Νέα

Πολεμικό Ναυτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 348K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (6 μέλη και 18 επισκέπτες)

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
kostakis27 ο admiral μέχρι στιγμής σε έχει κάνει ρόμπα και μάλιστα σατέν! Είναι ντροπή να σε φωνάζουν πια πουλερικό.
Πρέπει κάτι να σκεφτείς για να αποκατασταθείς και σταμάτα τις προσκλήσεις, τι διάολο συμπόσιο θες να κάνεις; Να πας μόνος δεν χρειάζονται πιτσιλιστές ούτε ο Άγιος Θεόδωρος ο Στρατηλάτης ούτε η πανώλη. εσύ και αυτός, αυτός και εσύ κάτω από τον ήλιο (άρα να μην έχει συννεφιά) σε ένα  αγώνα χωρίς μεθαύριο! που θέλουμε να τον δούμε και αν είστε καλοί να τον ξαναδούμε.
Admiral φυλάξου! Η αντεπίθεση άρχισε!
 

Συνημμένα

  • emot194.gif
    emot194.gif
    49,4 KB · Εμφανίσεις: 24

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.079
Like
8
Πόντοι
16
kostakis27 ο admiral μέχρι στιγμής σε έχει κάνει ρόμπα και μάλιστα σατέν! Είναι ντροπή να σε φωνάζουν πια πουλερικό.
Πρέπει κάτι να σκεφτείς για να αποκατασταθείς και σταμάτα τις προσκλήσεις, τι διάολο συμπόσιο θες να κάνεις; Να πας μόνος δεν χρειάζονται πιτσιλιστές ούτε ο Άγιος Θεόδωρος ο Στρατηλάτης ούτε η πανώλη. εσύ και αυτός, αυτός και εσύ κάτω από τον ήλιο (άρα να μην έχει συννεφιά) σε ένα  αγώνα χωρίς μεθαύριο! που θέλουμε να τον δούμε και αν είστε καλοί να τον ξαναδούμε.
Admiral φυλάξου! Η αντεπίθεση άρχισε!


αχαχαχαχαχα σας μέθυσε όλους το εκλογικό αποτέλεσμα και γράφετε παπάδες απόψε  :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.759
Πόντοι
7.885
Περίμενα περίμενα, άφαντος ο Κωστακης.....Μην ξαναμιλήσεις λοιπόν γιατί εκτίθεσαι.Εγω στο  ραντεβου που μου ζητησες πήγα,εσυ έκανες κο-κο-κο.Και καφέ παράγγειλα, και μπαλίτσα είδα, αλλά εσύ ..άφαντος....Άλλος ένας μάγκας του πληκτρολογίου.....Κρίμα...
ΥΓ:Φίλε Boldemort αν θες τιποτα από το στρατο χτύπα pm... ;)

Ποιος σου είπε ρε τσόμπα για ραντεβού εκεί :think: :jerking: :jerking:.Παιδί-πιρφόρος χαρά γεμάτο :birdman: :birdman:.Τόσες φορές σου είπα δεν πατάω το πόδι μου σε τέτοια μέρη,εσύ την πιρφοριά σου :headbang: :headbang:.Μόνο για τέτοια είσαι και να πιρφορίζεις εδώ μέσα. Καλά κάνεις και φυλάγεσαι από το κέντρο,συνέχισε έτσι για το καλό σου  ;) ;)
 

toxotis655

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2012
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
84δ κληρουχια ΝΔΑ Ναυτικα παρατ ΚΩ ΛΗΜΝΟ ΣΑΜΟ!! τι ακουω τωρα??
 

comms

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
Φαίνεται όποιος ξέρει να μιλάει,αν δεν το είπες για αστείο..Προσυπογράφω 100%..Το έχω ξαναπεί ότι σε θάλασσες σαν το Αιγαίο με τα διάσπαρτα νησιά, οι ΤΠΚ είναι τα πολυτιμότερα πλοία...Το αεροπλανοφόρο που θα κρυφτεί ρε θηρία????Στη Σαλαμίνα??? :think: :think:

εαν φτιαξουν και αλλες ΤΠΚ τυπου ''SUPER VITA''  θα ειμαστε οκ.....
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ποιος σου είπε ρε τσόμπα για ραντεβού εκεί :think: :jerking: :jerking:.Παιδί-πιρφόρος χαρά γεμάτο :birdman: :birdman:.Τόσες φορές σου είπα δεν πατάω το πόδι μου σε τέτοια μέρη,εσύ την πιρφοριά σου :headbang: :headbang:.Μόνο για τέτοια είσαι και να πιρφορίζεις εδώ μέσα. Καλά κάνεις και φυλάγεσαι από το κέντρο,συνέχισε έτσι για το καλό σου  ;) ;)



βρε συ! βρε συ! μην τον προκαλείς! θα σου πει ότι θα σε συναντήσει στην κατά εσέ πιάτσα! μετά θα λες ότι ούτε σε τέτοια μέρη πας και που θα κρυφτείς στο Κολωνάκι;
σκέψου κάτι άλλο! μέχρι τώρα ο Admiral είναι 2 κλάσεις βαρβατίλας παραπάνω και νικάει με άνεση.
και συ Admiral μη χαίρεσαι....δεν τελείωσε τίποτα...ο αντίπαλος καραδοκεί και μόνος του θα σε περικυκλώσει....να ξέρεις πως όταν ο Χριστός περπάτησε στο νερό ημείς μπανιαριστήκαμε στη ξηρά.
και μιας που τα πουλερικά μπήκαν πλέον στην ζωή μας, Admiral ξέρεις πως μπορείς να πετάξεις ένα αβγό στον τοίχο χωρίς να το σπάσεις; να το πετάξεις μαζί με την κότα.
Adios.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Συγγνώμη ρε παιδιά αλλά εγω δεν κατάλαβα το εξής,
δώσανε ραντεβού θανάτου σε ενα συγκεκριμένο μέρος και πήγε ο καθείς σε διαφορετικό μέρος τελικά έ;
Καλά για τον Ναύαρχο δεν είχα καμια αμφιβολία στην ξηρα δεν δουλεύουνε τα sonar,radar του κτλ. :2funny:
Αλλά ο άλλος πως χάθηκε  :think:
Εδω εμείς δίνουμε ραντεβού για καφέ στην Γλυφάδα και με παίρνει τηλ.απο την Βάρκιζα και μου λέει που είσαι :headbang:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
στη Γλυφάς ??. για λέγε  για λέγε ! χαμούρες ....στα κρυφά πάτε ? :rockon:

και το ραντεβού καλύτερα που ναυάγησε , τί να κάνει ο αδμιραλ.......... με  κότες  αυγά και τ κοτέτσια ! :rockon:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
στη Γλυφάς ??. για λέγε  για λέγε ! χαμούρες ....στα κρυφά πάτε ? :rockon:

και το ραντεβού καλύτερα που ναυάγησε , τί να κάνει ο αδμιραλ.......... με  κότες  αυγά και τ κοτέτσια ! :rockon:
Σιγά μην σε πάρουμε και μαζί μας.
Να μας φάς όλες τίς γκόμενες. :grin:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.001
Πόντοι
1.486
Συγγνώμη ρε παιδιά αλλά εγω δεν κατάλαβα το εξής,
δώσανε ραντεβού θανάτου σε ενα συγκεκριμένο μέρος και πήγε ο καθείς σε διαφορετικό μέρος τελικά έ;
Καλά για τον Ναύαρχο δεν είχα καμια αμφιβολία στην ξηρα δεν δουλεύουνε τα sonar,radar του κτλ. :2funny:
Αλλά ο άλλος πως χάθηκε  :think:
Εδω εμείς δίνουμε ραντεβού για καφέ στην Γλυφάδα και με παίρνει τηλ.απο την Βάρκιζα και μου λέει που είσαι :headbang:
Δε δουλευουν τα σοναρ μου ε??Ραντεβού και με σενα ρε! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:Αυριο στις 10 το πρωι...Παιρνω τφ για το μερος.. :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Δε δουλευουν τα σοναρ μου ε??Ραντεβού και με σενα ρε! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:Αυριο στις 10 το πρωι...Παιρνω τφ για το μερος.. :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

>:cheesy: ................ όυτως ή άλλως όπως θα πάτε ...έτσι θα γυρίσετε ....πάρε την κάμερα μαζί μπάς κ τύχει κανά ........κολάν ! :rolleyes: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
κανενασ σειρασ 95α στο ρκ ηρακλησ?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ρε μην με παρετε στο δουλεμα
αλλα... δεν εχει πλυντηρια εκει?  :2funny: :2funny:

τα σωβρακα σου να τα πλενεις στο ντους οταν τελειωνεις το μπανακι και να τα απλωνεις μετα. 1 λεπτο υποθεση ειναι και θα εχεις παντα καθαρα σωβρακα. να προσεχεις πολυ την καθαριοτητα, να μπανιαρεσαι συχνα και να αλλαζεις συνεχεια καλτσες για να μη κανεις μυκητες και καλους.  
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
τα σωβρακα σου να τα πλενεις στο ντους οταν τελειωνεις το μπανακι και να τα απλωνεις μετα. 1 λεπτο υποθεση ειναι και θα εχεις παντα καθαρα σωβρακα. να προσεχεις πολυ την καθαριοτητα, να μπανιαρεσαι συχνα και να αλλαζεις συνεχεια καλτσες για να μη κανεις μυκητες και καλους.  

κάλους δεν πρόκειται να κάνει.. έχει ήδη... εκτός αν κάνουν μετακόμιση προς τα πόδια...  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom