Νέα

ποιος πληρωνει την εξοδο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δεν γινεται να εισαι ανθρωπιστρια και να εκμεταλευεσαι τον ιδιο σου τον συντροφο
εσυ πρεπει να τα ξεκαθαρισεις με το να πουλας τρελα και να αποφευγεις συνεχως δεν βγαζεις κατι
ισα ισα το αντιθετο πετυχαινεις. ΕΓω μια χαρα τα εχω ξεκαθαρισμενα ...

Το κερασμα απο τον αντρα  δεν ειναι εκμεταλευση ειναι καβλωτικο γιατι τον κανει στα ματια μου κιμπαρη.
Εσυ εχεις την τσιγκουνικη και μιζερη αποψη πως αν κερνας τον αλλο ειναι εκμεταλευση . Εγω παλι οχι. Ανοιγω το πορτοφολι και δινω τα λεφτα και ας μην μου μεινει ευρουδακι για τον ανθρωπο που γουσταρω ειτε σε ερωτικο ειτε σε επιπεδο φιλων. Αυτος ο τροπος σκεψης με εκφραζει στους ανθρωπους που θελω διπλα μου. Οποτε αν δω σε αρχικα ραντευου παπαριες τυπου μισα μισα κατανοω οτι ο αλλος ειναι μαλακας. Και δεν εχει να κανει με το αν εχει λεφτα η οχι. ειναι νοοτροπια και δειχνει χαρακτηρα.  
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
δεν υπαρχει λογος,οι προγραμματιστες και οι πληροφορικαριοι βρισκουν παντου.και κανουν και δικες τους δουλειες οπως το μπου π.χ.δεν τους χαλασε καθολου νομιζω αυτους που εφτιαξαν αυτο το σαϊτ
Τωρα χωρις μαλακιες και αντιπαλοτητες,πρεπει να ζεις σε αλλη χωρα εσυ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μακαρι να μπορουσες να μπεις σε καραβια για δουλεια .......

Αυτο που πρεπει να ρωτησεις βασικα ειναι ενα .....

ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ?
και τι θα κανει ρε τυπε ο μορτης στα καραβια?
τον καπτεν ιγκλο?
l_0b93a154cc02293d08618103b27c181d.jpg


ο ανθρωπος σπουδασε και εγινε πληροφορικαριος και θα παει στα καραβια? :S
 

C4mper

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.619
Like
0
Πόντοι
16
Η Ελενικ Σιγουεης με κυριο μετοχο τον βαρδινογιαννη  :headbang: :headbang:

λαθος κανεις. Βασικος μετοχος ειναι ο Γκριμαλντι της Μινωαν, ο Βαρδινογιαννης ελεγχει την εταιρεια λογο ΑΝΕΚ και (εμμεσα) Πειραιως. Και γενικα θα φατε πολυ ξυλο (αν δουλευεις εκει) γιατι τα αφεντικα σας δεν εχουν και πολυ καλες σχεσεις. Ασχετο που ρουφαει λεφτα απο την HSW η "μαμα" ΑΝΕΚ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τελικα ο μονος που ειναι τζετλεμαν μεχρι στιγμης ειναι ο βγενοπουλος....κανενας αλλος απο οτι ξερω
Ναι ξερω μονο αυτος πληρωνει κανονικα.Οχι οτι οι αλλοι εχουν προβλημα αλλα εχουν βρει τωρα και τα επενδυουν και τους εχουν ολους στο περιμενε.Και καλα εμεις οι μεγαλυτεροι στα αρχιδια μας εχουμε καβατζα αλλα κατι παιδακια που τους κυνηγανε οι τραπεζες και οι υποχρεωσεις που τα βαζεις;Και αν τολμησει κανεις να ζητησει τα λεφτα του του λενε θα τα παρεις αλλα ξεχνας δουλεια.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
και τι θα κανει ρε τυπε ο μορτης στα καραβια?
τον καπτεν ιγκλο?
l_0b93a154cc02293d08618103b27c181d.jpg


ο ανθρωπος σπουδασε και εγινε πληροφορικαριος και θα παει στα καραβια? :S
Το ξερω αυτο ...
Απλα ηθελα να τονισω οτι ειναι πολυ δυσκολο να μπει κανεις εκει ......
Θελει γνωριμιες και μεσον απο οτι ξερω
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
και τι θα κανει ρε τυπε ο μορτης στα καραβια?
τον καπτεν ιγκλο?
l_0b93a154cc02293d08618103b27c181d.jpg


ο ανθρωπος σπουδασε και εγινε πληροφορικαριος και θα παει στα καραβια? :S
τυπε στα κρουαζεροπλοια εχουν ειδικοτητα πληροφορικαριου...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Ναι ξερω μονο αυτος πληρωνει κανονικα.Οχι οτι οι αλλοι εχουν προβλημα αλλα εχουν βρει τωρα και τα επενδυουν και τους εχουν ολους στο περιμενε.Και καλα εμεις οι μεγαλυτεροι στα αρχιδια μας εχουμε καβατζα αλλα κατι παιδακια που τους κυνηγανε οι τραπεζες και οι υποχρεωσεις που τα βαζεις;Και αν τολμησει κανεις να ζητησει τα λεφτα του του λενε θα τα παρεις αλλα ξεχνας δουλεια.
γαματα....
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
λαθος κανεις. Βασικος μετοχος ειναι ο Γκριμαλντι της Μινωαν, ο Βαρδινογιαννης ελεγχει την εταιρεια λογο ΑΝΕΚ και (εμμεσα) Πειραιως. Και γενικα θα φατε πολυ ξυλο (αν δουλευεις εκει) γιατι τα αφεντικα σας δεν εχουν και πολυ καλες σχεσεις. Ασχετο που ρουφαει λεφτα απο την HSW η "μαμα" ΑΝΕΚ.
σαν να εχεισ δικιο
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
λαθος κανεις. Βασικος μετοχος ειναι ο Γκριμαλντι της Μινωαν, ο Βαρδινογιαννης ελεγχει την εταιρεια λογο ΑΝΕΚ και (εμμεσα) Πειραιως. Και γενικα θα φατε πολυ ξυλο (αν δουλευεις εκει) γιατι τα αφεντικα σας δεν εχουν και πολυ καλες σχεσεις. Ασχετο που ρουφαει λεφτα απο την HSW η "μαμα" ΑΝΕΚ.
Το ξερω φιλε για αυτο εβαλα το  :headbang: απο τοτε που μπηκε ο βαρδινογιαννης μας εχει γαμησει,εχει δωσει πολλα καραβια και εχει παρει πολλα λεφτα απο την εταιρια για να σωσει την ΑΝΕΚ.ο γκριμαλντι ΔΥΣΤΥΧΩΣ μπορει να ειναι μετοχος αλλα δεν εχει τον ελεγχο,προσπαθει ομως και οντως υπαρχει μεγαλη συγκρουση για τα λεφτα που εφυγαν απο την HSW προς ΑΝΕΚ.
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
Τωρα χωρις μαλακιες και αντιπαλοτητες,πρεπει να ζεις σε αλλη χωρα εσυ.

εαν παρακολουθουσες τι γινεται γυρω σου,θα ηξερες οτι ακομα και τωρα υπαρχουν ανθρωποι που κανουν δουλεια,και πολυ μαλιστα,αλλα σε συγκεκριμενα αντικειμενα.εσυ ακολουθησες τον τυφλοσουρτη,και την σιγουρη λυση.υπαρχουν παρα πολλοι προγραμματιστες που κανουν ενα καρο σαϊτ,το καθενα με διαφορετικο αντικειμενο.καποια πιανουν,και γινονται εταιριες με προϋπολογισμουν εκατονταδων χιλιαδων,η και περισσοτερο,καποιες αλλες οχι.το ιδιο και σε καποια αλλα επαγγελματα.ασε μαστερ,μην μου μιλας για την στερια.δεν την ξερεις.εχεις το κλασικο προβλημα των ναυτικων που χανουν εντελως επαφη με την στερια.αυτο που ειπα για τους προγραμματιστες,ισχυει και σε αρκετα αλλα επαγγελματα.ακομα και τωρα μεσα στην κριση.δεν σου λεω τιποτα αλλο,ακομα και οι πλαστικοι χειρουσγοι εχουν θησαυρισει με τις γκομενες που βαζουν σιλικονες στα στηθη τους.ειτε ειναι ιεροδουλες ειτε οχι.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
τυπε στα κρουαζεροπλοια εχουν ειδικοτητα πληροφορικαριου...

ναι αλλα δεν πρόκειται να πάρουνε ποτε τον boldemort που δεν θα σαπίσει στην θάλασσα αλλα σπίτι γράφοντας παραμυθια ότι έχει γκόμενες στο bourdela.com!
 

judasisthekey34

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Pari34 εισαι σοβαρος,μιλας σοβαρα??? δε θελω αν σε χαρακτηρισω οπος ειπες για αυτους που δεν κερνανε παντα την κοπελα τους γιατι δεν ειναι εβγενικο... θα σε χαρακτηρισω εγς "ΕΞΥΠΝΟ" κυριε εξυπνε που ακνεις και ιποδιξειςτο τι ειναι ο ακθενας  που δε πληρωνει.... αν θες να εισαι ο "εξυπνος" =Μαλακας της σχεσης ,με γεια σου με χαρα σου!!!
Μα για αυτο στο λεω,επειδη εγω ειμαι ο μαλακας της σχεσης,οχι σαν εσενα,που προτιμας να σκας τα πενηνταρικα για 5 λεπτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
ναι αλλα δεν πρόκειται να πάρουνε ποτε τον boldemort που δεν θα σαπίσει στην θάλασσα αλλα σπίτι γράφοντας παραμυθια ότι έχει γκόμενες στο bourdela.com!
αυτο ειναι αλλουνου παπα ευαγγελειο....
 

judasisthekey34

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
αλλος αγαπουλης απο'κει.ειμαι σιγουρος οτι οι γυναικες θα κανουν ουρα να σε μαδησουν παρουν
εγω αγαπουλης? χαχααχ  καλο. το αλλο με τον τοτο το ξερεις? Μετα μην παραπομιεσαι οτι οι γκομενες σας γραφουν. αμα δεν ξερετε τι σημαινει αρσενικο, τοτε...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εαν παρακολουθουσες τι γινεται γυρω σου,θα ηξερες οτι ακομα και τωρα υπαρχουν ανθρωποι που κανουν δουλεια,και πολυ μαλιστα,αλλα σε συγκεκριμενα αντικειμενα.εσυ ακολουθησες τον τυφλοσουρτη,και την σιγουρη λυση.υπαρχουν παρα πολλοι προγραμματιστες που κανουν ενα καρο σαϊτ,το καθενα με διαφορετικο αντικειμενο.καποια πιανουν,και γινονται εταιριες με προϋπολογισμουν εκατονταδων χιλιαδων,η και περισσοτερο,καποιες αλλες οχι.το ιδιο και σε καποια αλλα επαγγελματα.ασε μαστερ,μην μου μιλας για την στερια.δεν την ξερεις.εχεις το κλασικο προβλημα των ναυτικων που χανουν εντελως επαφη με την στερια.αυτο που ειπα για τους προγραμματιστες,ισχυει και σε αρκετα αλλα επαγγελματα.ακομα και τωρα μεσα στην κριση.δεν σου λεω τιποτα αλλο,ακομα και οι πλαστικοι χειρουσγοι εχουν θησαυρισει με τις γκομενες που βαζουν σιλικονες στα στηθη τους.ειτε ειναι ιεροδουλες ειτε οχι.
Δεν λεω οτι δεν υπαρχουν ανθωποι που κανουν δουλειες,λεω οτι αυτοι ειναι ελαχιστοι.Αυτοι που πιανουν ειναι πολυ λιγοι.Μακαρι να επιαναν ολοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom