Νέα

ποιος πληρωνει την εξοδο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ασε εμενα.για το θεμα της εξυπναδας,ας συγκρινουμε εσενα που εισαι ενας μαλακοκαυλης ναυτικος,με τον μπολντ που ειναι προγραμματιστης η κατι τετοιο τελοσπαντων,και θα εχει ζωη ανθρωπινη.αντε γιδι,ξυπνα

χαχαχα εχεις δικιο

Σιγα σιγα μαθαινουν τυπε και το τρωνε ολο,υπομονη και εξασκηση θελει.Γουσταρω να βλεπω τις πιτσιρικες να πνιγονται. :grin:

εδω δες τι καθεται και γραφει .... θελει να τις βλεπει να παιρνουν ολο το κονταρι και να πνιγονται... βεβαια για να γινει αυτος θελει να χεις 2-3 μαστερ21 οχι εναν γαριδακια
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Παιδια .... εμενα η δικη μου αποψη ειναι η εξης.... καταρχην οποιος βγαινει με καποια και δεν την εχει τσεκαρει τι ρολο βαραει ειναι μεγαλος μαλακας. Οταν λεω τι ρολο βαραει εννοω να ξερει να μου δωσει εναν ευστοχο χαρακτηρισμο για αυτην για παραδειγμα η ταδε τυπισσα ειναι μαλακω ή εχει ψυχολογικα ή ειναι σωστη.Ειναι το σημαντικοτερο απο ολα η σωστη ταμπελα.... ξερεις τι περιμενεις

Αν η τυπισσα ειναι σωστη σταματας να σκεφτεσαι τα λεφτα που θα χαλασεις επειδη ξερεις πως θα πιασουν τοπο και πως σιγουρα θα εκτιμηθουν. Απεναντιας αν η τυπισσα δεν ειναι ενταξει τοτε τις κάνεις χουνέρια ή την γραφεις τελειως στα αρχιδια σου αν βαριεσαι και την στελνεις. Απλά

Πσσσ μπραβο ρε μπαγασα καλα τα λες
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Παιδια μην παρεξηγειται τον μαστερ21 οταν λεει οτι την εχει 24 δεν διευκρινιζει ομως αν εννοει χιλιοστα ... γιατι εκατοστα αποκλειεται θα του ειχε φαει ηδη 4-5 ποντους ο σκορος τοσα χρονια
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ασε εμενα.για το θεμα της εξυπναδας,ας συγκρινουμε εσενα που εισαι ενας μαλακοκαυλης ναυτικος,με τον μπολντ που ειναι προγραμματιστης η κατι τετοιο τελοσπαντων,και θα εχει ζωη ανθρωπινη.αντε γιδι,ξυπνα
Και μονο με αυτα που γραφεις Λουσυ,φαινεται ποσο μαλακας εισαι.Συγκρινε τον κατωτερο μισθο ενος ναυτικου,με τον ανωτερο ενος προγραμματιστη. :grin:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
ασε εμενα.για το θεμα της εξυπναδας,ας συγκρινουμε εσενα που εισαι ενας μαλακοκαυλης ναυτικος,με τον μπολντ που ειναι προγραμματιστης η κατι τετοιο τελοσπαντων,και θα εχει ζωη ανθρωπινη.αντε γιδι,ξυπνα
λιγα με το επαγγελμα του ναυτικου τυπε... :s&m_1: :s&m_1:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και μονο με αυτα που γραφεις Λουσυ,φαινεται ποσο μαλακας εισαι.Συγκρινε τον κατωτερο μισθο ενος ναυτικου,με τον ανωτερο ενος προγραμματιστη. :grin:

Ελα να τον συγκρινουμε.... 2000(βασικος) το μηνα σε σοβαρη χωρα επι 3 μηνες 6000 ευρω
τοσα βγαζεις εσυ μονο στα γκαζαδικα και δεν βλεπεις στερια για 6 μηνες.

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οι πλουσιοτεροι ανθρωποι στον κοσμο πληροφορικαριοι ειναι οχι ναυτικοι ουτε πετρελαιαδες.

 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Mε βγάζει το κορίτσι των τελευταίο καιρό,και η ΑΛΗΘΕΙΑ είναι ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ,σε όλα της και εγώ όχι,ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ,ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΚΑΙ ΚΑΨΟΥΡΑ,πόσο δίκιο είχε τελικά.
 

C4mper

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.619
Like
0
Πόντοι
16
Και μονο με αυτα που γραφεις Λουσυ,φαινεται ποσο μαλακας εισαι.Συγκρινε τον κατωτερο μισθο ενος ναυτικου,με τον ανωτερο ενος προγραμματιστη. :grin:

6-7 χιλιαρικα βγαζει φρεσκοαποφοιτος ΑΕΝ αμα παει στην ποντοπορο
24 χιλιαρικα πληρωνει η google συμμαθητη μου που τον εχει βαλει bigwig στην Ελλαδα.

και τα δυο το μηνα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ελα να τον συγκρινουμε.... 2000(βασικος) το μηνα σε σοβαρη χωρα επι 3 μηνες 6000 ευρω
τοσα βγαζεις εσυ μονο στα γκαζαδικα και δεν βλεπεις στερια για 6 μηνες.
με λυπη μου σου λεω οτι 2400 παιρνουν οι επικουροι που ειναι τα παιδια που καθαριζουν μεσα στα σαλονια του πλοιου.3000 χιλιαρικα παιρνουν οι καμαρωτοι και οι ναυτες,και αυτα οταν δεν ειναι χαι σιζον.Εγω τους δινω καθε μηνα το χαρτι πληρωμης τους.Αστο δεν σου λεω ποσα παιρνουμε οι αξιωματικοι γιατι θα κλαψεις.Για τα δε γκαζαδικα που λες
τα παιδια που πανε εκει παιρνουν αστρονομικα ποσα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
με λυπη μου σου λεω οτι 2400 παιρνουν οι επικουροι που ειναι τα παιδια που καθαριζουν μεσα στα σαλονια του πλοιου.3000 χιλιαρικα παιρνουν οι καμαρωτοι και οι ναυτες,και αυτα οταν δεν ειναι χαι σιζον.Εγω τους δινω καθε μηνα το χαρτι πληρωμης τους.Αστο δεν σου λεω ποσα παιρνουμε οι αξιωματικοι γιατι θα κλαψεις.Για τα δε γκαζαδικα που λες
τα παιδια που πανε εκει παιρνουν αστρονομικα ποσα.

Ουτε εγω θελω να σε πικρανω

6-7 χιλιαρικα βγαζει φρεσκοαποφοιτος ΑΕΝ αμα παει στην ποντοπορο
24 χιλιαρικα πληρωνει η google συμμαθητη μου που τον εχει βαλει bigwig στην Ελλαδα.

και τα δυο το μηνα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Στα αρχιδια μου στην τελικη ποσα παιρνει ο ναυτικος
δεν θελω να φαω τη ζωη μου στις θαλασσες.
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
Και μονο με αυτα που γραφεις Λουσυ,φαινεται ποσο μαλακας εισαι.Συγκρινε τον κατωτερο μισθο ενος ναυτικου,με τον ανωτερο ενος προγραμματιστη. :grin:

αυτος βλακα σε 5 η 10 χρονια,θα εχει γινει διευθυντης.εαν εχει μεινει στην ελλαδα, και θα βγαζει τα 2πλασια  η τριπλασια απο εσενα.εσυ σε 5-10 χρονια,παλι θα τον παιζεις μονος σου στην καμπινα με τσοντες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Στα αρχιδια μου στην τελικη ποσα παιρνει ο ναυτικος
δεν θελω να φαω τη ζωη μου στις θαλασσες.
ΔΕν τρως καμια ζωη σου στην θαλασσα αν δεν το θες 10 με 12 ωρες το πολυ ειναι το ταξιδι στα ταχυπλοα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΔΕν τρως καμια ζωη σου στην θαλασσα αν δεν το θες 10 με 12 ωρες το πολυ ειναι το ταξιδι στα ταχυπλοα.

Ρε μας δουλευεις? 24ωρες το 24ωρο στο πλοιο εισαι σε δουλεια
δεν εχεις ωραριο μεσα.... οταν κανεις ταξιδι... 3-4 μηνες ειναι τα απλα και 6 μηνες στα γκαζαδικα

ελεος !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom