Νέα

ποιος πληρωνει την εξοδο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ρε μην σε ριχννει στο επιπεδο της ετσι λεει σε ολους για να την κερνανε ξερεις ποσα ακινητα εχει η ερι ?????

δεν συμπληρωνει Ε9 χαρτη στελνει στην εφορια σαν τους τσιφλικαδες παλια!!!
λεπτομερειες δικε μου..τι με ενδιαφερει..εσυ αυτα λοιτας οταν βγαινεις με κανα μωρο?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν ισχύει κάτι τέτοιο φίλε!!!Μη σου πω  πως και άντρες σε αυτές τις χώρες που ανέφερες αρέσκονται στο να τους κερνάνε...έχει τύχει σε μένα!Πίστεψέ με!

Προφανως και ισχυει γιατι εχω ρωτησει φιλους απο το εξωτερικο που ειναι εκει.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Σιγα μην τον τιμωρω κιολας με το ποστ..  :grin:

Ρε σκασιλα μου τι κανετε παρτε το αποφαση. Εγω αυτο που θελω το εχω εσεις καντε τα κουμαντα σας. Το θρεντ λεει τι κανουμε και το ανεφερα. κατα τα λοιπα βγαινει ο καθε αγαμητος και μου το παιζει εγω φτυνω την νοοτροπια. ε και πηρε την απαντηση σου. Αν δεν ειναι χωνεψιμη πιειτε σοδα μαζι . Που θα μου κανει και αναλυση το καθε  παρταλι για σχεσεις που δεν εχει ασχοληθει με ανθρωπο πάνω απο ενα μηνα στην ζωη του.
Αλάργα απο τσιγκουνηδες  :rockon: :rockon: :rockon:
ΕΤΣΙ...
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
εγω με την κυρα μου παντα κερναω η καλυτερα προθυμοποιουμαι να τις κερασω το ιντερνετ της!! ;) ;)
ετσι χρυσ 82    ????????????? ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Καλημέρα διαδικτυακέ μου αντρούλη!την σύνδεση ε;;;;;;
χμχμχμ      γιατί όχι;; :) :)
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:rolleyes:  η Eρι ...ετοιμάζετε γιά έξοδο ! :tits2: :rolleyes: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Καλημέρα διαδικτυακέ μου αντρούλη!την σύνδεση ε;;;;;;
χμχμχμ      γιατί όχι;; :) :)
καλα αντε και καμια καριοκα απο τον παπαρασκευα η καλυτερα νουγκα που μου αρεσει και εμενα ;) ;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
λεπτομερειες δικε μου..τι με ενδιαφερει..εσυ αυτα λοιτας οταν βγαινεις με κανα μωρο?

αν τα κοιταω λεει αφου πρωτα μιλαει με τον λογιστη μου και τον δικηγορο μου και μετα βγαινω σημερα οπως γιναμε δεν ειναι τα πραγματα παιξε γελασε ολα μετρανε !!! εχω κλασει γκομεναρα για μια χαμηλοκολα γιατι ειχε 6 παραπανω στρεμματα γης και με επιδοτηση μαλιστα καλη!!!!!!
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Προφανως και ισχυει γιατι εχω ρωτησει φιλους απο το εξωτερικο που ειναι εκει.
Μας κόβουν χουβαρντάδες(τους έλληνες) και δέχονται ευχαρίστως τα κεράσματα. Αν τους κάνεις και το τραπέζι γλύφουν και τα πιάτα. Και για τους άντρες ισχύει αυτό. Έχω κεράσει πολλές φορές άντρες ευρωπαίους. Φυσικά δεν ανταποδίδουν το κέρματα πλην ελαχίστων εξαιρέσεων όπως τα γενέθλια!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

χαχαχαχαχ αλαργα λεει απο τσιγκουνηδες κατα τα αλλα θελει ολος ο κοσμος να εχει λεφτα και να την πληρωνει κιολας καλα αυτο το ποστ ειναι επικο θα το αποθηκευσω οποτε λεει βλακειες θα της το δινω στην μουρη!!!!!

απο τον πολυ ανθρωπισμο θα παει τιποτα η εριναλ  :P
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
αν τα κοιταω λεει αφου πρωτα μιλαει με τον λογιστη μου και τον δικηγορο μου και μετα βγαινω σημερα οπως γιναμε δεν ειναι τα πραγματα παιξε γελασε ολα μετρανε !!! εχω κλασει γκομεναρα για μια χαμηλοκολα γιατι ειχε 6 παραπανω στρεμματα γης και με επιδοτηση μαλιστα καλη!!!!!!
Α ρε χωρατατζη με τα ωραια σου !!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μας κόβουν χουβαρντάδες(τους έλληνες) και δέχονται ευχαρίστως τα κεράσματα. Αν τους κάνεις και το τραπέζι γλύφουν και τα πιάτα. Και για τους άντρες ισχύει αυτό. Έχω κεράσει πολλές φορές άντρες ευρωπαίους. Φυσικά δεν ανταποδίδουν το κέρματα πλην ελαχίστων εξαιρέσεων όπως τα γενέθλια!

Μια χαρα τα πανε οι ευρωπαιοι μην τους κλαις
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
καλα αντε και καμια καριοκα απο τον παπαρασκευα η καλυτερα νουγκα που μου αρεσει και εμενα ;) ;)
Αχ τι μου θύμισες τώρααααααα!!!Που είναι τα γλυκάκια του Παπαπαρασκευά;;;;;;;
Εμένα μου αρέσουν τα πουράκια και τα ανώμαλα πιο πολύ!!! :)
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
χαχαχα καλα μιλας σοβαρα τωρα? στο παιζει αριστερη αλλα αμα της δωσεις φραγκακαια σιγα μην σκεφτει δεν εχει ο διπλανος χαχαχα οπως ειπε και πριν αλλωστε εγω αυτο που θελω λεει το εχω ολοι εσεις αγαμητοι αντε στο διαολο. Σαφεστατη εικονα εχουμε για εριναλ απλα τωρα αποφευγει να απαντησει επειδη ειναι και πονηρουλα. Οταν δεν την συμφερει προσπαθει να σε βγαλει τρελο  κατα τα αλλα δεν εισαι εσυ παντελονατος οταν πρεπει να παραδεχεσαι πραγματα καταλαβες :P
Ελα μωρε δεν τις ξερουμε τις παλιοπουτανες πως σκεφτονται,η πρωτη ειναι η η τελευταια,μηπως εδω γιατι μπηκε,ψαρεμα πυρφορων κανει
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
καλα αυτο το ποστ ειναι επικο θα το αποθηκευσω οποτε λεει βλακειες θα της το δινω στην μουρη!!!!!
Εκτωροφερνεις τυπε !!!!!!!

Προσεξε το αυτο ...... νομιζω ειναι κολλητικο  :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Αχ τι μου θύμισες τώρααααααα!!!Που είναι τα γλυκάκια του Παπαπαρασκευά;;;;;;;
Εμένα μου αρέσουν τα πουράκια και τα ανώμαλα πιο πολύ!!! :)
μην γραφεις για ανωμαλα εδω μεσα!!!θα μας παρεξηγησουν οι χαμουτζηδες ;) ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom