Νέα

ποιος πληρωνει την εξοδο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.703
Κριτικές
90
Like
36.264
Πόντοι
25.467
ναι ελλεηνιδα ηταν!!!! ακου πως εγινε δεν ειχα λεφτα να παρω λουλουδια και ετσι εκοψα απο μαντρα δυο γασεμια και τα εκρυψα στο παντελονι μου οταν συναντηθηκαμε τι λεω εχω εγω για σενα εδω μεσα ?????
οταν μου ξεκουμπωσε το παντελονι και ειδε τα γιασεμια στην στολισμενα γυρω απο την πουτσα μου εμεινε με το στομα ανοιχτο και μετα μου ειπε αυτο που εγραψα παραπανω !!!!! προσεχε μην βιαστεις να βγαλεις συμπερασμα γιατι το ιδιο ακριβος εκανα με μια αλλη γκομενα αλλα αντι για γιασεμια ειχα βαλει ενα δαχτυλιδι πανακριβο και η απαντηση της ηταν αχουτο μωρε την ρομαντικος που εισαι και βουτηξε με το στομα να το παρει!!!!!!!!!!!

:thumbsup:   :2funny: :2funny: :2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.757
Πόντοι
21.896
Εγώ στα λούνα παρκ πάντως ζαλίζομαι! :(
εγω οταν ημουν σχολειο και πηγαιναμε στους καθηγητες ντυμενοι και αυτοι επρεπε να μας αναγνωρισουν σσ εθιμο στην ξανθη

μια φορα ανεβηκα στο ταψι του λιμνιου και ξερασα πανω στο ταψι :o :o :o :idiot: :idiot:
ειχα βαριοφαει και απο τοτε δεν ανεβαινω εγω ποτε εκει πανω αλλα βαζω την κοπελα για να ειναι σαν κοτοπουλο μετα και να μπορεσω ευκολα να την αποπλανησω ;) ;) :grin: :grin: :grin:
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Τι καριολίτσα!!!!!Εμένα θα με τρέλαινε το γιασεμι. :) Γιατί όμως στο παντελόνι;;;;; :2funny:
Δεν σε φαγούριζαν;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ναι ελλεηνιδα ηταν!!!! ακου πως εγινε δεν ειχα λεφτα να παρω λουλουδια και ετσι εκοψα απο μαντρα δυο γασεμια και τα εκρυψα στο παντελονι μου οταν συναντηθηκαμε τι λεω εχω εγω για σενα εδω μεσα ?????
οταν μου ξεκουμπωσε το παντελονι και ειδε τα γιασεμια στην στολισμενα γυρω απο την πουτσα μου εμεινε με το στομα ανοιχτο και μετα μου ειπε αυτο που εγραψα παραπανω !!!!! προσεχε μην βιαστεις να βγαλεις συμπερασμα γιατι το ιδιο ακριβος εκανα με μια αλλη γκομενα αλλα αντι για γιασεμια ειχα βαλει ενα δαχτυλιδι πανακριβο και η απαντηση της ηταν αχουτο μωρε την ρομαντικος που εισαι και βουτηξε με το στομα να το παρει!!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Την αλλη φορα βαλε ενα δαχτυλιδι με ζιργκον των 50-100 ευρω  :grin:

Ιδιο αποτελεσμα θα εχει   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
εγω οταν ημουν σχολειο και πηγαιναμε στους καθηγητες ντυμενοι και αυτοι επρεπε να μας αναγνωρισουν σσ εθιμο στην ξανθη

μια φορα ανεβηκα στο ταψι του λιμνιου και ξερασα πανω στο ταψι :o :o :o :idiot: :idiot:
ειχα βαριοφαει και απο τοτε δεν ανεβαινω εγω ποτε εκει πανω αλλα βαζω την κοπελα για να ειναι σαν κοτοπουλο μετα και να μπορεσω ευκολα να την αποπλανησω ;) ;) :grin: :grin: :grin:
Μπα εγώ δεν ανεβαίνω με τπτ εκεί πάνω ..τι ταψιά, τι μπαλαρίνες να με παρακαλάνε!Να μη ρεζιλευτω κιόλας! :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Μπα εγώ δεν ανεβαίνω με τπτ εκεί πάνω ..τι ταψιά, τι μπαλαρίνες να με παρακαλάνε!Να μη ρεζιλευτω κιόλας! :grin:
Ουτε αμα μπει και ο συνοδος διπλα σου ?

Εγω θα την εβαζα στο τρενακι του τρομου να γατζωνεται και πανω μου  :P :rolleyes:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
αν με φαγουριζε λεει αλλα ειμαι ρομαντικος ο μαλακας!!!!
Γιαυτο ξυνοσουν ολη την ωρα στο γραφειο που ειχα ερθει ?  :think:

Και λεω τι στο καλο επαθε τωρα αυτος παλι ?  :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Με τπτ θα χω απίστευτη ναυτία μετά...ΕΚΤΟΣ και αν είμαι τρελά ερωτευμένη, καβάλα στο ροζ συννεφάκι αλλά και πάλι με επιφύλαξη! :)
Αμα ξερεις οτι ειναι σωστος να μην εχεις καμια επιφυλλαξη .....
Ειναι πολυ ομορφη εμπειρια ολο αυτο !!!!!!!!!!

Αν ζαλιζεσαι στις στροφες ειναι αλλο θεμα !!!!!!!!!!!!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.757
Πόντοι
21.896
 :2funny: :2funny:
Καλά έκανες..έχεις κάτι να θυμάσαι!Και οι γκόμενες το ίδιο!
kai αλλο μερος για πολυ γκομενοπαγιδα για πρωτοραντεβου ειναι ψηλα στο εστιατοριο της αλεξανδρας μιλαμε για σχεδον 100% επιτυχια για πρωτο ραντεβου με γκομενα και φυσικα να πληρωσει το αγορι ;) ;) ;) ειναι τελεια γκομενοπαγιαδα εκει πανω
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Αμα ξερεις οτι ειναι σωστος να μην εχεις καμια επιφυλλαξη .....
Ειναι πολυ ομορφη εμπειρια ολο αυτο !!!!!!!!!!

Αν ζαλιζεσαι στις στροφες ειναι αλλο θεμα !!!!!!!!!!!!!
Ζαλίζομαι ρε γμτ ...μέχρι και σε αυτό είμαι ξενέρωτη γκόμενα!
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
kai αλλο μερος για πολυ γκομενοπαγιδα για πρωτοραντεβου ειναι ψηλα στο εστιατοριο της αλεξανδρας μιλαμε για σχεδον 100% επιτυχια για πρωτο ραντεβου με γκομενα και φυσικα να πληρωσει το αγορι ;) ;) ;) ειναι τελεια γκομενοπαγιαδα εκει πανω
Έχεις δίκιο.....δεκαετίες τώρα !
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ζαλίζομαι ρε γμτ ...μέχρι και σε αυτό είμαι ξενέρωτη γκόμενα!
Καμια και κανενας δεν ειναι ξενερωτος, οταν φυγει η αμηχανια και υπαρχει μια καλυτερη προσεγγιση ......
Αρκει να υπαρχει μια εξ'αρχης τιμια και ντοπρα εξηγηση για ολα και φυσικα αποδοχη και κατανοηση και απο τις δυο πλευρες.

Αντε και καλο μεσημερι .......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom