Νέα

ποιος πληρωνει την εξοδο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Καλώς. Βγείτε εσείς για διασκέδαση με ιταλίδα και πείτε της να πληρώσετε τον λογαριασμό, αλά τεντέσκα...
Αυτές είναι τρελές για δέσιμο καλέ.
Αν δεν της τα πληρώσεις να είσαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν θα την ξαναδεις! :2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Στην τσέπη σου το είχες το γλυκάκι;;;;;;;!!!Εγώ γω πάτως θα το εκτιμούσα . Μια γλυκιά καληνύχτα!!
δεν θελει κοπο οπως να σπαταλας σε μαλακιες τα λεφτα για να εντυπωσιασεις μια κοπελα  αλλα θελει  τροπο οπως μπορει και με ενα μπαλονι ηλιου αμα τις κερασεις να εντυπωσιαστει η να την πας στα λουνα παρκ οταν εχουμε τα καρναβαλια!!!!!!! ;) ;) ;)
και το σιροπιαστο ερχεται στο τελος ;) ;) ;) ;)
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
δεν θελει κοπο οπως να σπαταλας σε μαλακιες τα λεφτα για να εντυπωσιασεις μια κοπελα  αλλα θελει  τροπο οπως μπορει και με ενα μπαλονι ηλιου αμα τις κερασεις να εντυπωσιαστει η να την πας στα λουνα παρκ οταν εχουμε τα καρναβαλια!!!!!!! ;) ;) ;)
και το σιροπιαστο ερχεται στο τελος ;) ;) ;) ;)
Απόκριες θα σαι Ξάνθη;;;;;;;;αχ τι μου θύμισες τώρα!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.267
Πόντοι
25.467
Αυτές είναι τρελές για δέσιμο καλέ.
Αν δεν της τα πληρώσεις να είσαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν θα την ξαναδεις! :2funny:

Στον αξιότιμο κ. Βοδιμόρτιο να τα γράψετε, που καμώνεται τον καπιταλιστή και δεν ασπάζεται το "οτι πληρώσεις παίρνεις".
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
πρώτα πρώτα η erinal ξέρει να φτιάχνει κολιούς.

γυναίκα που μαγειρεύει ψάρι είναι πολιτισμός!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
δεν θελει κοπο οπως να σπαταλας σε μαλακιες τα λεφτα για να εντυπωσιασεις μια κοπελα  αλλα θελει  τροπο οπως μπορει και με ενα μπαλονι ηλιου αμα τις κερασεις να εντυπωσιαστει η να την πας στα λουνα παρκ οταν εχουμε τα καρναβαλια!!!!!!! ;) ;) ;)
και το σιροπιαστο ερχεται στο τελος ;) ;) ;) ;)

φιλε καλα τα λες αλλα μια γκομενα που πηγα να την εντυπωσιασω με 3,60 με χαρακτηρησε ρομαντικο φτηνιαρικο μαλακα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Απόκριες θα σαι Ξάνθη;;;;;;;;αχ τι μου θύμισες τώρα!!
και τωρα ξανθη ειμαι γιατι εχω δικαστηρια προχτες και σημερα!!! >:( >:( >:( >:(
καρναβαλια παντΑ ειμαι κατω ξανθη αφου ειμαι ο βασιλιας καρναβαλος :grin: :grin:
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
φιλε καλα τα λες αλλα μια γκομενα που πηγα να την εντυπωσιασω με 3,60 με χαρακτηρησε ρομαντικο φτηνιαρικο μαλακα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πως ακριβώς το έκανες;;έπεσες σε ελλεηνίδα, κρίμα! :(
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
και τωρα ξανθη ειμαι γιατι εχω δικαστηρια προχτες και σημερα!!! >:( >:( >:( >:(
καρναβαλια παντΑ ειμαι κατω ξανθη αφου ειμαι ο βασιλιας καρναβαλος :grin: :grin:
Δικαστήρια;;;α δεν μου αρέσουν αυτά αντρούλη μου!Σε είχα για φιλήσυχο πολίτη!
Εγώ δεν θα μαι κάτω. άντε θα μου τα πεις όλα ε;; :P
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
φιλε καλα τα λες αλλα μια γκομενα που πηγα να την εντυπωσιασω με 3,60 με χαρακτηρησε ρομαντικο φτηνιαρικο μαλακα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
κερασε την μαλι της γριας παντα συγκινουντε :grin: :grin: :grin: :grin: ;) ;) ;) ;)
η βαλτη στο λουνα παρκ στην μπαλαρινα :grin: :grin:
μα σε γουσταρει πραγματικα θα της αρεσει !
τωρα αν γουσταρει τον παρα σου μια ζωη θα ειναι αχορταγη
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ρε αν δεν εχετε φραγκο στην τσεπη καθηστε σπιτακη σας..μου θελετε και γκομενες...ο ενας λεει να με κερασει η γκομενα ο αλλος της αγορασε σουβλακι πιττα και ο αλλος σαμαλι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και ο βοδιμορτης δεν γαμαει αριστερες... :2funny: :2funny: :2funny:
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ στα λούνα παρκ πάντως ζαλίζομαι! :(
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
ρε αν δεν εχετε φραγκο στην τσεπη καθηστε σπιτακη σας..μου θελετε και γκομενες...ο ενας λεει να με κερασει η γκομενα ο αλλος της αγορασε σουβλακι πιττα και ο αλλος σαμαλι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και ο βοδιμορτης δεν γαμαει αριστερες... :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Πως ακριβώς το έκανες;;έπεσες σε ελλεηνίδα, κρίμα! :(

ναι ελλεηνιδα ηταν!!!! ακου πως εγινε δεν ειχα λεφτα να παρω λουλουδια και ετσι εκοψα απο μαντρα δυο γασεμια και τα εκρυψα στο παντελονι μου οταν συναντηθηκαμε τι λεω εχω εγω για σενα εδω μεσα ?????
οταν μου ξεκουμπωσε το παντελονι και ειδε τα γιασεμια στην στολισμενα γυρω απο την πουτσα μου εμεινε με το στομα ανοιχτο και μετα μου ειπε αυτο που εγραψα παραπανω !!!!! προσεχε μην βιαστεις να βγαλεις συμπερασμα γιατι το ιδιο ακριβος εκανα με μια αλλη γκομενα αλλα αντι για γιασεμια ειχα βαλει ενα δαχτυλιδι πανακριβο και η απαντηση της ηταν αχουτο μωρε την ρομαντικος που εισαι και βουτηξε με το στομα να το παρει!!!!!!!!!!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
τοσο κοντοφθαλμη προσεγγιση του θεματος δεν εχω ξαναδει !!!!!!!!!!!!!!!!

τα πραγματα ειναι απλα αν η γκομενα ειναι ελληνιδα θελει κερασμα ετσι εχει μαθει τοσα χρονια εχει μπει στο dna της αν ειναι απο την υπολοιπη ευρωπη δεν ξερει καν την λεξη κερναω φυσιολογικο ειναι να το βλεπει σαν δωροδοκεια.....!!!!!

το κερασμα δεν ειναι ενδειξη πυρφοριας αλλα ενδειξη ισχυος απεναντη στο θυληκο αρκει να γινετε με μετρο και οχι καταχρηση!!!!!!
δεν υπαρχει κανενας λογος να κερασεις γκομενα που δεν εχεις γαμησει..
για να το παω παραπερα,δεν κερνας ακομα και αν στο ζητησει η ιδια..αν η γκομενα γουσταρει,το κερασμα δε σου προσφρει κατι..
αν απο την αλλη ΔΕ γουσταρει,ποσες πιθανοτητες δινεις το κερασμα να ανατρεψει την κατασταση;

πιο πιθανο να πει "καλως το μαλακα τον αεροσυνοδο,τσαμπα τη βγαλαμε κι αποψε",ενω εσυ θα παραμυθιαζεσαι και θα πληρωνεις...

καταλαβαινω οτι το κερασμα πολλοι το χουν σαν ανοιγμα..ακομα κ ετσι ομως,αλλο να κερασεις το πρωτο και αλλο το "χρυσωμα"..




 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom