτ αλλά ξέχασα ποστάρεις κώλους από το ΓΕΕΘΑ :uglystupid: :uglystupid:

δεν ήθελα να πάρω θέση αλλά με αυτά που γράφεις τόσο καιρό δεν μπορούσα να κάνω αλλιώς :sunglasses:
Δεν ηθελες αλλά πήρες..Για να μας πεις τι?Ότι δεν πρέπει να φτυνουμε εκεί που γλύφουμε?Ότι δεν πρέπει να απαξιωνουμε τη δουλειά που μας συντηρεί?Αλλά ξέχασα,εσυ είσαι οργισμένο νιάτο 27 χρονών και συντηρείσαι ως δια μαγείας καθότι η εργασία ειναι σκλαβια και καταπίεση.Πάμε λοιπόν να φυτιλιάσουμε κανενα ευρω στα κωλόμπαρα, να ανεβάσουμε και κανενα βίντεο από πουτανες στη Φυλής, για να προσφέρουμε θεαμα στο σαιτ  και να γίνουμε τιμημένοι...Δε μας απασχολεί τίποτε άλλο εμας τους πορνορεπόρτερ....Κανε μου τη χαρη και μην ξανασχοληθείς με μενα,ούτε να πετάς υπονοούμενα  δε συμπλέουμε...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Δεν ηθελες αλλά πήρες..Για να μας πεις τι?Ότι δεν πρέπει να φτυνουμε εκεί που γλύφουμε?Ότι δεν πρέπει να απαξιωνουμε τη δουλειά που μας συντηρεί?Αλλά ξέχασα,εσυ είσαι οργισμένο νιάτο 27 χρονών και συντηρείσαι ως δια μαγείας καθότι η εργασία ειναι σκλαβια και καταπίεση.Πάμε λοιπόν να φυτιλιάσουμε κανενα ευρω στα κωλόμπαρα, να ανεβάσουμε και κανενα βίντεο από πουτανες στη Φυλής, για να προσφέρουμε θεαμα στο σαιτ  και να γίνουμε τιμημένοι...Δε μας απασχολεί τίποτε άλλο εμας τους πορνορεπόρτερ....Κανε μου τη χαρη και μην ξανασχοληθείς με μενα,ούτε να πετάς υπονοούμενα  δε συμπλέουμε...

Ναυαρχούκο το πως συντηρούμε δεν σε αφορά δεν ήρθα για δανεικά στην πόρτα σου ;)

το αν δεν σου αρέσει αυτό που κάνει ο Κωστάκης να του τα πεις κατειδίαν και όχι μέσα στο μπουρδελοσάιτ όπου μάλιστα απειλείς με αναφορές και άλλες τέτοιες κατινιές :jerking: :jerking: αν τιμάς τα παντελόνια που φοράς έλα να τον βρεις να του εξηγήσεις και αν δεν καταλάβει κάνε αναφορά και ότι άλλο τραβάει η ψυχή σου ;)

το ότι δεν συμπλέουμε το βλέπω από την προσφορά σου σε ένα σαιτ που μιλάει για πουτάνες,στριπ και κωλόμπαρα εσύ μας ποστάρεις κώλους από το ΓΕΕΘΑ......αλλά ξέχασα αυτό δείχνει ότι έχεις πάρει σοβαρά την δουλεια σου
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
αφού το θέτεις έτσι θα σου πω μιας και δεν μου αρέσει να κρύβομαι ;)

ο φίλος σου έχει θέμα με τον Κωστάκη27(που είμαστε και κολλητοί ;))δεν έχω πάρει θέση στο θέμα μιας και δεν με αφορά τι κάνει ο καθένας στην δουλειά του :grin: αλλά μας έχει ζαλίσει τα ούμπαλα με τα οικονομικά και τα πόσα καθαρίζει ο Κωστάκης :jerking: :jerking:

Δεν ξέρει καν τι βαθμό έχει ούτε σε τι πόστο είναι στο καράβι.....αλλά απειλεί με αναφορά στον Διοικητή της Φρεγάτας και άλλα τέτοια γιατί δεν του αρέσει η συμπεριφορά του Κωστάκη :headbang: :headbang:

Μέγιστο φάουλ για εμένα ότι θέλεις τα λες στον ίδιο κατειδίαν και τέλος δεν χρειάζεται να απειλείς με αναφορές και τέτοια έτσι κάνουν οι άντρες ;)
Eυχαριστώ για την ενημέρωση.
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
γρηγορα για γοπινκ ολοι :2funny: :2funny: και οι νεοι να πανε να αγορασουν μπουλμεδεσ για φαγητο :rockon: :rockon:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:rockon: τελος παίδες ,δεν πάμε για καμμιά μπύρίτσα λεω εγώ! ;)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.756
Πόντοι
7.885
Αφού μου δινεις το ελεύθερο οκ.ΘΑ σου ερθει pm με τα στοιχεία σου και το τι θες να γίνει μετα...Επαναλαμβάνω, εγω δε θα σε χωσω μεσα,ουτε αναφορά θα σου κανω..Τα της δουλειάς δεν ανακατεύονται με το τι κάνουμε έξω.Θα ανακαλέσεις όμως,είτε αυθορμήτως, είτε διατακτικώς, τα όσα σέρνεις στο Όπλο από τη σκοπιά του ΕΠΟΠ/Κστη,γιατί αυτό είσαι...

Εγώ δεν ανακαλώ τίποτα απ'όσα έχω πει πιρφόρε :rockon: :rockon:.Θα συνεχίσω να είμαι το ίδιο απαξιωτικός και τραμπούκος με τα μπάζα του ΠΝ και κάτι πιρφόρους σαν κι εσένα που θέλουν να πουλάνε μούρη ακόμα και σ'ένα μπουρδελοφόρουμ :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν ηθελες αλλά πήρες..Για να μας πεις τι?Ότι δεν πρέπει να φτυνουμε εκεί που γλύφουμε?Ότι δεν πρέπει να απαξιωνουμε τη δουλειά που μας συντηρεί?Αλλά ξέχασα,εσυ είσαι οργισμένο νιάτο 27 χρονών και συντηρείσαι ως δια μαγείας καθότι η εργασία ειναι σκλαβια και καταπίεση.Πάμε λοιπόν να φυτιλιάσουμε κανενα ευρω στα κωλόμπαρα, να ανεβάσουμε και κανενα βίντεο από πουτανες στη Φυλής, για να προσφέρουμε θεαμα στο σαιτ  και να γίνουμε τιμημένοι...Δε μας απασχολεί τίποτε άλλο εμας τους πορνορεπόρτερ....Κανε μου τη χαρη και μην ξανασχοληθείς με μενα,ούτε να πετάς υπονοούμενα  δε συμπλέουμε...
[size=20pt]ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΙΝ ΕΛΛΑΔΑ!!![/size] :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
Εγώ δεν ανακαλώ τίποτα απ'όσα έχω πει πιρφόρε :rockon: :rockon:.Θα συνεχίσω να είμαι το ίδιο απαξιωτικός και τραμπούκος με τα μπάζα του ΠΝ και κάτι πιρφόρους σαν κι εσένα που θέλουν να πουλάνε μούρη ακόμα και σ'ένα μπουρδελοφόρουμ :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:

Άντε ρε Κωστάκη, νόμισα την κοπάνησες. Πες μας κι άλλα για την πολύπαθη ζωή των εργαζομένων στο ΠΝ.

...κοίτα να δεις που εγώ νόμιζα πως οι δημόσιοι υπάλληλοι είναι που κοπροσκυλιάζουν μόνο.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Άντε ρε Κωστάκη, νόμισα την κοπάνησες. Πες μας κι άλλα για την πολύπαθη ζωή των εργαζομένων στο ΠΝ.

...κοίτα να δεις που εγώ νόμιζα πως οι δημόσιοι υπάλληλοι είναι που κοπροσκυλιάζουν μόνο.
οπιοσ μπορι κοπροσκιλιαζι

ι λιπι ζιλεβουμε
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.756
Πόντοι
7.885
Άντε ρε Κωστάκη, νόμισα την κοπάνησες. Πες μας κι άλλα για την πολύπαθη ζωή των εργαζομένων στο ΠΝ.

...κοίτα να δεις που εγώ νόμιζα πως οι δημόσιοι υπάλληλοι είναι που κοπροσκυλιάζουν μόνο.

Ρώτα τον αντμιραλ που ξέρει καλά αυτήν την δουλειά  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:. Εγώ ξέρω να καραμουζιάζω και να τραμπουκίζω :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Η υπόθεση έχει πολύ πλάκα..
Ένας  αξιωματικός (?) του ΠΝ που η κύρια ασχολία του είναι να βγάζει φωτογραφίες γυναικών συναδέλφων του και που γράφει σε ένα σάιτ μεσημεριάτικα ( αν έχει άδεια καλώς διαφορετικά μάλλον κοποροσκυλιάζει) τα βάζει με έναν υπαξιωματικό (?) ο οποίος λέει το αυτονόητο..Δεν του αρέσει η δουλειά του και μένει για τα λεφτά..Ο πρώτος είναι ή ο τελευταίος? Και μιλά ο <<ανώτερος>> για απαξίωση. Θα μπορούσε να μιλά αν η συμπεριφορά του ήταν αψεγάδιαστη..Τώρα είναι η επιτομή της υποκρισίας ,για να μην πω γελοιότητας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom