Νέα

ποιος πληρωνει την εξοδο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
και μες στο σπιτη να την φας ρε μπολντι δεν λεει ..χειροτερα ειναι..

Κοιτα ωραια η θαλασσα δε λεω αλλα οχι 6 μηνες ρε φιλε να πιασεις λιμανι εδω καποιοι παιδια μου εχουν πει οτι απο γκαζαδικο βγαινεις με ελικοπτετο ψεμα ειναι και αυτο?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τώρα θα έχει κορδωθεί ο μπόλντης σαν κόκορας από περηφάνεια, θα ισιώνει και τα φρύδια με τα δάχτυλα

Το θεμα οπως βλεπεις ειναι οτι υπαρχουν φιλοι που με εκτιμανε.... ακομη και η εριναλ που ειναι αντιπαλος την αλλη φορα ειχε πει υπερ μου.... οπως βλεπεις μια χαρα τη βγαζω

οποτε ασε τις ειρωνιες γιατι δεν πιανουνε χαχαχα πρεπει να παω στο κοριτσακι τωρα να γλεντησουμε αντε φιλια σε ολους και ειδικα στον μαστερακο (αμα θελει εχω φιλες να του γνωρισω)  :P
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αυτος βλακα σε 5 η 10 χρονια,θα εχει γινει διευθυντης.εαν εχει μεινει στην ελλαδα, και θα βγαζει τα 2πλασια  η τριπλασια απο εσενα.εσυ σε 5-10 χρονια,παλι θα τον παιζεις μονος σου στην καμπινα με τσοντες
Μακαρι και του το ευχομαι ομως η ζωη δεν ειναι τοσο ευκολη αλλιως τωρα ολοι οι προγραμματιστες θα ηταν διευθηνταδες,δεν θα δουλευαν μερικοι στα ικεα,μερικοι στα εβερεστ και μερικοι στα τζαμπο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κοιτα ωραια η θαλασσα δε λεω αλλα οχι 6 μηνες ρε φιλε να πιασεις λιμανι εδω καποιοι παιδια μου εχουν πει οτι απο γκαζαδικο βγαινεις με ελικοπτετο ψεμα ειναι και αυτο?
Εχεις την εντυπωση οτι μονο γκαζαδικα υπαρχουν;
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Κοιτα ωραια η θαλασσα δε λεω αλλα οχι 6 μηνες ρε φιλε να πιασεις λιμανι εδω καποιοι παιδια μου εχουν πει οτι απο γκαζαδικο βγαινεις με ελικοπτετο ψεμα ειναι και αυτο?
ρε συ για δουλεια μιλαμε και για μπαγιοκο..οχι να ξυνουμε τα αρχιδια μας ..οταν ξεμπαρκαρεις ομως με την 50αρα στην τσεπη..και κατσε εσυ και αμπελοφιλοσοφα..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε μας δουλευεις? 24ωρες το 24ωρο στο πλοιο εισαι σε δουλεια
δεν εχεις ωραριο μεσα.... οταν κανεις ταξιδι... 3-4 μηνες ειναι τα απλα και 6 μηνες στα γκαζαδικα

ελεος !!!!!
Ρε χαζος εισαι;Τα χαισπιντ τα γνωριζεις;
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
Το θεμα οπως βλεπεις ειναι οτι υπαρχουν φιλοι που με εκτιμανε.... ακομη και η εριναλ που ειναι αντιπαλος την αλλη φορα ειχε πει υπερ μου.... οπως βλεπεις μια χαρα τη βγαζω

οποτε ασε τις ειρωνιες γιατι δεν πιανουνε χαχαχα πρεπει να παω στο κοριτσακι τωρα να γλεντησουμε αντε φιλια σε ολους και ειδικα στον μαστερακο (αμα θελει εχω φιλες να του γνωρισω)  :P

γιατι,για να σε κανει ρεζιλι στις ιδιες σου τις φιλες;  :S
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια μην παρεξηγειται τον μαστερ21 οταν λεει οτι την εχει 24 δεν διευκρινιζει ομως αν εννοει χιλιοστα ... γιατι εκατοστα αποκλειεται θα του ειχε φαει ηδη 4-5 ποντους ο σκορος τοσα χρονια

ο master φιλε boldemort κοροϊδεύει τους τύπους που πάνε και γαμάνε πατσαβούρια από μπουρδέλα παρακμιακά και καμαρώνουνε για τι σεξουαλική τους ζωή! εσένα αν κοιτάξει κανεις post σου πριν 1,2 χρονια θα δει τι μισογυνισμό έχεις μέσα σου και τι απόγνωση βγάζεις για το γυναικείο φύλο! Tώρα προσπαθείς να το παίξεις cool ότι έχεις γκόμενες αλλα εσύ τσιμπάς περισσότερο και από την μέλισσα στην προσπάθεια σου να σε πιστέψουνε ότι έχει γκόμενες! σου είπα και χτες το ψέμα θέλει tact!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αποκλειεται τυπε

Ειμαι καθυστερημενος και σαν αναποδο γαμωτο χωρις να βαλω τον μογγολισμο που εχω και την καραφλα ......
Επεισης να τονισω και το οτι παιρνω ψυχοφαρμακα και ημουν εγκλειστος στο δαφνι 5 χρονια μεχρι που βγηκα και βρηκα εσας  :boobies:
απο δω και περα θα εισαι καλα τυπε :grin:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
βρεστου εσυ δουλεια τοτε που τα ξερεις ολα...

δεν υπαρχει λογος,οι προγραμματιστες και οι πληροφορικαριοι βρισκουν παντου.και κανουν και δικες τους δουλειες οπως το μπου π.χ.δεν τους χαλασε καθολου νομιζω αυτους που εφτιαξαν αυτο το σαϊτ
 

C4mper

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.619
Like
0
Πόντοι
16
Κοιτα ωραια η θαλασσα δε λεω αλλα οχι 6 μηνες ρε φιλε να πιασεις λιμανι εδω καποιοι παιδια μου εχουν πει οτι απο γκαζαδικο βγαινεις με ελικοπτετο ψεμα ειναι και αυτο?

δε σου μιλαει για ποντοπορο, για ακτοπλοια σου μιλαει. Να πας στα seajet να ξεκινησεις απο τα 4 το μηνα και να πας στα 8-9 με χρονια υπηρεσιας. Στα καινουργια τα ποντοπορα, LNG και λοιπα, εμπειρος καπετανιος καθαριζει και 15 το μηνα, και αναλογα την εταιρεια τα περνει και σε κανα Μονακο, Λιχνενσταιν κλπ. Αλλα εχει αυτο που λες, ξεκιναει απο Ντοχα και μεχρι να δει στερια εχει φτασει Χοκαιντο. Η ακτοπλοια δεν ειναι το ιδιο, πας 2 δρομολογια και το βραδυ κοιμασε σπιτι σου.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Κοιτα ωραια η θαλασσα δε λεω αλλα οχι 6 μηνες ρε φιλε να πιασεις λιμανι εδω καποιοι παιδια μου εχουν πει οτι απο γκαζαδικο βγαινεις με ελικοπτετο ψεμα ειναι και αυτο?
Μακαρι να μπορουσες να μπεις σε καραβια για δουλεια .......

Αυτο που πρεπει να ρωτησεις βασικα ειναι ενα .....

ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ?
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
δεν υπαρχει λογος,οι προγραμματιστες και οι πληροφορικαριοι βρισκουν παντου.και κανουν και δικες τους δουλειες οπως το μπου π.χ.δεν τους χαλασε καθολου νομιζω αυτους που εφτιαξαν αυτο το σαϊτ
ναι υπαρχει ζητηση αυτη την στιγμη..ρε τυπε οτα μιλας μαζι μου θα μιλας..διαφορετικα γαματο..αστο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom