Νέα

ποιος πληρωνει την εξοδο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Στελιο την erinal πως την κοβεις, αξιζει να την παω για ψητη προβατινα και μπυρες ? Θα μου κατσει ή θα φαει και θα με παρατησει ?

Δεν ξέρω αν θα την φάει από σένα, πάντως.....την προβατίνα θα την φάει! :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
τοσο κοντοφθαλμη προσεγγιση του θεματος δεν εχω ξαναδει !!!!!!!!!!!!!!!!

τα πραγματα ειναι απλα αν η γκομενα ειναι ελληνιδα θελει κερασμα ετσι εχει μαθει τοσα χρονια εχει μπει στο dna της αν ειναι απο την υπολοιπη ευρωπη δεν ξερει καν την λεξη κερναω φυσιολογικο ειναι να το βλεπει σαν δωροδοκεια.....!!!!!

το κερασμα δεν ειναι ενδειξη πυρφοριας αλλα ενδειξη ισχυος απεναντη στο θυληκο αρκει να γινετε με μετρο και οχι καταχρηση!!!!!!
Αυτο εξηγω στους εξυπνους εδω και δεν το καταλαβαινουν !!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Τετοια κοροιδα σαν και σενα για τσαμπα φαι δεν βρισκονται ευκολα.
Το πιο πιθανο να θελει σχεση να την πηγαινοφερνεις κανα μηνα για φαγητο μεχρι να θελησεις σεξ και να βρει αλλο κοροιδο μετα   :S

Ναι αλλα πιο πριν εγραψε οτι θα μου κατσει. Με δουλευει η σκροφα. Θελει να φαει τις προβατινες, το κατσικακι λαδολεμονο και να με πεταξει σα στιμενη λεμονοκουπα.
Με τι ψυχολογια να παω για καφε τωρα :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οταν καποιος αγαπαει και ειναι οντως ερωτευμενος δεν αφηνει τον αλλον να πληρωνει. Δεν βγαζω αυθαιρετα συμπερασματα εσυ μου εχεις πει ολα αυτα που χρειαζομαι. Με στοιχεια μιλαω με δουλευεις?
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
προβατινουλα; και δώρα με κληρωση ;; :o :o  θα σου κατσω  :boobies: :boobies:

Υ.Γ πραγματικα τα παω καργα αυτα τα ιβεντ  :cheesy:
Γιατι μωρη πεταμενη χαρη θα μας κανεις αμα μας κατσεις μπηκες εδω με τους πιρφορους και σου δωσαν αξια που αν πας σε χωρα του ανατολικου μπλοκ ουτε οι κουασιμοδοι δεν θα σε γαμανε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Γιατι μωρη πεταμενη χαρη θα μας κανεις αμα μας κατσεις μπηκες εδω με τους πιρφορους και σου δωσαν αξια που αν πας σε χωρα του ανατολικου μπλοκ ουτε οι κουασιμοδοι δεν θα σε γαμανε

χαχαχαχα αυτη ελεγε οτι θελει ολοι να εχουμε λεφτα και οτι ειναι ανθρωπιστρια και τωρα σου λεει αμα δεν με κερασεις δεν βγαινω μαζι σου... αυτα ουτε καργα δεξιες δαπιτισσες απο ΑΣΟΕΕ και ΝΟΜΙΚΗ δεν τα λενε!!!!!! Ουτε απο εκει δεν τα εχω ακουσει επειδη εχω βγει με τετοιες κυριλατες γκομενες και μαλιστα Κολωνακι  :P

 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Αμα ειναι να φαει 15 κιλα παιδακια για να σου κατσει και μετα να μαζευει και τις αποδειξεις
αστο να παει στο διαολο
Τις αποδειξεις τις θελω εγω ρε !!!!!

Σιγα μην της δωσω κιολας !!!!!!  :grin: :P
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Γιατι μωρη πεταμενη χαρη θα μας κανεις αμα μας κατσεις μπηκες εδω με τους πιρφορους και σου δωσαν αξια που αν πας σε χωρα του ανατολικου μπλοκ ουτε οι κουασιμοδοι δεν θα σε γαμανε

δεν θελω να σε πληγωσω αλλα δεν θα κατσω σε εσενα αλλα στον παραλιμνιο που ναι αγαπημενος  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
δεν θελω να σε πληγωσω αλλα δεν θα κατσω σε εσενα αλλα στον παραλιμνιο που ναι αγαπημενος  :rockon: :rockon: :rockon:

Δε σε γουσταρω εισαι συμφεροντολογα. Θα τα φτιαξω με τον Μπολντη που μου ειναι συμπαθης και θα κερναω αυτον προβατινα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
χψαχαχαχαχαχα οχι λαρους η εριναλ ειναι ανθρωπιστρια αριστερη σαν τους αλλους
που δεν σου λενε τι εισοδηματα εχουν  :P θελουν ολος ο κοσμος να εχει λεφτα!!!!!

 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
αυτα δεν ειναι τα ωραια μου ειναι η πικρες μου γιατι ο θεος δεν μου εδωσε μποι ουτε ομορφια ενα χοντρο παπαρι μου εδωσε και αυτο δεν το εκτιμα καμμια γιατι για να το εκτιμηση πρεπει να το δει και τι να κανω δηλαδη να το περιφερω δεξια και αριστερα μπα και καμμια το θελει?????????
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αστο καλο σου δεν παιζεσαι λεμε !!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δε σε γουσταρω εισαι συμφεροντολογα. Θα τα φτιαξω με τον Μπολντη που μου ειναι συμπαθης και θα κερναω αυτον προβατινα.

Εγω ειμαι ο καπιταλιστης ρε συ.... αυτη δεν ειναι συμφεροντολογα  :P
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δε σε γουσταρω εισαι συμφεροντολογα. Θα τα φτιαξω με τον Μπολντη που μου ειναι συμπαθης και θα κερναω αυτον προβατινα.

το ηξερα . Η προβατινα ηταν ενα τεστ οπως λεει και ο μπολ για να δεις το χαρακτηρα μου  :huh: την πατησα σαν χαζοπουλι :-
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
χψαχαχαχαχαχα οχι λαρους η εριναλ ειναι ανθρωπιστρια αριστερη σαν τους αλλους
που δεν σου λενε τι εισοδηματα εχουν  :P θελουν ολος ο κοσμος να εχει λεφτα!!!!!

η ερι στην μποτσα ειναι ΧΑ την θελει μονο για παρτυ της αν παει να της την φαει αλλη γινετε κασιδιαρης!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom