Νέα

Πολεμικό Ναυτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 348K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.758
Πόντοι
7.885
Από κάτι ΕΠΟΠάκια σαν κι εσένα δεν περίμενα καλύτερη αντίληψη της πραγματικότητας.Δε φτάνει που τσεπώνεις 1.200 ΚΑΘΑΡΑ για να κάνεις εύκολα τις τσάρκες σου στις πουτάνες,αντί να κάνεις και το σταυρό σου που ΚΩΛΟΒΑΡΑΣ ολη μέρα μιλάς κι από πάνω....Δε τραβας μια παραίτηση να δούμε πόσο μάγκας είσαι και στην απ'έξω???Άντε Ομορφάντρα μου να δούμε ποσα κιλά μάγκας είσαι.....Τολμάτε και μιλάτε τσουτσέκια για το ΠΝ, τη στιγμή που σας ταίζει τόσα χρόνια στα σίγουρα....Αντε μην αρχίσω τα γαμωκάντηλα πρωι πρωί...
ΥΓ:Προκάλεσέ με λίγο να σου βγάλω κι άλλα στη φόρα......Αντε γιατί το παραγάμησες το θέμα...

Ποια 1.200 ρε πιρφόρε :think: :jerking: :jerking:,παραμυθιάζεις και το φόρουμ.Μετά βίας παίρνω 900 ευρώ :grin: :grin:.Και όσο για παραίτηση που λες φυσικά και θα φύγω όταν βαρεθώ να απαξιώνω και να καραμουζιάζω κάτι πιρφόρους σαν κι εσένα και κάτι μπάζα όπως αυτή τη φοράδα που έχω για υπόλογο :2funny: :2funny:.Επειδή είστε πολύ γελοίοι και σπάω πλάκα μαζί σας,θα μείνω και θα γράφω τις πιρφοριές σας στο παρών θρεντ ;) ;).Τι άλλο να πεις ρε κακομοίρη πιρφόρε,αφού σε απαξιώνω για την πλάκα μου κάθε φορά :rockon: :rockon:.
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
η Πρωτη μου σκοπια πριν αρκετα χρονια σαν ΟΑ/ΜΓ ειδικοτητα που ειχα..(βισμα του κερατα υπηρετησα σαν οδηγος στο E/ΑΣ αρχηγειου στολου) Στο κεντρο εκπαιδευσης κανελοπουλος ειχε γραμενη στην σκοπια το μουνη και το ΠΝ θελουνε υπομονη.. :2funny: :2funny: 23 μηνες ναυτης χωρτασα με παρακαλουσαν τα βησματα μου να κατσω 5ετις τους ειπα..2 χρονια(1 χρονος σαμοθρακη στο ναυτικο κλιμακιο ενας στο αρχηγειο στολου μου φταναν) :) :) :)Αρε τα καλητερα παιδια παντος ηταν στο ναυκρατουσα στο θεμιστοκλης και γενικα στα πλοια..Στην ξηρα τα βησματα οι αθηναιοι ηταν παρτακιδες του κερατα να παει 2 να παμε στο σπιτι μας και να γραψουμε στα αρχιδια μας τους σιναδελφους μας στην ξηρα που ειναι απο του διαολου την μανα ουτε κονε ουτε ρε συναδελφε ελα για κανα καφε στην γλυφαδα(εισαι 550 χιλιομετρα μακρια απο το σπιτη σου ειμαστε καθε μερα εξοδου στις 2.00 το μεσιμερι ελα μια μερα να βγουμε εξω μαζι να σε γνωρισουμε κοσμο κτλ) 19 χρονων τοτε ημασταν.. Ουτε τιποτα.. Γιαυτο ειπα το βισμα μου να παω σαμοθρακη ναυτικο κλιμακιο να παιρνω 12 μερες αδεια και να πηγαινω στον τοπο μου.. Γιατι σιχαθηκα την αναισθησια των αθηναιων..1  ΣΤΟΥς 100 ηταν καλο παλικαρι.. Συμφερον μια ζωη παντου.. Ακομα και στις βισματικες μεταθεσεις..Γιαυτο πηγε η ελλαδα κατα διαολου.. :)
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
χρηστος10 μπας και εισαι κοντοκληρουχας?
το πν 12 οδηγουσα
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
6.999
Πόντοι
1.486
Ποια 1.200 ρε πιρφόρε :think: :jerking: :jerking:,παραμυθιάζεις και το φόρουμ.Μετά βίας παίρνω 900 ευρώ :grin: :grin:.Και όσο για παραίτηση που λες φυσικά και θα φύγω όταν βαρεθώ να απαξιώνω και να καραμουζιάζω κάτι πιρφόρους σαν κι εσένα και κάτι μπάζα όπως αυτή τη φοράδα που έχω για υπόλογο :2funny: :2funny:.Επειδή είστε πολύ γελοίοι και σπάω πλάκα μαζί σας,θα μείνω και θα γράφω τις πιρφοριές σας στο παρών θρεντ ;) ;).Τι άλλο να πεις ρε κακομοίρη πιρφόρε,αφού σε απαξιώνω για την πλάκα μου κάθε φορά :rockon: :rockon:.
Πρέπει να μαθεις να σιωπάς όταν δεν εχεις κατι να πεις...Συνεχίζω λοιπόν αφου με προκαλείς..εστω ότι παιρνεις 900, που παραπάνω παίρνεις αλλα τελος πάντων...Φυλλο πορείας 130?Πάμε στα 1030..17 ευρω την πλευσιμη,που κανεις 10 τουλάχιστον?170 και πάμε στα 1200..Ξαναμίλα και συνεχίζω.... :s&m_2:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.758
Πόντοι
7.885
Πρέπει να μαθεις να σιωπάς όταν δεν εχεις κατι να πεις...Συνεχίζω λοιπόν αφου με προκαλείς..εστω ότι παιρνεις 900, που παραπάνω παίρνεις αλλα τελος πάντων...Φυλλο πορείας 130?Πάμε στα 1030..17 ευρω την πλευσιμη,που κανεις 10 τουλάχιστον?170 και πάμε στα 1200..Ξαναμίλα και συνεχίζω.... :s&m_2:

Ρε πιρφόρε το 10 τουλάχιστον στον ύπνο σου το βλέπεις :think: :jerking:.Αυτά πριν την κρίση,τώρα τελειώσανε :2funny: :2funny:.Εγώ σου έγραψα ότι λέει το φύλλο μισθοδοσίας ;) ;),άντε να βάλω και τα οδοιπορικά που είναι στάνταρ και πάω στο χιλιάρικο.Γουστάρω που απ'όλο το ποστ το μόνο που έχεις να σχολιάσεις είναι τα λεφτά,τα υπόλοιπα δεν σε πειράξανε :uglystupid: :rockon: :rockon:.Τέλος πάντων εσείς οι πιρφόροι είστε εθισμένοι πλέον στην καραμούζα :2funny: :2funny:,την έχετε ανάγκη ;) ;)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ρε πιρφόρε το 10 τουλάχιστον στον ύπνο σου το βλέπεις :think: :jerking:.Αυτά πριν την κρίση,τώρα τελειώσανε :2funny: :2funny:.Εγώ σου έγραψα ότι λέει το φύλλο μισθοδοσίας ;) ;),άντε να βάλω και τα οδοιπορικά που είναι στάνταρ και πάω στο χιλιάρικο.Γουστάρω που απ'όλο το ποστ το μόνο που έχεις να σχολιάσεις είναι τα λεφτά,τα υπόλοιπα δεν σε πειράξανε :uglystupid: :rockon: :rockon:.Τέλος πάντων εσείς οι πιρφόροι είστε εθισμένοι πλέον στην καραμούζα :2funny: :2funny:,την έχετε ανάγκη ;) ;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom