Νέα

Πολεμικό Ναυτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 348K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
εγο παντοσ τουσ ζιλεβο ολουσ του στατιοτικουσ γιατι εγο μου αρεσε πολι να φοραο στολι κε τελικα κατελικσα να φορο βοθροστολι γιατι ιμε γιοτομπουφοσ
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
εγο παντοσ τουσ ζιλεβο ολουσ του στατιοτικουσ γιατι εγο μου αρεσε πολι να φοραο στολι κε τελικα κατελικσα να φορο βοθροστολι γιατι ιμε γιοτομπουφοσ

Εσύ ρε φίλε δεν ξέρω αν σοβαρολογείς γενικά ή τρολλάρεις εδώ μέσα αλλά σε συμπαθώ όπως και να χει.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305

Επισκέπτης
Επειδή αλλωυ τυρβαζεις και η πολλή -και όχι πολύ-παρέα με τον Πίτσι σε χαλάει,μαθε τι έγινε και ξαναέλα..Το μόνο που μπορώ να πω δημόσια είναι ότι βοήθησα εναν admin στο Ναυτικό -με την εννοια ότι αξιοποίησα τα προσόντα που είχε-και αυτός με τη σειρα του μας έβγαλε ασπροπρόσωπους κι εφτιαξε μηχανογραφικά και πληροφοριακά μια ολόκληρη Διοίκηση.Ελαβε κι Ευφημο μνεία γι' αυτό.Φυσικά και δεν του ζήτησα αστεράκια,έχω άλλωστε στους ώμους πραγματικά, αυτός όμως θεώρησε σκόπιμο να με ευχαριστήσει έτσι.Και για άλλη μια φορα από εδω μέσα τον ευχαριστώ κι εγω για την αναγνώριση...Γύρνα τωρα στους "πιρφόρους" και τις "μπαζόλες" και μην κάνεις τον Κούγια του Κωστακι....
[size=30pt]ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΙΝ ΕΛΛΑΔΑ!!![/size] :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking::jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Η υπόθεση έχει πολύ πλάκα..
Ένας  αξιωματικός (?) του ΠΝ που η κύρια ασχολία του είναι να βγάζει φωτογραφίες γυναικών συναδέλφων του και που γράφει σε ένα σάιτ μεσημεριάτικα ( αν έχει άδεια καλώς διαφορετικά μάλλον κοποροσκυλιάζει) τα βάζει με έναν υπαξιωματικό (?) ο οποίος λέει το αυτονόητο..Δεν του αρέσει η δουλειά του και μένει για τα λεφτά..Ο πρώτος είναι ή ο τελευταίος? Και μιλά ο <<ανώτερος>> για απαξίωση. Θα μπορούσε να μιλά αν η συμπεριφορά του ήταν αψεγάδιαστη..Τώρα είναι η επιτομή της υποκρισίας ,για να μην πω γελοιότητας!

το ποιο σωστό ποστάρισμα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

+1000000 :sunglasses:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
ώπα ρε σιγά τα λάχανα , δεν πάτε καλά .Επειδή είναι λίγο παιχνιδιάρης τον καταδικάσατε ,τον λέτε υποκριτή ! Αν είναι έτσι ουστ από δώ στα τσακίδια διότι εσείς θάπρεπε να μπάινετε στου κατηχητικού το σαϊτ ! Πολύ εύκολη κριτική . :uglystupid: :rockon:
για τα  υπόλοιπα του κοστακι δεν θέλω να σχολιάσω !.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Αφήνω ασχολίαστα αυτά που γράφτηκαν, ο καθένας διαμορφώνει τη γνώμη του ανάλογα με το τι πιστεύει...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Δεν ηθελες αλλά πήρες..Για να μας πεις τι?Ότι δεν πρέπει να φτυνουμε εκεί που γλύφουμε?Ότι δεν πρέπει να απαξιωνουμε τη δουλειά που μας συντηρεί?Αλλά ξέχασα,εσυ είσαι οργισμένο νιάτο 27 χρονών και συντηρείσαι ως δια μαγείας καθότι η εργασία ειναι σκλαβια και καταπίεση.Πάμε λοιπόν να φυτιλιάσουμε κανενα ευρω στα κωλόμπαρα, να ανεβάσουμε και κανενα βίντεο από πουτανες στη Φυλής, για να προσφέρουμε θεαμα στο σαιτ  και να γίνουμε τιμημένοι...Δε μας απασχολεί τίποτε άλλο εμας τους πορνορεπόρτερ....Κανε μου τη χαρη και μην ξανασχοληθείς με μενα,ούτε να πετάς υπονοούμενα  δε συμπλέουμε...

Admiral με ολο το θαρρος επειδη εχει τυχει κανα δυο φορες να πιουμε και ενα κρασακι βρε αδερφε...

Τον εχεις παρεξηγησει τον kostaki. Σε καμια περιπτωση δεν απαξιωνει την εργασια του και την υπηρεσια. Ισα ισα το να ασκει κριτικη σε καποια κακως -κειμενα κατα τη γνωμη του, το κανει απο ενδιαφερον και επειδη πραγματικα θα ηθελε να την δει να λειτουργει καλυτερα.
Μαλιστα , το αν τιμα το ψωμι του φαινεται απο το αν ειναι καλος στο ποστο που το εχει αναθεσει η υπηρεσια.
Και σε πληροφορω- κατα παραβαση και του να βγαλω στη φορα προσωπικα- οτι ειναι πολυ καλος στην δουλεια του.
Και χωρις να γκρινιαζει για τον μισθο του. Βγειτε για ενα καφε μαθε και πες.

Το να ασκει κριτικη λοιπον δειχνει ισα ισα οτι ενδιαφερεται και θα ηθελε μια διορθωση. Για αυτο κατα τη γνωμη μου πρεπει να το παρεις διαφορετικα.
Στο κατω κατω και στον τακο να τον βγαλεις ποιος θα ειναι ο αναφερομενος ? ο kostakis27"? :grin:

Zητω το Π.Ν. και ο Αγιος Νικολαος!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Admiral με ολο το θαρρος επειδη εχει τυχει κανα δυο φορες να πιουμε και ενα κρασακι βρε αδερφε...

Τον εχεις παρεξηγησει τον kostaki. Σε καμια περιπτωση δεν απαξιωνει την εργασια του και την υπηρεσια. Ισα ισα το να ασκει κριτικη σε καποια κακως -κειμενα κατα τη γνωμη του, το κανει απο ενδιαφερον και επειδη πραγματικα θα ηθελε να την δει να λειτουργει καλυτερα.
Μαλιστα , το αν τιμα το ψωμι του φαινεται απο το αν ειναι καλος στο ποστο που το εχει αναθεσει η υπηρεσια.
Και σε πληροφορω- κατα παραβαση και του να βγαλω στη φορα προσωπικα- οτι ειναι πολυ καλος στην δουλεια του.
Και χωρις να γκρινιαζει για τον μισθο του. Βγειτε για ενα καφε μαθε και πες.

Το να ασκει κριτικη λοιπον δειχνει ισα ισα οτι ενδιαφερεται και θα ηθελε μια διορθωση. Για αυτο κατα τη γνωμη μου πρεπει να το παρεις διαφορετικα.
Στο κατω κατω και στον τακο να τον βγαλεις ποιος θα ειναι ο αναφερομενος ? ο kostakis27"? :grin:

Zητω το Π.Ν. και ο Αγιος Νικολαος!
Εχεις πμ..
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
συναγωνιστή δεν είδες την διόρθωση που σου έκανα......... :tickedoff:

πιρφόρος είναι αυτός που :jerking: :jerking: και άλλο πυρφόρος που είναι αυτός που μεταφέρει το πυρ(ή αλλιώς φωτιά)

Μπορείς να μου ετυμολογήσεις την λέξη πιρφόρος?
Από πού βγαίνει?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
μεγα το της θαλασσης κρατος
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.756
Πόντοι
7.885
Σήμερα μετά από μια βδομάδα πολύ σκληρού πορνιάσματος και άγριου τραμπουκίσματος επέστρεψα για δουλειά στην F-462 :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:.Το μενού αντί για βόλτα στην Κρήτη μου επιφύλασσαι μια ακόμη πιρφόρικη βάρδια στον Ναύσταθμο Σαλαμίνας  :uglystupid::tickedoff: :headbang:.Έτσι λοιπόν μετά το πρωινό ξενέρωμα αποφάσισα πως έπρεπε να ενημερώσω τους πιρφόρους συναδέλφους για την πολιτική μου δραστηριότητα,προσπαθώντας να τους πείσω να ενισχύσουν και αυτοί με όποιον τρόπο μπορούν την ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ :rockon: :rockon:.Παράλληλα ξεκαθάρισα πως παραμένω πόρνος και ενισχύω ακόμη περισσότερο τα κορίτσια της πιάτσας ;) ;) :grin: :grin:.Με χαρά διαπίστωσα πως τουλάχιστον οι περισσότεροι αν και πιρφόροι θα στηρίξουν την παράταξη σε αυτές τις εκλογές.Ο συνδυασμός όμως πόρνου και χρυσαυγίτη έπεσε βαρύς σε κάποιους και πιο συγκεκριμένα σε κάποιες :birdman: :birdman:.Ναι καλά καταλάβατε αναφέρομαι στα αποτυχημένα,θλιβερά,μπάζα αυτού του πλοίου που για άλλη μια φορά θέλησαν να απαξιώσουν τα λόγια μου,όμως ξέχασαν ότι είμαι σε τεράστια φόρμα τραμπουκίσματος κι έτσι μόλις το γνωστό σε όλους σας πλέον νούμερο,ελλεινίδα σάπια αρχικελευστίνα πήγε να αλλάξει την κουβέντα προς γάμους και παιδιά έβγαλα έξω την εφημερίδα της ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ και της την έτριψα στα μούτρα στην κυριολεξία :rockon: :rockon:.Φυσικά με καραμούζιασε για αυτή την κίνησή μου κι εγώ την απαξίωσα λέγοντας πως αρκετά ασχολήθηκα μαζί σου για σήμερα,πέρνω την εφημερίδα μου και πάω να αράξω σαλόνι :2funny: :2funny:.Έφυγα για κανα 2ωρο συνεχίζοντας να ενημερώνω πιρφόρους συναδέλφους για τις θέσεις της ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ.Όταν επέστρεψα στον χώρο βάρδιάς μου άκουσα ότι το μόνο θέμα που την απασχολούσε αυτήν την περίοδο είναι πότε θα την παντρευτεί κάποιος ήρωας-πιρφόρος και πότε θα την αφήσει έγκυο :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:.Συνέχισα να διαβάζω προκλητικά την εφημερίδα μου απαξιώνοντας το σούργελο και άναψα ένα τσιγάρο με τον αγαπημένο μου αναπτήρα με τον μαίανδρο.Δεν άντεξα να την βλέπω πάνω από ένα μισάωρο και αποσώρησα οριστικά φωνάζοντας ''ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ''.Όλοι οι πιρφόροι πέθαναν στα γέλια,εκτός από εκείνη που φυσικά δεν κατάλαβε το υπονοούμενό μου
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Σ ενα μηνα ο ΣΥΡΙΖΑ θα αναλαβει και το ΠΝ
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Κωστακη εισαι θεος :rockon: :rockon:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Σήμερα μετά από μια βδομάδα πολύ σκληρού πορνιάσματος και άγριου τραμπουκίσματος επέστρεψα για δουλειά στην F-462 :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:.Το μενού αντί για βόλτα στην Κρήτη μου επιφύλασσαι μια ακόμη πιρφόρικη βάρδια στον Ναύσταθμο Σαλαμίνας  :uglystupid::tickedoff: :headbang:.Έτσι λοιπόν μετά το πρωινό ξενέρωμα αποφάσισα πως έπρεπε να ενημερώσω τους πιρφόρους συναδέλφους για την πολιτική μου δραστηριότητα,προσπαθώντας να τους πείσω να ενισχύσουν και αυτοί με όποιον τρόπο μπορούν την ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ :rockon: :rockon:.Παράλληλα ξεκαθάρισα πως παραμένω πόρνος και ενισχύω ακόμη περισσότερο τα κορίτσια της πιάτσας ;) ;) :grin: :grin:.Με χαρά διαπίστωσα πως τουλάχιστον οι περισσότεροι αν και πιρφόροι θα στηρίξουν την παράταξη σε αυτές τις εκλογές.Ο συνδυασμός όμως πόρνου και χρυσαυγίτη έπεσε βαρύς σε κάποιους και πιο συγκεκριμένα σε κάποιες :birdman: :birdman:.Ναι καλά καταλάβατε αναφέρομαι στα αποτυχημένα,θλιβερά,μπάζα αυτού του πλοίου που για άλλη μια φορά θέλησαν να απαξιώσουν τα λόγια μου,όμως ξέχασαν ότι είμαι σε τεράστια φόρμα τραμπουκίσματος κι έτσι μόλις το γνωστό σε όλους σας πλέον νούμερο,ελλεινίδα σάπια αρχικελευστίνα πήγε να αλλάξει την κουβέντα προς γάμους και παιδιά έβγαλα έξω την εφημερίδα της ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ και της την έτριψα στα μούτρα στην κυριολεξία :rockon: :rockon:.Φυσικά με καραμούζιασε για αυτή την κίνησή μου κι εγώ την απαξίωσα λέγοντας πως αρκετά ασχολήθηκα μαζί σου για σήμερα,πέρνω την εφημερίδα μου και πάω να αράξω σαλόνι :2funny: :2funny:.Έφυγα για κανα 2ωρο συνεχίζοντας να ενημερώνω πιρφόρους συναδέλφους για τις θέσεις της ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ.Όταν επέστρεψα στον χώρο βάρδιάς μου άκουσα ότι το μόνο θέμα που την απασχολούσε αυτήν την περίοδο είναι πότε θα την παντρευτεί κάποιος ήρωας-πιρφόρος και πότε θα την αφήσει έγκυο :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:.Συνέχισα να διαβάζω προκλητικά την εφημερίδα μου απαξιώνοντας το σούργελο και άναψα ένα τσιγάρο με τον αγαπημένο μου αναπτήρα με τον μαίανδρο.Δεν άντεξα να την βλέπω πάνω από ένα μισάωρο και αποσώρησα οριστικά φωνάζοντας ''ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ''.Όλοι οι πιρφόροι πέθαναν στα γέλια,εκτός από εκείνη που φυσικά δεν κατάλαβε το υπονοούμενό μου

θεός ρε μαλάκα μόνο εσύ θα μπορούσες να συμπεριφερθείς έτσι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Η υπόθεση έχει πολύ πλάκα..
Ένας  αξιωματικός (?) του ΠΝ που η κύρια ασχολία του είναι να βγάζει φωτογραφίες γυναικών συναδέλφων του και που γράφει σε ένα σάιτ μεσημεριάτικα ( αν έχει άδεια καλώς διαφορετικά μάλλον κοποροσκυλιάζει) τα βάζει με έναν υπαξιωματικό (?) ο οποίος λέει το αυτονόητο..Δεν του αρέσει η δουλειά του και μένει για τα λεφτά..Ο πρώτος είναι ή ο τελευταίος? Και μιλά ο <<ανώτερος>> για απαξίωση. Θα μπορούσε να μιλά αν η συμπεριφορά του ήταν αψεγάδιαστη..Τώρα είναι η επιτομή της υποκρισίας ,για να μην πω γελοιότητας!
χαχαχαχαχαχαχα!τα ειπεσ ολα πορνε μου!ρισπεκτ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom